Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

A ja sie chyba skusze na koszulke z RDR. Moze slepy jestem, ale nigdzie zapalniczki do niej nie widze - sa karty, dynamitowa swieczka, soundtrack i plakaty tylko. Zapalniczke widze z gry L.A. Noire, ale za taka cene to kupowac jej nie bede.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, było i nie powiem, narobiło mi wielkiego smaka na posiadanie, ale cena mnie z tego skutecznie wyleczyła. 350 złotych byłoby rozsądną opcją za taki pakiet. Co do samej gry, ja jestem dobrej myśli i mam zamiar pograć przynajmniej ten pierwszy miesiąc ze startera, później się zobaczy. Raczej nie nastąpi to zaraz po premierze, bo w MMO trzeba młócić sporo, a nadal mam wiele singlowych zaległości, a aktywować produkt i nie grać regularnie to czysta głupota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HUBI3211

Tu masz w całej okazałości kolektorke Dead Island:

http://www.gram.pl/www/01/swf/DI_EK_high.jpg

Szczeże EK zachwyciła mnie licze liczebnością gadżetów. Mam taką nadzieje że sie nie zawiode na grze jak i na jakości elementów EK bo coś cena nawet nie wygórowana.

Chętnie bym sobie jeszcze kupił EK najnowszych Herosów ale kasy brak i kaput..

Edytowano przez SzyszuniaPOL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTr96- Doradzam ci, i szczerze, ABSOLUTNIE ODRADZAM, kupowania, tej kolekcjonerki, zawartość bida z nyndzą, dodatkowo, gra trzyma, bardzo nierówny poziom, jestem wielkim fanem Herosów, ale ta gra będzie gniotem, coś mi się wydaję, pozbyli się podstawowych, cech tej serii, widoku pięknego zamku, zdobywania surowców, (teraz podbijamy zamki w ten sposób zdobywamy surki) przeciwnicy są puści jak, kilo gwoździ bez łebków. Zastanawiał bym się czy jest wogule sens kupować zwykłą wersje, a co dopiero kolekcjonerkę. Polecam, grać dalej, w wyśmienitą trójeczkę, która ani trochę się nie zestarzała. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dylemat polega na tym, że kupiłem Heroes'a KWC, żeby mieć wszystkie części w jakimś dobrym wydaniu, a MMH6 kupić w EK. Co jak co, może z zewnątrz się to będzie ładnie prezentowało, ale... No właśnie w środku gorzej. Sama gra na dzień dobry pocięta. Potem pojawi się fakt, że gra w becie jest strasznie słaba. Gram w betę i średnio mi się podoba. W każdym razie jest za łatwo. Koszulka, pewnie znowu za mała i co najwyżej będę w niej chodził, kiedy będę w domu grał w coś(to samo spotkało koszulki z KWC i ME1EK). Abonament na jakiegoś innego Heroesa. Gdybym wiedział co to za gra... Pierścień... Taa na 100% wyjdę z domu z pierścieniem na ręce, już słyszę mohery: "A słyszeliście że mamy nowego sataniste, jakiś pierścień nosi"... Soundtrack, tak to jest duży plus. Szczególnie, jeśli ten OST będzie zawierał kawałki z trailerów gry, które są genialne. Artbook, na zdjęciu wygląda grubo i jeśli taki będzie, to będzie idealnym uzupełnieniem mojej kolekcji. Plakat, pewnie będzie leżał złożony i będę czekać, aż go kiedyś rozłożę(to samo z mapą Rzymu z ACB). No i mam dylemat. Z jednej strony czuję się zobowiązany kupić, po tylu latach z Heroesami, a z drugiej strony boję się, że kupię gniota, a jedyne czym się będę mógł pochwalić, to tym że byłem głupi i kupiłem EK...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pre-order mam od jakiegoś dłuższego czasu(bodajże jak się pojawiło, to zwlekałem ze 2tyg.). Tylko kwestia odwołać, czy nie odwołać. Poza tym zauważyłem Crix, że nie masz wygórowanych wymogów co do gier, więc gry popularnie uważane za średniaki, mogą Ci dać satysfakcje i radochę z gry na poziomie wysokobudżetowych hitów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zgodzę z opinią Crix-a. Krótko mówiąc ta gra nie powinna nazywać się ''Heroes'', ponieważ jedynie nawiązuje do poprzedniczek, a nie jest kontynuacją z prawdziwego zdarzenia, a Kolekcjonerka, o którą się w tym temacie rozchodzi jest naprawdę marna.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subtelny update związany z uzupełnianiem mojego profilu - zdjęcia jedynie pudełek zbiorczych - detaliczna analiza zestawu w późniejszym terminie.

Arcania: Gothic IV

C&C 3: Tiberium Wars

Dragon Age: Origins

Heroes: Kolekcja Wszechczasów

King's Bounty: Legenda

Metro 2033

Mortal Kombat

Neverwinter Nights 2

Splinter Cell

TES IV: Oblivion

Wiedźmin 2

Tutaj mój ostatni, kolekcjonerski nabytek.

zdjcie163r.th.jpgzdjcie164v.th.jpg

Więcej zdjęć w późniejszym terminie. Tymczasem zapraszam do profilu, gdzie wszystko zebrano ładnie do kupy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zgodzę z opinią Crix-a. Krótko mówiąc ta gra nie powinna nazywać się ''Heroes'', ponieważ jedynie nawiązuje do poprzedniczek, a nie jest kontynuacją z prawdziwego zdarzenia, a Kolekcjonerka, o którą się w tym temacie rozchodzi jest na prawdę marna.

