Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeBest

Hitman

Polecane posty

tutaj można pytać o przejście misji w serii Hitman

hitman to gra w której musimy dużo myśleć, a czasem trudno gdy przechodzi sie misje któryś raz z koleji

ja niestety jeszcze nie przeszłem "jedynki" więc chce sie zapytać ile jest w niej misji

jestem dopiero w 9

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj można pytać o przejście misji w serii Hitman

hitman to gra w której musimy dużo myśleć, a czasem trudno gdy przechodzi sie misje któryś raz z koleji

ja niestety jeszcze nie przeszłem "jedynki" więc chce sie zapytać ile jest w niej misji

jestem dopiero w 9

A która to jest 9? Przybliż nazwę misji, to Ci powiem. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest pierwsza misja w budapeszcie(chyba) mam zabić Frantza Fuchsa i pozbyć sie bomby!

no właśnie co mam zrobić z tą bombą... zabiłem wszystkich i chodze z tą bombką po całym hotelu i nie wiem co dalej. W punkcie kontrolnym nic sie nie dzieje

Masz go zabić, masz wziąść klucz od stomatologa [kill`em], i zabrać stamtąd bombę to walizki w pokoju Fuchsa. Tak zrobiłes? To już tylko trzeba wiać za teren hotelu.

No, chyba, że nie wykonałeś wcześniej któregoś celu misji albo ten klucz to z cheatów :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orócz stomatologa trzeba wykończyć jeszcze pewnego faceta. Drzwi do jego pokoju znajdziesz w miejscu, gdzie stoi koleś w czarnym garniturze. Radzę poszukać klucz do sąsiedniego pokoju, bo wtedy przez balkon dostaniesz się do pokoju swej ofiary. Radzę uważać na ochroniarza, który jest w środku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie: Czy w jedynce (tak jak w tróce) też jest na starcie ta notka od Diany? Ta w której jest napisane coś o kwiatach... A czy w kwiaciarni też jest Spas 12? A teraz inne pytanko dla tych co grali w trójeczkę: Jak przejść statnią misję na Silent Assassin???!!! Całą grę przeszedłem w tan sposób, ale ostatniej misji nie mogę. Musi być głupi Profesional...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie: Czy w jedynce (tak jak w tróce) też jest na starcie ta notka od Diany? Ta w której jest napisane coś o kwiatach... A czy w kwiaciarni też jest Spas 12?

>>> ?? Jakiej kwiacirani? Przypomnisz mi jaka jest pierwsza misja (nie w labie)?

A teraz inne pytanko dla tych co grali w trójeczkę: Jak przejść statnią misję na Silent Assassin???!!! Całą grę przeszedłem w tan sposób, ale ostatniej misji nie mogę. Musi być głupi Profesional...

Hm... Zacznę od początku:

Po pierwsze: tego Hitmana grałem z rok temu).

Second: Jak chcesz to mam save`y

Third: solka moze byc troche niedokladna. ;]

Wybiegnij z pokoju na korytarz, zgaś światło przy włączniku w pakuj się do najbliższego pokoju. Jeśli Cie się uda, to biegiem do windy, tą zjedź na to piętro, gdzie jest jakiś cywil i chodzi oficer. Idź do pokuju tego cywila, weź strzykawki z stolika i nimi uśpij oficera - weź mu oubranko i wyjdź z hotelu do najbliższego kanału. Systemem kanałowym przedostań się jak nabliżej detektywa przy furgonie, następnie ustaw się, by mieć czystą pozycję do strzału i go rozwal, a potem spieprzaj. Jeśli będziesz miał szczęście, to będzie Twój nick.

Ja miałem tylko 'Expert'

POWODZENIA!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nierozumiem...ciezko przecierz znalezc solucje i przejsc zgodnie z nia...

w hitmanie jest przynajmniej ze 3 sposoby na kazda misje kombinuj w koncu Ci sie uda :P przypominam sobie misje ale gralem w hita gdy byl w cda to troche czasu bylo.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie: Czy w jedynce (tak jak w tróce) też jest na starcie ta notka od Diany? Ta w której jest napisane coś o kwiatach... A czy w kwiaciarni też jest Spas 12? A teraz inne pytanko dla tych co grali w trójeczkę: Jak przejść statnią misję na Silent Assassin???!!! Całą grę przeszedłem w tan sposób, ale ostatniej misji nie mogę. Musi być głupi Profesional...

zgadza sie w "jedynce" też można pójść do kwiaciarni po uprzednim sprawdzeniu poczty w recepcji. Są i róże i Spas !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sillent Assasin a dlaczego Ci zależy na przejściu wszystkich misji na sillen assasin

jest to najlepszy poziom w grze??

bo kumpel chwalił mi sie że przeszedł kilka misji na sillent ninja czy jakoś tak.

nie wiem jak wy ale ja nie lubie przejścia Hitmana na Massive Murder

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypowiedzi Hawka.

