Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

Gość Kunafis
Sorry ludzie sierra na serio padla :( Szukalem na ten temat w necie. ale z tego co wyszukalem to nad sierra panowalo Vivendi Universal <span id="<span id="GAMES" class=xxxxkeyword onmouseover="onmo(this);" onmouseout="inMenu=false;hide(this);">GAMES</span>" class=xxxxkeyword onmouseover="onmo(this);" onmouseout="inMenu=false;hide(this);">Games</span>. Wiec wydawca bedzie :D w polsce tez bo CD-projekt wydaje ich gry. A tak a propo Sierra zostanie jako znak firmowy przy HL2 i innych grach z od tego wydawcy.

No i kto mial racje?? :P

[ Dodano: Pią 02 Lip' date= 2004 19:48 ]

po obejrzeniu wyżej zamieszczonych screenów jestem w szoku.... i to jest ta "SUPER" grafika?? to już Hitman 2 miał lepszą....... coś mi się wydaje' date=' że HL2 nie będzie aż takim HICIOREM jak się każdemu wydaje...[/quote']

Chłopcze (lub dziewczyno) co ty myslisz ze jak trailer lub screen ma syfna jakość to gra tez ma syfna grafe?? :| I jakby grafika miała wazyc czy gra jest dobra to zrobili by Mario z cudna grafika to by wszyscy grali??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Te screeny są z CS2 i rzeczywiście nie wyglądają imponująco, ale nie należy zapominać o tym, że będzie świetna fizyka, a jak chcesz się dowiedzieć, czemu wszyscy się grafiką nie moga nacieszyć, to sobie zapuść hl2_demo_trailer_full - lub nawet demko z możliwościami DX9 - wydaje mi się, że wtedy zmienisz zdanie. Zresztą wg mnie grafika to nie wszystko...

Tia....te screeny są wyraźnie robione na niskich detalach. Jeśli szanowny pan , którego ksywka zaczyna się A - ocenia grę widząc screeny to robi źle. Przecież to tak samo jak pisać recenzję gry , patrząc na zdjęcia z gry i czytając zapowiedzi. Pozatym radzę obejrzeć filmik z CS2 , który się przewinął parę stron wcześniej. Po jego obejrzeniu prosimy o kolejny komentarz. :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Tak w sumie, to czy ja wiem. Mnie się podoba grafika w tych screenach. Zważając na to, że bedzie to głównie nastawione na multi... Chociaż i tak wygląda lepiej, niż Ut2004. Zresztą dla mnie grafika w CS2 mogłaby pozostać taka sama jak do tej pory - fizyka wszystko by nadrobiła :D

Tylko zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz:

"Wersja kolekcjonerska - będzie to niejako wersja standardowa, jednak dodanych zostanie sporo gadżetów jak np.: figurki gł. bohaterów, plakaty, i... Half-Life wraz z dodatkami oparty o silnik Source!" - czyli w wersji standardowej (czyli z multi) nie będzie CS:Source, HL:Source itd. :? ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie po primo - nie oceniam gry patrząc na grafę. Poza tym skąd ta pewnośc, że screeny są na minimalnych detalach? Hm? tego nie możemy wiedzieć. Co do fizyki, to raczej wątpie, żeby była realna - bo gra musiałaby nazywać się S.T.A.L.K.E.R. Strike (jeżeli to co zapewniają twórcy będzie prawdą - wiatr będzie znosił kule) lub Operation Flashpoint. Chyba, że Panowie z Valve uraczą nas w końcu grą, gdzie zostaną zachowane prawa fizyki. I nie mówię tutaj o realnie spadających przedmiotach, ciałach etc - bo to już było w na przykład Far Cry.

