Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Co byscie chcieli zmienic na naszej stronie WWW?

Polecane posty

Cz ci wszyscy ludzie : smugler , marek lenc itd.

to są prawdziwki(czyli prawdziwi redaktorzy)?

Odpowiem za siebie (Smuggler niech sie sam tłumaczy ze swojej umowy;)): jestem wspólpracownikiem, ale takim prawdziwym ;) Nie mieszkam we Wroclawiu, a na Kaszubach. W redakcji bylem raz, co nie przeszkadza by publikowac co miesiac nowe rysunki (niech zyje internet!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienił bym przede wszystkim layoutale nie na ten proponowany przez was Moje propozycje to:

:arrow: większe logo!!

:arrow: te odnośniki w formie listy

:arrow: wiadomości na samym środku

:arrow: a informacje o bieżącym numerze CDA obok loga,na samej górze po lewej :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może cda.com.pl skoro się tak kłócicie już o to? Domena jest do wykupienia... Zresztą to nie tylko domene, trzeba kupić, jeszcze jakiś dobry hosting wtedy by nie zaszkodził.

A jak jest kłótnia jak odciążyć serwer, to może i ja się włącze... jest tu włączone automatyczne kasowanie użytkowników (o ile jest taka opcja w tej wersji phpBB jaka jest na tym forum)? To by na pewno trochę pomogło... nie znacznie, ale zawsze coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko po co? cdaction.pl jest spoko..

na stronie nic bym nie zmienil - jest fajna prosta, bez zadnych niepotrzebnych, zamulajacych fajerwerkow.

tylko bym zmienil serwery na ktorych ta stronka i forum leza bo czasem doslownie nic sie nie da zrobic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby po wyrazie polecamy postawili znak równości i napisali reklamujemy, wtedy by wszystko grało. Może i nawet polecają owe pisma, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że inne nie są tego warte. Jak już pisałem stronka mi się podoba, ale zawsze się coś znajdzie do czego możnaby się przyczepić :D Swoją drogą dział "linki" to bardzo dobry pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozilla Firefox 1.5.0.6 [na innych nie sprawdzalem]:

Po kliknieciu na miniaturke zdjecia przy skrotach newsow na stronie glownej odswieza sie glowna strona a nie laduje sie zdjecie nigdzie.

AdBlock nie robi roznicy, greasemonkey takze,[sprawdzalem i wlaczone i wylaczone] innych rozszerzen ingerujacych w strony nie mam zainstalowanych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozilla Firefox 1.5.0.6 [na innych nie sprawdzalem]:

Po kliknieciu na miniaturke zdjecia przy skrotach newsow na stronie glownej odswieza sie glowna strona a nie laduje sie zdjecie nigdzie.

AdBlock nie robi roznicy, greasemonkey takze,[sprawdzalem i wlaczone i wylaczone] innych rozszerzen ingerujacych w strony nie mam zainstalowanych

Tez to zauwazylem. Jak tylko spotkam webmastera, to mu zglosze ten problem. Do czasu usuniecia niedogodnosci postaram sie newsy z waznymi fotkami na miniaturkach robic tak, zeby byly "klikalne", bo z podstrony z newsem miniaturka powieksza sie jak nalezy. News "Inne CDA" juz przerobilem tak, zeby dalo sie obejrzec zdjecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prosiłeś? Ale ile osób pisało ''Proszę, dajcie no tego Fratera, od maja zapowiedzi piszecie, to dajcie w końcu!'' ? Dadzą? Dadzą. Co do zmian na stronce: przecieki mogą ukazywać się NIECO szybciej, a i podczas odgadywania wielkie problemy są z dostaniem się na forum. Może warto sprawdzić, jak można powiększyć grono odwiedzających, ale nie kosztem wywalania się z forum? 100 osób, i raczej niewielkie szanse są co do odpalenia jakiegokolwiek topicu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł joł mada faka, joł joł graba! Tak przy okazji to siema all :D. Strona www ogólnie jest spoko, tylko, np. te moje "łomne kolegi" nie mogą tam nic znaleść... Mówie im że jest u was coś fajnego, a oni na drugi dzień: "Do d**y, nic nie znalazlem"... Ja ogólnie jestem za tym, żeby ludzie cieżko pracowali jak im się wcześniej nie chcialo i niech poteflony męczą, ale dla dobra ich i waszego- zmieńcie to

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...