Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@marek79

Niestety, ale dostepna byla az i tylko jedna sztuka. Co do Moonstone, to pamietam ten tytul, ale nigdy go nie mialem - gralem w to tylko u znajomego. Podane przez Ciebie linki robia wrazenie, zwlaszcza ten z grami z serii The Elder Scrolls. Zeby tak jeszcze sprzedajacy mial jeszcze dodatki do Morka, Obka z dodatkami i kolekcjonerke Skyrima, cena bylaby przynajmniej dwa razy wyzsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogę powiedzieć o Watch Dogs DedSec? Tylko jedno: Nie jest warta tych pieniędzy. Słaby artbook, mapa też. Figurka jest taka sobie ( i na pewno nie warta 150 zł kupiona osobno). Materiał nie jest zły, detale są, ale przy tych z Black Flag czy Dark Souls 2 wyglądo jednak licho. Soundtrack na płycie na plus, Steelbook fajny. Znaczki i karty dla mnie zupełnie nie przydatne. Pudełko akurat na plus, ale w środku bajzel po lewej stronie.

Na plus też to, ze dostałem to jako prezent :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat chciałem czekać, do obniżek bo takowe na pewno się pojawią, jednak udało mi się za całkiem przyjemną cenę nabyć edycję na Xboxa One, co w naszym kraju na chwilę obecną graniczy z cudem. Całkiem w ciemno jej nie kupowałem. Fgurkę widziałem w Empiku i wygląda ona bardzo ładnie, jedyny minus to fakt iż jest ona bardzo leciutka, chyba jeszcze lżejsza niż Fisher z Blacklist, ale poprzez wykonanie można jej to wybaczyć. Reszta dodatków szału nie robi, ale kaszanki też nie ma, a to pudło zbiórcze ah, mniam biggrin_prosty.gif

Przyszły tydzień natomiast szykuje się całkiem smakowicie dla wszystkich koneserów chytry.gif W czwartek 5 czerwca odbędzie się specjalna konferencja poświęcona najnowszej części Wiedźmina. Dla nas najważniejsze jest to, że zostanie tam zaprezentowana edycja kolekcjonerska. Czas odkładać zaskórniaki biggrin_prosty.gif

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to spreorderować Wiedźmina 3 jak tylko będzie okazja, bo później może być już za późno. Obawiam się, że EK będzie miało ogromne wzięcie i klękajcie narody patrząc jak ludzie się zabijają o pojedyncze egzemplarze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

no nie dziwię się że tylko jeden, od 7 lat (odkąd zbieram) nigdzie go nie widziałem, a cena chociaż ludzka :)

@Yaper, Orchi

preorder EK W3 to must have zwłaszcza znając zwyczaje CDP co do ich cen i stuffu w EK, tylko pytanie ile ich będzie jak tyle co W1 to pójdą od ręki, a jak bliżej W2 to pewnie się trochę utrzymają.... kto wie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolekcjonerka Wiedźmina 3 to pozycja obowiązkowa tylko żeby nie przesadzili z ceną i wielością edycji :)

ja czekam także na The Evil Within, kolekcjonerki pewno nie będzie ale może i w Polsce będą dodawać steelbooka w cenie samej gry :)

http://www.game.co.uk/en/the-evil-within-limited-edition-300494?pageSize=20&searchTerm=evil%20within&catGroupId=

swoja drogą ciekawe ze nie ma w preorderze wersji PC na muve, bo wydaje mi się że wcześniej była, czyżby omyłkowo miała cenę sugerowaną :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo co dadzą do środka więc trudno obstawiać, ale mimo wszystko...

sądzę że dadzą podobną (wartościowo) zawartość więc cena powinna zamknąć się w 250zł,

zwłaszcza że to już pewna dobra tradycja w CDP że ich EK są dobrej jakości i w "uczciwej" cenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up - jak będzie więcej jak 10k, to to nie będzie już Edycja Kolekcjonerska, tylko co najwyżej limitowana. Właśnie chodzi o to w EK, że jest to unikatowy i trudno dostępny towar. Kto pierwszy ten lepszy, zresztą EK Wiedźmina 2 schodziła miesiącami jak krew z nosa. To co to za kolekcjonerka? Nie żałuję zakupu, ale trochę za dużo ich rzucili na samą Polskę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3200 za mało

10000 za dużo

czyli 5-6k byłoby ok (zwłaszcza że ostatnie 2,5k tak jak pisze Prometheus szły jak krew z nosa)

choć nie zgodzę się z tym że duży nakład powoduje że gra przestaje być kolekcjonerska, jedyne czym to skutkuje to przetrącenie łapek spekulantom :) no i utrzymanie się ceny używek przez długi czas poniżej ceny "okładkowej"

Edytowano przez marek79
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czarodzieje. Trzeba mi znaleźć to. Ponoć jest niemiecki i w miarę do dostania, ale na amazonie nie widzę. Nie jestem wielkim fanem metalowych pudełek (imo gimmick), ale ten jest wspaniały.

EDIT@down

Pas. Dzięki.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogu dziękować

czyli z EK będzie pewnie podobnie jak poprzednio

a tu ciekawostka

http://www.gamestop.com/pc/games/titanfall-collectors-edition/112377

ponoć tak mały nakład, ponoć nie do zdobycia inaczej jak w pre a tu się okazuje że w gamestopie leży i kosztuje 750 pln (wiem koszty wysyłki ew. cło - ale nie zmienia to faktu że jak ktoś się postara to może mieć o 1/4 taniej niż u nas w sklepie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie te pre-ordery się pojawią? Trzeba zaklepać egzemplarz koniecznie! Świetna kolekcjonerka, wszystko to czego pragnęło większość osób.

@Down: Strona nie wczytuje się niestety. Serwery przeciążone.

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...