Skocz do zawartości

Wiedźmin/Witcher (seria)


Cardinal

Polecane posty

Hmm... Ja mam tylko nadzieję, że te wymagania, jakie są podane, to zalecane, a nie minimalne... Zobaczymy.

Na gram.pl pisze, że 17 maja ma wyjść dwójka.

Ja tez mam taką nadzieję chociaż w newsie jest wyraźnie napisane "minimalne". Cóż... Czas na upgrade :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał wieśka na Xboxa 360. Choć na kompie moooże by mi poszedł, to na konsoli lepiej :D Powinny wyjść na wszystkie platformy (albo na te, na które gra będzie tworzona ) na raz.

BTW, wyobrażacie sobie Wiedźmina sterowanego... PS Move'em ? To by było świetnie, jeśli ruchy Geralta byłyby dokładnie takie same jak nasze. Nieograniczona kontrola !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym chciał aby te wymagania przekształciły się w zalecane, skakałbym wtedy z radości. Nie powiem bo jeśli te byłyby minimalne to i tak gra mi spokojnie ruszy na średnich, a nawet na wysokich chociaż pewnie momentami by się ciął. Mam nadzieje, że jeszcze bardziej zoptymalizują silnik i przekształcą się w zalecane :tongue: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, wyobrażacie sobie Wiedźmina sterowanego... PS Move'em ? To by było świetnie, jeśli ruchy Geralta byłyby dokładnie takie same jak nasze. Nieograniczona kontrola !

A ten ból mięśni na drugi dzień po dwudziestogodzinnej sesji? :wink: Jeżeli przeciwników będzie tyle co w jedynce (a generalnie sequelom przyświeca cel więc i mocniej) to zamachałby się człowiek na śmierć :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka już zamówiona :) Zobaczymy, może się rozmyślę, bo ta głowa (a raczej popiersie) to wg mnie średnio trafiony dodatek... reszta jak najbardziej ok, chociaż jak już ktoś zauważył, kości mogłyby być tak piękne jak w grze.

Liczyłem na drugi medalion a tu klops :/ pierwszej kolekcjonerki nie udalo mi się dostać :/

A jak Wam się podoba płaszczyk Roche' a ? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam... to w tym newsie pisało, że nie wiadomo, czy to minimalne czy zalecane. IMO raczej te drugie, bo nie są takie małe.

A ja się pewnie ograniczę jedynie do zwykłej edycji :/... cóż, EK tania nie jest, ale... się zobaczy. Liczy się fakt, że na pewno kupię Wieśka.

I nie, nie chciałbym Witchera na konsole. A z tym całym kinectem/movem... Trzeba by było robić konkretne kombinacje, żeby "uruchomić" ich odpowiedniki w grze... I nikt nie powie mi, że potrafiłbym lepiej wywijać mieczem od wiedźmina. No way.

I nie cytuje się w całości posta tuż nad swoim. To tak na przyszłość. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym może i chciał kolekcjonerkę, ale szkoda mi kasy ;/ Bo tak naprawdę, to są tylko zabawki do postawienia na półce ( bo w kości grać nie będę, a i takich ładncyh kart byłoby mi szkoda) , i by sie tylko kurzyły :P Ale jakby dodali medalion, ale taki żeby powiesić sobie na szyję, to miooodzio by było :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, to coś takiego było przy pierwszym Wiedźminie... ale wątpię, czy CDP wiele by straciło, dając ponownie medalion. Może w trochę innej kolorystyce, zgodnej z obecnym "logo" gry?

Swoją drogą - zaskakuje mnie ta cena. Ponad 200 zł? Spodziewałbym się raczej coś z poziomu 150-170, jak na polskie standardy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kolekcjonerki raczej nie kupię. Po pierwsze przeraziła mnie cena tego zestawu, a po drugie leżałoby na półce bezużyteczne. No może postawiłbym sobie jedynie figurkę Wieśka na regale. Trzy lata temu kupiłem podstawową wersję Wiedźmina i chyba w dniu premiery nowego również będzie tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatki niby mało praktyczne itp., ale samą kolekcjonerkę chciałbym sobie na półce postawić. Niestety zastrzyk gotówki spotka mnie dopiero pod koniec grudnia, a do tego czasu na 99% wszystkie egzemplarze zostaną sprzedane. Szkoda... A skoro nie kolekcjonerka to zwykła edycja- tej gry nie mogę sobie odpuścić pod żadnym pozorem. Choć przyznam się, że "jedynkę" kupiłem dopiero w reedycji :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fivtyen, zawsze możesz zamówić teraz i zapłacić za pobraniem (nie wiem, jak jest z kartąą). Kolekcjonerkę zamówisz teraz, pieniądze z grudnia przetrzymasz do maja, zapłacisz przy odbiorze. Ja kasy nie mam, ale jestem pewien, że do maja nazbieram, więc kupiłem :D

Swoją drogą, trzeba na Allegro znaleźć figurkę z empikowskiej wersji Wieśka oraz medalion z kolekcjonerki... Do kolekcji =)

Wie ktoś może, jak wygląda dubbing? Ci sami aktorzy, czy ktoś inny (w ME2 zmiana głosu głównego bohatera mnie powaliła)?