Naprawdę piszemy razem, nie osobno :).

A co do kolekcjonerki Heroesów to nie jest wcale taka zła, w obliczu ''kolekcjonerek'' typu Mass Effect 2 prezentuje się bardzo dobrze. A co do formy serii - fani chcieliby najlepiej drugiej trójki. Świat się zmienia, niekoniecznie na lepsze, a teraz mamy inną sytuację na rynku i pewnego rodzaju casualizacja jest już standardem. Trzeba to zaakceptować. Gra nie wygląda wcale tak źle, uważam, że jeśli będzie na poziomie podobnym do piątej części to będzie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu przyzwyczailiśmy się ostatnio kolekcjonerek pokroju Wiedźmin, Call of Juarez czy Dead Island i ich cen, przez ich pryzmat patrzymy na zachodnie produkcje.

Wracając do Fallout 3 CE powoli wersja ta zostaje wyprzedana i ich cena leci w górę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, akurat kolekcjonerki Call of Juarez czy Dead Island to moim zdaniem przykład tragicznego wydania 160 zł. Mnóstwo niepotrzebnego śmiecia, najpewniej kiepskiej jakości. Oczywiście rozumiem, że komuś może się to podobać, ale ja się do tych osób nie zaliczam.

A co do kolekcjonerki Fallouta 3: kiedyś ją miałem, ale sprzedałem, ostały się tylko soundtrack i figurka vault - boya, więc jeśli ktoś tutaj szuka tej figurki to niech wbije w moją sygnaturkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pankamilek - Dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione.

A co do tych Heroesów nie uważam że mają być identyczni jak trzecia odsłona, zmiany są korzystne bo wnoszą jakiś powiew świeżości do danej serii, ale w tym przypadku zmiany te są zbyt drastyczne - jedynie pięć ras, uproszczenia w postaci zmniejszenia zasobów, wprowadzenia kontrolowania terenu i możliwość wykupu jednostek z różnych miejsc w jednym zamku, całkowita zmiana systemu rozwoju postaci, który wyróżniał Heroes na tle innych produkcji, brak gildii magów, udziwnione jednostki, niektóre niepasujące do tego uniwersum, brak ekranu budowy miasta i wiele innych. Nie mam o to pretensji, tylko wyrażam swoje obawy co do poziomu gry. Bardzo chciałbym, aby mi się spodobała, wszak seria ta towarzyszy mi prawie od zawsze. Czekałem na nową odsłonę i czekałem na EK, jak na razie jestem zawiedziony ale przecież każdy ma inny gust.

@Yaper - co wchodzi w skład C&C EK i NVN 2? Proszę cię abyś kiedyś dokładniej je nam zaprezentował, no i propsy za Colectora Mortal Combat :)

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Heroes 6 wcale nie jest taka biedna, a wręcz przeciwnie. Za cenę dzisiejszych EK DI i Cartela (które przecież ogłosiliście super okazyjnymi w stosunku cena-zawartość) dostajemy co najmniej bdb soundtrack, koszulkę, pierścień i artbook z prawdziwego zdarzenia. Czy to mało jak za 180zł? Sama gra może nie wpaść w gusta fanów poprzednich części, dlatego jeśli nie graliście w betę i nie jesteście pewni zakupu to nie kupujcie. Nikt nam tej EK nie ukradnie, bo popytu za dużego na nią nie ma, a w tym wypadku lepiej jednak najpierw przetestować ukończony produkt. To samo radziłbym również w stosunku do kolekcjonerek DI i Cartela.

@Yaper

Omnomnomnom, ale Ci zazdroszczę tej KWC Heroes i NWN 2. Co znajduje się w składzie tej drugiej? I czy C&C 3: Tiberium Wars to ta edycja z podkładką pod mysz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, C&C 3 to ta EK z podkładką, zresztą innej w Polsce nie było. Zobacz sobie jeszcze tego 'Red Alerta 3' w metal boxie - świetny box i taka jakby pół-kolekcjonerka.

A co do NWN2: Lawful Good (bo była jeszcze Chaotic Evil), to czekaj na więcej zdjęć, bo dzisiaj chciałem tylko ogarnąć większość gier do profilu, ale i tak nie wszystko jeszcze pokazałem, więc mam jakieś asy w rękawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę edycje kolekcjonerską NWN2 to mi się od razu smutno robi, bo kupiłem taką ok. 2 miesiące temu, zapłaciłem z góry, bo u mnie często czystki w domu, a paczki do dziś nie i kontakt ze sprzedawcą się urwał. Nawet dowód na zakup nie mam, bo jedyne co miałem to logi GG, które chyba zostały usunięte wraz z formatem kompa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Ja się w ten sposób "prawie" naciąłem przy kupowaniu premierówki NWN (chyba nad tym akurat tytułem ciąży jakieś fatum :wink: ). Transakcja poza allegro, po wpłacie z góry paczki nie było prawie 2 tygodnie. Podziało zagrożenie Policją. Niestety, grę w kartonowym pudle dostałem zwykłym listem (znowu szczęście, że nic mu się w trakcie transportu nie stało).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...