Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Ciekawym tylko, czy sama gra okaze sie na tyle dobra, by inwestowac w jej kolekcjonerke. Oby nie bylo tak jak z Aliens Colonial Marines... A co do ograniczen w stylu "edycja dostepna tylko w USA", najlepiej jest zaznajomic sie z kims za oceanem, kto by mogl takie wydanie sprowadzic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dla mnie must have.

Cena w innych sklepach to 129 zł (Mam tylko małe wątpliwości, bo choć widzę opis produktu "Sniper Elite III: Afrika - Edycja Premium, to nigdzie nie ma opisu, co się w tej edycji znajduje [nigdzie poza sklepem Techlandu]).

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam jeszcze kilka dni, może na muve się pojawi. Tak czy siak wezmę, bo żal nie wziąć za takie pieniądze.

EDIT: Już kupione. Za 119 + kurier to niemal jak za darmo.

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusi ten steelbook do Wolfensteina, wygląd oszałamia :) Co prawda, trzeba dopłacić 25 zł względem innych, konkurencyjnych sklepów, ale dla takiego gadżetu warto. O jakość gry jestem dziwnie spokojny. Nie oczekuję po niej zbyt wiele, a ostrej satysfakcjonującej młócki niczym z dawnych lat, kiedy shooter oznaczał czysty fun, a nie militarne szarobure niewiadomoco. Fajnie, że nawet wersja na PS4 będzie śmigać w 60 klatkach, to dla mnie ogromna zaleta. Wracając do rzeczy, szkoda, że tylko muve dorzuca tak atrakcyjny bajer, przez co mogą rzucać większą ceną niż konkurencja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że wszystkie trzy gadżety z Wolfa dostępne w innym sklepie. Po co zrobić jeden uniwersalny zestaw :/ Na wizualizacji ta czerwień steelbooka wydawała mi się taka cukierkowa, ale w rzeczywistości wygląda świetnie. Mam słabość do smyczek i ta również prezentuje się bardzo ładnie. Co tu wybrać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Iselor, a Ty znowu na forum? ;) Chyba przegapilem Twoj powrot. :)

A co do laczenia tematow, to chyba jest dobrze jak jest. Tym bardziej, ze ostatnimi czasy ludziom nie chce sie robic updatow kolekcji. Sam mam kilka zdjec zrobionych, kilka do zrobienia, a od jakichs czterech miechow nie moge sie zmobilizowac by to wreszcie zrobic. No i mimo wszystko kazda kolejna kolekcjonerka generuje na forum wiekszy ruch niz wrzucenie fotek kilka starych big czy nowych dvd boxow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że w dziale moderatorów wszyscy mnie olali więc jeszcze raz tutaj: co z połączeniem wątków "Ogólnie o kolekcjach gier" i "Edycje Kolekcjonerskie" ?

Nikt Cię nie olał, dyskutujemy o tym. Nie bądź niecierpliwy.

Mi się ten pomysł podoba. I tak często rozmowy prowadzone są tu nie o EK, a o np. big boxach, więc w sumie niewiele się zmieni, a pozbędziemy się jednego martwego tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i muve wprowadził Sniper Elite V3 za 119,90 zł.

http://muve.pl/pc/st...um-pc-dlc/69036

edit.

A dodatkowo na muve skończyły się steelbooki z Wolfensteina, więc jak ktoś się zbyt długo zastanawiał to przegapił.

edit2.

Unboxing Panzerhund Edition:

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hund edyszyn

Strasznie mi się ta kolekcjonerka podobała na wizualizacji. Pudło mega tak jak i wszystkie dodatki budujące klimat. Steelbook też świetny, ale "najmocniejszy" element moim zdaniem zawodzi. Piesek bardziej przypomina mi zabawkę, aniżeli ściśle limitowaną figurkę/statuetkę. Niby wygląda na dobrze wykonaną, choć miejscami wygląda słabo. Cieszę się, że nie uległem samemu sobie, bo za takie pieniążki można by było oczekiwać czegoś więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...