Filmik z CS2 widziałem - moje wrażenia? Nic nowego - kolejna gra FPP. A mój komentarz odnośnie screenów dotyczył tego, że być może to są jedne z prawdziwych screenów - niestety coraz częściej wypuszczane screeny gier są retuszowane, o czym gracz przekonuje się dopiero po zakupie gry. A jako, że na pewno podniosą się głosy - przecież w trailerze widać super grafę - to jeżeli każdy z Was ma kompa 2 x 3.0Ghz, 1024 DDR i GF6800 i może sobie pozwolić na odpalenie nowości w 1600x1200 na max detalach z maxymalnym wygładzaniem krawędzi i innymi bajerami, to ja nie mam pytań - bo raczej nie uwierzę, że nagrali to na sprzęcie średniej klasy.

Na dzień dzisiejszy ani nie przekreślam, ani nie podniecam się zbytnio tym, że ma wyjść Half-Life 2 i nowy CS. Poczekajmy na wypuszczenie tej gry (miejmy nadzieję, że w końcu w tym roku) i dopiero wtedy wyraźmy swoje za lub przeciw :)

Koniec ogłoszeń duszpasterskich :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R
(...) Co do fizyki, to raczej wątpie, żeby była realna - bo gra musiałaby nazywać się S.T.A.L.K.E.R. Strike (jeżeli to co zapewniają twórcy będzie prawdą - wiatr będzie znosił kule) lub Operation Flashpoint. Chyba, że Panowie z Valve uraczą nas w końcu grą, gdzie zostaną zachowane prawa fizyki. I nie mówię tutaj o realnie spadających przedmiotach, ciałach etc - bo to już było w na przykład Far Cry.

Wydaje mi się, że w CSie wystarczy takie coś jak blokada stołem jakiegoś wejścia lub coś tym stylu, bo takie coś na pewno podniesie grywalność CSa. Wystarczy realizm w postaci headshotów. No bo coś nie widzi mi się branie poprawki na wiatr w takiej grze jak CS... Wydaje mi się, że CS ma tak wysoką grywalność właśnie dzięki temu, że jego realizm jest jakby tu nie patrzeć - umiarkowany... Jeżeli ktoś chce większej dawki realizmu, to niech gra sobie w Raven Shielda (swoją drogą świetna giera)...

Filmik z CS2 widziałem - moje wrażenia? Nic nowego - kolejna gra FPP. (...). A jako, że na pewno podniosą się głosy - przecież w trailerze widać super grafę - to jeżeli każdy z Was ma kompa 2 x 3.0Ghz, 1024 DDR i GF6800 i może sobie pozwolić na odpalenie nowości w 1600x1200 na max detalach z maxymalnym wygładzaniem krawędzi i innymi bajerami, to ja nie mam pytań - bo raczej nie uwierzę, że nagrali to na sprzęcie średniej klasy.

Nic nowego? - no i bardzo dobrze - wystarczy ragdoll i wiarygodna fizyka obiektów. "Nie poprawia się czegoś, co jest dobre" - tak było napisane na zachodnich serwerach dotyczących HL2...

Co do super grafy, to zupełnie to samo można powiedzieć o STALKERZE... I na nic się zda jego realizm i genialność, jeżeli będzie klacić na dobrym kompie... Przecież HL2 podobnie jak STALKER ma działać na słabszych sprzętach... A zresztą wydaje mi się, że CSa nie można traktować jako zwykłej gry FPP, ponieważ chyba różni się ona od tych konwencjonalnych strzelanek np. Far Cry...

PS: A z tą datą premiery to rzeczywiście przesadzają ! :evil: Grrrrr

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,13702

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realizm w postaci headshotów hmm no to już jest od dawna w każdym 'dobrym' FPS (ech mój ukochany głos HEAD SHOOT). Z CS jest o tyle trudniejsza sprawa niż z HL2, że gdy HL2 będzie skopany , to ludzie będą grali w CS, ale gdy CS będzie skopany to już wtedy chłopcy z Valve mogą się zborić na cierpliwe czytanie gorzkich listów.

