Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Co byscie chcieli zmienic na naszej stronie WWW?

Polecane posty

Ja bym proponował zmiany. Od początku:

Nowy layout, ten jest już ponad rok, a taki "Śnieżnobiały", że spokojnie moglibycie wyciagnac nieco kasy od Vizira za reklamę.

Dalej oczywiście updatnąłbym forum do ASP, ale to już raczej mniej wykonalne.

Dobry pomysł 8) , ale rzeczywiscie layout jest trochę "przepity" :wink:

A wracajac do tematu to zmieniłbym SERWER na szybszy (jeśli to jest mozliwe) bo czasami nie da się wejść na stronę...a co dopiero na Forum...

Eh, to nie jest takie proste. Wyobraź sobie, że każdy na świecie ma tyle pieniędzy ile potrzebuje. Jaką wartość ma wtedy pieniądz? Żadną.

Podobnie z serverami, im szybszy tym zazwyczaj wiecej kosztuje (zalezy tez od rozmiaru), więc raczej nikłe są szanse. No chyba, że ufundujesz.

Zabawne, bo żdko kiedy cmogę dostać sie na www CDA a na Forum zawsze :lol:

BTW I często zdarza mi się, że jak juz załaduje www CDa to pokazuje "critical Error MysQuel" czy jakos tak... :? Średnio dwa razy w miesiacu udaje mi sie wejśc na strone www CDA :x :evil: :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Doctor_Andre

Mam taką propozycję. Posty w których znajduje się jedynie bełkot, które zaśmiecają to forum (przykład : m@rcin "Co mnie najbardziej denerwuje w CDA?" można by kasować. Z tego co wiem to koleś prawdopodobnie dostanie bana więc po co jego posty mają zaśmiecać forum i tylko je spowalniać??? Gdyby takie posty kasować to znacznie przyśpieszyło by to działanie tego forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, jak napisze jakiegoś posta to wyskakuje błąd. Post jest wyświetlany normalnie ale licznik postów stoi w miejscu. Niewiecie co trzeba zrobić by to zlikwidować? Napisałem 7 wiadomości a nadal mam 113 postów. Aha jak już wszystko będzie działać dobrze to wiadomości niebyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colidor i inni drodzy moderatorzy, jeżeli ten temat był już poruszany i mój post zasługuje na ostrzezenie to przepraszam, ale czytanie 20 stron postów nie jest moją ulubiona rozrywką. A wracajac do tematu to zmieniłbym SERWER na szybszy (jeśli to jest mozliwe) bo czasami nie da się wejść na stronę...a co dopiero na Forum...

---------------------------------------------

Edit: Spoko, Loonatyk. Jak wygram 6-cio krotną kumulację w totka to ufunduję CDA serwer jakich mało :D A aluzję zrozumiałem.

No, ten edit cię uratował... A poza tym - chyba właśnie z powodu zmiany serwera mieliśmy tę 4-tygodniową wsypę, no nie? ;). I jeszcze jedno - masz nikły staż, więc pewnie tego nie wiesz, ale i tak teraz serwer jest supersprawny w porównaniu z tym, co dizalo isę pierwszą połową roku... Jak forum stało bez żadnych MySQL Errorów, Debug Mode'ów dłużej, inż sześć godzin na dobę, to był sukces... Także ciesz się tym, co masz.

Mam taką propozycję. Posty w których znajduje się jedynie bełkot, które zaśmiecają to forum (przykład : m@rcin "Co mnie najbardziej denerwuje w CDA?" można by kasować. Z tego co wiem to koleś prawdopodobnie dostanie bana więc po co jego posty mają zaśmiecać forum i tylko je spowalniać??? Gdyby takie posty kasować to znacznie przyśpieszyło by to działanie tego forum.

Bosh, propozycja jak najbardziej słuszna. Tylko, że realizowana od początku istnienia forum :D. Myślisz, że czym isę zajmują moderatorzy? Że co doprowadza nieraz Colidora do szewskiej pasji? Koniecznosć kasowania 10-15 postów w przeciągu paru minut właśnie...

Więc należałoby się raczej zastanowić nad techniczną możliwością seryjnego kasowania postów, t.j. zaznaczeniem kilku postów do skasowania i dopiero wtedy potwierdzenia ich usunięcia - wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak forum stało bez żadnych MySQL Errorów, Debug Mode'ów dłużej, inż sześć godzin na dobę, to był sukces... Także ciesz się tym, co masz

Heh fakt :wink: Ja też za dużego stażu nie mam, ale pamiętam, że jak się pisało posta to trzeba było najpierw w notatniku, potem logować się, wklejać i szybciutko wysyłać, żeby nie musieć logować się jeszcze raz :D W sumie teraz też się to zdarza ale nie tak często jak kiedyś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cpt.Drake

