Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Co byscie chcieli zmienic na naszej stronie WWW?

Polecane posty

Nie ma wiekszego pomyslu na mzmiane ,ale chcialem pochwalic Was (a to chyba dobre miejsce) za zmiane logo CDA na stronie, owiele przyjemnijesze (zwlaszcza w okresie swiatecznym ;) ) Szkoda ze numer XIII nie mial tego typu loga na okladce :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wiekszego pomyslu na mzmiane ,ale chcialem pochwalic Was (a to chyba dobre miejsce) za zmiane logo CDA na stronie, owiele przyjemnijesze (zwlaszcza w okresie swiatecznym ;) ) Szkoda ze numer XIII nie mial tego typu loga na okladce :D

ano racja logo cda jest bardzo fajne a co do nowego nr logo nie mialo czapeczki mial ja bohater gry XIII :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... bo strona była nieczynna

Nastąpiły zmiany furum. Czy na lepsze czy na gorsze jeszcze nie wiem. Jedna rzecz wszak myślę się pogorszy. "Forum działające" skupiała wątki na których toczyło się większość dyskusji. Teraz uległo to podziałowi. Bedzie tzreba skakać z jednaego działu do drugiego :( co w wypadku braku zmiany łącza będzie piowlne więc i czasochłonne. Można co prawda otworzyć dwie strony na raz ake to będzie zapychać forum jeszcze bardziej. Hm ... czas pokaże jak to wszysto zadziała

BTW wlaśnie sobie obejrzałem "blue screen'a" - jest genialny. Mam nadzieję że txty będą się zmieniały. zapewne powstanie nawet nowy wątek :D . To może ja przedstawię pierwsze propozycje:

:arrow: (tu wstawić ksywkę) wreszcie wziął się do roboty

:arrow: zachciało nam się pograć w sieci

:arrow: nie chce nam się z Wami gadać

:arrow: przerwa śniadaniowa

:arrow: i najbardziej oryginalne ZAMKNIĘTE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję, żeby CDA udostępniało miejsce na serwerze dla stron graczy. Oczywiście tylko tych bardzo dobrych, rozbudowanych i bez błędów ortograficznych :P Takie strony byłyby odpowiednio SKAtalogowane i miałyby krótkie opisy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MiszczJan
A ja proponuję, żeby CDA udostępniało miejsce na serwerze dla stron graczy. Oczywiście tylko tych bardzo dobrych, rozbudowanych i bez błędów ortograficznych :P Takie strony byłyby odpowiednio SKAtalogowane i miałyby krótkie opisy.

Heh nie dawałbym na to najminiejszych szans. I tak sami ze sobą nie mogą sobie poradzić. (cienki serwer). A poza tym, po co to niby? Mogliby najwyżej stworzyć dział z linkami do stron zrobionych przez czytelników. (swojej na razie nie polecam, za słaba :( ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) jam chciałbym zmienić to żeby te obrazeczki pod albo nad nickeim Żeby było ich pare nawet dużo w waszej stronce WWW i żeby można je było se ściągnąć i wgrac na ten obrazek :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co chłopaki, wam by się chyba jednak ten chat przydał - weszlibyście, popieprzyli tam razem głupoty (biedne głupoty...) i nie zaśmiecali forum setkami durnych postów i byłby spokój. Bo z tego co widzę, to to całe gg jednak nie wystarcza...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marbec wiesz co ty moglbys zostac moderatorem :) .... i wywalac takie posty, ktore sie do chatu nadaja :twisted: ..... Nie wiem czy dobrze to nazywam(jesli zle to mnie popraw), ale to chyba jest "statsiarstwo"....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasperoo

No moze tak bardziej urozmaicony dział download ... np. więcej demek (np. które się nie zmieściły na płytce) - oraz zdecydowanie więcej humoru ! :)

Mógłbym się jeszcze doczepić do "chłodnej" szaty graficznej, ale tego nie zrobię :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka mala rzecz, nie tyle na stronie ale na forum... a mianowicie gdy kogos cytujemy to jest napisane "XXX napisal".... moim zdaniem powinno byc napisane "XXX napisal/a" bo przeciez nie wiemy osobe jakiej pluci cytujemy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę od strony technicznej, ponieważ czasami zamiast strony Cd-Action włącza się jakieś badziewie, albo nic się nie włącza.

Chociaż może to być również wina mojego łącza :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy pierwszy raz załadowałem waszą stronę musze przyznacz że troszke sie zawiodłem. Tak jakby strona była jeszcze w budowie. Stronka nie trzyma klimatu który mnie nawiedza gdy czytam wasze czasopismo. Spodziewałem sie że strona będzie rozrzeżeniem papierowego CDA.

Podsumowując na stronce brakuje działu: Na Luzie, Kaszanka Zone, Sufler i wiele innych.....

To wszystko nie znaczy że wasza strona nie jest dobra, bo jest bardzo dobra ale zawsze może byc lepiej. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie www cd-action nie dziala newsletter. Nie wiedziałem gdzie napisac o tym problemie wiec dopislalem do tego watku. Moze jest to wina mojej przegladarki, ale po kliknieciu na newsletter (link) pojawia sie komunikat o bledzie na stronie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił to, że bym przestawił zegarek :D . Zauważcie, że gdy piszecie post, to wyświetlana godzina napisania jest o godzinę do tyłu niż ta w rzeczywistości... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zegarem to też kiedyś zauważyłem, nie wiem czy jeszcze tak jest. Zmienić należałoby w forum to miejsce, gdzie jest Idź do strony... Otóż wyświetlane są tam 3 pierwsze i 3 ostatnie strony danego tematu. Co zaś, jezeli stron jest 50, a ja chcę np. zajrzeć na 23 :?: Muszę przeskakiwać co stronę na pieszo. Osobiście zastąpiłbym to rozwijanym menu.

Sprawdziłem, zegar nadal jest źle ustawiony.

I jeszcze jedno - od czasu kiedy to zmieniliście serwer, często wyskakują mi na waszej stronie jakieś dziwne reklamy. Najbardziej chamskie jest to, że nie można ich zamknąć, tylko trzeba kliknąć odnośnik.

Oki, z reklamami sobie poradziłem - zainstalowałem przeglądarkę Opera, całkiem sympatyczna, nie powiem.

Rozwiązanie problemu z czasem znajdziecie w dziale Problemy i propozycje w topicu Problemy z forum na str. 16.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...