Sn1per czyli uważasz, że ładnie spadająca puszka (STALKER, FAR CRY), czy ładnie spadające ciała (UT) to wszystko czego potrzeba, aby CS2 zachwycił ludzi? (zapomniałem o grafice :)) Moim zdaniem to nie wszystko. Z pierwszym CS było łatwo, bo była to innowacja i skopała tyłki wielu graczą, teraz może (czego nie chcę) tak się stać, że niestety CS2, nie będzie aż tak niesamowity jak 'jedynka'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Wydaje mi się, że właśnie to co wymieniłeś wystarczy do radosnego giercowania... Myślę, że ludziom grającym w CS nie jest potrzebne nic innego. Grają w CS:CZ, a nawet w CS 1.5. Do tego dodany zostanie Havok i parę innych bajerów i będzie dobrze. Ja po obejrzeniu filmiku CS: Source jestem zadowolony z tego co zobaczyłem... Chowanie się za toczącą się beczką, blokowanie wejść stołami... Ragdoll... Być może inni poczują się zawiedzeni, ale mi to w zupełności wystarczy... CS2 nie będzie zaskakiwał pod innymi względami, ale na pewno wniesie jakiś powiew świeżości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie to wystarczy a innym graczom? Gra odniesie sukces tylko wtedy, kiedy takich jak Ty będzie więcej....

Czasami powiew świeżości niesie ze sobą straszny smród. Przykład? Heroes of Might and Magic IV, gra wniosła powiew świeżości aż 3DO zachłysło się nim zbyt mocno i bankrut (REST IN PEACE), oby to nie spotkało serię CS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

No oczywiście - trudno się z Tobą niezgodzić... Nikt nie ma 100% pewności, że gra się przyjmie, ale z tego co widać po różnych komentarzach oraz opiniach o grze, to raczej małe jest prawdopodobieństwo, że gra okaże się gniotem... Wydaje mi się, że jest jeden czynnik, który w poważnym stopniu może zniwelować cały wysiłek związany z CSem, a są nim wymagania sprzętowe...

I już by ją w końcu wydali, bo się słabo robi z tą datą premiery... :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S.t.a.l.k.e.r

Królem FPS-ów tego roku będzie S.T.A.L.K.E.R:SHADOW OF CHERNOBYL

Ma niepowtarzalna fizyke grafike i grywalnosc.Aha no i jescze story jest

genialne.Po za tym bedzie mial elementy RPG (zdobywanie doswiadczenia i ekwipunek) a HL2 i D3 będą durnymi szarymi strzelankami, morze cos z nich bedzie ale nie pobija S:SoC.A co do wymagan S:SoC ma osiagac 60 PFS na sprzecie :1,4GHz ,256MB Ram,GF 3 ti500, A nie jak u konkurencji

jakies chore nie wyobrazlne wymagania.A wszystko dzieki wspaniałemu i nowatorskiemu silnikowi X-RAY (Pełna obsługa DX9.0 i wszyskie efekty swietlne i cieniowanie) :twisted::twisted:

((((S.T.A.L.K.E.R:SHADOW OF CHERNOBYL == FOREVER ==))))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Stalker na pewno będzie się odróżniał od innych fps. Rzeczywiście będzie on zawierał w sobie wiele bardzo interesujących elementów - mogę potwierdzić, bo widziałem sporo filmów z tej gry. No, ale co durnych i szarych strzelanek to chyba lekko przesadziłeś :D. Wszak są to przecież następcy jakże wielkich hitów i jakby nie patrzeć filmiki z tych gierek również prezentują coś, co będzie na wysokim poziomie (przynajmniej HL2 :D)... A wymagania są w tej chwili chyba wielką niewiadomą - dobrze, że twórcy stalkera planują tak małe wymagania, ale różnie może to być... Miejmy nadzieję, że to spełnią. Poza tym, dla hl2 jest mnóstwo tabelek prezentujących osiągi kart graficznych (w najwyższych możliwych ustawieniach) i wcale nie straszą - w sumie wydaje mi się, że można odnieść się do nich tak samo, jak do wymagań stalkera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak macie racje S.T.A.L.K.E.R: SHADOW OF CHERNOBYL będzie przełomową grą. Świetna grafika i fizyka jest dostrzegalna na pierwszy rzut oka, lecz to jest topic o Half-Life 2. HL 2 napewno będzie lepsza od S.T.A.L.K.E.R.A ponieważ tam wszystko co w STALKERZE będzie 3 razy lepsze. Moze nie zdobywasz umiejętności itp. ale gra jest przełomowa to jest całkiem innna grafika lepsza niż w STALKERZE (sory że nie ma kropek ale niechce mi sie ich pisać). Nie moge sie doczekać HL2 przenajmiej aby dowiedzieć sie o grafice, czy serio jest taka odpałowa. Mówie tak ponieważ nie mam DVD-ROM'u i nie bede mógł zagrać na tym kompie (chociaż jest nowy ma dopiero miesiąc a gra by zadziałała).