Dokładnie - przydałoby się porozmawiać 'live' ze Smuggiem, Eldem , Ghostem czy innymi. Tylko - czy znaleźliby dla nas czas. Ale zawsze jest GG :) Mam GG Tigesa , isobie czasem z nim gadam :) ale sie chwale :) Ale bardzo dobry pomysł z tym czatem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosh... Czy wy nie czytacie, zanim napiszecie? Sto razy było mówione czatu_nie_będzie! Jeśli ktoś chce pogadać z ludźmi z redakcji, to kiedyś pojawiali się oni w piątkowe popołudnia na IRCu, na kanale #cdaction. Nie wiem niestety, jak to teraz wygląda, bo z IRCa ostatni raz korzystałem z rok temu ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem chat jest zbędnym bajerem. Jak chcesz sobie porozmawiać z pewnymi ludźmi to możesz z nimi korespondować poprzez prywatne wiadomości lub za pomocą poczty elektronicznej. Poza tym lepiej jest korespondować niż gadać o wszystkim i o niczym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Doctor_Andre
Taa, czat był kiedyś na próbe i cholernie obciążał server,dobrze żę jest pw ale mogliby gg dodać lub to aim zamienić.

A właśnie - niestety nie jest do zbytnio obeznany w komunikatorach internetowych i chciałbym się czegoś dowiedzieć o AIM. Byłby wdzięczny chociaż za jakiś link gdzie znajdę inf. o tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raider D.S.

Ja tam bym nic nie zmieniał....Ale przoszę o jedno...Jak(Jeśli) w CDA ukaże się solucja do GTA3:San Andreas to błagam zamieśćcie ją w dziale download na waszej stronie. O ile wiem to do takich gier jak GTA3, Vice City, Mafia w CDA były solucje...teraz zaprzestałem kupować Actiona i niedokońca wiem co dzieje się w świecie gier :? ...A jak by się nie dało to chociaż napiszcie na okładce albo gdzieś na waszej stronie że w danym numerze jest/będzie solucja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienilbym ten odnosnik do strony glownej na forum "phpbb" na jakis actionowski zeby swojsko bylo a nie tak schematowo i standordowo

Spox... Po zmianie wersji phpBB Ghost jeszcze wszystkiego nie naprostował, nie 'narzucił' skóry FCDA (bo takowa była przed przemeblowaniem). Jeśli jest to możliwe technicznie, to na pewno prędzej czy później CD-Actionowy design forum powróci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienilbym ten odnosnik do strony glownej na forum "phpbb" na jakis actionowski zeby swojsko bylo a nie tak schematowo i standordowo

Spox... Po zmianie wersji phpBB Ghost jeszcze wszystkiego nie naprostował, nie 'narzucił' skóry FCDA (bo takowa była przed przemeblowaniem). Jeśli jest to możliwe technicznie, to na pewno prędzej czy później CD-Actionowy design forum powróci.

Ja coś czuje, że szykują dla nas niespodziankę i theme forum będzie całkiem nowy :) chociaż..... wątpie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Doctor_Andre

Ja mam pewne zastrzeżenia co do listy wszystkich użytkowników. Ciężko się szuka ludzi przekopują się przez te 200 stron. Czy nie byłoby by możliwości aby ustawić tam jakąś wyszukiwarkę, która po wpisaniu jakiegoś nicka, miasta ... czegokolwiek wyświetlałaby nam jakąś krótszą listę??? Bo co mi da jeśli ustawię alfabetycznie i mój kumpel będzie gdzieś w okolicach 100 strony...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość >>=DRED=<<

A ja właściwie nie mam zastrzeżeń (no może stronka mi się troche przydługawo ładuje ale to wina anty-vira >rym< :wink: )

W końcu znalazłem forum na którym można spokojnie podyskutować o grach - bo na forum sieci w której jestem to Lipton nuda i pustka :?

Mega forum i tyle ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam parę malutkich propozycji:

-Proponowałbym naprawić Register IP: Ponieważ poco to jest jak i tak niedziała? A to jest bardzo przydatna rzecz, wkońcu bardzo możliwe że pośrednio zmniejszy stasiarstwo...

-Dodać więcej tematów

To chyba tyle jakby co to dopisze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RegisterIP: w temacie "pytania do modów" bodaj Colidor napisał iż pokazuje to numer ADMINOM a nie każdemu jak leci :]

Tematy - wiesz że w offtopie, komentarzach i OCDA (czyli tam gdzie nie możesz założyć samemu tematu) są tematy w stylu "propozycje tematów" i jak ktoś ma SENSOWNY pomysł na temat to jest on zakładany :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO przydał by się jakiś dział z solucjami bądź poradnikami. Niby jest forum, ale pełne poradniki też by się przydały. Pisaliby je czytelnicy CDA (albo użytkownicy strony CDA). A inni dyskutowaliby na ich temat na forum i proponowaliby zmiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...