Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

niejaki Wonziu dostał wypasiony zestaw prasowy Middle Earth

http://jadisco.pl/bl...hadow-of-mordor

tu na video

PS. napisałem do obsługi empik dot. Evil Within

Chciałbym poinformować, że wszystkie koszulki w zamówieniu

przedpremierowym będą w rozmiarze uniwersalnym, tj. M.

wg mnie uniwersalny to byłby rozmiar L albo XL

PS. czy dostał ktoś koszulkę do Aliena Isolation albo Middle Eartha w innym rozmiarze niż M ??

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałem M, bo taki był dla mnie najlepszy, ale i z Mordoru i z Aliena było sporo L i XL.

@edit

"Edycja specjalna nie jest dostępna w retailu - jest tylko i wyłącznie na stronie Empik.com" - Cenega na moje pytanie na FB o specjalną edycję Mordoru. Czyli jeżeli się to potwierdzi, to kuponów zniżkowych się nie wykorzysta + trzeba czekać aż będzie można ją odebrać z zamówienia internetowego, bo jakoś się z wysyłką empik nie spieszy.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze juz nawet producent poradnikow do gier idzie w zawartosc kolekcjonerska. Prima wypuszcza specjalne limitowane edycje poradnikow do Dragon Age Inquisition i do Assassin's Creed Unity.

Dragon Age Inquisition: Prima Official Inquisitor Edition to:

  • Stylizowane opakowanie z logiem gry
  • limitowany poradnik w twardej oprawie na 369 stronach
  • 4 skorzane zakladki z emblematami wystepujacych w grze frakcji
  • pioro z logiem gry
  • dodatkowe przedmioty do wykorzystania w grze

DAI-BoxShot_nopen.jpg

Assassin's Creed Unity: Initiate Edition to:

  • pudlo ze znakiem asasynow
  • majacy ponad 350 stron poradnik w twardej oprawie
  • plakat-mapa Paryza
  • poradnik w wersji cyfrowej na smartfony/tablety
  • zapieczetowany zwoj z kredem asasynow
  • kielich uzywany w trakcie inicjacji

Wtepna wizualizacja:

guide.jpg

Edytowano przez Tesu
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie są tylko w amerykańskim i przy różnych nieoficjalnych próbach dodania w EU wyskakuje info, że produkt niedostępny lub błąd bazy (przy pewnych innych produktach ten sposób działał i dlatego sprawdzałem). Zawsze można znaleźć kogoś kto robi group buy lub ewentualnie zrobić zbiórkę i zamówić przez jakiegoś pośrednika z USA. Lekkim utrudnieniem jest to, że tylko 5 sztuk na jedną osobę można zamówić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś,kto zamawiał w empiku edycję specjalną Shadow of Mordor i ma już swoją kopię?Ja mam w statusie zrealizowane ale maila że gra do odbioru jeszcze nie dostałem.A jeśli nie dziś to czy empik realizuje także takie zamówienia w sobotę?Orientuje się ktoś?

Miałem edycję PC i dzisiaj rano dostałem maila oraz SMS, że gra czeka na odbiór. Metalpak naprawdę fajnie wygląda przez wypukłość twarzy na przodzie. W środku jest "wkładka" z 2 dwoma płytami (włożona w te przegrody, które są w metalpakach).

Zdjęcia:

https://plus.google.com/photos/116712312429628219116/albums/6066025821928781137

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad tym, co zrobię z naszyjnikiem dołączanym do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 3. Szkoda byłoby schować go z powrotem do pudła po "nacieszeniu" się nim, więc pomyślałem, że jeśli owy medalion będzie naprawdę ładny, to prawdopodobnie będzie wyeksponowany na takim czymś:

7f332e0c-d26e-4f06-825b-f783d29ef9cd.jpg

Czy przesadzam? :]

Edytowano przez Friedrich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad tym, co zrobię z naszyjnikiem dołączanym do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 3. Szkoda byłoby schować go z powrotem do pudła po "nacieszeniu" się nim, więc pomyślałem, że jeśli owy medalion będzie naprawdę ładny, to prawdopodobnie będzie wyeksponowany na takim czymś:

7f332e0c-d26e-4f06-825b-f783d29ef9cd.jpg

Czy przesadzam? :]

Daj go ukochanej

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Friedrich

Jak już tak kombinujesz, to ja się podzielę moim pomysłem. tongue_prosty.gif Od jakiegoś czasu zacząłem robić segregacje figurek w gablotce, problem jest prosty - mam za małą gablotkę, a szkoda mi coś wyjmować, żeby wstawić więcej figurek. Jednak koło gablotki, mam półkę, dosyć sporawą i wpadłem na 'genialny' pomysł, żeby kupić akwarium wysokie na jakieś 40cm, a szerokość i długość zbliżona do półki, żeby 'przykryć' figurki, które tam stoją, mianowicie stawiam akwarium do góry nogami i załatwione. Pomysłu nie realizuję, może kiedyś poważnie go rozważę, ale wydaje mi się, że podobne w tym kombinatorstwo, co w przypadku Twojego eksponowania medalionu. wink_prosty.gif

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie posucha, a nikt nie wspomniał, że na oficjalnym blogu Might & Magic: Heroes VII od 10 dni trwa już głosowanie na figurkę do edycji kolekcjonerskiej. Do wyboru mamy dwie wersje Ivana, głównego bohatera gry oraz 'przywódca' Rady Cieni. Pierwsza opcja, to Ivan w majestatycznej postawie stratega, zamyślony, zapatrzony w dal. Druga propozycja twórców, to wściekły książe w dynamicznej pozie, nacierający prawdopodobnie na przeciwników. Obie figurki mają mieć ogólny rozmiar 25cm. Jeśli ktoś chciałby mieć wpływ na ostateczny wygląd kolekcjonerki to głos można oddać tutaj, jednak, obecnie aż 69% ma Ivan Strateg i wahania ograniczają się do posunięć +/- 2%, więc na żadną rewolucję nie ma co liczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co zamówili Edycję Specjalną na Empik.com i dostali ją bez koszulki (a zamówili wtedy co jeszcze była).

Oficjalna odpowiedź od Empiku:

"Szanowny Panie,

dziękuję za przesłaną wiadomość w sprawie zamówienia.

Uprzejmie nformuję, że ze względu na to iż nie otrzymaliśmy

koszulek w terminie od dystrybutora gry, będziemy je rozsyłać pocztą,

gdy tylko do nas dotrą. Proszę się więc nie martwić, wkrótce

powinien Pan otrzymać koszulkę."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerki zacne i dobrze wykonane. Az chcialoby sie miec komplet figurek. Gdyby nie setting gry w okresie Rewolucji Francuskiej, bralbym w ciemno, a tak to chyba nawet wersji podstawowej nie kupie. No nic, na otarcie lez pozostanie kolekcjonerka Warlords of Draenor. Co prawda jak to u Blizzarda pod wzgledem zawartosci niczym nie zaskakuje, ale przynajmniej o jakosc wykonania mozna byc calkowicie spokojnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...