Half-Life będzie niewątpliwie przełomem w grach. Najlepsza gra jaka będzie, choć S.T.A.L.K.E.R też ma duże szanse, lecz HL2 go pokona. Spider-man 2 bedzie też fajny, podobno mozna robić wszystko i iść gdzie sie chce, nawet do miaszkania głównigo bohatera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek - przykład, moim zdaniem, większej części oczekujących na HL2. Z twojego tekstu jasno wynika, że HL2 będzie faaaaaaaajny tylko poprzez grafikę. O matko - straciłem chęć poprzez tą wypowiedź na pisanie...

A wiecie - tworzą sapera pod GF6800 na nowym silniku Unreal :DD bedzie hicior :D, no bo wiecie......ta grafika :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leborg
Tak macie racje S.T.A.L.K.E.R: SHADOW OF CHERNOBYL będzie przełomową grą. Świetna grafika i fizyka jest dostrzegalna na pierwszy rzut oka, lecz to jest topic o Half-Life 2. HL 2 napewno będzie lepsza od S.T.A.L.K.E.R.A ponieważ tam wszystko co w STALKERZE będzie 3 razy lepsze. Moze nie zdobywasz umiejętności itp. ale gra jest przełomowa to jest całkiem innna grafika lepsza niż w STALKERZE (sory że nie ma kropek ale niechce mi sie ich pisać). Nie moge sie doczekać HL2 przenajmiej aby dowiedzieć sie o grafice, czy serio jest taka odpałowa. Mówie tak ponieważ nie mam DVD-ROM'u i nie bede mógł zagrać na tym kompie (chociaż jest nowy ma dopiero miesiąc a gra by zadziałała).

Half-Life będzie niewątpliwie przełomem w grach. Najlepsza gra jaka będzie, choć S.T.A.L.K.E.R też ma duże szanse, lecz HL2 go pokona. Spider-man 2 bedzie też fajny, podobno mozna robić wszystko i iść gdzie sie chce, nawet do miaszkania głównigo bohatera.

nie. hl jest wtórny. nie będzie tu nic nowego. ta niby super grafika jest już teraz w farcarju. zresztą wątpie aby hl2 wniósł cokolwiek oprócz super fizyki.nawet bronie w hl2 wyglądają do kitu :? zresztą stalker na dodatek będzie miał normalną cene 99zł. i na pewno kupie . hl2 raczej nie :roll:

spiderman2 nie jest fajny, nie można wejść do mieszkania bohatera, a miasto wygląda biednie w porównaniu z wersją na ps2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S.t.a.l.k.e.r

Człowiek==Co tam ma byc 3 razy lepsze, te same postaci te samo story (Gordonik zabija potwory i chce przezyc) S.T.A.L.K.E.R jest ORIGINALNY w tresci a nie jakis odgrzewany kotlet (HL2 i D3) aczkolwiek z tych dwóch to tylko HL2 ma szanse (widziałem screeny i filmiki ) ale nie powala.

S.T.A.L.K.E.R:SoC bedzie lepszy bo sa wprowadzane NOWE elementy w grach tego typu (elementy RPG) i np:(sztuczny instynkt zmutowanych stworzen, gramadzą sie w grupy, walcza o pozywienie,REALIZM NA MAXA)

A w HL2 co tam ma byc takiego "wspaniałego" , to tylko pierwszy HL z nowa grafika i potworomi 20 metrowymi. :twisted::twisted::twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze spory są bezsensowne. Ocenianie gier w ten sposób - która lepsza - przed premierą, w oparciu jedynie o przechwalki twórców jest bezcelowe.

