Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeBest

Hitman

Polecane posty

Gość Undead47
Rang jest więcej. Niestety chyba servis 'by Hirdegun' upadł, a to była znakomita stronka. Pozostało tylko forum.

Rang jest ok 20 - m. in. Ghost, Shadow, Cleaner etc. ;]

a byłeś tu ==> www.hitman.glt.pl ?

strona istnieje od 2002 roku... a dziwie się, że jej nie widziałeś...

PS: strony Hireda wcale nie upadły.... poprostu od baaaaaaaardzo dawna nie sąuaktualniane ;-]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a byłeś tu ==> www.hitman.glt.pl ?
Nie.
strona istnieje od 2002 roku... a dziwie się, że jej nie widziałeś...
Nie gram w Hitmana nałogowo, więc chyba mam prawo jej nie widzieć.
PS: strony Hireda wcale nie upadły.... poprostu od baaaaaaaardzo dawna nie sąuaktualniane ;-]
"Anioły, które nie chciały służyć ludziom nie upadły, tylko od baaaaaaaaardzo dawna nie są posłuszne Bogu." :)

btw. Thx za stronkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronce Undead co podales( chyba Twoja jak mniemam) w poradniku cos pisze o wyciagnieciu Walthera z walizki czy wlozeniu pistoletu do kurczaka. Moglbys mi napisac jak sie to robi bo ja jestem amator w Hitmanach... Chodzi tu o Contracts

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Undead47

tak - moja....

co do Walthera WA2000 (czy jakiej kolwiek broni snajperskiej) poprostu naciskasz prawy klawisz myszy (domyślnie) , wybierasz walizke i naciskasz ... uwaga, uwaga! lewy klawisz myszy!

...rzucasz kurczaka na ziemie... wyjmujesz jakas bron.. i jak staniesz przy kurczaku... powina sie pojawic nowa akcja umozliwiajaca wlazenie pistola w kurczaka (bez skojarzeń proszę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem Hitmana 3 w serii Super$eller, zainstalowałem i zonk. Po przejściu do menu nie ma dźwięku. Podczas gry też. Poza tym filmiki się przycinają. Grałem w tą grę już (wersja ang.) i wszystko było dobrze. Wie ktoś co jest nie tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem Hitmana 3 w serii Super$eller, zainstalowałem i zonk. Po przejściu do menu nie ma dźwięku. Podczas gry też. Poza tym filmiki się przycinają. Grałem w tą grę już (wersja ang.) i wszystko było dobrze. Wie ktoś co jest nie tak?

Upewnij się, że głośniki/słuchawki są włączone, sprawne etc. Poza tym przydały by się nowe sterowniki do karty dźwiękowej (zintegrowanej też). Sprawdź w opcjach gry, czy na pewno wszystko ok. No i dawaj configa kompa. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem, z głośnikami wszystko dobrze. Jeśli chodzi o kartę dźwiękową to za bardzo się nie znam, w Menedżerze urządzeń mam w kontrolerach audio i wideo: SoundMAX Integrated Digital Audio ze sterownikiem 5.12.1.3538 z dnia 2002-12-19. Tak czy siak grałem już ponad rok temu w tą grę i wszystko było dobrze.

Aha i jak próbuję wyłączyć EAX to mi wywala do Wina.

EDIT

Zainstalowałem demo i tam wszystko jest w porządku. Sądzę że coś nie tak jest z tymi zabezpieczeniami antypirackimi, bo jak rok temu miałem Hitmana 3 to zainstalowałem cracka by nie musieć latać po płyty ciągle. Teraz gdy zainstaluję tę nową wersję to samoistnie pojawia mi się plik exe taki jaki był ten crack (czyli z literami DSB), a w opisie pliku widnieje: A cracked exe to play Hitman Contracts without a CD. Tak więc podejrzewam że to powoduje brak dźwięku w czasie gry, zwłaszcza że dodano jakieś bzdurne zabezpieczenia płyty - zanim się uruchomi sprawdza przez kilkanaście sekund płytę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się nowego topicu zakładać, więc pytam tutaj, problem dotyczy Hitmana 3: Contracts.

