Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Uczciwie się przyznam, że dałem się chłopakom z marketingu CDP RED urobić. Preorder kolekcjonerki zamówiony. I biorąc pod uwagę ilu ludzi zrobiło to samo, szykuje się nam jakiś lokalny rekord w czasie potrzebnym do całkowitej wyprzedaży nakładu kolekcjonerskiej edycji gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wieśka trzymam kase już z pół roku, ale trzeba będzie kupić edycje kolekcjonerską, choć prawie 400 stówy to troche przesadzona cena, może będzie jakaś odchudzona wersja EK ( naprzykład bez popiersia Geralta). Jedynke przeszedłem już 3 razy, więc nie mógł bym sobie odpuścic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ahhmett96

Radzę czytać uważnie co piszemy! Wiesiek w polsce EK wychodzi za 229 zł! Właśnie zamówiłem :D Jako 1150-90 któraś osoba xD A ta liczba wciąż rośnie! Do jutra może być i z 5 tysięcy! Ciekawe ile będzie EK egzemplarzy :D Ja się raczej załapię, bo zmieściłem się w tym pierwszym 1,5 k ;]

Edit: O jest 9 tyś.

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie obecnie numer nie interesuje. Wieśka zamówiłem. Wiecie jaka jest największa zaleta gram.pl? To że zamówienie płaci się dopiero przed wydaniem gry. Tak wiec mimo że obecnie kasy nie mam mogłem sobie pozwolić na zamówienie jej. Do maja jeszcze strasznie dużo czasu a kasa na pewno już wtedy będzie. A tak to mnie przynajmniej ta gra nie ominie. Gram.pl jest naprawdę super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był z pewnością jeden z ważniejszych dni, które nakręcają nas na premierę wielkiego Wieśka. Ujawnienie zawartości i ceny edycji kolekcjonerskiej oraz możliwość złożenia pre-ordera na to limitowane cacko to nie byle wydmuszki. Edycji kolekcjonerskich jest jedynie 1000 zatem pośpiech jest wielce wskazany... moje zamówienie na tego 'prestiża' już dokonane, zatem tylko czekać do maja (szkoda, że gra zaliczy delikatną obsuwę :/) i delektować się prawdopodobnie jedną z najlepszych gier 2011 roku jeśli nie najlepszą.

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZdeniO -> Wymagania sprzętowe są faktycznie relatywnie niewielkie, ale biorąc pod uwagę, że CDP przy tworzeniu swojego autorskiego silnika kładł duży nacisk na optymalizację kodu, nie są one specjalnym zaskoczeniem. Ponadto wskazuje to wyraźnie, że świetna grafika w danej grze nie musi implikować astronomicznych wymagań sprzętowych...

Edytowano przez Murezor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że na konferencji nie pokazano żadnego nowego fragmentu rozgrywki, ten prezentowany był już na Gamescomie, ale zawartością i cenami obu wersji - kolekcjonerskiej i premium, CDP RED w pełni to wynagrodził.

Pre - Order oczywiście zamówiony, na jedynie edycję podstawową, ale biorąc pod uwagę to, że jest to moje pierwsze przed premierowe zamówienie i w ogóle nie kupuję gier na premierę... Obiecuję, że zamówię kolekconerkę Wiedźmina 3 : ]

Edytowano przez Plys
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic w tej edycji specjalnie przydatnego nie widzę ale pierwsza cześć gry wywarła na mnie takie wrażenie że po prostu z szacunku chcę ją mieć na półce. 245 złoty... przez tyle miesięcy się uzbiera.

Będzie to druga kolekcjonerka po Kataklizmie, jakoś zawsze szkoda mi było na nie pieniędzy. Ale mam nadzieje że ładnie będą wyglądały na półce.

No i mam nadzieję że wymagania są rzeczywiście niskie, chciałbym podziwiać krajobrazy w pełnej okazałości tak jak w pierwszej części gdzie były dla mnie jednymi z największych zalet gry.

Ech... i żeby ten pancerz był jedynym DLC w całej grze, nie wybaczyłbym im drugiego ME2 :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZdeniO -> Wymagania sprzętowe są faktycznie relatywnie niewielkie, ale biorąc pod uwagę, że CDP przy tworzeniu swojego autorskiego silnika kładł duży nacisk na optymalizację kodu, nie są one specjalnym zaskoczeniem. Ponadto wskazuje to wyraźnie, że świetna grafika w danej grze nie musi implikować astronomicznych wymagań sprzętowych...

Racja. Obecnie gry ze średnią grafiką często mają bardzo duże wymagania, więc widok właśnie takich wymagań dla gry tak pięknej jak Wiedźmin dwa wywołuje lekkie niedowierzanie :P

Jeżeli to rzeczywiście prawda, to Tsud jest silnikiem idealnym i cały świat będzie się o niego bił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba przespałem kilka lat pod lodem, bo jeszcze niedawno takie wymagania to były zalecane, a nie minimalne. I wcale nie były to niskie wymagania zalecane :) Od jakiegoś czasu nie gram zbyt dużo, ale jeszcze na początku tego roku takie minimalne były nie do pomyślenia... Ale co ja będę narzekał, mi tam pójdzie.

Edytowano przez Diex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w przypadku drugiego Wieśka, nie skopią optymalizacji jak przy pierwszym. Z tego co pamiętam to twórcy zapewniali, że na procku pentium 4 2.8 GHz, grafice GeForce 6600 i 1GB RAMu będzie można spokojnie pograć, ku mojemu zdziwieniu na kompie z Pentium D 2.8 GHZ, GeForcem 9600GT i 2GB RAMu gra nadal, w niektórych lokacjach (nie momentach, a całych lokacjach np. w Wyzimie handlowej czy starej Wyzimie) potrafiła się ostro ciąć na niskich detalach. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka zamówiona. Swoją drogą pierwsza w życiu (co za emocje :D). Mam nadzieje że mi poleci chociaż na średnich detalach, jeśli nie da rady będzie dobra okazja do upgrade'a. Mmmm nie mogę się doczekać :) Nie potrzebnie tylko walnęli to popiersie, niby oryginalnie ale jednak przeholowali. Ni to praktyczne, ni to ładne. Szkoda że nie dali medalionu bo niestety nie załapałem się na własnego :(

Edytowano przez Nefarius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem zwykłą edycję, bo zbieram jeszcze na nowego PC i nie chciałem ryzykować. Fakt jeszcze pół roku do premiery, ale popiersie, artbooka, karty itp. przeżyję i szczerze mówiąc na tym mi nie zależy. Będę miał Wiedźmiaka premierowego i to się liczy :D

Edytowano przez Elesshar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dzisiaj kolekcjonerkę - być może załapię się na jeden z ostatnich numerowanych egzemplarzy (chwilę po złożeniu zamówienia liczba zamówień wynosiła 1022).

Wie ktoś może, kiedy dokładnie ma być premiera? 5 grudnia czy 12 maja przyszłego roku? Nie jestem pewien co do formatu daty... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...