Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Tak, Battlechesty od Blizzarda są świetnie skomponowane. Mnie najbardziej cieszą grube poradniki i ładne, kartonowe pudełko zbiorcze. Też będę myślał nad skolekcjonowaniem wszystkich dostępnych w sprzedaży Battlechestów, tym bardziej, że praktycznie na wyciągnięcie ręki mogę mieć drugi egzemplarz - World of Warcraft (kumpel trzyma i stanowi ona dla niego istny ołtarzyk, ale po paru namowach powinien być chętny na odsprzedanie za przysłowiowy "czteropak" :trollface:).

Gorzej jest z Diablo II, który w Polsce wydany chyba nie został. Niedawno były nawet 2 aukcję na allegro zakończone na kwocie 80-90zł, ale nie miałem akurat pieniążków. Jeszcze gorzej ze Starcraftem, który tylko i wyłącznie trzeba by ściągać z amazona/ebay.

Ale móc postawić na półce taki komplet to nie lada przyjemność :)

Edit.

HoMM KWC na allegro

I to bez koszulki.. No comment!

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Press Kity fajna rzecz

[...]

7

[...]

Ciekawe, czy to jest prawdziwy dynamit :cool: ? Świetny i bardzo pomysłowy zestawik. Szkoda, że ta gra nie doczekała się swojej edycji na PC.

DOPISEK

Jak tak dalej pójdzie to tylko ja i Crix będziemy się cieszyć EK Cartela tuż po premierze. Swojego pre-ordera nie mam zamiaru anulować i czaić się na jakąś wyprzedaż czy aukcję. Choć ciekawi mnie kto na tym lepiej wyjdzie kupujący teraz czy czekający na okazję zgarnięcia jej za niższą cenę.

Ja nie mam zamiaru kupować edycji kolekcjonerskiej tego gniota nawet po cenie kosztów produkcji :smile: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do press kitów to rzeczywiście sprawa jest kiepska o potrafią iść na aukcjach za straszną kasę ale są dostępne.

Jeszcze zawsze można by poprosić drogie CDA by się pochwaliło lub wyrzuciło na aukcję :)

Z fajnych press kitów to The Godfather II jest ciekawy.

EA-knuckles3.jpg

Jeśli chodzi o CoJ Cartel EK teraz wszyscy rzucają się by odwołać ale sama kolekcjonerka jest niezła co do gry w wersji PC też może być miła niespodzianka jak GoW.

Z kolekcjonerek czekam na ujawnienie Afterfall.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już rozmawiacie o tych press kitach, to i ja wtrące swoje trzy grosze.

Ta wersja RDR jest kapitalna. Dałbym wiele, gdyby zrobili takie ogólnodostępne kolekcjonerki. Na tamtym forum owa edycja poszła za niebagatelne 300 euro, czyli spoooro kasy. Ale trzeba przyznać: unikat na skalę światową i jedna z najlepszych kolekcjonerek ever!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie dołączyć mnie do wesołej grupy osób anulujących zamówienie na Cartela. Nie żałuję, bo od razu zamieniłem go na EK Dead Island:

http://www.ultima.pl/dead_island_pl_edycja...onerska/i10577/ (swoją drogą nie wierzę, że już jej tutaj nie rozkminialiście)

Radość skoczyła dodatkowo w górę po zauważeniu, że dostać jej (przynajmniej na Ultimie) nie można. Tak swoją drogą, czy to prawda, że istnieją jej różne edycje? Słyszałem, że zamiast tego survival kita wyrwać można jeszcze parasol, czy coś w tym stylu :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hellspawn: No, no. Zamiana ciekawa. Cartel to zmarnowany potencjał coopa (brak ss)... Dużo dopłacałeś?

Ja Dead Island chyba kupię tylko jak będzie tani na PC, albo jak będzie miał splita na X'a

Edytowano przez Ope5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, odetchnąłem z ulgą. Dzisiaj przyszła do mnie oczekiwana paczka z UK i tym samym powiększam swoją kolekcję o edycję kolekcjonerską gry... Sid Meier's Civilization V! Ta EK ma niesamowity artbook i wartościowy sondtrack - znawcy serii wiedzą, że słynie ona ze świetnej oprawy muzycznej. Zdjęcia w najbliższym czasie, razem z większą aktualizacją mojego profilu.

Tymczasem polecam obejrzeć unboxing, jaki swego czasu znalazłem na YT:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HUBI3211

Decyzja o tym, ktora kolekcjonerke wybrac ZAWSZE zalezy od kupujacego. Jedni wola figurki, inni dodatki cyfrowe, jeszcze inni artbooki i pocztowki. Z tych dwoch tytulow lepszym wyjsciem wydaje sie byc Dead Island. Obie gry maja bardzo bogate wydania kolekcjonerskie, ale niestety The Cartel okazal sie jako gra slaby. Miejmy nadzieje, ze DI sprosta oczekiwaniom graczy.

A tak przy okazji to postaraj sie korzystac w swoich postach z interpunkcji i zaprzyjaznij sie z przecinkami. Tylko w dwoch linijkach tekstu pominales kilka znakow interpunkcyjnych. Ona naprawde nie gryza, a dzieki nim czytanie i zrozumienie Twoich postow bedzie dla nas duzo latwiejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerek na rynku masz sporo, dalej można dostać nowe Wiedźmin 2 EK czy Bioshock 2 tak lubiany przez tutejszych kolekcjonerów. Podrzuć może te, które Ci odpowiadają a my ewentualnie możemy doradzić, zakup której będzie bardziej opłacalny cenowo bądź "zawartościowo".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w najbliższym czasie (raczej do końca roku) nie kupię żadnej edycji kolekcjonerskiej, żeby móc zagrać we wszystkie nowe tytuły na jakie mam ochotę, czyli Assassin's Creed: Revelations, Dead Island, Battlefield 3, L.A. Noire, Batman: Arkham City, RAGE. No może ew. zainwestuję w skromną EK Sacred 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...