Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

CriX - czekam na zdjecia, chociaz sam mam wciaz spore watpliwosci, czy nabede DNF chociaz w edycji podstawowej. Jesli gra bedzie tak slaba jak mi sie wydaje, to bede wolal wydac pieniadze na Brinka niz na to nowe wcielenie mojego ulubionego Ksiecia. Pozostaje czekac na recenzje w CDA, od ktorej zalezec bedzie ostateczna decyzja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli recenzja będzie podobna do tej z Divinity II Ergo Draconis to nie radziłbym się nią sugerować. Ja tam recki czytam tylko dla informacji bo dla mnie CDA to żadna wyroczni - albo mi się coś podoba albo nie. Recenzentowi może się gra nie podobać a okaże się że tobie bardzo, lub na odwrót.

Brinka kupię, i to nie dla tego że w jakimś CDA napisali że fajne/głupie a dlatego że mi się podoba.

Kiedy update twojej kolekcji? I jaką kolekcjonerkę kupujesz następnie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie wrzucic kolejne zdjecia jak bede mial wolna chwile w ten weekend. Najpierw musze je zrzucic na kompa. A co do kolejnej kolekcjonerki, to prawde mowiac nie zastanawialem sie jeszcze nad tym. Na razie jakos nie widze niczego interesujacego... Moze Deus Ex albo Skyrim, jesli do gier dorzuca cos ciekawego.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie osłabiaj mnie... Nad czym się tu zastanawiać? Deus Ex, AC R, ME 3 trzeba kupic choćby po to żeby mieć kolekcjonerki tak jak i poprzednich części, po za tym wole kupić ek niż zwykłą wersję skoro już je zrobili. To takie skrzywienie kolekcjonera... Obecnie poluję też na FEAR 3 EK bo na razie w sklepach brak... Jak coś to kupię na Allegro. Po za tym Heroes VI też trzeba kupić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kolekcjonerke ME3 raczej sie nie skusze. Raz, ze nie ma w niej niczego, co robiloby na mnie wrazenie, a dwa ze ME 1&2 mam w wersjach podstawowych. AC:R - moze. Mam juz Brotherhooda Codex Ed., wiec sie zastanowie. Tyle tylko, ze do listopada jeszcze daleko, a data premiery PC chyba jeszcze nie zostala potwierdzona? Co do Deus Ex sie jeszcze zobaczy, ale najprawdopodobniej sie skusze na nia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na którą Deus Ex? Są przecież dwie... Jedna za 300 zł z figurką i bonusami, druga za nie całe 200 zł z samymi DLC. Ja osobiście będę chciał tą z figurką. Teraz ci zazdroszczę tego AC Codex... Ja postaram się za to kupić AC 2 White Edition z figurką i AC B też z figurką... marne pocieszenie ale chociaż figurki fajne :D Z tego co pamiętam jedna z nich byla chyba nawet jeszcze w empiku lub media markt.. jak coś to poszukam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiscie, ze jesli juz to Deus Ex w wersji z figurka. Dodatki cyfrowe w kolekcjonerkach uznaje za niewielka ciekawostke i nie zamierzam z ich powodu przeplacac za gre, jesli wydawca uznal je za glowna atrakcje kolekcjonerki. Jednak figurka to co innego. Osobiscie marzy mi sie EK Mass Effect 3 z np. modelem Normandii. Ech marzenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taki ME 3 byłby bardzo fajny, jednak znając życie czegoś takiego nie będzie. Oczywiście jak by stworzyli i zrobili ok 5000 szt. to mogę zagwarantować że po kilku dniach nie było by już ani jednej. Jednak oni mają za małe rozumki żeby to zrozumieć więc jest jak jest. Nie mniej jednak figurka któregoś z bohaterów była by jak najbardziej na miejscu. Cena by nie wzrosła jakoś skandalicznie a na pewno taki zestaw prezentowałby się o niebo lepiej. Jednak mimo wszystko to nie gracze a producent decyduje... jak by gracze decydowali to edycje kolekcjonerskie były by jednymi z najbardziej pożądanych rzeczy w świecie wirtualnej rozrywki. Wyobraź sobie ek Batmana z figurką Batmana i Jockera... Bioshock z figurką Bigg Daddiego i Little sister. AC z ostrzem które można zamontować na ręce (oczywiście plastikowe), Fallout z Pip Boyem którego możesz założyć na rękę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka AC z plastikowym ostrzem? Brzmi jak jakas tania tandeta z odpustu. Z prawdziwym to by dopiero bylo cos. :) A jaka furore by to zrobilo na stadionach wsrod kiboli! Chociaz mnie do szczescia wystarczylyby same figurki postaci i modele jednostek/pojazdow z gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jedyna edycja kolekcjonerska jaką posiadam to Legend Hand of God Black Edition .

