Skocz do zawartości

Half Life (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Co do filmików z CDA:

-Doom 3- tyko ok. 3 sekundowe przejawy pokazywania akcji , reszta same filmy.

-Half 2 - tutaj się zawiodłem . nie pokazano nic nowego. Jedynie dowiedziałem się jakie będą pudełka z Halfem 2 :D

Co ja miałem powiedziec .................. STALKER szączi!!!!.........nie.........

Już wiem. Owe trailery nie wprowadziły nic do tego co wiem. Tylko sprawiły , że nie chce mi się już czekać.

EDIT: Co ja gadam teraz sam robię własną grę i dokończyć jej nie mogę. Nie bedę narzekał więcej na producentów gier , że nie wydają swoich produktów. Sam się męcze by wogóle działała. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - tak sobie szukam po internecie czegoś dotyczącego Hl2 i natrafiłem na ciekawą stronę, na której był taki oto link: http://www.daionet.gr.jp/~masa/archives/rthdribl_1_2.zip

Prezentacja tego, co można osiągnąć przy pomocy HDR - jeeeny bardzo ciekawe efekty - zajmuje to coś koło 20MB, ale warto...

PS: Żeby później nie było na mnie - to w system requirements jest napisane: A video card that supports Vertex Shader 2.0 and Pixel Shader 2.0...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając do wyboru DOOMA3 i HL2 poprę S@dohiego i wybiorę STALKERA. Trailery poprostu wgiontły mnie w ziemię. Do tego dochodzi jeszcze fabuła, wolność no i trzeba wspierać sąsiadów. Przecież oni tworzą go w takich warunkach w jakich Chmilearz i spółka tworzyli Painkillera. I co im wyszło? Bomba. :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)
Moim zdaniem najlepszy jest stalker gdyz ma doskonala grafika i fizyka a przytym niewielkie wymagania sprzatowe.

No wlasnie. Stalker to jeden z glownych kandydatów do gry roku a tematu o tej grze nie ma. Nie rozumiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, wszyscy pisza o trailerach z CDA a ja ich %#%$@ nie moge obejzec :(. Szczerze mowiac, po raz pierwszy w zyciu widzialem tak dziwnie zachowujaca sie plyte :P.

IMO znacznie wiekszy sukces osiagnie HL2, nawet jesli (w co szczerze watpie) bylby kiepski. W koncu bedzie to sequel Jedynego Wielkiego Half-Lifa'a. A STALKER, coz, chocby nie wiem jak dobry byl, jest tylko "jakas tam gra" a nie nastepca legendy, jak wlasnie HL2 i DOOM 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale przecież DEUS EX2 też był następcą WIELKIGO desu exa 1 - chociaż gra (DX2) nie jest w sumie zła, ale mogło być coś lepszego... A co do oceny tych 3 gier, to rzeczywiście trzeba poczekać, aż wyjdą... Najbardziej jednak zastanawia mnie stalker i jego wymagania... Z tego co widzę po screenach, to raczej NIEMOŻLIWE, żeby ładnie działała na GF3... Heh fajnie by było - może coś wymyslili :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie źle - JA TEŻ CHCĘ, żeby STALKER ładnie działał, ale jak widzę takie screeny:

1) http://img.gamershell.com/imagefolio/galle...f_scrn24631.jpg

2) http://img.gamershell.com/imagefolio/galle...f_scrn24636.jpg

3) http://img.gamershell.com/imagefolio/galle...f_scrn24628.jpg

ITP. To mnie ogarnia lekka zaduma... Takie coś na PIII 1GHz i GF3 na pokładzie... Jeżeli się spełnią te obiecanki, to będzie naprawdę pięknie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie... GeForce3 nie ma chyba aż tak potężnej mocy, aby wyświetlać grafikę o takiej jakości, no i żeby płynnie chodziło... Na pewno nie przy takich ustawieniach grafiki jak na screenach (bo z tego co widzę, to wnioskuję, że to i owo jest tam ustawione na HIGH [jak nie wyżej :D]). GeForce3 ma moc porównywalną do Radeona8500, a wiem jak ten drugi działa... Nie widziałem tego silnika X-Ray w CAŁEJ okazałości - może potrafi wycisnąć DUŻO z kart graficznych - tego nie wiem... Po prostu wyrażam swoją opinię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy to was zainteresuje ale macie tu screena. Przedstawia on dusta z respa CT na silniku HL2

No no ..... ale widziałeś filmik z CS'a , który przewinął się kilka stron temu??? On wymiata ..... a ten screen też coś ma w sobie. Także polecam , żebyś przejrzał poprzednie strony i poszukał tego filmiku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy to was zainteresuje ale macie tu screena. Przedstawia on dusta z respa CT na silniku HL2

No no ..... ale widziałeś filmik z CS'a , który przewinął się kilka stron temu??? On wymiata ..... a ten screen też coś ma w sobie. Także polecam , żebyś przejrzał poprzednie strony i poszukał tego filmiku.