Zrobiłem dokładnie to samo o czym napisałeś. Detektywowi strzeliłem Heada z Ballersa sd i uciekłem. Profesional... Sądzę, że to przez tych dwóch SWATowców co są za detektywem. Chciałem ich uśpić strzykawą, ale się nie da.

2 "ale"

1) Ballersy oddają 2 stzrały naraz, więc jeśli masz coś innego, to załatw dziada Berettą np. Oczywiście, jeśli masz.

2) Czy podczas ucieczki któryś policjany dziwnie Ci się przyglądał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej to załatwić go z Beretty z tłumikiem oczywiście :D

i starać sie omijać strażników!

a propos jestem w misji gdzie mam załatwić (jak zawsze :D) Borysa :)

zabijam jak najciszej sie da ale ile można zawsze jakoś wszczynają alarm i borys ucieka!!!

mam problem dopiero przy 2 i 3 bramie, jak podchodze to kazują mi odejść, a jak próbuje ponownie wejść to tratatata i po mnie :/

ma ktoś jakąś rade?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile se przypominam w Hitmanie 3 niema beretty a co dopiero z tłumikiem! Jest rewolwer (nazwy niepamiętem -Magnum chyba?) SigSauer, Ballersy (pojedyńcze i SD) ,Glock, i jakiś pistolet , ale napewno nie beretta.

Dziwi że w Hitmanie I i II była beretta a w III ją usuneli, dziwny zabieg swoją drogą :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ocenie Silent Assassin zleży mi z dwóch powodów:

1. Często gadam sobie z kolegą o Hitmanie i nawzajem mówimy sobie o ocenach (każdy lubi być "tym leprzym")

2. Strasznie głupio mi się gra jak dostaje "executioner" czy coś w tym stylu. To brzydko wygląda na overalu.

Zabiłem detektywa z jednego ballersa z tłumikiem. W trójce zastępuje berettę. Kolesie japili się na mnie wcześniej, kiedy szedłem spokojnie w stronę tego zaułka (z którego zabijam gościa). Jak uciekam stamtąd to prawie każdy się na mnie gapi. a uciekam raz biegiem, raz chodem, żeby te dwa SWATy mnie nie dogoniły.

A w tym poście w którym pisałem o notce od Diany i Spasie 12 to miałem na myśli misję omawianą wyżej. Tą gdzie trzeba zabić stomatologa i jakiegoś kolesia, a potem gwizdnąć bombę. W trzeciej części gdzieś tam była kwiaciarnia a w niej Spas 12 a przy start point`cie leżała jakaś notatka od Diany. Ciekaw jestem czy to samo zrobili w jedynce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile se przypominam w Hitmanie 3 niema beretty a co dopiero z tłumikiem! Jest rewolwer (nazwy niepamiętem -Magnum chyba?) SigSauer, Ballersy (pojedyńcze i SD) ,Glock, i jakiś pistolet , ale napewno nie beretta.

Dziwi że w Hitmanie I i II była beretta a w III ją usuneli, dziwny zabieg swoją drogą :D .

Sorki że napisałem o Berrecie ale mój kumpel grał w trójkę i mówił że jest, bo w jedynce jest na pewno. Zresztą sam sie dziś dowiem bo załatwiłem sobie trójke i dwójkę

co do Sillent Assasin

ja też z kumplem ciągle nawijam o Hitmanie!! :D

a chyba najgorszym poziomem jest Massive Murder, na takim poziomie przeszedł gre mój kumpel :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mój kolega to naprawde mistrz w swojej klasie :D

a co do "jedynki" to na jak długi czas jest ustawiona bomba na statku?

no raz do niej doszłem ale.. booooom :)

nie wiem jak wam ale najbardziej podobała mi sie "dwójka", Contracts widziałem tylko przez pół godziny ale nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak Silent Assasin. I ta fabuła :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec na koncu kazdej misji masz podsumowanie i range- od mass murdered do silen assassain. Oczywiscie im wyzsza ranga tym lepiej, im mniej nabrudzisz tym zdobywasz wyzsza range. Za zdobyta range SA dostajesz jakiegos bonusa...

Rangi:

mass murdered

executioner

professional

silen assassain

pominalem jakas( ja znam tylko tyle bo tylko takie mialem)? A nazwy mowia same za siebie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...