Zawiera ona:

-Grę Legend Hand of God

-Ścieżkę dźwiękową

-Poradnik, Bestariusz, Solucje

-Dwustrony plakat B2 z jednej strony drzewko rozwoju z opisem talentów, z drugiej mapę Aris

Tutaj zdjęcia http://imageshack.us/g/101/dsc00519d.jpg/

Cóż chociaż często chciałbym zakupić sobie kolekcjonerkę to ceny najczęściej nie pozwalają mi na zakup. No cóż może w wakacje jak coś zarobie to sobie zaoszczędze na kolekcjonerkę Heroes 6 i Skyrim jeśli będzie.

Edytowano przez redron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Tesu wcale nie tandeta. Jeden gostek zrobił takie ostrze z plastiku (filmiku już chyba nie znajdę). Działa tak samo jak w grze i genialnie wygląda. Jeśli mieli by zrobić taką "tandetę" jak on zrobił i dodać do gry to na pewno bym kupił. Z resztą co to byłby za problem zamienić potem ostrze na prawdziwe? Po za tym po co ci prawdziwe? Myślisz kogoś zabić? A może siebie? Jak tak to przynajmniej wyślij mi wszystkie swoje gry :D

@Redron

Fajna edycja :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak wiem że Euro to będzie kupa i na pewno nie będe na nie marnował swojego czasu. Ja się chciałem pochlastać jak się dowiedziałem że Two Worlds 2 POLSKA GRA nie będzie dostępna w Polsce. No cóż powiedzenie POLAK POTRAFI wchodzi na wyższy poziom... W dalszym ciągu nie wiem którego debila mam za to zabić... Szkoda że Wiedźmin został wypuszczony w Polsce... to dopiero by było - niedostępny w polsce... Cały świat wyśmiał by na s prosto w twarz a my byśmy jeszcze byli wdzięczni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba Two Worlds 2 jest dostępne w Polsce, nie? 0.o?

A co do tego ze Polak potrafi... Czasem zastanawiam sie, czy jest jeszcze inny kraj w Unii Europejskiej, w ktorym sa takie jaja, przekrety i totalna wojna polityczna jak w Polsce. No ale coz, nie ma co tego przezywac i trzeba sie z tego smiac - to chyba jedyny sposob, zeby przetrwac rzeczywistosc rodem z "Dnia Swira". Mowi sie trudno i plynie sie dalej, plynie sie dalej, plynie sie dalej... No nie? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Two Worlds 2 jest dostępne w polsce, ale edycja kolekcjonerska nie. Dlaczego? Nie mam pojęcia, nikt też nie potrafił tego uzasadnić mimo że nie jedna osoba się pytała. Sam się czasem zastanawiam czy jeszcze gdzieś na ziemi (prócz Polski) ludzie robią wszystko żeby innym żyło się gorzej? Jak widać nasz rząd osiągną mistrzostwo w utrudnianiu ludziom życia.

A tu bonusik:

Youtube Video ->Oryginalne wideo

Youtube Video ->Oryginalne wideo
Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie tyle wina rzadu (bo kazdy kolejny jest oczywiscie zly), a po prostu polskiej mentalnosci. Niestety tak juz jest, ze przez wszystkie te lata komunizmu nabylismy takie nawyki, ze nawet te 20 lat demokracji ich sie jeszcze nie wyplenilo, a w dodatku doszly do nich nowe. Np. normalka jest, ze idac do polskiego urzedu, zeby cos zalatwic, w wiekszosci przypadkow jest sie traktowanym jak jakis natret, ktory przeszkadza urzednikom w ich pracy. Przy roznych okazjach mialem kilka razy do czynienia z urzednikami w Irlandii i moge powiedziec, ze tu jest dokladnie na odwrot - sa uprzejmi, cierpliwi i kompetentni, doradzaja i staraja sie pomoc ludziom, zamiast wzorem Polski starac sie pozbyc interesanta tak szybko jak sie da. Tylko raz natknalem sie na niesympatycznych urzednikow w Dublinie, ale to akurat bylo przy okazji zalatwiania nowego paszportu w ambasadzie RP, a urzednicy byli oczywiscie Polakami.

