Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

speed20

Call of Duty: Black Ops

Polecane posty

Oczywiście, że będę grał :D. W weekend nie mogłem grać bo byłem poza domem. Jednakże ja w środę idę ostatni raz do szkoły. Czwartek wiadomo- Święto Trzech Króli, a piątek mam również wolny od szkoły :P. Tak więc będę miał duużo czasu, a jak już Pawello wcześniej wspomniał mam ferie od połowy miesiąca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś gadałem ze znajomym i wpadłem na pomysł żebyśmy może przeciwko niemu i jego kumpli zagrali :P oni tam żadną zorganizowaną grupą nie są to 4fun byśmy mogli pocisnąć. Myślę, że zawsze trochę lepiej tak zagrać niż 3 na 3 się męczyć :wink: Może nawet dziś by dało rade tak zorganizować, ale im pasuje późniejsza godzinka (21-22).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panowie dziś o 20 gramy? Jeśli chodzi o mnie to proponuję na początek Dominacje, póżniej obojętnie mi jakie tryby

Myślę, że dzisiaj zagram. Tylko wolał bym raczej CTF lub sztab, ewentualnie znajdź i zniszcz. :tongue:

Ja dziś gadałem ze znajomym i wpadłem na pomysł żebyśmy może przeciwko niemu i jego kumpli zagrali tongue_prosty.gif oni tam żadną zorganizowaną grupą nie są to 4fun byśmy mogli pocisnąć. Myślę, że zawsze trochę lepiej tak zagrać niż 3 na 3 się męczyć

W sumie nawet niezły pomysł. Może wreszcie by się przydały dwa kanały na tsie do czegoś. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trochę pograliśmy, na początku graliśmy na private w 6 Włoch, Pawello, Tomoslav, Masil, Patrix i ja, potem Włoch poszedł chwilę graliśmy jeszcze na private po czym Tomo-lama sobie poszedł bo chciał expa nabijać pomimo tego, że my poszliśmy na server oficjalny z jego ulubioną mapą -Nuketown, w sumie nie długo po nim poszedł też Masil, zostaliśmy we trójkę więc wchodziliśmy do jednego teamu i graliśmy jeszcze z godzinkę...niestety poza nami i od czasu do czasu grającym Killu nikt z forum do nas nie dotarł pomimo tego, że kilka osób się deklarował....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patjak: Wysłałem na PW hasło do tsa.

Wczoraj nawet nieźle się grało. Na początku było najfajniej, jak graliśmy na prywacie 3 vs 3, potem jednak okazało się, że niektórzy wolą nabijać xp, nawet kosztem funu, więc zostaliśmy w zasadzie tylko we trzech - Patrix, Repta i ja. Graliśmy jeszcze sporo czasu sztab na NUKETOWN. Było całkiem fajnie, ale to już jednak nie to samo.

A i na początku jeszcze wpadło paru gości ze steamowej grupy, ale nie raczyli nawet tsa zainstalować. Ich strata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudziło mi się już, dlatego poszedłem na sieke. Teraz sie dowiedzialem że było więcej ludzi,ale już zostałem na serwie jakim byłem. Pozatym Dominacji nie graliśmy, a mówiłem żebyśmy chociaż 2 rundy zagrali. Nie chcieliście to poszedłem gdzie indziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie przepadam za tą mapą, a grając godzinę w jeden tryb to sie robi nudno :/. Jeszcze wystarczy gracz który ma heli i zabija cię 5-7 z rzędu to flaki się przewracają :P. Szkoda, że goście nie chcieli tsa zainstalować. Jednak wrażenia jak zwykle pozytywne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O godzinie 20, jest napisane w moim poprzednim poście.... W sumie można zagrać tą Tomoslavovą dominację,a potem się zobaczy, tylko chyba zagramy na serverze rankingowym bo za dużo nas do grania na serverze localnym, bo może nas trochę być, Tomo, Masil, Paweł, Kakashi, może Włoch i Killu i ja, dobrze by było nazbierać 8.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak nas tak wielu nie było, ale i tak grało się nieźle. Na początku ta całą dominacja. Było dość nudno, z czasem się rozkręciło. Najfajniej grało się w to na Nuketown. :smile:

Potem zmiana na Znajdź i Zniszcz i od razu grało się lepiej. Była jedna niesamowita akcja, gdy ktoś (chyba Repta) wskoczył prosto przed działko. :laugh:

Powstały też dwie nowe ksywki - Tomolam i Reptosław. Szczególnie ta pierwsza naprawdę mi się podoba. :smile:

Potem jeszcze chwilę pograliśmy FFA, ale nie szło mi tu już zbyt dobrze.

Mam nadzieję, że w ferie w końcu uda się ustalić dwa składy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogar Beta był nie ma co. Mi sie tam na Dominacji fajnie grało(jak zwykle zresztą) na ZiZ-ie też niczego sobie gra, no a wejscie pod działko repty po zabiciu Yomana-mistrzostwo :tongue: Dla mnie jak nic to powinno polecieć na X-fier z tytułem: Jestem hardkorem, zatrudnionym w Hollywodzie :smile: Pozatym nie było Reptosława tylko Reptozaur. I to znacznie lepsze jest od mojej krejzi ksywy :laugh: Na DM-ie urywałem wszystkim i byłem fajny, choć żal że w 2 pakach nic niekawego nie było(samochodzik i naboje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...