Każdy będzie sie przecież chwalił że jego gra jest lepsza od konkurencji i miał na to 1000 wiarygodnych dowodów.

Poczekajmy, a zobaczymy jak bedzie sie prezentowala grafika w HL czy super realizm w STALKER'ze. Swoją drogą zbyt mocno posunięty realiz może zabić gre - wszak gry opierają sie na pewnych uproszceniach - bo mnie jakioś nie kręci szukanie miesca by móc się wysr...errr... załatwić w spokoju nieniepokojony przez jakiegoś natręta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S.t.a.l.k.e.r

Czytajac wywiady z programistami gry S.T.A.L.K.E.R. nie stwierdzono czegos takiego jak wysr...ekh..załatwienie się.Więc niech Pan moderator nie opowiada bzdur :evil: .Realizm tej gry na pewno nie zabije .Z reszta czas pokaze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Czytajac wywiady z programistami gry S.T.A.L.K.E.R. nie stwierdzono czegos takiego jak wysr...ekh..załatwienie się.Więc niech Pan moderator nie opowiada bzdur :evil: .Realizm tej gry na pewno nie zabije .Z reszta czas pokaze.

Tia...bardzo mocny nacisk na Pan widzę. :D.No cóz S.t.a.l.k.e.r , ale RoZy żartował. Naprawde !!!! Bo jeśli twórcy gry mówią , że realizm bedzie (że tak zacytuję twoją wypowiedź) NA MAXA !!! Więc można wywnioskować , że uwzględnili także ......hmmmmm.....załatwianie potrzeb.

Ja mówię oczywiście , że grafika moze być w Halfie 2 jak w jedynce ( a nie bedzie :twisted: ) , lecz fizyka !!!! Jeeeeeeee kilka tysięcy beta-testerów właśnie sobie gra i komentuje to co się dzieje na ekranie. (Nie bierzcie tego na serio)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Sugerowane wymagania sprzętowe dla HL2:

# Procesor 2.4 GHz

# 512 MB RAM

# karta graficzna zgodna z DirectX 9

# Windows 2000/XP

# klawiatura, myszka

No, no - ciekaw jestem, czy się utrzymają do daty premiery...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skwara

Ja to chyba widzialem wszystkie trailery, filmiki i co sie tam dalo z HL2 :)

Poprostu czekam na ta gre jak nie wiem co :)

Mam nadzieje ze ta gra zostanie FPS'em roku bo juz teraz nawet na to zasluguje, i jeszcze mam nadzieje ze te opoznienia programisci wykorzystali na plus i ulepszali ciagle HL2 az do doskonalosci :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Sugerowane wymagania sprzętowe dla HL2:

kontra Mój komputer

# Procesor 2.4 GHz - 1,5 GHz

# 512 MB RAM - 384 MB RAM

# karta graficzna zgodna z DirectX 9 - Ge Force 2 chyba nie jest zgodny z directX 9 ?? Na pewno :(# Windows 2000/XP - Oł jeeeee ja to mam Xp# klawiatura, myszka - nooooo git jest :D

No, no - ciekaw jestem, czy się utrzymają do daty premiery...

Sugerowae to chyba takie , które powinien komp miec , aby pograć bez zaciachów. Więc jakaś szansa jest , jeśli kupie sobie nowa kartę graficzną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leborg
Wasze spory są bezsensowne. Ocenianie gier w ten sposób - która lepsza - przed premierą, w oparciu jedynie o przechwalki twórców jest bezcelowe.

Każdy będzie sie przecież chwalił że jego gra jest lepsza od konkurencji i miał na to 1000 wiarygodnych dowodów.

