Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

Hm..coś mi nie pasi z tym dopieszczaniem...Dooma też niby tak dopieszczali i dopiejszczają...Może Valve czeka aż ID wypuści DooMa 3, a Id czeka aż Valve wypuści HL2 lol! Wtedy byśmy sie na 100% nie doczekali ;)

A jakby obie firmy zaczekały do wypuszczenia DNF przez 3D Realms, to by było dopiero fajnie :).

Tja..... a 3D Realms czeka na DooM III lub HL2 do chcą DNF na nowym silniczku wydać :D

Prawie z krzesła spadłem :D. Ale co prawda to prawda RoZy... A jaki był pierwszy silnik DNF? Q2? Q1? :lol: ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś dokladne wymagania do Hl2??...To jest forum o HL2 a nie doomie to czemu wiekszosc o tym pisze??

Nikt nie zna dokładnych wymagań Halfa 2. Pozatym doom był tylko wymieniony jako główny przeciwnik Halfa 2. A przed chwilą mówiliśmy o DNF i możliwości wykupienia engine Source przez 3D Realms. Więc trzymamy sie tematu. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kiedy zobaczyłem CS2, to sam nie wiem, czy czekam bardziej na singla, czy na multi w tej gierce :D No chłopaki coś tam nie dają znaku życia... Jakoś tak przycichło (poza tym, że aresztowali tych co kod wykradli)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko: ja się tej gry nie mogę piekielnie doczekać!!! :D "Jedyneczka" była boska, a wszystko wskazuje na to, że i z "dwójką" tak będzie :P
chyba wszyscy na tym forum niemoga sie doczekac hl2 a 1 była spoko tylko grafa była :?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matiquert
Powiem krótko: ja się tej gry nie mogę piekielnie doczekać!!! :D "Jedyneczka" była boska, a wszystko wskazuje na to, że i z "dwójką" tak będzie :P
chyba wszyscy na tym forum niemoga sie doczekac hl2 a 1 była spoko tylko grafa była :?

A ja się boję. Dlaczego? Bo nigdy nic nie wiadomo. Wiem z doświadczenia, że często tytuły, o których było głośno jeszcze przed premierą stawały się klapą, tym bardziej z kontynuacjami. Obym nie miał racji, ale nadal się boję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pewne obawy są, ale po tym co widać na trailerach i innych materiałach, to wydaje mi się, że te oawy mogą się ograniczać jedynie do wymagań sprzętowych :D, a tak w ogóle jeżeli jakimś dziiiwnym trafem fabuła w HL2 nawali (w co baaardzo wątpię), to przecież i tak mamy CS2 :D - czyli wg mnie jesteśmy zabezpieczeni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pewne obawy są, ale po tym co widać na trailerach i innych materiałach, to wydaje mi się, że te oawy mogą się ograniczać jedynie do wymagań sprzętowych :D, a tak w ogóle jeżeli jakimś dziiiwnym trafem fabuła w HL2 nawali (w co baaardzo wątpię), to przecież i tak mamy CS2 :D - czyli wg mnie jesteśmy zabezpieczeni...
Ja sie tam nie boje...bedzie cool badzcie dobraj mysli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy przed wydaniem gry ma jakieś obawy związane z nią samą. To czy gra się uda zależy od producentów samej gry. To oni ja robią , więc zadecydują o samej grze. Dla nas samych Half-Life 2 , mógłby już być wydany , jednak teraz trwa poprawianie błędów i dopracowywnie samej gry i rozgrywki. NO pomyślcie chcecie mieć Halfa 2 z takim chamski błędem od windowsa:

C:/Progam Files/[..]/Half 2.exe

Plik nie może być odczytany.

Kup sobie lepszy komputer , ponieważ ten grat nie spełania minimalnych wymagań gry. Nie musisz dziękować za porady

OK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrOund_Z3R0

Mam nadzieje, ze poziom wymagan stawianych HL2 nie przerosnie go... Tak to juz jest z wielkimi hitami. Ludzie zaczynaja sie spodziewac mega-giga-hiper innowacji, niewiarygodnej grafiki i mnostwa innych rzeczy...

