Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@Dead Island pack

Nie wiem czemu porównuje się ją do kolekcjonerki Cartela. Walizka z nowego CoJ była pełna losowego śmiecia kupionego przez Techland w taniej hurtowni i wrzucone na siłę bez większego pomysłu. Dead Island wygląda w sumie podobnie, ale same dodatki są chyba trochę lepsze. Tak czy inaczej, nie zainteresuję się. Chodzi tu zarówno o kolekcjonerkę, jak i o grę. Może później, bo gry Techlandu bardzo szybko tracą cenę. Jedyną ich grą jaką kupię na premierę będzie Chrome 2.

@Skyrim

Chyba trochę za drogo. Tak czy inaczej edycja zacna. Nie ma zbędnych dodatków i wpychanych na siłę rzeczy pochodzących ze sklepu z pamiątkami. Jeśli dałbym radę kupić wersję na X360 za 400-500 zł to pewnie się skuszę.

Ja jestem zły na Sony, bo według plotek w Polsce nie będzie dostępna edycja specjalna Uncharted 3. To już kolejny raz w tym roku kiedy Sony daje ciała. Nie było kolekcjonerki LBP2, inFamous 2. Nie było bundle SOCOM 4 z sharpshooterem i specjalnej edycji Motorstorm. Tak czy inaczej poczekam jak sytuacja się rozwinie i najwyżej ściągnę grę z kraju gdzie oddział Sony nie ma swoich klientów gdzieś. Mam sporą ochotę na postawienie koło siebie figurki Marcusa Fenix'a i Drake'a, zrobienie zdjęcia i wstawienie go odpowiednio na forum teamxbox.com i psuniverse jako swego rodzaju ''punch in the fanboy's face''. >:-)

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jeśli cena jest tak wysoka to o czymś to świadczy, grę wydaje Bethesda, Która wydaje profesjonalne kolekcjonerki, np. Fallout itp. Naprawdę porządne figurki, czy z gier czy z filmów kosztują kilka tysięcy, a cena takiego smoka wgm wynosi jakieś 250 zł, wygląda po prostu [beeep]iści,, Ale i tak nie stać mnie na taką kolekcjonerkę, jak kosztowała by z 400 zł kupiłbym, ale jeszcze Ps3 sobie nie sprawiłem, a kiedyś trzeba kupić. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta kolekcjonerka Skyrima kosztowała nawet 350 złotych to i tak bym nie dał rady jej kupić dlatego, że fundusze nie pozwalają xD. Szkoda bo na prawdę mi się podoba w szczególności ta figurka.

Nad Dead Island się zastanawiam i do tej pory nie mam pojęcia czy kupić tą kolekcjonerkę. Na prawdę jest tam kilka niepotrzebnych rzeczy, chociaż niektóre mi się podobają. Chciałbym też przed kupnem zobaczyć jakiś gameplay czy zagrać sobie w demo. Byłbym przynajmniej pewny w 100%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka DEAD ISLAND - kupic ja zdecydowanie warto, bardzo bogate wydanie kolekcjonerskie (duzo lepsze niz calkiem fajna wersja z recznikiem) no i atrakcyjna cena jak za taki zestaw. Techland wyznacza nowe standardy jesli chodzi o zawartosc kolekcjonerek i to w skali globalnej!

