Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeBest

Hitman

Polecane posty

Gość Marcus1988

Hitman Contracts:

misja w której muszę Zabić Fabiana Fuchsa i zniszczyć laboratorium zajmujące sie produkcją "brudnych bomb"

Pytanie: Jak podkłada sie ładunki wybuchowe (posiadam sztuk 6) i jak sie je detonuje???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitman Contracts:

misja w której muszę Zabić Fabiana Fuchsa i zniszczyć laboratorium zajmujące sie produkcją "brudnych bomb"

Pytanie: Jak podkłada sie ładunki wybuchowe (posiadam sztuk 6) i jak sie je detonuje???

Hehe pamietam kiedys tez mialem tai problem jak pykalem w demo - w koncu jakos mi sie to udalo tylko niestety nie pamietam... Ale chociaz nie jestes sam :D

Jak nie pamiętasz, to po co piszesz? Za chwilę dostaniesz osta za statsowanie - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitman Contracts:

misja w której muszę Zabić Fabiana Fuchsa i zniszczyć laboratorium zajmujące sie produkcją "brudnych bomb"

Pytanie: Jak podkłada sie ładunki wybuchowe (posiadam sztuk 6) i jak sie je detonuje???

Dojdź w miejsce docelowe (powinno być oznaczone na mapie) i wtedy pojawi się opcja 'podłóż bombę'. Podkładasz, oddalasz się tak abyś nie zginął od wybuchu, wyciągasz detonator, LPM i już.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w związku z Hitman'em Blood Money, jakie profity są z tego, ze ukończę misję w garniturze??

Nie tracisz kasy, jak kończysz misję w innym uniformie to dostajesz mniej kasy (chyba o 2 500$), tak samo jest z bronią, jeśli misję zaczniesz, z np. snajperką, podczas misji ją zostawisz i be niej zakończysz misję to jakaś kwota (z nagrody) zostanie zabrana. Chyba tylko to (więcej kasy) daje kończenie misji z ubraniem (i sprzętem) podstawowym (wybranym przed misją :wink: . Pozdro :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że niedawno przeszedłem Blood Money i słyszałem, że są dwa zakończenia chciałem się spytać jak można odkryć to drugie zakończenie??
Proszę bardzo.
Pierwsze, czyli fałszywe, można zobaczyć po "przeleceniu napisów końcowych wtedy, gdy 47 leży w trumnie.

Drugie, prawdziwe, uruchamiamy poprzez naciskanie klawiszy odpowiedzialnych za ruch bohatera (domyślnie WSAD) podczas wyświetlania tych samych napisów. Łysy wtedy coś zrobi i... sam zobaczysz. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do blood money:

Przeszedłem grę na silent assassin i chciałbym odblokować wszystkie bronie (oczywiście trzeba przez to przejść niektóre misje "na pałę"). Czy gdy uzyskam niższą rangę niż SA grając drugi raz będzie mi wzrastać "notoriety" i czy gra odejmie mi kasę za gorszą rangę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przejsciem hitman Contrakty jest taka misja w której trzeba pujsc do baru a nastepnie dojsc do jakies lodzi i nie wiem gzie ona jest kiedy jestem juz niedaleko to goscie rozwalaja mnie z AK-47 nie wiem proslbym o save z góry dzieki

Spróbuj też ich rozwalić. Jeśli to problem, to sprawdź na jakim grasz poziomie, jeśli grasz na trudnym, to problem, jeśli grasz na łatwym - to nie masz amunicji. Jeśli nie masz amunicji, to weź od trupa, jeśli nie masz żadnego trupa, to klapa. A tak serio to - weź cały swój inwentarz i albo przebij się przez wrogów, albo się koło nich przekradnij - może w mundurze strażnika...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj dokładne informacje o tej misji. Jakie są cele? Ja pamiętam tylko jedną misję z barem. Trzeba było tradycyjnie kogoś stuknąć i zabrać zdięcia z sejfu.

Jeśli to ta, to musisz przyraszować kolesia udającego się do tego baru (on jest chyba VIP-em, ale jak go zabijesz to poza utratą noty nic się nie stanie). Ja z tego co pamiętam zdążyłem go dogonić i ukryć się za czymś, żeby uśpić go strzykawą.

Jeśli mówisz o innej misji, to wytłumacz o którą Ci chodzi to coś się wymyśli. (Prawie) wszystkie misje można przejść na ocenę Silent Assassin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem typowy dla piratów,tyle,że ja mam oryginała i mnie strasznie denerwuje.

Otóż w misji 3 pt."Kurtyna w dół" gram kilka minut,wywala mnie i mam komunikat,że wystąpił błąd z ta aplikacją i zostanie ona zamknięta.Instalowałem patha którego znalazłem na stronie cenegi lecz niestety nic on nie zmienił.Ktoś miał podobny problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zreinstaluj grę i sprawdź, czy błąd się powtórzy.

2. Sprawdź, czy u kolegi będsziesz miał to samo. Jak tak, to reklamacja płyty. A jak nie, to jeśli jesteś bardzo zdesperowany sformatuj u siebie kompa i sprawdź czy tym razem zadziała.