No ba ja nie widzialem :D szkoda ze kamera nagrywany ale lepsze to niz nic. Tylko ze tam byl de_aztec a tu jest de_dust.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No TAK - dlatego twierdzę, że obie karty są PORÓWNYWALNE, bo np. w 3dmarku2001 Gf3Ti500 przegrywa - http://www.tech-report.com/reviews/2001q4/...ds/index.x?pg=8

Czyli jedna karta NIE MIAŻDŻY drugiej...

A co do CS'a: przecież CS jest taki jak każda inna gra - nie jest tylko ONLINE - ja np. lubię sobie pograć parę rundek z sąsiadem po LANie - bo gierka ma wysoką grywalność - na pewno większą, niż nie jeden fpp z bajeczną grafiką wypuszczone przez wielkie firmy... CS 2 na pewno przedłuży żywot HL2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tematu to CS to melodia przeszłości która przejadła sie już dawno temu. teraz grają w to tylko fanatycy, oraz ludzie nie mający dziewczyny, życia prywatnego i jeżdżący nonstop na jakieś turnieje :wink:

eee fanatycy ???. Nie majazy dziewczyny zycia prywatnego ??? dziwne ja w cs-a gram juz 6 lat idzie 7 rok. i jakos zycie prywatne mam ( na browca sie pojdzie z przyjaciolmi) dziewczyny nie ale mam duzo fajnych kolezanek z ktorymi idzie sie na browca :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tematu to CS to melodia przeszłości która przejadła sie już dawno temu. teraz grają w to tylko fanatycy, oraz ludzie nie mający dziewczyny, życia prywatnego i jeżdżący nonstop na jakieś turnieje :wink:

eee fanatycy ???. Nie majazy dziewczyny zycia prywatnego ??? dziwne ja w cs-a gram juz 6 lat idzie 7 rok. i jakos zycie prywatne mam ( na browca sie pojdzie z przyjaciolmi) dziewczyny nie ale mam duzo fajnych kolezanek z ktorymi idzie sie na browca :P

Ja mam!!! Swoje życie prywatne itp.itd. Jestem fanem Cs'a , ale nie maniakiem. Strasznie czekam na CS 2. ( ot chyba każdy).

Half 2 - na 100% nie pójdie na mojm Ge 2 :P. Ale mam doła. Coś się zrobi w wakacje i się zakupi nowszą kartę graficzna. Chyba Ge Force 5700. Jaką polecacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow - czyli jednak ludzie grający w CS'a nie są fanatykami i mają życie prywatne (aaale niespodzianka :wink: ) - jakieś dziwne poglądy niektórzy tu mają - ja nie wiem - cs mi się podoba i dołączam się do reszty... A co do karty graficznej - to wydaje mi się, że może jakiś Radeon 9500PRO - skoro ATi ma patronat nad Half Life 2 (ale pewno i tak wszystko się wyrówna) - jednakże przecież podobnie jak u STALKERA, hl2 ma działać już na Pentium II 800Mhz processor, 128MB RAM and a DX6 class graphics card... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot gram sobie w Halfa jedyneczkę i tak sobie myślę. Jakie potwory zostaną znowu wykorzystane (bo na pewno wszystkich potworów nie pokazali). Naprawdę żal mi komandosów z pierwszej części. Walka z nimi to sama przyjemność , a w dwójce jest tylko The Combine ( czy coś takiego :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za komandosami nie przepadałem - szczególnie wtedy, gdy zostało mi 25 hp i to bez armora, a za ścianą cała grupa tych komandosów - no i te headshoty takie trefne - heh CS ruleZ :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za komandosami nie przepadałem - szczególnie wtedy, gdy zostało mi 25 hp i to bez armora, a za ścianą cała grupa tych komandosów - no i te headshoty takie trefne - heh CS ruleZ :D

Co headshoty?? Są i ta całkiem niezłe. Tylko , że w Cs'ie lepiej opracowane ( lepsza animacja). Zwłaszcza , że kusza w Halfie wymiatała ( a w dwójce chyba jej nie będzie - :( ). Naprawdę mogli by też zostawić rewolwer ( ta siła shotguna:P)

Do HL2 najlepszy pewnie jest Radeon z wiadomych powodów. Poza tym Radeon wyświetla dużo lepszą jakość obrazu niż Nvidia ! Wystarczy poczytać artykuły na www.benchmark.pl

Ciiiiiii.... nie gadaj tutaj o tej stronie bo Leborg przyleci i będzie się śmiał. :D Według niego tylko on ma racje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leborg, Sn1p3R wlaśnie wywaliłem wasz wielki offtop (chyba ze 20 postów tego było) o kartach graficznych. Miejscem na takie dyskusje jest dział sprzętowy. Jesteście wystarczająco długo na forum by się zapoznać z jego zasadami. Choć ja cierpliwy i tolerancyjny jestem to tak sobie pofolgowaliście, że puścić płazem tego nie mogę - zapraszam do działu ostrzeżeń. :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...