Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Crix troszkę pomyliłeś się w opisie. Moneta, którą uwieczniłeś na zdjęciu to Oren temerski, czyli waluta, którą posługujemy się w grze. A przeklęta moneta jest w kopercie wraz z pamfletem Jaskra.

Zaś ta figurka do złożenia to figurka Drauga - jednego z bossów. I ona tylko jest w EK. Zaś postać z gry + Geralt jest w każdej edycji Premium.

Z opisem to wiem bo dopiero potem znalazłem tą małą monetę. Zrobię zdjęcie i poprawię. Dzięki za przypomnienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update kolekcji:

76097088.th.jpg

38138117.th.jpg

Dla przypomnienia: "jedynka" wygrana w konkursie na okładkę CD-A na forum (jakoś parę miechów po premierze gry), "dwójka" - pre-order. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydanie pojawiło się na stronach game4game.at i dotyczy zarówno wersji na komputery osobiste, jak i obu konsol, na których zagości gra. Jeżeli ufać opisowi sklepu, to w pakiecie znajdą się:

-drewniana szkatułka z logo gry, w którą zapakowane zostaną wszystkie elementy zestawu,

-koszulka polo,

-komiks "The Zombie Survival Guide: Recorded Attacks", oparty na "The Zombie Survival

Guide", czyli "Podręczniku obrony przed atakiem żywych trupów" autorstwa Maxa Brooksa,

- komplet pocztówek z grafikami.

zestaw jest wycenionym wstępnie w granicach około 300zł

post-175053-1305491677_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to i mogę powiedzieć że całkiem fajne... JEDNAK... Cena moim zdaniem to powinna być w granicach 160- góra 200 zł. Nie ma w tym zestawie NIC bo by było warte więcej. Dla porównanie FEAR 3 ma figurkę i artbooka i kosztuje ze 170 zł. W tym zestawie jest koszulka za góra 20 zł, książka żeby nawet -50 zł i pudełko 30 zł ? Sama gra to ok 120 zł. Patrząc się na inne kolekcjonerki - a siedzę w tym już chwilę :3 - zestaw nie warty pieniędzy jeśli droższy niż 200 zł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moj nowy nabytek: NFS Hot Pursuit EA Crew Edition. Nie jest to co prawda typowa edycja kolekcjonerska, a limitowane wydanie specjalne gry, przeznaczone tylko dla pracownikow Electronic Arts. Wedlug roznych zrodel jest ich na swiecie 7-9 tysiecy, czyli mniej niz kolekcjonerskich egzemplarzy Wiedzmina 2 w samej Polsce. A to czyni z niej wydanie jak najbardziej kolekcjonerskie. :D

NfS Hot Pursuit EA Crew Edition Front

NfS Hot Pursuit EA Crew Edition Back

No i maly bonus: click =)

@Deamon92 Dzieki. :P

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej kolekcjonerki Dead Island - cena aż tak wysoka nie będzie, na allegro będzie można ją wyhaczyć za jakieś 200-220zł. Choć swoją drogą zestaw nawet jak za taką cenę, to wygląda biednie. Pudełko jest imho tak brzydkie, że obciach wystawiać na półkę. Śmierdzi tandetą na kilometr. Nie można było wziąć pudełka na wzór np. tego z EK King's Bounty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm pozwólcie, że pospamuję jeszcze troszeczkę na temat Wiedźmina 2, otóż jak już zapewne wiecie CDPR stworzył nie tylko EK Wieśka, powstało też kilka edycji specjalnych np. empikowa z notesem, rysikiem i brelokiem czy też jak słyszałam ostatnio wersja z MM wyposażona w medalion. Zmierzając do puenty zanim zacznę marudzić, że zamiast głowy wolę medalion, podobnie jak zamiast koszulki którą mamy dostać za nieuruchomienie się gry o 00.01. Czy ma ktoś z Was może zdjęcia tych pozostałych edycji? a jeśli tak to czy mógłby zamieścić? wiem, że to topic poświęcony EK ale te wersje premium to też coś "wyjątkowego" :) z góry dzięki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Miałem EK Fallout 3, został sam kuferek i figurka.Chciałbym sobie uzbierać kolekcję figurek z gier tylko nie wiem gdzie kupić najlepiej i najtaniej.Crix może ty będziesz wiedział?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Nie wszystkie jeszcze kolekcjonerki. Niestety ładnie one nie są jeszcze ułożone bo brakło mi i Drugiemu półeczek. Dzisiaj je dopiero przykręciliśmy więc to i tak zdjęcie tymczasowe...

