Skocz do zawartości

Wiedźmin/Witcher (seria)


Cardinal

Polecane posty

Dynks w tym, że "dziś w nocy" to ja rozumiem - max do 1. Po potem idę spać i wuj... mogą siedzieć nawet do 4... ale sytuacji to nie zmieni... I przypuszczam, ze nie tylko dla mnie...

Napisali przed świtem, więc pewnie sami stawiają na 2-3 albo nawet 4. Tyle, że wtedy to nie będzie miarodajne, bo połowa ludzi zrezygnuje;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ich serwery nie podołały stosunkowo niewielkiej liczbie graczy (na pewno dużo mniej niż 9999), to pytanie co się będzie działo JUTRO, podczas światowej premiery... cała siedziba chyba im pójdzie z dymem :D

PS: PRAWIE jak przecieki na FA ;]

teraz powinniśmy się cieszyć jednorazowa aktywacja - wyobrażasz sobie co by się działo jakby gra wymagała stałego połączenia z netem ?? :laugh: :laugh: :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ głupoty znowu opowiadacie... : )

"Serwery nie wytrzymały"? Ludzie, nas tu jest niecałe 10000! Teraz, na swoim łączu, jakbym postawił serwer domowy, to by wytrzymał taki "napór".

Tu nie chodzi o przepustowość serwerów, tylko o doszlifowanie (czyt. "coś się wysypało") systemu autoryzacyjnego. I bardzo dobrze zrobili, że zablokowali potencjalnie wadliwą autoryzację - dopiero by był "shitstorm", gdyby się okazało, że nie da się uruchomić niektórych legalnych egzemplarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale sami przyznajcie ze to jest poniżej pasa... człowiek płaci kasę, napalony cały, woła kumpli, rodzinę wszyscy gapią się w ekran a tu okienko znika i taki fail... porażka imo. (i przy tym wszyscy się ze mnie śmieją )

Edytowano przez karolduch1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o przepustowość serwerów, tylko o doszlifowanie (czyt. "coś się wysypało") systemu autoryzacyjnego. I bardzo dobrze zrobili, że zablokowali potencjalnie wadliwą autoryzację - dopiero by był "shitstorm", gdyby się okazało, że nie da się uruchomić niektórych legalnych egzemplarzy.

Albo dałoby się uruchomić nielegalne ;d

Btw sam głupoty piszesz.

A ja tam się cieszę, im dłużej WY nie gracie w Witchera tym krócej ja w niego nie gram :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alaknar - a co jeśli np. oni używają neostrady? A czas na doszlifowanie i przetestowanie był i to dużo wcześniej. ;]

Zresztą - pojutrze nikt już nie będzie pamiętał o całym zdarzeniu, niezależnie od tego czy gra będzie hitem czy kaszanką.

EDIT: O, w końcu działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale sami przyznajcie ze to jest poniżej pasa... człowiek płaci kasę, napalony cały, Wola kumpli, rodzinę wszyscy gapią się w ekran a tu okienko znika i taki fail... porażka imo. (i przy tym wszyscy się ze mnie śmieją )
Zapomniałeś o sąsiadach i przypadkowych gapiach :happy: :happy:

Faktycznie lepiej, że zablokowali usługę, niż mieliby skończyć jak PSN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwam razem w Wami w tym całym hajpie, ale i tak bym dzisiaj w nocy w drugiego Wiesława nie zagrał. No cóż, chciałem uczestniczyć w tej wiekopomnej chwili, a wychodzi na to, że mogę się nie doczekać. Noc jeszcze długa, jutro nie mam co robić. Posiedzę, poczytam, pogram, zobaczę.

Pozdrawiam wszystkich domorosłych Wiedźminów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się cieszę, im dłużej WY nie gracie w Witchera tym krócej ja w niego nie gram :D

Typowy Polak, który złorzeczy drugiemu i myśli: ,,Jak ja nie mam, to czemu inni mają mieć?" Żenada...

W sumie, to dla mnie wszystko jedno, kiedy serwery ruszą. Chciałem tylko ściągnąć zabezpieczenie i wszystkie DLC-ki. Mimo to, jest to bardzo wkurzające, bo tylko na obiecankach się skończyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Enquaess - dajesz. Bądź twardy, wytknij mi je, wejdźmy w polemikę. : )

@Temat - problem muszą mieć większy, właśnie dostałem maila z treścią. Obawiam się, że możemy (ci, którzy jutr... Dziś mają jakieś głupoty, typu szkoła/uczelnia/praca, na głowie) nie pograć tej nocy... : /

Zresztą - pojutrze nikt już nie będzie pamiętał o całym zdarzeniu, niezależnie od tego czy gra będzie hitem czy kaszanką.

Oczywiście. W końcu problem dotyczy średnio dużego ułamka tych, którzy kupili kolekcjonerki (bo też nie sądzę, by teraz czekali na aktywację WSZYSCY).

A czas na doszlifowanie i przetestowanie był i to dużo wcześniej

A z tym się zgadzam w 100%. Jak pogłoski o problemach z niektórymi rozdzielczościami na WinXP mogę im jeszcze wybaczyć (głównie dlatego, że mam Siódemkę ; P ), tak tej sytuacji nie bardzo rozumiem. No cóż, oby te problemy nie świadczyły źle o całym dziale QA... : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jest lekkie rozczarowanie na pewno. Ale nie popadajmy w skrajności... czytam sobie komentarze na thewitcher.com i to jest naprawdę żenujące. No cóż ja jutro mam dzień wolny. Posiedzę ile mogę, może pogram, może nie. Lekki niesmak pozostaje, ale trzymam kciuki za RED'ów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...