Otóż w zmierzchłych czasach pogrywałem w H3 na Celeronie D 2,4; 512 RAM i Radeonie 9200SE. O dziwie, gierka chodziła dobrze (nawet miałem okazję zobaczyć ducha w hotelu, przy miejscu zbrodni). Teraz dzierżę Athlona 64 3200+, GB RAMu, GF6600GT i ta sama gra, instalowana z tej samej płytki chodzi... "źlej". Na full detalach i 1024 x 768 gra nie schodzi poniżej 30 FPS, ale wszystkie obiekty są... bardzo rozpikselowane. Tzn. przydałby się im AA i filtrowanie. Niestety tych opcji z menu gry i w ogóle włączyć się nie da (filtrowanie anizotropowe tak, ale to nie za dużo daje). W ustawieniach karty wszystko dałem na full - dalej to samo. Oczywiście zwiększenie rozdziałki niweluje te niedogodności, ale grać się wtedy nie da.

Co prawda mogę wytrzymać z taką grafą, ale nie z bluescreen, który aktywuje się po 2-3 minutach grania. Prowadzi to oczywiście do restartu kompa.

Sterowniki do karty najnowsze, czy bodaj wersja 81.98.

Bardzo proszę o pomoc, przy bluescreenie, a jeśli coś jest niejasne - pisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego problemu okazało się, że wszystkie egzemplarze Hitman: Kontrakty są zrąbane i bez dźwięku, mają robić jakąś łatę naprawiającą to.

Zastanawia mnie jeszcze jedno - czemu w oryginalnej grze jest umieszczony crack grupy DSB (normalnie crack zamiast zwykłego pliku exe, nawet opis pliku to mówi: "A cracked exe to play Hitman Contracts without a CD"!!!!!!!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dlatego, zeby nie zonglowac plyta... Wlasnie jakiegos rozwiazania nocd brakuje mi do splinter cella CT bo tak to musze to plyte ciagle wkladac i wyciagac...

Nic podobnego, jest nawet jakiś program zabezpieczający który sprawdza przez kilkanaście sekund płytę, czy oryginalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, nazywa sie on starforce i jest wymagane zeby plyta byla w napedzie podczas tego jak grasz co mnie troszke denerwuje bo mi dvdrom troszke buczy, no ale jezeli to jedyna skuteczna forma walki z piractwem to sie poswiece i bede grzecznie wkladal te plytki do napedu..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie za która misję lub za jaką ilość rang Silent Assasin można w Hitmanie 2 dostać różaniec jako bonus??.Chodzi mi o to, że w szopie jeśli sie przyjrzeć w FPP są cienie broni które można zdobyć, udało mi sie zdobyć wszystkie oprócz M4, ale tam jest jeszcze jeden haczyk z cieniem i wygląda mi to na różaniec. Ktoś wie ?

Kurcze Hitmana 2 przeszedłem w całości na silent assasin, ale żadnego różańca sobie nie przypominam. Jesteś pewien, że powinien tam być? A może to mnie pamięć zawodzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie za która misję lub za jaką ilość rang Silent Assasin można w Hitmanie 2 dostać różaniec jako bonus??.Chodzi mi o to, że w szopie jeśli sie przyjrzeć w FPP są cienie broni które można zdobyć, udało mi sie zdobyć wszystkie oprócz M4, ale tam jest jeszcze jeden haczyk z cieniem i wygląda mi to na różaniec. Ktoś wie ?

Kurcze Hitmana 2 przeszedłem w całości na silent assasin, ale żadnego różańca sobie nie przypominam. Jesteś pewien, że powinien tam być? A może to mnie pamięć zawodzi...