p5180001c.th.jpg

@UP

Polecam szukać na eBay i przede wszystkim Allegro. Nie wiem jak z eBay ale na Allegro na pewno ludzie sprzedają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helgasci doszli i muszę powiedzieć że jest lepiej niż się spodziewałem :) "Zakuty łeb" jest większy niż myślałem, choć liczyłem że będzie bardziej masywny. Dobrze wykonany i starannie wykończony, ale tylko plastik :) Za to figurka Ghosta jest rewelacyjna. Świetnie się prezentuje stojąc sobie... w zasadzie gdziekolwiek ją postawimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą jak znajdę czas... czyli nie prędzej niż za 2 tygodnie. Może tydzień jak się sprawy dobrze ułożą. W międzyczasie przeliczyłem swoją kolekcję na PS3 i zupełnie nieoczekiwanie okazało się że już mi się 40 tytułów uzbierało. :) Co prawda z 10 tytułów to tylko dzieci grają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz ciekawostka. Poszukuję osoby która to kupi / kupiła do zrobienia zdjęć i wstawienia w tym temacie. Mianowicie:

Odwiedzając Empik w Rzeszowie natknąłem się na coś takiego:

zdjcie0073b.th.jpg

Cena jeśli dobrze pamiętam to 129 zł (jakoś tak bo mi z głowy wyleciało)

Edycja Premium Wiedźmin 2 Zabójcy królów w skład której wchodzą:

- 2 płyty dvd z grą Wiedźmin 2

- wideo dvd

- audio cd

- instrukcja

- poradnik

- pamiętnik jaskra (chyba bo nie mogę ze zdjęcia odczytać :P) i przeklętą monetę

- mapa świata gry

- 2 papierowe figurki - Geralt i losowa postać z gry

A ponadto:

- Notes w kunsztownej oprawie zawierający zapiski Jaskra

- Drewniany rysik z wypalanymi runami i logiem gry

- metalowy grawerowany brelok

Na zdjęciu niewyraźnie widać bo robione komórką. Jednak zestaw wydaje się bardzo fajny a elementy ciekawe. Ktoś się skusi? Na to wygląda że taki zestaw dostać się da tylko w Empiku. Media markt ma swój zestaw (ok 99zł) z medalionem - nie mogę powiedzieć bo medalion naprawdę robi wrażenie i podoba mi się. Empik posiada oczywiście zwykłą Wersję premium (ok 79zł).

Po za tym rezerwuję sobie (jak zwykle) pierwszeństwo da zamieszczenia zawartości edycji kolekcjonerskiej Duke Nukem Forever. Zdjęcia powinny pojawić się w czwartek lub jeśli wyjadę to w piątek.

----------------------------------------------

UPDATE

----------------------------------------------

z9743480Q,Mass-Effect-3-N7-Collectors-Ed

W pudełku z edycją N7, bo tak ją nazwano, znajdziemy:

steelbook z portretami Sheparda obu płci

artbook w twardej oprawie

pocztówkę z ilustracją Normandii

naszywkę N7

komiks od Dark Horse

ścieżkę dźwiękową z gry (prawdopodobnie w formie cyfrowej)

Do tego komplet bonusów cyfrowych:

dodatkowego towarzysza naszej drużyny

ekskluzywną misję

kostiumy dla członków drużyny

komplet broni

mechanicznego psa - najlepszego przyjaciela Sheparda

Całość zapakowana będzie, podobnie jak w przypadku drugiej części, w eleganckie opakowanie z logo N7.

------------------------------------

z9738016Q,Assassins-Creed-Revelations-ed

Assassin's Creed Revelations Collector's Edition zawierać będzie:

Pudełko zabezpieczone pieczęcią, którą trzeba będzie za pierwszym razem przełamać,

Art book - 50 stron, twarda okładka,

Ścieżkę Dźwiękową,

Film animowany "Assassin's Creed Embers.

