Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeBest

Hitman

Polecane posty

ja mam problem z hitmanem 2...zainstalowalem z plytki z cda i spoko żadnych problemów aż do misji po st.petersburgu (4 misjia w której trzeba zabić generała i jego informatora w parku) tu jest problem bo ta misja nie chce mi sie załadować tzn ładuje się pasek i wywala bez żadnego błedu czy coś i tak cały czas...(po za jednym razem kiedy mi się misja odpaliła ale nie zdołałem jej przejść) jest na to jakieś rozwiązanie? Z góry dzięki za pomoc :)

jak miałem starego kompa to też mi się tak działo :) po prostu zawsze odpalałem drugi raz i chodziło dobrze aż nie ładowałem od nowa, miałem wejście co drugi start myślę, że to bug gry... Ale głowy nie daję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka kanciapa w której stoi video z którego trzeba buchnąć kasetę (żeby Cię nie wykryli), i w tej kanciapie siedzi cieć któremu najlepiej sprzedać strzykawkę, zabrać mu ciuchy, paralizator, wszystko co ma, potem zaraz obok masz kontener na śmieci i nieprzytomnych strażników.

dalej (jeśli dobrze pamiętam) musisz zdobyć uniform pielęgniarza, żeby dostać się do agenta Smitha i podać mu trutkę.

Solucja do misji Linia Życia

tu masz opisane co, jak i kiedy robić.

ewentualnie możesz zabrać ze sobą ciężki sprzęt i zrobić misję metodą "prę do przodu i wymiatam"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za poradnik.

A jakbym chciał się cofnąć do poprzednich misji i zrobił na mass murderze to straciłbym kase i wzrostłoby moje "zainteresowanie" czy jak to nazwać?

Jeśli zapiszesz po ukończeniu misję (czyli nadpiszesz sava) to tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też podobno jakaś misja bonusowa, co trzeba zrobić zeby ja dostac?

Z tego co wiem to bonusowa misja to ostatnia misja, którą wykonac można na

cmentarzu. Hitman albo idzie w wieczny odpoczynek albo wstaje i zaczyna strzelać do wszystkich ludzi zgromadzonych na cmentarzu.

To raczej nie jest misja a Epilog Hitmana ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to mnie dzisiaj dopadł problem innego typu. Zainstalowałem sobie dzisiaj Hitman Kontrakty z płyty z CD-A. Włączam grę i zaczynam grać od nowa. Niestety mam problem z dźwiękiem. Otóż muzyka się zacina, powtarza w kółko jeden fragment, czasem słychać dźwięki otoczenia, czasem nie. Nie słychać dźwięków efektów. Nie wiem czym to jest spowodowane. Zmieniałem ustawienia EAX i nic. To samo z ilością dźwięków - po zastosowaniu całkowicie wywala grę. Wcześniej takiego problemu nie miałem, ale jakieś dwa tygodnie temu zrobiłem format i zainstalowałem Windowsa XP Pro. SP 2 zainstalowany, tak jak przed formatem. Nie wiecie, jak mogę rozwiązać ten problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zmian z zgodnością Windows. Nic nie dało. Potem zmieniałem ustawienia przyspieszenia sprzętowego w DxDiag i też nic. Może to wina sterowników? Mam zintegrowaną kartę dźwiękową C-Media AC97 Audio Device. Tyle, że przed formatem takich problemów nie było, a korzystam z tych samych(tj. z tej samej wersji) sterowników. :\

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie w poradniku pisało "Powodzenia w misji bonusowej" ale on tylko leżał a potem go wcieło. Co to już nie będzie Hitmanów ?

A kolega wcisnął podczas "snu" hitmana klawisze strzalu i WSAD?

Nie?

No to kolega musi spróbować!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęścuie przeszedłem blood money pół roku temu, bo gdybym nie przeszedł to mocno wkurzyłbym się na osoby piszące tu nieoznakowane spojlery i to dotyczące samego zakończenia gry. A zakończenie gry jest na tyle mocne że wciska w fotel i to mocno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Hitman Kontrakty z płytki CD-A, a że monitor mam 16:10, to w opcjach ustawiłem rozdzielczość 1600x1050 (jeśli dobrze pamiętam). Zapisuję ustawienia i... gra wyskakuje do pulpitu. Pojawia się error (pisze w nim po angielsku że mam zmienić rozdzielczość). Tu pojawia się pytanie:

Czy ktoś kiedyś grał w Hitmana 3 na panoramie w rozdzielczości 1600x1050? Jeśli tak to jak to uczynił?

Proszę o nietworzenie nowych tematów, a o dopisywanie się do istniejących wątków. W wypadku gry Hitman było ich kilka, a stworzyłeś nowy zamiast dopisać się do właściwego. -mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą Hitman 2. Gdy chce włączyć grę. Przez około 1 sekundy pojawia się intro, później przez chwile czarny i wywala mnie na pulpit. Mój komp:

Amd Sepron +3000 1,8 Mghr

768 mb RAM

Ati Radeon 9550 256mb shader 2,0

Windows XP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek zainstaluj patcha.

Btw. hitman to jedna z moich ulubionych serii gier. Poza nieudanym nieco contracts gry trzymają niesamowicie wysoki poziom, zwłaszcza ostatnia - Blood Money. Przeszedłem tę grę wzdłuż i wszerz i zapewnia ona doskonałą zabawę (dla całej rodziny :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam też pytanie dotyczące zakończenia krwawej forsy... głupkowato się kończy... ja myślałem że 47 wstanie, i ich wszystkich rozwali, a tu nic-pasek życia miga, a on leży sobie z silverballerami. ocb? myślę sobie-chcieli zakończyć serię na rzecz Kane & lynch, proszę bardzo-ale dlaczego nie mogli zrobić tak, żeby chociaż hitman pokazał klasę i w epilogu zakończył to porządnie, a nie jak baba jakaś.. Uwielbiam hitmana i jeśli chodzi o zabijanie w grach, to jest moim autorytetem(jak na postać fikcyjną) i mam pytanie do was forumowicze- czy da się zmienić zakończenie?? czy można wstać i pokazać, że agent 47 jest wieczny? nieśmiertelny? jak tak to napiszcie

PS: sorry za taką formę postu, ale normalnie wpadłem w trans

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFkors,że da się zmienić zakończenie :P.

Wystarczy w tracie gry (Gdy 47 leży) naciskać WSAD-em (parę chwil,bo nie wiem od iedy może 47 wstać,a na początku nie może) i klikać myszką. :P

Pozatym już to było pisane w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...