Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Pytanie do tych co maja grę "Alan Wake" Edycje Specjalna!

Otóż chce kupić Alana , ale tak z ciekawości zapytam o - Akta Alana Wake?a ? licząca 144 strony książka drukowana. Nie chcę byście mi zdradzili zarys fabuły, ale doradzili czy lepiej przeczytać to po zakończeniu gry czy raczej nie ma to większego znaczenia czy przed czy po.

Np. we Wiedźminie 1 dołączone opowiadanie do gry nie miało wpływu na fabułę gry. Ale w Alanie podobno to książka napisana przez jedna z postaci w grze ;) czuję dobry klimacik ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie została zaprezentowana Edycja Kolekcjonerska gry Risen 3: Władcy Tytanów.

Będzie ona dostępna tylko na muve.pl, a cena takiej Edycji w przypadku komputerów osobistych, to 399 zł!

Jacyś chętni? :)

risen-3-kolekcjonerka-2_4bgg.jpg

Edytowano przez Friedrich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400zł?Z deka przeginka,nawet zwykła EK 250zł kosztuje.Strasznie drogo jak na tak niszową serię która na konsolach znana wcale nie jest a na pc-tach głownie fanom Gothica.Musiałbym obejrzeć dokładnie te elementy na filmiku,ale te 100zł powinni mniej za to wołać.Za dużo śmieci moim zdaniem.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniper 2 za 50 pln był w Saturnie w Galerii Krakowskiej (wychodzi taniej jak ktoś z odbiorem osobistym może) a widzicie ile gość sztuk wystawił :)

Diinity Original Sin jak ktoś chciałby kupić zwykłą premierówkę na dzień dobry to warto wziąć tą edycję imho

Risen 3 fajna EK ale rzeczywiście drogo trochę, może podbili cenę bo jest Risen 1 i 2 w składzie ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400zł?Z deka przeginka,nawet zwykła EK 250zł kosztuje.Strasznie drogo jak na tak niszową serię która na konsolach znana wcale nie jest a na pc-tach głownie fanom Gothica.Musiałbym obejrzeć dokładnie te elementy na filmiku,ale te 100zł powinni mniej za to wołać.Za dużo śmieci moim zdaniem.

Pytanie tylko czy cena spadnie i ile produkt w ogóle bedzie dostępny zaraz po premierze mam tu na myśli Edycje Władcy Cienia. W kolekcjonerskiej nie ma 5 rzeczy za które musimy dopłacić 200 zł w Edycji Cienia czyli

  • Ręcznie malowana figurka Władcy Cienia - wysokość ok 19 cm
  • Demoniczna metalowa brosza
  • Papercraft z postacią gnoma do złożenia
  • Gry Risen i Risen 2 Złota edycja wraz ze ścieżkami dźwiękowymi w opakowaniu digipack
  • Numerowany certyfikat edycji Władcy Cienia

Ja obecnie mam wydanie kompmletne Risena w którym się znajduje Risen 1, 2, i plakat ścieżka dzwiękowa itp. Drugie Riiseny mi się nie przydadzą chyba, że na półkę. Cena wygórowana jest przez komplet Risenów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kolekcjonerka Risen 3 nie wyglada zle jesli chodzi o figurke, ale juz "demoniczna brosza", plakat czy papercraft to dla mnie meh. No i cena mocno zawyzona w stosunku do tego, co ta edycja zawiera poza sama gra. Tym bardziej jesli wezmiemy pod uwage, ze za pudelkowa standardowa edycje Risen 3 na PC muve wola 134,99 zl, a jako bonus do zamowien przedpremierowych dorzuca jeszcze figurke Jaffara z Risena 2, ktora u nich w sklepie jest do kupienia osobno za 49,99 zl (widac sporo tych figurek im sie ostalo, chetnych nie brak i chca sie ich szybko pozbyc). Doplacac ponad 260 zl za te kilka gadzetow w kolekcjonerce to moim zdaniem lekka przesada, ale prewnie znajdzie sie kilku fanow gry, dla ktorych to bedzie fair deal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rome 2 za 20 funtów (23 z wysyłką) na game.co.uk

Co do Divinity OS to jest chyba limitowana, bo oprócz 3000 sztuk (podzielonych na Kickstarterowców i oficjalny sklep Larian) jest jeszcze 2000 niemieckich oraz tysiąc dla dwóch krajów: Francji i Polski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony, bo o ile EK Risena 3 mi się podoba, o tyle cena jest przegięta o co najmniej 100 zł. Miejmy na uwadze, że EK dotyczy edycji PC, a te z reguły są tańsze. Uboższa limitka za 249 zł ma zawartość porównywalną do podstawowych wersji Wiedźmina, żal. Będę cierpliwy i poczekam, na pewno się doczekam zniżek, za 50-60% bazowej ceny na pewno się skuszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ale jest mały szczegół. Tylko Muve ma mieć tę edycję i to w BARDZO małym nakładzie. Jeśli nie kupisz teraz, to będziesz musiał kombinować i sprowadzić z niemiec, o ile tam jeszcze zostanie. To miał byc niemiecki exclusiv więc i tak ciekawe, ze u nas ktoś to będzie miał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale zawsze piszą o "ultra limited edition" a nigdy nie wiadomo ile tak naprawdę tego jest.Ostatnio praktycznie wszędzie widzę taki napis.Osobiście nie wierzę że cały nakład się wyczerpie i ze spadkiem ceny również może być ciężko właśnie ze wzgl. na to że tylko muve ją ma.Poczekam na unboxing bo chciałbym zobaczyć jak to wygląda w ruchu.Ale jeśli jednak zejdzie im ta EK to tak jak pisał Tesu,może być bardzo trudna do zdobycia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie ja piszę, że te tekściki typu "MAMY MAŁO NA SERIO" są w pewnym stopniu zagraniem marketingowym. Co prawda to się ociera o praktykę naruszającą zbiorowe interesy konsumentów, ale takie manipulacje się zdarzają. Nie zdziwię się jak te edycje będą za kilka miesięcy za stówkę. Tym bardziej, że Risen 3 zapowiada się dość kiepsko. Just sayin'.

Edytowano przez lubro
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam głowę, że tą bogatszą kolektorkę Risen'a 3 ujdzie kupić przynajmniej pół roku po premierze. Cena baardzo zaporowa, a i zawartość nie jakichś wysokich lotów...

PS. Muszę zapolować na Ultimate Songbird Edition, jak na razie najtańsza jest wersja na Xklocka - 349zł (Muve.pl) bez Season Pass'a. Namieszała mi w głowie ta figurka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...