Czytałem w jakiejś śmiesznej gazecie o tym... Bodajże Click... Dawno temu była tam solucja do Hitmana Sillen Assassin i przy okazji pare bajerów na temat gry. Otóż różaniec miał być w grze i miał działać na zasadzie garoty, ale programiści doszli do wniosku, że to bezsens żeby były dwa identycznie działajace... ekhm... instrumenty... :D W finałowej wersji różańca nie było i w żaden sposób zdobyć go nie można (nie pamiętam już, ale chyba w demie był dostępny). Pozostało po nim tylko puste miejsce w naszej szopce z arsenałem.

Co do samej serii pana 47 to miałem przyjemność grać w część drugą (jak dla mnie najlepszą, choć nie grałem jeszcze w najnowszego, a ostatnia recenzja narobiła mi apetytu :) ) i trzecią. Stwierdzam przy tym że to najlepsze gry w jakie grałem. Niektórzy z was za nic mają najwyższą z rang. Zaprawde powiadam wam - błądzicie. :lol: Przeszedłem obie gry z rangą Sillent Assassin w każdej misji. Przecież o to chodzi w tej gierce. To najlepszy smaczek. A po udanej misji jaką ma się satysfakcje...

I mam taką ciekawostke... W Hitmanie 2 próbowałem kiedyś odkrywać nowe rangi, więc przechodziłem misje na różne sposoby. Spróbowałem pozabijać wszystkich kijem golfowym i skalpelem, no i... dostałem range clowna... :lol: Serio serio. Sami sprawdźcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekwipunek można znaleźć zaraz po wyjściu z kanałów pomiędzy "pudłami" z napisem FCK (bodajże), obok budki, gdzie co jakiś czas dzwoni telefon.

Możesz uśpić pierwszego strażnika, przebrać się za niego, a wtedy spokojnie ekwipunek zabrać i wejść do ciężarówki.

Po takiej akcji i odpowiednim ukończeniu dalszej części misji, otrzymasz nawet rangę Silent Assassin (nawet wczoraj grałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie za która misję lub za jaką ilość rang Silent Assasin można w Hitmanie 2 dostać różaniec jako bonus??.Chodzi mi o to, że w szopie jeśli sie przyjrzeć w FPP są cienie broni które można zdobyć, udało mi sie zdobyć wszystkie oprócz M4, ale tam jest jeszcze jeden haczyk z cieniem i wygląda mi to na różaniec. Ktoś wie ?

Nie można dostać różańca jako broń za przejście misji z wynikiem SILENT ASSASSIN,można dusić różańcem tylko za sprawą patha,który w necie jest już niedostępny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je też grałem w jedynkę i grając w trójkę też odczułem deja vu. Choć te misje w Contacts są nieco zmienione, to niewiele daje. Tak na prawdę jedyna misja która w Contracts nie jest remake`em to ta ostatnia - najleprza ze wszystkich Hitmanów.

Bo Kontrakty to ni-nowa gra ni-odświerzona "jedynka" z dodatkowymi misjiami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem dotyczy gry Hitman: Kryptonim 47.

dziś kupiłem Kolekcję Klasyki "Hitman Trylogia", głównie z powodu 1 części w którą nie grałem i trzeciej, w którą grałem niewiele.

instalacja przebiegła prawie bez problemów - trójka tylko śmigneła i wylądowała na dysku, jedynka zawiesiła kompa, po czym miał on problem z włączeniem się (stopował się zaraz po komunikacie o dyskach RAID), ale po kliku resetach uruchomił się i już miałem przystąpić do mordowania, gdy nagle pojawiła się znajoma ikona StarForce'a i gra stwierdziła że brakuje mi czegoś (bibliotek) i czy chce je sobie zainstalować - chciałem.

od tego momentu płyta sprawdzana jest za każdym razem i po usłyszeniu znajomego głosu "Kolekcja klasyki - zapraszam i polecam - Piotr Fronczewski" i sprawdzeniu czy aby mam oryginał w napędzie nie dzieje się KOMPLETNIE NIC!!

czy ktoś ma koncepcję jak uruchomić pierwszą część Hitmana z wydania KK?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...