@down

Chwała! Nie wybaczyłbym REDom, gdyby zmienili głos Geralta. Rozenek świetnie się spisał, zawsze wyobrażałem sobie podobny głos, jako głos Wiedźmina. Lepszego aktora znaleźć chyba nie mogli. A reszta też niczego sobie =)

Edytowano przez MathRaven27
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MathRaven27 Co do dubbingu to pozostanie taki sam jak w jedynce. Fajnie znowu usłyszeć Rozenka w roli Geralta. Z resztą ciężko mi sobie wyobrazić sytuację gdy Wiedźmin 2 będzie wydany u nas wyłącznie z napisami. IMO szanse na to są prawie żadne ;) Gra mocno by straciła na klimacie gdyby była pozbawiona polskiego dubbingu. Edytowano przez PiEcIA_17
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w roli Geralta wystąpi ponownie pan Rozenek. Reszty bohaterów nie poznałbym "po głosie", ale głos Rozenka od razu kojarzy mi się z Wiedźminem. Świetnie się spisał w swojej roli i oby zgodził się wystąpić w Wiedźminie 2 - o ile twórcy nie mają innych planów co do dubbingu... No, ale cóż, nie wierzę, że sknocą tak ważną kwestię, pozostaje czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by było... nierozważne, dawać kogoś innego do dubbingu. Jednym z plusów pierwszej części był właśnie dubbing - dokładny, klimatyczny i porządny. Więc po co zmieniać coś, co było dobre?

A fakt, że do tej pory materiały o grze były z ang. voice'ami mi nie przeszkadza, bo w końcu Witcher 2 jest kierowany do jak największej liczby odbiorców... chociaż zachwyt przeżyjemy głównie my, za sprawą znajomości Sagi... I to głównie dla nas był i jest gratką Wiedźmin-gra - bo wielu z nas zawsze o tym marzyło. A REDzi obrócili to marzenie w rzeczywistość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym forum Wiedźmina sprecyzowano już kwestię opublikowanej na Steamie wymaganej konfiguracji sprzętowej - są to wymagania minimalne, z zastrzeżeniem, iż CDP nie zaczęło jeszcze optymalizować silnika (więc nie należy traktować ich jako ostatecznych)...

Edytowano przez Murezor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jak gra spisze się na moim komputerze o ile w ogóle w nią zagram, ale wolę poczekać aż będzie info jak hula na zoptymalizowanym silniku ;] Poza tym co z tego, że kolekcjonerka jest droga - IMHO ma porządną zawartość a inne kolekcjonerki - mające mniej ciekawych rzeczy od tej - kosztują niewiele mniej tak więc... kto będzie chciał kupić to zrobi a jak nie to nie i problemu nie ma ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie kolekcjonerkę, 243złocisze to i tak nie dużo jak na to co oferują. Ba, nawet zwykła edycja ma dużo ciekawych rzeczy. W ostatnim wywiadzie pan Gop dobrze powiedział, że jeśli chcę się zapobiec piractwu to wydanie iluś tam mln na co by nie mówić wkurzające zabezpieczenia, nie gwarantuje tego że w ciągu najbliższych 20 godzin owa ochrona zostanie nie złamana. Dlatego upychają jakieś gadżeciki, do mnie to osobiście przemawia.

Edytowano przez Buranchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=...p;v=-y4afAOiApM

http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=...p;v=h7PlZSnUfIY

http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=...p;v=O2r9uU6mKBI

http://www.youtube.com/watch?v=HBEDD-Omm8Y

Teraz żałuję, że to odsłuchałem, bo coraz bardziej nie mogę się doczekać aż przyślą kolekcjonerkę... Co do samego składu edycji to spodobał mi się bardzo i jedyną rzeczą, która nie przypadła mi do gustu to nie głowa Geralta (która swoją drogą przyozdobi mi biurko), a DLC. Na szczęście dodatek nie zajmie mi całego pokoju, więc jestem zadowolony z EK, a powyższe utwory sprawiają, że zaczynam nerwowo skreślać dni w kalendarzu.

EDIT:

Prawdopodobnie kawałki nie ukażą się w grze (jeśli o trójkę chodzi to szkoda), ale jeśli wszystkie mają być takie to świetnie.

Edytowano przez kingslayer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...