Kolekcjonerka SKYRIM - no coz, zarabiam w euro i teoretycznie stac mnie na jej kupno, a w dodatku jestem wielkim fanem figurek dodawanych do edycji kolekcjonerskch. Mimo to placenie 150 euro za kolekcjonerke gry jest "lekka" przesada. Rozumiem, ze figurka jest duza, byc moze swietnie wykonana i wyglada naprawde imponujaco, ale raczej nie wydam polowy ceny nowego PS3 na kolekcjonerke jednej gry, nawet jesli ta gra to kolejna czesc serii The Elders Scrolls. Moge byc kolekcjonerem gier, wielkim fanem Morrowinda, sympatykiem serii TES i miec w miare elastyczny budzet na gry, ale mam tez jeszcze cos takiego jak zdrowy rozsadek. Dla fanatycznych fanow serii lub zapalonych kolekcjonerow edycji kolekcjonerskich byc moze EK Skyrim to tzw. must-have, ale dla mnie jej cena jest zbyt wysoka zeby sie na nia skusic. A gdy pomysle, ze za 150-200 euro moge wybrac sie na tydzien do Chorwacji czy na Wyspy Kanaryjskie, zrobic spore zakupy "growe" w czasie najblizszej wizyty w Polsce, oplacic pol roku silki z basenem lub kupic X360, to tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, ze podziekuje za EK Skyrima i kupie sobie podstawowa wersje tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej cenie na pewno EK Skyrima nie kupię. Za 300-350 zł może, ale też nie na 100%. Tak jak Tesu napisał, 600 zł to więcej jak 50% ceny PS3, na którego nadal się czaję i byłoby głupotą kupować tak drogą EK zamiast pełnowartościowej konsoli. Druga sprawa, że gdybym zarabiał w euro to pewnie bym bez zastanowienia wziął.

Zainteresowani pewnie wiedzą o braku EK 'Deus Ex: Human Revolution' w Polsce. Jestem rozczarowany z takiego obrotu sprawy i kolekcjonerki na pewno nie kupię w dniu premiery, może za jakiś, bliżej nieokreślony czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

Wlasnie sprawdzilem, czy EK 'Deus Ex: Human Revolution' na PC rzeczywiscie nie ukaze sie w Polsce. To co napisales jest zgodne z prawda - na Ultimie jest adnotacja, ze ta kolekcjonerka zostala wycofana ze sprzedazy. Jednoczesnie jak do tej pory nie otrzymalem zadnego emaila z Ultimy z informacja, ze zlozone przeze mnie kilka tygodni temu zamowienie na te wlasnie kolekcjonerke nie moze zostac zrealizowane. 0.o?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coraz mniej rozumiem polityke niektorych wydawcow. W Polsce edycja kolekcjonerska gry "X" bedzie, ale nie na PC. Albo nie bedzie jej wcale. O co kaman ja sie pytam? Ze gracze PC sa niby mniej zamozni niz posiadacze konsol i nie kupia kolekcjonerki? Zrozumialbym jeszcze, gdyby kolekcjonerka danej gry byla exclusivem na jakas platforme, ale celowe wylaczanie osob grajacych na PC?? Dla mnie teoretycznie wielki problem to nie jest, bo moge kupic kolekcjonerke na PS3 albo zamowic ja sobie na PC tu w Irlandii, ale tak sie sklada, ze te gre chcialbym miec najlepiej po polsku (spolszczenie kinowe ma sie rozumiec) na PC i to wlasnie w edycji kolekcjonerskiej. No nic, moje pieniadze zasila konto irlandzkiego sklepu i wydawcy gry, a ich polskie odpowiedniki niech dalej strzelaja sobie w stope.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam . Zamówiłem EK CoJ The Cartel na muve.pl , zapłaciłem za nie zaraz po zakupie ale po słabych ocenach gry chcę zamówienie anulować , jest możliwość anulowania zamówienia i odzyskania pieniędzy? Z góry dzięki wszystkim za odpowiedź. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinno być to możliwe, ale nie jestem do końca przekonany. Pisz to ich obsługi. Sam wczoraj wysłałem prośbę o anulowanie pre-ordera owej EK 'Cartela', z tą różnicą, że wybrałem płatność za pobraniem. Gram.pl ma o tyle lepiej, że nawet jak decydujesz się na płatność z góry, to musisz ją uiszczać ok. 7 dni przed planowaną wysyłką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz anulować to nawet jeśli już zapłaciłeś to muszą ci zwrócić pieniądze i anulować. Jako klient masz prawo do zrezygnowania, szczególnie że jeszcze zamówienia nie wysłali. Tu nie ma czegoś takiego że oni ci nie anulują bo im się to nie podoba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis zadzwonilem do Ultimy i anulowalem moje zamowienie obejmujace kolekcjonerke DeusEx: Bunt Ludzkosci i CoJ: Cartel. Mily pan z obslugi potwierdzil, ze Cenega wycofala EK DeusEx PC i proponowal mi zamiast niej kolekcjonerke w wersji Xbox360 z gra PC w srodku lub kupienie mniej ciekawej Augmented Edition PC, ale podziekowalem. Wersje PC kupie sobie w tutejszym GAME albo zamowie na Play.com, no chyba ze takze w innych krajach tej kolekcjonerki na PC nie bedzie. A jesli chodzi o Kartel, to jednak po dluzszym zastanowieniu sie, przeanalizowaniu ocen jakie gra juz zebrala i wyliczeniu, czy bede mial czas pograc w ten tytul jesienia, stwierdzilem, ze jednak raczej zabraknie mi na nia czasu i kolekcjonerka tez poszla do kosza. Z anulowaniem zamowienia nie bylo najmniejszego problemu, pomimo tego ze placilem za nie kredytowka. Dzieki temu wrocilo do mnie 500 zl, ktore moglbym wydac na kolekcjonerke Skyrim... gdybym do konca postradal zmysly. ;) Zaoszczedzona kase chyba wydam wiec na to: click

