Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeBest

Hitman

Polecane posty

Niedawno zakupiłem grę Hitman: Krwawa Forsa wydaną przez Cenegę w kolekcji Super$eller. Na opakowaniu umieszczony jest znaczek świadczący o tym, że w środku znajduje się poradnik GOL i płytka "diwidi" z jakimiś bajerami. Ale po opróżnieniu zawartości nie znalazłem płytki z poradnikiem :shock: . Sprawdziłem na obu DVD i tam tez nie udało mi się znaleźć poradnika. W CDA pisze, że takowy jest, więc nie wiem czy moja sztuka gry nie jest może "niedorobiona". Być może niedokładnie szukałem itd. ale jednak chciałbym żeby tan poradnik tam był :? Jeśli ktoś wie czy i gdzie został on umieszczony to fajnie by było gdyby odpowiediał na moje pytanie 8) . Z góry dzięki za odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zakupiłem grę Hitman: Krwawa Forsa wydaną przez Cenegę w kolekcji Super$eller. Na opakowaniu umieszczony jest znaczek świadczący o tym, że w środku znajduje się poradnik GOL i płytka "diwidi" z jakimiś bajerami. Ale po opróżnieniu zawartości nie znalazłem płytki z poradnikiem :shock: . Sprawdziłem na obu DVD i tam tez nie udało mi się znaleźć poradnika. W CDA pisze, że takowy jest, więc nie wiem czy moja sztuka gry nie jest może "niedorobiona". Być może niedokładnie szukałem itd. ale jednak chciałbym żeby tan poradnik tam był :? Jeśli ktoś wie czy i gdzie został on umieszczony to fajnie by było gdyby odpowiediał na moje pytanie 8) . Z góry dzięki za odp.

Poradnik i Instrukcja automatycznie instaluja sie wraz z gra w postaci pliczkow pdf.

Pyknij Start Edios Hitman i tam powinno byc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys (2 lata temu) do Radka 9550 nawet nie instalowalem oryginalnych sterow ATI, bo wiedzialem ze bede miec problemy...Zamiast tego polecam Omega Drivers - swietne stery, nie maja podpisu cyfrowego M$, ale naprawde warto je instalnac bo dzialaja o wiele lepiej jak i wydajniej w grach. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kilka z jedynki się pojawia, jak np.: (piszę na biało, żeby nikomu nie psuć zabawy)

wykończenie Ivanovicha w Rotterdamie, hotel w Budapeszcie i zabójstwo Lee Honga

Są także całkowicie nowe misje, a i te stare warto przejść, gdyż są zazwyczaj dużo bardziej rozbudowane niż miało to miejsce w jedynce ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys (2 lata temu) do Radka 9550 nawet nie instalowalem oryginalnych sterow ATI, bo wiedzialem ze bede miec problemy...Zamiast tego polecam Omega Drivers - swietne stery, nie maja podpisu cyfrowego M$, ale naprawde warto je instalnac bo dzialaja o wiele lepiej jak i wydajniej w grach. 8)

Masz rację. Ja mam nawet podkręcone na tych sterownikach kartę i chodzi lepiej niż 9600PRO! Polecam Omegi. To prawda nie mają podpisów, trzeba akceptować pewne zagrożenie, ale nie spotkałem jeszcze ŻADNYCH problemów. Kolega ma RADEONAx1950 i poleciłem mu Omegi - JEZU jak on je wychwala!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro czekasz to jak napisałeś tego posta?

Po uruchomieniu Hitmana z CD-A cały ekran świeci się jak psu jajca. Nic nie widać, nie pomaga reinstal. Co to może być?

proste pisze z drugiego kompa(który do gier sie nie nadaje :? )

U mnie hitman chodzi tak jak trzeba.

Miałem ciekawą historie w 2 misji.Na początku na schodach było paru ochroniarzy.Zabiłem 3 a pozostali sie na to gapili.podszedłem bliżej przebrałem sie w ciuchy goscia którego zabiłem(ochroniaże cały czas sie patrzyli).MYsle sobie zaraz mnie zabiją, a tu nic :twisted: .Wszedęłm do środka i nic stali dalej na schodach :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Hitman z ostatniego CDA w ogóle nie chce się zainstalować.

W pewnym momencie pasek instalacji po prostu przestaje iść do przodu, przewidywany czas do zakończenia zaczyna się powiększać i nic się nie dzieje.

Wie ktoś, co zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Hitman z ostatniego CDA w ogóle nie chce się zainstalować.

W pewnym momencie pasek instalacji po prostu przestaje iść do przodu, przewidywany czas do zakończenia zaczyna się powiększać i nic się nie dzieje.

Wie ktoś, co zrobić?

Miałem taki sam problem! Bróbowałem dużo razy!! W koncu otworzylem plik z tą grą na płytce i kliknąlem Hitman.exe czy cos w tym stylu i gra normalnie mi sie zainstalowała!!!

Spróbuj mi to pomogło!

Pozdrawiam!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem w Hitmanie Kontrakty w 7 misji Traditions of the trade, jak trzeba wejść do pokoju z bombą, są zamknięte drzwi.I tu pojawia się problem, mam klucz od tego Fuscha no i dalej tych drzwi nie umiem otworzyć, pisze"Informacja drzwi zamknięte".Mam też walizkę, wyciągałem kluczyk itp, rożnych rzeczy próbowałem(nawet myślałem że jak wszystkich zabije to się otworzą :P ) Co jest grane? Pomóżcie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przeszedłem calutką gre na profesjonalista... a po przeczytaniu poradnika (poradnik jest w start>wszystkie programy>eidos> hitman:kontrakty> .pdf)

wszystko na cichy zabójca

Ale mam też problem... brakuje mi jednej snajperki może mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie one są??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei rozpoczynam jedną z misji "Zabójczy ładunek" i po minucie gra zalicza zwieszkę. Nie zdążę nawet zrobić rozróby, ponieważ gra odmawia współpracy. Mam Radeona 9600 XT z ATI Catalyst 7.1. Czy jest to kwestia sterowników?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z hitmanem 2...zainstalowalem z plytki z cda i spoko żadnych problemów aż do misji po st.petersburgu (4 misjia w której trzeba zabić generała i jego informatora w parku) tu jest problem bo ta misja nie chce mi sie załadować tzn ładuje się pasek i wywala bez żadnego błedu czy coś i tak cały czas...(po za jednym razem kiedy mi się misja odpaliła ale nie zdołałem jej przejść) jest na to jakieś rozwiązanie? Z góry dzięki za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...