Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

Gość Sn1p3R

No rzeczywiście trailery są rozbrajające (szczególnie CS2 :D), ale z werdyktem trzeba jeszcze poczekać do premiery... Ja też uważam, że gra BĘDZIE WYPAS, ale już chciałbym ją zobaczyć u siebie na HDD :D, może jakieś demo :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość teether
No rzeczywiście trailery są rozbrajające (szczególnie CS2 :D), ale z werdyktem trzeba jeszcze poczekać do premiery... Ja też uważam, że gra BĘDZIE WYPAS, ale już chciałbym ją zobaczyć u siebie na HDD :D, może jakieś demo :D:D

COOOO?? :shock: trailery do csa2? jasne? :D:D:D:D

mozesz podac jakiegos linka? jeszcze nie widzialem csa2... wow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

No kurczę, CS2 to jest esencja wszystkich filmów z HL2 - jakby co to pod sam koniec jest CS2 i Aztec. Ten CS będzie przesadzony, tyle możliwości, tyle rozwiązań... Dlaczego karzą nam czekać tak długo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Half Life 2 okazał się największym hitem tegorocznych E3... Kiedy wreszcie będzie nam dane zobaczyć chociaż jego skrawek ? :D

Stary , jest tak telewizja Game Network i pokazali jak facet grał w Halfa 2. Normalnie wgniotło mnie w fotel , jak pokazali broń , która niweluje grawitacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - wiem o czym mowa - widziałem wcześniejszy 600MB trailer, w którym była pokazana ta broń. No motywy takie jak nakrywanie (za pomocą tej broni) skrzynki (unoszącej się fajnie na wodzie) materacem (który się fajnie uginał i składał) SĄ ROZBRAJAJĄCE... Dlatego też piszę - kiedy wreszcie się tym z nami podzielą - tak szczerze, to już lekko dość mam tych trailerów itp. rzeczy... Jakieś demko by w końcu dali...aaarghhh :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo ładnie - na www.moddb.com jest już zarejestrowanych ponad 300 modów do Half Life'a 2 - to dopiero będzie natłok modów, gdy już gra się ukaże :D - chyba każdy znajdzie coś dla siebie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kunafis

HL2 według mnie bedzie hicorem tak jak CS HL ...gra bedzie miała duże wymagania ale chyba mi pójdzie :) ...Ogladałem wiele trailerów HL2 to bedzie mega gra!!...tylko ze chyba wyjdze w 2005 czeba troszke poczekac :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kunafis
No niby wszędzie zarzekają się, że w HL2 ukaże się w lecie na 100% i mam nadzieję, że TYM razem mówią prawdę. Szczerze mówiąc to wydaje mi się, ze przełożenie premiery na później będzie maxymalną głupotą ze strony Valve - rozumiem, że starają się usunąć maxymalnie dużo bugów, ale zaczynam mieć pewne obawy, aby czasami nie przedobrzyli...:D A przesunięcie premiery chyba mocno zdenerwowałoby wielu graczy... Jeeeny, oby to rzeczywiście było lato 2004r.
To wkońcu kiedy ma wyjśc cs2...to znaczy hl2 slyszalem chyba 10 dat premier

Kunafis, nigdy nie pisze kilku postow pod rzad. Istnieje taka opcja jak "Zmien", radze ci wiec zapoznac sie z nia. Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnej stronie jest parę screenów: http://www.half-life2.com/media.html , a tak poza tym, to trzeba się bardzo postarać, aby NIE trafić na jakieś screeny z HL2 :D

A wg zapowiedzi twórców gra ma wyjść w lato 2004 (i to ponoć na 100%) - proszę nie krakać :D

PS: I dam Ci dobrą radę - jeżeli chcesz przetrwać na tym forum to używaj przycisku ZMIEŃ, a nie wysyłasz 3 posty pod rząd !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mam dość już tych wszystkich Ohów i Achów na Halfa 2. Ma po prostu dosyć . Oglądam wszystkie screeny , ściągam filmy. Oglądam telewizję. Wszyscy mówią o Halfie. Arggg..... Niech go już wydadzą. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z innej beczki:

