Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeBest

Hitman

Polecane posty

no po prostu rozwalasz wszystkich łącznie z kolesiem na wózku reporterem i księdzem, nie zostawiasz żadnych świadków, odchodzisz z miejsca zdarzenia i kończysz w jakimś chińskim przybytku. Na pewno będzie następna część!

To zakończenie możesz sobie obejrzeć na youtubie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie... Mam problem z gra Hitman Blood Money...

W bodajże 3 misji ( ta w operze... ) gra mi się wyłącza po dosłownie 30 s zawsze (tylko raz udało mi się nie wiem jak:P przebiec cały obszar misji, ale grę zrestartowałem bo chciałem przejść misje na SA ) i pojawia się raport o błędach. Mój komputer spełnia wymagania gry, próbowałem ją odpalić na wszystkich ustawieniach graficznych i nic...

Możecie mi jakoś pomoc??? Bardzo proszę... ponieważ tylko w tego hitmana nie grałem i bardzo bym chciał go dokończyć... Proszę o szybka pomoc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie mam to samo. Kupilem gre, zadowolony wracam na chate, dochodze do 3 misji( tak samo ta w operze) no i gra sie wylacza i pojawia sie raport o bledach. Czy ktos z Was wie, jak temu zaradzic?

Pozdrawiam. Btw, gra jest od Kolekcji Klasyki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patche i cracki. Czytałem trochę i chyba tylko patch + crack tak naprawdę naprawia gierkę (najczęściej wiesza się na "Morderstwo Kruka") Jak ktoś wie o innym sposobie, proszę napisać.

Juz sobie poradzilem. Wystarczylo troche pogooglowac. Naciskasz Start==>uruchom==>wpisujesz dxdiag==>wciskasz zakladke Dzwiek i tam minimalizujesz przyspieszenie dzwiekowe. Wtedy misje sie juz nie zawieszaja i gra nie wychodzi do systemu z bledem.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą Hitman:Krwawa Forsa.Zaznaczam od razu,iż jest to oryginalna kopia (z Kolekcji Klasyki).A mianowicie:gra zacina mi się strasznie...Nie było by w tym nic dziwnego,gdyby nie to,że mój komputer spełnia wymagania gry!

Konfiguracja komputera:

RAM: 512 mb

Procek: 2 ghz

Grafika : GeForce FX 5200

Dźwięk : Creative SB Live!

Dysk : 80 gb

Ustawienie detali na minimalne nie pomaga.Proszę o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie moja uniwersalna odpowiedź na podobne pytania.

Zerknij w menedżera urządzeń i sprawdź, na jakim IRQ chodzi karta graficzna. Potem sprawdź kartę muzyczną, jeżeli chodzą na tym samym przerwaniu (IRQ) to najprawdopodobniej to jest przyczyną. Sam tak miałem. Żeby to zmienić, musisz zmienić slot karty muzycznej albo graficznej, żeby IRQ były różne. Jeżeli to nie karta muzyczna, to upewnij się, że inne obciążające urządzenie nie chodzi na tym samym przerwaniu.

Zainstaluj patcha 1.2 czy większego o ile już nie jest zaimplementowany.

Sprawdź temperaturę procka w biosie, jak będzie wysoka (trudno rzecz jaka, raczej powyżej 60), to nie dziw, że haczy.

Co do sterów, to lepiej, być odinstalował stare jakimś Driver Cleanerem (tu musisz uważać, jak nie wiesz, nie dotykaj) i zainstalował nowe.

Sprawdź, czy coś nie chodzi w tle, co obciąża procek, jakaś usługa lub program.

Sprawdź, czy nie masz wirusów!

Sprawdź settingsy karty w jakimś panelu kontrolnym, być może masz tam coś źle ustawione.

Minimalne nie znaczy, że powinno chodzić jak złoto. Może to jakaś konkretna opcja, blur czy filtr, różnie to bywa.

Gdzieś wyczytałem o problemie z ikonką/kodekiem ff. Uruchom hitmana, wejdź w misję i minimalizuj grę. Zobaczy czy jest ikonka na systrayu, taka czerwona z ff lub podobna. Jeżeli jest, musisz ją kliknąć prawym i w ustawieniach dodać jako wyjątek plik wykonywalny hitmana. Problem polega na rozkodowywaniu dźwięku przez kodek i to bardzo zwalnia grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najłatwiej to tak:

Start. Odwracasz się w prawo i patrzysz, jak strażnik znika za rogiem, idziesz za nim, aż podejdzie do barierki, by popatrzeć na ładne widoki. Dusimy strażnika i dajemy mu możliwość skoku na bungee bez liny ;]. Przebieramy się i otwieramy wytrychem pobliskie, minięte wcześniej drzwi. Wchodzimy po skrzyniach i w kuckach podchodzimy do drzwi (oczywiście, gdy facet wejdzie do środka, możemy pobiec). Tam wyjmujemy silencera (albo garotę) i chowamy się w szafie. Patrzymy na mapkę i czekamy, aż nasz cel przyjdzie do pokoju. Wyskakujemy w kuckach i podbiegamy do niego. Zabijamy, przebieramy się w ubranko a ciało chowamy w drugim pokoju lub gdzieś w ciemnym miejscu. Następnie na spokojnie wchodzimy na górę i podchodzimy do drzwi po lewej lub po prawej od pilnowanych. Czekamy, strażnik będzie daleko a drugi nie będzie patrzył w naszą stronę i się włamujemy. Przechodzimy do pokoju z celem, dusimy, przeszukujemy i fundujemy mu długi lot bez happy endu. Wychodzimy z posiadłości i idziemy do winiarni (to taki domek, gdzie na zewnątrz jest stolik z winem). Schodzimy na dół no i tu trzeba pomyśleć, bo czasem drugi cel łazi ze swoim gościem. Gdy będzie sam i absolutnie nikt nie będzie przy nim (najprościej to chyba podczas kosztowania przez niego wina w małym pomieszczeniu), to go zabijamy i wkładamy do pobliskiej skrzyni. Potem przechodzimy przez drzwi, ukryte w dużej beczce (możemy poczekać, aż nasz cel przejdzie przez drzwi i go zabić potem, ale to jak kto chce). Przechodzimy do windy i jedziemy na dół. Dobra, teraz ostatnia część. Zabijamy, cichcem omijamy lub szybko biegniemy do samolotu i to już koniec.

Uff

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...