To oczywiscie tylko przyklad, ale sporo jest w polskiej rzeczywistosci biurokracji, roznorakich absurdow, ciemnogrodu, oszolomstwa, bezmyslnosci, pospolitej ludzkiej glupoty, brutalnej i niesmacznej walki politycznej (kogos jeszcze obchodza kolejne sejmowe komisje powolywane do wyjasnienia tego czy tamtego??) i zwyklych, chamskich przekretow. Mimo to w dalszym ciagu kocham ten kraj, chociaz nie jako instytucje terytorialno-administracyjna.

No ale starczy tych moich wywodow. W koncu to temat poswiecony kolekcjonerkom gier komputerowych, a nie rozmyslaniom nad stanem Rzeczpospolitej Polskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz danie główne dzisiejszego dnia :

DUKE NUKEM FOREVER BALLS OF STEEL EDITION

------------------------------------------------------------------------------

Pudełko zbiorcze:

p6090098.th.jpg

Popiersie Księcia (mogę się mylić ale chyba jest zrobione z żywicy bo na plastik to nie wygląda i za ciężkie)

p6090099.th.jpg

Kości do gry, 2 żetony pokerowe i talia kart (format mniejszy niż standardowe)

p6090100.th.jpg

Pudełko z grą:

p6090101.th.jpg

Papierowy Duke do złożenia:

p6090102.th.jpg

Komiks (po angielski żeby nie było):

p6090103.th.jpg p6090104t.th.jpg

Naklejka z logo gry:

p6090105.th.jpg

Zestaw pocztówek:

p6090106p.th.jpg

Bardzo bogaty artbook:

p6090107.th.jpg p6090108.th.jpg

Certyfikat autentyczności:

p6090109.th.jpg

--------------------------------------

Jak widzicie zestaw jest bardzo bogaty. Co do popiersia jest rewelacyjnie wykonane. Sam się dziwię że w Wiedźminie 2 też nie została użyta żywica do zrobienia głowy Geralta. Nie dość że było by ja trudniej uszkodzić to wyglądała by o niebo lepiej. Sama edycja zawiera sporo gadżetów i została naprawdę solidnie wykonana. Mogę ją z czystym sercem polecić. Co do samej gry to muszę poczekać do premiery żeby ją w ogóle zainstalować :D Nie mniej jednak świetny zestaw.

PS. Czekam na jeszcze jeden gadżet z pewnego konkursu. Jeśli uda mi się go wygrać (wszystko na to wskazuje) to wam go pokażę. Oczywiście tez jest związany z DNF.

@DOWN

XD to ci się udało... Ale to nie kule są nagrodą, tylko złoty członek XD

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na jeszcze jeden gadżet z pewnego konkursu. Jeśli uda mi się go wygrać (wszystko na to wskazuje) to wam go pokażę. Oczywiście tez jest związany z DNF.

Stalowe "kulki" Duke'a sa glowna nagroda w tym konkursie? :ohmy:

Jestem ciekaw jak przekonali Ksiecia by sie z nimi rozstal... Teraz pewnie jest w stanie zaspiewac sopranem "Ave Maria" z Hitmana. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Temu panu już podziękujemy... Widzę że to jednak świetna edycja jest... może jeszcze kiedyś ją dopadnę ale wątpię... Ale kolego, nie postarałeś się... Proszę o zdjęcia każdego elementu osobno, tak jak ja to robię żeby każdy mógł nacieszyć oczy. Jak bym chciał wszystko razem to bym kopiował obrazki z internetu, a tu nie o to chodzi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX

Dodatkowych zdjec tej kolekcjonerki raczej nie wstawie. Powod jest prosty - nie chce mi sie. :P Zreszta sadze, ze na zdjeciu i tak wszystko raczej dobrze widac, poza "ukrytym", podwojnym dnem w zdobionym pudelku, gdzie znajdowala sie wlasciwa gra. No chyba ze bedziesz bardzo, ale to bardzo nalegal, to sie zastanowie.

Co do kupienia teraz Codex Edition, to mozesz miec z tym duzy problem. Ja sam zdecydowalem sie ja kupic dosyc pozno, przez co bylem zmuszony sprowadzac ja z UK, bo w Polsce wszystkie zeszly na dlugo przed premiera. Moze jednak uda Ci sie ja upolowac na allegro.

Z tego co widze, w tej chwili na aledrogo sa dwie oferty sprzedazy edycji Codex na PC:

http://allegro.pl/listing.php/search?categ...mp;string=codex

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...