Nie wiem jak wy, ale ja mam już dawno uzbierane i odłożone pieniądze na Halfa... Czekają tylko na wydanie :D . Tylko zastanawiam się ile będzie kosztować u nas Half2, skoro teraz ma go wydać NICOLAS GAMES :? Wcześniej było 129.99 :o Co począć, skoro PlayIt pla(y)tuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Lucas zobaczył komputerowego dinozaura w Jurrasic Park miał łzy w oczach, bo wiedział, że zaczęła się dla kina nowa era. Kiedy zobaczyłem materiały z Half-Life 2 w Internecie może nie łzawiłem, ale byłem (i jestem) świadom, że to jest przełom dla gier. A że premiera się przedłużyła? Wybaczam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dexiarz
A że premiera się przedłużyła? Wybaczam.

Taaa...Powiedz to samo w przypadku Duke Nukem Forever :) :) :)

A co mnie ostatnio najbardziej zachwycilo w Halfie - byl trailer w cda, i tam po prostu ta FIZYKA ! Tak, nie grafika, ktora byla niezla, ale FIZYKA ! szczxegolnie ten samochod za ktorym chowa sie bohater...Widzialem tez trailera z bronia niwelujaca grawitacje i powiem jedno-wymiata! Tylko IMHO tworcy nie pozwola sie nim pobawic dlugo poniewaz coz...Gra polegalaby na podnoszeniu przeciwnikow z ziemi i zrzucaniu ich z wysokosci, albo rzucaniu w przeciwnikow skrzynkami :) A co do daty premiery - IMHO sie nie ukaze na czas :) To niemozliwe jest... A co do Playa - szkoda, ze plajtuje, szkoda...Zrobil swietna lokalizacje Mafii(co innego, ze to chyba oni zrobili tez "lokalizacje" Splinter Cella, ale coz Errare Playum est... :) ) ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do broni "antygrawitacyjnej", - no a jak było w przypadku chociażby Jedi Knight: Jedi Academy ?? Przecież tam też przez całą grę można było użwać mocy - "force grab" i rzucać przeciwnikami :D Heh - powiem, że bardzo zabawne i dające dużo satysfakcji. Zresztą, czy to ważne? - ważne, aby Half Life 2 ukazał się w to lato... Tyle filmów już widzieliśmy, że najwyższa pora zobaczyć samą grę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Half 2 "ponoć" mógłby juz być wydany. Jednak teraz zostaje dopieszczany i testowany. Taaaaaakkk już widze to dopieszczone do granic możliwości :D . Zresztą też filmiki już mnie nudza robiły na mnie wrażenie kilka miesięcy temu. Może by tak coś nowego???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm..coś mi nie pasi z tym dopieszczaniem...Dooma też niby tak dopieszczali i dopiejszczają...Może Valve czeka aż ID wypuści DooMa 3, a Id czeka aż Valve wypuści HL2 lol! Wtedy byśmy sie na 100% nie doczekali ;)

A jakby obie firmy zaczekały do wypuszczenia DNF przez 3D Realms, to by było dopiero fajnie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm..coś mi nie pasi z tym dopieszczaniem...Dooma też niby tak dopieszczali i dopiejszczają...Może Valve czeka aż ID wypuści DooMa 3, a Id czeka aż Valve wypuści HL2 lol! Wtedy byśmy sie na 100% nie doczekali ;)

A jakby obie firmy zaczekały do wypuszczenia DNF przez 3D Realms, to by było dopiero fajnie :).

Tja..... a 3D Realms czeka na DooM III lub HL2 do chcą DNF na nowym silniczku wydać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówcie o DNF , bo mi sie niedobrze robi :x . Po prostu to jest śmieszne wydawać grę już tyle lat. A najwieksze jaja będą jak 3D Realms odkupi silnik graficzny Halfa 2 lub Dooma 3. Możliwe , że na to właśnie czekają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...