3. Ostatecznie możesz "skowłować" nową płytkę. :P

Jak ja cię "skołuję", to siła odśrodkowa wyniesie Cię poza forum. Skończ z takimi poradami - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Hitmanem: blood money! Wszystko dziala spoko az do 7 misji. Misja sie wlacza wszystko jest ok dopoki nie wykonam czynnosci za ktora jest odpowiedzialny klawisz G (upuszczenie ciala, wyrzucenie broni) wtedy gra wysypuje sie do windows bez rzadnego bledu itp. Probowalem reinstalowac, wrzucac patch ale nic niepomoglo. Dodam ze jeszcze miesiac temu wszystko bylo OK! :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Hitmanem: blood money! Wszystko dziala spoko az do 7 misji. Misja sie wlacza wszystko jest ok dopoki nie wykonam czynnosci za ktora jest odpowiedzialny klawisz G (upuszczenie ciala, wyrzucenie broni) wtedy gra wysypuje sie do windows bez rzadnego bledu itp. Probowalem reinstalowac, wrzucac patch ale nic niepomoglo. Dodam ze jeszcze miesiac temu wszystko bylo OK! :cry:

Typowy problem pirackiej wersji. Post zgłaszam do moda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Hitmanem: blood money! Wszystko dziala spoko az do 7 misji. Misja sie wlacza wszystko jest ok dopoki nie wykonam czynnosci za ktora jest odpowiedzialny klawisz G (upuszczenie ciala, wyrzucenie broni) wtedy gra wysypuje sie do windows bez rzadnego bledu itp. Probowalem reinstalowac, wrzucac patch ale nic niepomoglo. Dodam ze jeszcze miesiac temu wszystko bylo OK! :cry:

Typowy problem pirackiej wersji. Post zgłaszam do moda.

A skąd wiesz, że to problem pirackiej wersji, skoro w nią nie grałeś? Post zgłaszam do moda.

Żartuję oczywiście. Ludzie, walczmy z piractwem, ale nie popadajmy w paranoję. Podobny syndrom można zaobserwować w topicu Filmy. Wystarczy, że ktoś podejrzanie szybko w stosunku do premiery opisze film i już pojawiają się oskarżenia. Smugglerowi chyba nie o to chodziło, żebyśmy tu powstała jakaś hiszpańska inkwizycja czy NKWD.

Quickdraw może mieć rację, ja bym zaczął od reinstalki windy. Względnie pogrzebałbym w rejestrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Hitmanem: blood money! Wszystko dziala spoko az do 7 misji. Misja sie wlacza wszystko jest ok dopoki nie wykonam czynnosci za ktora jest odpowiedzialny klawisz G (upuszczenie ciala, wyrzucenie broni) wtedy gra wysypuje sie do windows bez rzadnego bledu itp. Probowalem reinstalowac, wrzucac patch ale nic niepomoglo. Dodam ze jeszcze miesiac temu wszystko bylo OK! :cry:

Typowy problem pirackiej wersji. Post zgłaszam do moda.

Do "moda" to ja zgłoszę Ciebie. Nie wszyscy są tak bezczelni i nieuczciwi jak TY. Ja akurat mam wersje tylko oryginalne, a o piratach myślę to samo co teraz o tobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem Dotyczy części Hitman: Krwawa Forsa.

Gdzieś,kiedyś czytałem ( i oczywiście teraz nie mogę znaleźć) Ze można było oszukać grę co do zapisywania w czasie misji a potem po wyjściu z gry przywracania tych saveów (bo jak wiadomo w czasie misji zapisywać można ale potem po wyjściu z gry a nie ukończywszy misji te save się idą czesać)

No więc (tam gdzie wyczytałem) Bylo coś w tym stylu. W czasie misji wyjdź do windowsa (alt+tab) skopiuj pliki odpowiadające za save tymczasowy, a potem gdy wrócisz do misji skopiuj je w to samo miejsce z powrotem. Gra uzna że zapisywałeś przed chwilą i będziesz mógł kontynuować grę" - tylko że nie ważne jakie pliki kopiuje i tak to nie wychodzi :/ - Ktoś ma jakaś idea or something like that?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko dotyczace ostatniej misji w ostatniej czesci gry.

47 jest w kościele leży a ja nie moge nic zrobić po czym Hitmuś po paru minutach zjeżdza w doł.

Jak zrobic aby Zabójca wstał gdyż widziałem ze taka opcja tez jest mozliwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko dotyczace ostatniej misji w ostatniej czesci gry.

47 jest w kościele leży a ja nie moge nic zrobić po czym Hitmuś po paru minutach zjeżdza w doł.

Jak zrobic aby Zabójca wstał gdyż widziałem ze taka opcja tez jest mozliwa.

Po prostu naciskasz - o ile dobrze pamiętam - strzał, czas zwalnia Mr. 47 zaczyna się podnosić, zabijasz wszystkich na planszy, zwiewasz i... po wszystkim;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...