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesu nie kupuj tego beznadziejnego fotela. Zaufaj mi. Kup sobie lepiej taki z metalowymi oparciami po bokach bo jeśli te są z plastiku lub czegoś podobnego to przy opieraniu się na pewno się rozwalą. Miałem taki fotel i boki normalnie się przy śrubach porozwalały, mimo że fotel tani nie był. Dobrze ci radzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad dwoch lat mam podobny fotel z praktycznie identycznymi oparciami po bokach i jak do tej pory nic sie w nim nie rozwalilo, wszystko jest na swoim miejscu itd. Glownym powodem zamiaru jego zmiany to chec posiadania wyzszego oparcia na plecy. W tej chwili konczy mi sie pod lopatkami, a chce miec takie na cale plecy i jeszcze zeby kawalek na glowe starczylo gdy slucham nuty. Sprawdzalem w sklepie i ten rozmiarowo jest idealny, wiec dzieki za rade ale i tak go chyba sobie kupie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli chodzi o Kartel, to jednak po dluzszym zastanowieniu sie, przeanalizowaniu ocen jakie gra juz zebrala i wyliczeniu, czy bede mial czas pograc w ten tytul jesienia, stwierdzilem, ze jednak raczej zabraknie mi na nia czasu i kolekcjonerka tez poszla do kosza [...]

Coś czuję, że ilość anulowanych zamówień na edycję kolekcjonerską Call Of Juarez: The Cartel da do zrozumienia firmie Techland, że nie warto wypuszczać na rynek półfinalnych produktów, które były robione "po łebkach" i bez większego przykładania się. To i tak wyjdzie, panowie, a spadające ceny zwykłych wersji (i to przed premierą) w sklepach internetowych tylko to potwierdzają, nie wróżąc nic dobrego...

Ale wybaczę im (Techlandowi). Wybaczę im, gdy Dead Island okaże się grywalnym i wciągającym sandboxem. Nie zawiedźcie mnie oraz innych graczy, którzy wam zaufali.

Tak sobie po cichu planuję kupić survivala Dead Island i zwykłą edycję pudełkową. Ta zwykła będzie do ogrania, a kolekcjonerka w stanie nienaruszonym i zafoliowanym poczeka sobie ładnych kilka lat u mnie, po czym zostanie sprzedana z dużym (mam nadzieję) zyskiem :happy: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...