Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Pamiętam, że kiedyś strasznie napaliłem się na zakupy w angielskim amazonie, nie tylko ze względu na gry (np. warcraft 3 z dodatkiem jest już niedostępny w Polsce w wersji pudełkowej, a płyty led zeppelin za 3funty, iron maiden za 5, o anime nie wspominajac :)

Niestety zapłacić można było wyłącznie kartą kredytową więc musiałem sobie odpuścić :)

Nie orientujecie się może czy już to zmienili i dodali np PayPal lub normalne przelewy?

Edytowano przez Evil Duo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, PayPal jest jedną z form płatności, zarówno na Amazonie, jak i ostatnio omawianym eBay'u. Nie wiem jak było kiedyś i od jak dawna jest to możliwe, ale niezmiernie się z tego cieszę, bo PayPal to niezmiernie łatwy i intuicyjny system.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się figurka do AC Revelations(nie wiem jak wstawić miniaturkę):

281694_236743809691517_104703812895518_8

Cena to 89Euro, jak na razie Exlusive dla włoskiego sklepu. Nie zmienia to faktu, że dalej wolę Animusa.

A i takie pytanie. Jeśli Animus nie byłby dostępny w Polsce w pudełku i za granicą byłby w rozsądnej cenie, to czy ktoś byłby w stanie sprowadzić? Bardzo mi na tej edycji zależy, bo się nie wyrobiłem ani na AC1EK, ani na AC2 White Edition(chociaż to dlatego, że czekałem aż ktoś sprawdzi Black, niestety, ale nie wyszło...), ledwo załapałem się na Codex w sensownej cenie, a Animusa wolałbym mieć pewnego, jeśli Ubi Polska zawali sprawę.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ja moglbym ja sprowadzic, podobnie jak wiekszosc innych kolekcjonerek niedostepnych w tej czy innej wersji w PL.

AC: Revelations - Animus Edition na 100% będzie wydany w Polsce. W jakim nakładzie i kiedy będzie można zamówić preorder - tego jeszcze nie wiadomo.

Właśnie nic o Animusie w Polsce nie wiadomo. Ubi Polska powiedziało tylko, że będzie. Jeśli pojawi się wersja elektroniczna, to co? Ja nie trawie wersji elektronicznych(chociaż Humble Indie Bundle 3 za 3gr, mnie skusiły, ale te gry chyba nie mają odpowiedników pudełkowych), a już na pewno nie edycji kolekcjonerskich. Jeśli wyjdzie na to, że w Polsce będzie elektroniczny Animus, to poproszę ładnie Tesu o to, żeby powiedział jaką sumkę mam mu wysłać, w między czasie kupię ACR na PC w wersji specjalnej, żeby mieć PL, a potem mi przyjdzie ładna paczuszka od Tesu z ACR Animus Edition. Proste i logiczne. Poza tym, wolę się ubezpieczyć, niż dmuchać na zimne. Bo jak wiemy, ACB Codex na PC, zaskoczył Assassynów w Polsce.

Edit:

Coś przeczuwam, że Assassyńskie zakupy wyniosą mnie ponad 500zł.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam kolejne pytanie względem Amazona. Jeśli zamówię załóżmy 10 gier i ich łączna wartość to 25 funtów, wszystkie mają przesyłkę za granicę, to dostanę je w jednej paczce i nie płacę za przesyłkę tak?

@Edit

Widzieliście? http://www.amazon.co.uk/Two-Worlds-Royal-X...085&sr=1-29

Edytowano przez Clexane
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od tego, czy dana transakcja jest obslugiwana przez amazon czy nie. Jesli tak, to najpierw amazon dostaje od sprzedawcy kupione gry, a dopiero potem wysyla je do Ciebie. Jesli w transakcji amazon nie posredniczy, to towar dostajesz bezposrednio od sprzedawcy. A jesli kupujesz od kilku ludzi, to w takim przypadku kazdy wysle Ci oddzielna paczke. Przy towarzyszacej kazdej ofercie grafice sprzedawcy znajduje sie informacja o posrednictwu amazona, jesli takowa ma miejsce. Dosc czesto jednak takie oferty sa drozsze niz te, przy ktorych informacji o amazonie brak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC Revelations z figurką i artbookiem za 360zł (+ widełki, więc u nas poniżej 400zł by nie sprzedawali) - ja podziękuję.

Natomiast co do tej TW2 Royal Edition to dla mnie EK idealna. Jest figurka, piękne pudło, mousepad, karty, mapa, artbook i bonus disc. I jeszcze cena w porządku. Mniam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultra rare kolekcjonerka, też widzę ją po raz pierwszy na oczy. Tylko cena odstrasza. Chętnie zobaczyłbym fotki tego pudełka.

Wy tu się jaracie amazonem, to ja Wam zarzucę coś z naszego alledrogo: WiC EK

W sumie dobra okazja dla kogoś, kto tej EK akurat poszukuje. Jedna z najlepszych kolekcjonerek ostatnich lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten World In Conflict w edycji kolekcjonerskiej, to naprawdę niezły kąsek. Podoba mi się ten zestawik z amerykańską flagą.

A na Amazon.co.uk znalazłem Age Of Conan: Hyborian Adventures - Collectors Edition w całkiem dobrej cenie:

http://www.amazon.co.uk/Eidos-Age-Conan-Co...203&sr=1-49

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powinni nie dodawać wersji ,,PC'' z grą na PS3, bo ktoś nieuważny mógłby to kupić i potem się denerwować.

A co do ceny to racja. Gdyby BACEK kosztował tak ze 200 stówy, by było git. Ja mam kupon rabatowy (30%) więc może kupię, odsprzedam grę PS3 i kupię na PC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultra rare kolekcjonerka, też widzę ją po raz pierwszy na oczy. Tylko cena odstrasza. Chętnie zobaczyłbym fotki tego pudełka.

Wy tu się jaracie amazonem, to ja Wam zarzucę coś z naszego alledrogo: WiC EK

W sumie dobra okazja dla kogoś, kto tej EK akurat poszukuje. Jedna z najlepszych kolekcjonerek ostatnich lat.

Na amazonie ( zamawiam już ) za 10 funtów używany world in conflict widziałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...