Poczekajmy, a zobaczymy jak bedzie sie prezentowala grafika w HL czy super realizm w STALKER'ze. Swoją drogą zbyt mocno posunięty realiz może zabić gre - wszak gry opierają sie na pewnych uproszceniach - bo mnie jakioś nie kręci szukanie miesca by móc się wysr...errr... załatwić w spokoju nieniepokojony przez jakiegoś natręta.

nie oceniam niczego po przechwałkach . jeżeli już oceniam to tylko po filmikach :wink:

ale sam przyznaj że każda strzelanka w dzisiejszych czasach jest bardzo wtórna. może stalkerowi uda sie takową nie być.

mam wielką nadzieje że tak będzie :D

Sugerowane wymagania sprzętowe dla HL2:

# Procesor 2.4 GHz 2ghz

# 512 MB RAM na razie 256, ale kolejne w drodze

# karta graficzna zgodna z DirectX 9 g-force4TI , direct 8.1

# Windows 2000/XP 98,xp,linux mandrake

# klawiatura, myszka kurcze, tu już będzie problem. co mam zrobic jezeli zamiast tych urządzen , uzywam bezposrednio swiadomosci? :wink:

No, no - ciekaw jestem, czy się utrzymają do daty premiery...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac wywiady z programistami gry S.T.A.L.K.E.R. nie stwierdzono czegos takiego jak wysr...ekh..załatwienie się.Więc niech Pan moderator nie opowiada bzdur :evil: .Realizm tej gry na pewno nie zabije .Z reszta czas pokaze.

Tia...bardzo mocny nacisk na Pan widzę. :D.

>>>No ja też, ale On świerzy jest więc mi powieka opadła i udaje że nie widze. :)

No cóz S.t.a.l.k.e.r , ale RoZy żartował. Naprawde !!!! Bo jeśli twórcy gry mówią , że realizm bedzie (że tak zacytuję twoją wypowiedź) NA MAXA !!! Więc można wywnioskować , że uwzględnili także ......hmmmmm.....załatwianie potrzeb.

Coż ja widziałem/słyszałem, że będą uwzględnione takie rzeczy jak zdobywanie pożywienia (a kto je to i wydala :P ) czy potrzeba odpoczynku - dlaczego wię i defekacji nie miałoby być. Nie w tym rzecz jednak - sedno sprawy jest takie że za duży realizm może zabić grywalność. Tu przykład - gdyby w grach akcji tempo wydarzeń miałoby być takie jak w rzeczywistości to mielibyśmy 3 dni chodzenia i 30 sek. akcji po której trzebaby zaczynać gre od początku (tj znów 3 dni).

nie oceniam niczego po przechwałkach . jeżeli już oceniam to tylko po filmikach :wink:

>>>To też mało obrazowe a nawet wcale. Nie wiesz na jakim sprzęcie film był robiony, mało nie wiesz nawet czy to nie czasem render jakiś z retuszowaną grafiką.

ale sam przyznaj że każda strzelanka w dzisiejszych czasach jest bardzo wtórna. może stalkerowi uda sie takową nie być.

Coż cieżko wymyślić coś nowego, ale w gruncie rzeczy po co? Nik na nowo prochu przecież nie wymyśli - to tak jak z filmami, oglądasz kolejnego Bonda czy inną superprodukcji i na dobrą sprawę wiesz co sie za chwilę stanie i jak to się skończy - ale i tak się gapisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S.t.a.l.k.e.r
Sugerowane wymagania sprzętowe dla HL2:

======================= Porównanie z S.T.A.L.K.E.R:SoC

# Procesor 2.4 GHz=========== 1,4 GHz - 1,8 GHz

# 512 MB RAM============== 256MB

# karta graficzna zgodna z DirectX 9= Gf 4 ti (więc karta zgodna DX 8.1)

# Windows 2000/XP============ to samo

# klawiatura, myszka=========== to samo

Przypominam ze konfiguracja do S.T.A.L.K.E.R.'A podana wyzej ma osiagac w grze 60 FPS.

Co do mojej poprzedniej wypowiedzi troche za ostro wiec sorki :oops: .

Ale i tak uważam, że S.T.A.L.K.E.R.:SoC bedzie lepszy od Half-Life'a 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...