-----------------------------------

z9736098Q,Trucks-and-Trailers.jpg

W pudełku, poza grą i instrukcję, znajdziemy zestaw małego "truckera" w skład którego weszły:

czapka, zgadliście - "truckerka"

koszulka

zestaw naklejek

------------------------------------

z9716813X.jpg

London Drake & Pirate AK-47 - dodatkowe skórki dla postaci i broni w trybie dla wielu graczy,

Upper Cut Taunt - wyjątkowa animacja na wyrażenie drwiny i poniżenia naszego przeciwnika,

Cash Multiplier - czyli szybka kasa w trybie dla wielu graczy,

Special Edition Decals Pack - specjalne wzory maskowania dla broni.

------------

z9716863X.jpg

figurkę Drake'a

klamrę do paska

pierścień na rzemyku

Callout Mod for AK-47- celownik laserowy, który ujawnia pozycję namierzonego wroga, wszystkim członkom twojej drużyny,

Clip Size Mod for Para-9 - powiększony magazynek dla pistoletu Para-9,

Clip Size Mod for G-MAL - powiększony magazynek dla karabiny G-MAL,

Creepy Crawler Kickback - umiejętność, której śmieszności dorównuje tylko głupota pomysłu na nią. Wygląda na to, że będziemy mogli zamienić się w "stado pająków" i tym sposobem atakować przeciwników. Jeżeli ktoś ma lepszy pomysł na interpretację tej "zdolności" to jestem otwarty na propozycję,

Regeneration Booster - szybsza regeneracja,

Carpet Bomb Kickback - po co rzucać jeden granat skoro można trzy? Taki nalot dywanowy, świetnie zilustrowany na poniższym filmie:

------------

Więcej informacji na: http://polygamia.pl/Polygamia/0,112157.html

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ME3 chyba kupię bo nie jest najgorzej choć mogło być lepiej. Chciałbym bluzkę ale naszywka może być. Ale ładnie wygląda steelbook. Oby nie było przesadnie drogie. Więcej niż 250zł za to bym nie dał.

A no i o ile kursy walut się nie zmienią znacznie to bardziej coś koło 200 zł powinno kosztować. Jak kupię to wkleję zdjęcia i film ^^

Edytowano przez SadystycznyOrzech
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Zdjęć nie wkleisz o ME 3 ek. bo ja to zrobię szybciej :P Wg mnie cena będzie wynosić ok 170-180 zł bo mniej więcej w takich cenach chodzą podobne wydania. Samo wydanie jest zbliżone do tego co było w przypadku Dragon Age I, tak więc i cena powinna być podobna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO EK Mass Effecta 3 prezentuje się równie biednie jak w przypadku poprzednika. Jedynie kolekcjonerka za czasów dystrybucji CD Projektu robiła wrażenie. EA po prostu nie umie robić kolekcjonerek i wielce ubolewam, że powstał polski oddział EA, który teraz dystrybuuje gry giganta. Kto by nie chciał dostać figurki Sheparda, Liary, czy Wrexa!, no kto?! Jakoś Ubi w tej materii daję radę, nawet w takiej grze jak The Settlers.

W przypadku AC: Revelations również bez revelations (pewnie wyczerpały im się pomysły, bo kolejnej figurki nie chcą wciskać), chociaż artbook i soundtrack mnie pewnie przekonają, ponadto kolekcjonerki Ubi są relatywnie tanie.

Najciekawniej prezentuje się kolekcjonerka Uncharted 3. Jeśli do tej pory sprawię sobie PS3, a cena EK nie będzie wygórowana to mocno rozważę zakup.

---

Tymczasem czekamy na zdjęcia EK DNF. Ja tym razem odpadam, bo cena jest mimo wszystko wysoka. Jeśli kiedyś potanieje i będzie dostępna to pewnie wezmę. Taki Shogun 2, czy Arcania nadal są do kupienia, co mnie niezmiernie cieszy, bo chciałbym jeszcze w tym roku je nabyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt tylko ME 1 miał najlepszą i najbogatszą edycję kolekcjonerską.

Yaper skoro tak bardzo chcesz figurek to proszę... nasz klient, nasz pan: http://www.aliensgroup.pl/index.php Ceny są rewelacyjnie niskie więc będę się dziwił fanom ME jak się nie zainteresują.

DNF powinienem mieć jutro koło południa więc zdjęcia pojawią się kilka minut po odebraniu przeze mnie paczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...