Skocz do zawartości

Wiedźmin/Witcher (seria)


Cardinal

Polecane posty

Żółta kartka dla użytkownika Plys za użycie słowa "bynajmniej". To nie jest to samo co "przynajmniej".

Wracając, miałem nadzieję że kolekcjonerka będzie bardziej imponująca, nie ma tu zbyt dużo rzeczy, ktore by mnie do zakupu przekonały, poczekam na wersję zwykłą, premierową ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem kolekcjonerkę. Jedynie 233,98 złotych :)

Ceny oczywiście się różnią (jak popatrzymy na ceny EK podane przez innych nabywców) ale to zależy od tego, jaki sposób płatności wybraliśmy (ja wziąłem odbiór osobisty w sklepie. Akurat dość blisko mieszkam, więc wybór jest dla mnie najlepszy [plus to, że opłata to tylko 3,99 zł a jakbym kuriera brał, to byłoby wtedy drożej]).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka? Może być, ale jakoś szczególnie oka nie cieszy. Ot, Geralt.

Trochę szkoda, że w ogóle nie przypomina okładki części pierwszej. Trzymanie się jednej konwencji fajnie procentuje, co widać choćby po Falloutach. Plus, szczerze, to okładka pierwszej części mi się bardziej podobała - w tej prostocie był jakiś urok, przypominała BG czy NWN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Wam się podoba okładka pudełka gry?

Nie zrobiła szału, ale może być (liczyłem na medalion wiedźmiński, ale ten będzie tylko na pudle kolekcjonerki). Fajnie, że zrobili tak bogatą wersję cyfrową (chociaż zabawa tylko dla ludzi z szybkim internetem, bo jak ktoś ma wolny i będzie ściągał to wszystko z często obłożonego steam'a (nie wiem jak jest na GOG'u) to parę dni stuknie (co prawda materiałów dodatkowych ściągać nie trzeba, ale sama gra będzie sporo ważyć...))).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay, soundtrack do nowego Wieśka!

Prawdę powiedziawszy, z tych 4 utworków dobry jest tylko jeden - numer 3. W niektórych momentach przypomina mi Wiedźmina I, w niektórych Heroes V, film 300, a także Władcę Pierścieni (czy tylko ja mam takie odczucia?)

Prawdopodobnie kawałki nie ukażą się w grze

Skąd o tym wiadomo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pierwsze utwory to zdecydowanie muzyka batalistyczna, więc nie zrobiły one na mnie specjalnego wrażenia; natomiast utwór

jest moim zdaniem bardzo klimatyczny i z powodzeniem mógłby być głównym motywem muzycznym gry.

Mam nadzieję, że ścieżka dźwiękowa w ''Wiedźmin 2'' dorówna tej z części pierwszej w budowaniu i akcentowaniu wspaniałego klimatu gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie przebić ścieżkę dźwiękową z pierwszego Wiedźmina... Ale mam nadzieję, że się to uda.

Okładka zaś podoba mi się, chociaż uważam, że mogliby jakąś nowszą grafika opatrzyć pudełko, bo tą mordę wiedźmińską już mam jakieś pół roku ustawioną jako tapetę... Dobrym rozwiązaniem byłby również medalion, ale zamówiłem EK, więc o to się nie martwię :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice są to fakt: artbook, popiersie Geralta, naklejki, kości, poradnik do gry, DLC z kurtką dla Geralta, Temerska moneta, karty i duża papierowa, do złożenia figurka potwora z gry. To chyba tyle. A no i te duże pudełko na zawartość kolekcjonerki ;) Mnie z tych rzeczy to najbardziej zależałoby na artbooku i może tym DLC. Reszta nie dla mnie :P Tak czy siak, zamówiłem edycję zwykłą, która jak na swoją cenę, jest bardzo bogata ;)

Odnośnie okładki, to mi się podoba :)

Edytowano przez Elesshar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Temerska moneta, to przecież oren... Wysyłki nie pisałem, bo podałem różnice w zawartości ;)

Wiadomo, czy ta kurtka, która jest jako DLC w kolekcjonerce będzie dostępna w grze, albo do kupienia jako DLC?

Edytowano przez Elesshar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwójny fail - nie zrozumieliśmy się. Szło mi o coś innego.

Zaś jeśli chodzi o DLC to trochę to niejasne - ponoć każdy sklep, który oferuje kolekcjonerkę oferuje inny DLC.

A kupić inne DLC na pewno będzie można, ale czy tą kurtkę, to nie wiem - wszak jest ona w EK, więc powinna być dostępna tylko dla tych, co EK zamówili.

Dla tych, co nie mają czasu lub gubią się w natłoku informacji:

http://wiedzmin2.gram.pl/

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...