Potem gra okazuje sie moze i dobra... ale TYLKO dobra w porownaniu do tego, co o niej mowiono (chodzi mi zarowno o plotki jak i presspacki). Im dluzej gra jest robiona, tym wieksze sa wobec niej wymagania graczy. Czasem gra je spelnia - czasem nie... Pozostaje zyc w nadziei, ze poczciwy Gordon F. sprosta naszym oczekiwanion.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam teraz gdzieś zarówno hl2 i dooma 3.

kolejny raz przesuneli premiery obu gniotów.

więc teraz życze im jak najgorzej :?

zresztą od kiedy zobaczyłem grafe fize farcry'a do jakoś nie ciągnie mnie ani hl2 ani doom.

czekam tylko na stalkera , gdyż jego twórcy nie lecą sobie w kulki 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ja nie będę mówił o moim podejściu do Half'a. Jedynkę po prostu uwielbiam ^^. Ale co do wymagań dwójki to hohoohhoho. ROk temu by jeszcze chodziło na moim sprzęcie , ale teraz.....jak widzę tą grafikę..... :( . Modernizacja komputera mnie czeka jeśli chcę zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, czy to takie konieczne? Chyba, ze masz naprawde slabego kompa :) Bo wedlug mnie, HL2 bedzie na tyle zoptymalizowany, ze w minimalnych detalach na 640x480 bedzie sie dalo spokojnie pograc :) Popatrz chociazby na STALKERA :) Ma chodzic plynnie na GF 2MX.Tylko coz...Jesli gra bedzie miala slaba grafike(a w tych ustawieniach najlepsza ona nie bedzie :) ), to bedzie musiala to nadrabiac grywalnoscia :) A miejmy nadzieje, ze akurat tego Halfowi nie zabraknie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Single komuś nie podpasi (raczej niemożliwe :D), to multi nadrobi, a jak nie multi, to mody :D... Co do wymagań stalkera, to była mowa o GF2, a nie MXie, a różnica jest na pewno, a poza tym nigdzie nie mówiono, że będzie na tymże GF działał płynnie :D - chociaż mam taką nadzieję, ale jak widzę coraz to nowsze screeny (i gwint w lufie :D) to zaczynam wątpić... Oczywiście wszystko zależy od samych twórców i ich enginu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Royale_with_Chesse

Szukam szukam i szukam i znaleźć nie moge tej zakichanej bety HL2 :/. Znalazłem link (niby z tą betą) http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?p=189059#189059 ale jakoś tam pisze żeby odwiedzić #hl2_beta. to kanał na IRcu czy co? Chyba se dam spokój i poczekam do premiery....

Eee tam ... sprawdź ten link co Ci podałem - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na twoim miejscu bym sobie nie psuł opinii o grze grając w jakąś kaszaniastą betę...

Co do stalkera to mówisz o tym?: "Support for all second generation D3D compatible accelerators (TNT/Voodo2/etc), optimized for Geforce2 and up" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO słuchaj ja też mam nadzieję, że STALKER będzie śmigał na śrdnim sprzęcie (cokolwiek oni przez to rozumieją)... Gra ma w sobie ogromny potencjał... Jednakże może chodzi o to, że STALKER w ogóle RUSZY na Voodoo2 i Rivie... Ale tak wracając do tematu HL2, to właśnie sobie obejrzałem filmik z E3 special cover CD :) i muszę powiedzieć, że już bym sobie chętnie pograł... Jeeeny rozbrajają mnie te efekty, gdy kula trafi w wodę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się nudzi to czekanie na Halfa , że przechodze jedynkę jeszcze raz. Musze swobie wszstko przypomnieć. Potem będę miał co porównywać. Jak się podobał filmik z cover CD ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...