Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Bogaty kraj to se mogą pozwolić. Choć patrząc na naszą edycję a na ich edycję, a do tego cenę to się zastanawiam czy to ma być dla nas motywacja do zakupu w może wręcz przeciwnie... ;) Przynajmniej na naszą korzyść wypada to, że z tego co tu jest napisane:

"The Batman: Arkham Origins Collector's Edition features a 9" Joker statue with LED effects, as well as an 80-page artbook, a Batman Wanted Posted, and a Batwing prototype schematic. In addition, the bundle features a glow-in-the-dark map of Gotham City, a Wayne family photo, and an Assassin's intel dossier."

przynajmniej steelbooka nie dostaną - trzeba myśleć pozytywnie. :)

@down Kto powiedział że od razu użalac, po prostu czasem trza stwierdzić fakt. A to że fakt jest niekorzystny to się zdarza... Niestety. Czasem trzeba ponarzekać żeby się lepiej poczuć :P Choć trzeba przyznać że to ta "nasza" figurka jest bardziej klimatyczna i bardziej się nadaje do wyeksponowania.

Edytowano przez Winkielek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: A steelbook to wyznacznik dobrej kolekcjonerki? trololololo

Zresztą ta statuetka z Jokerem to IMO kicz. Bałbym się ją postawić obok mojej kolekcji Batmanów z DC. Kręci mnie tylko ta mapka.

Bogaty kraj to se mogą pozwolić.
>użalanie się nad swoim niby nędznym losem. Dude, plz...

Cena na empic.com zmieniona, więc edycja kolekcjonerska zamówiona. trollface.gif

EDIT: @UP: Spoko ; )

Edytowano przez MajkelAMG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesu.... nie złość się - figurka jest paskudna, a gra taka sobie tongue_prosty.gif

Chyba rozmawiamy o dwóch różnych produktach tutaj... Gra jest niesamowita, sam za namową znajomego przeżywam męki skradając się, ale przejście każdego kolejnego segmentu, bez zabicia kogokolwiek(ew. tylko ogłuszenie, kiedy mi ktoś definitywnie przeszkadza) sprawia niesamowitą radość. Poza tym, znajomy, który mnie właśnie przekonał do takiego stylu gry, obecnie mówi, że to dla niego 10/10, a jest ogromnym fanem Chaos Theory.

Co do kolekcjonerki, to też trzyma poziom, a figurka jak na swoją cenę jest bardzo dobra. Poziomem wykonania nie jest gorsza od Connora z kolekcjonerki AC3. Zegarek z Ultimatum Edition czy komiksy też nie odstają poziomem, więc naprawdę nie rozumiem narzekania. Jedyna wada, jaką ja zauważyłem, to fakt, że strój jest jednolity. Dzięki temu część mankamentów da się ukryć, ale to w końcu strój szpiega, wiec to zarówno wada, jak i zaleta. tongue_prosty.gif Sam rozmyślam nad zakupem figurki z Blacklista z Desert Suit, ale się wacham, bo za EK dałem 150zł + wysyłka, a samą figurkę w Polsce widziałem za najmniej 160zł + KW.

Edit:

Jednak na Allegro pojawił się wysyp 'tanich figurek' z Blacklista. Aż kusi, żeby kupić. ;)

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, skoro kolekcjonerka SC: Black List nie zeszła na pniu, to może w przyszłości będą nas czekać jakieś obniżki, czy lepiej, brać, póki jest? Jakoś mnie ostatnio strasznie naszło na skradanki i z tego co widzę, to pierwszy od dawna solidny Splinter Cell. Sama EK nie zalatuje chyba taką tandetą jak to niektóre edycje, a figurka wygląda lepiej od tej "bardzo poniżej oczekiwań" z Tomb Raidera. No i cena przyzwoita jak na zawartość.

EDIT @ down - ten "zegarek" strasznie zalatuje tandetą. Lepiej dolozyc 30 zl do steelbooka i figurki.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanko, a mianowicie na ile można wycenić figurkę z Batmana: Arkham City, bo przymierzam się do zakupu, a nie wiem ile powinienem dać, żeby nie dać się zrobić w konia. :)

E: Fiu, fiu, fiu... To se odpuszczę i poczekam na przyszłe promocje i premiery, dzięki!

Edytowano przez Winkielek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empik po raz kolejny "szaleje" z cenami. Tym razem znacznie obniżyli ceny kolekcjonerki Batman AO. Wersja na PS za 356,99 zł, a wersja na Xbox 360 za 367,49 zł. Oferta pewnie tylko chwilowa tak jak to miało miejsce w przypadku kolekcjonerki GTA V, więc korzystać póki jest :> Ciekawe czy RTV Euro AGD zejdzie jeszcze niżej.

http://www.empik.com/batman-arkham-origins-edycja-kolekcjonerska-ps3-warner-bros,p1080551019,multimedia-p

http://www.empik.com/batman-arkham-origins-edycja-kolekcjonerska-x360-warner-bros,p1080550986,multimedia-p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Już się dałeś zrobić w konia, bo była ponad rok temu do wyrwania na muve cała kolekcjonerka B:AC na obojętnie którą platformę za 49 złotych smile_prosty.gif

To ze cos, gdzies, kiedys bylo taniej, wcale nie znaczy, ze ktos sie daje zrobic w konia. Kolekcjonerka podstawki do World of Warcraft byla kiedys do kupienia za 250 zlotych. Sprobuj teraz dorwac zafoliowany egzemplarz z nietknieta zawartoscia za chocby 1000 zl, to bedziesz mogl sie wszystkim chwalic, ze trafila Ci sie swietna okazja i dorwales go prawie za darmo.

A z innej beczki - GameStop odpisal na mojego maila i wyglada na to, ze ze Splinter Cell 5th Freedom Edition moge sie pozegnac, bo wiecej egzemplarzy na PC juz nie beda mieli. Za to niby gwarantuja, ze podobna sytuacja sie nie powtorzy i o moj egzemplarz Hardened Edition COD: Ghost moge byc spokojny. Pozyjemy, zobaczymy, jak mawiali mieszkancy Atlantydy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze cos, gdzies, kiedys bylo taniej, wcale nie znaczy, ze ktos sie daje zrobic w konia.

Oczywiście, chodziło mi o to, że to była nieliczna z akcji muve, gdzie dostawało się rozsądną kolekcjonerkę za niewielkie pieniądze :) Trzeba mieć rękę na pulsie i kombinować, czy kupić kolekcjonerkę wcześniej za większe pieniądze i mieć pewność, że nikt nam jej nie sprzątnie sprzed nosa. Możemy też poczekać i dostać świetne okazje, jakie mieliśmy ponad rok temu z EK Duke'a lub Batka, ale jest ryzyko szybkiego wyprzedania. Tak się składa, że tamte kolekcjonerki były pierwotnie nieopłacalne, jeśli chodzi o stosunek jakość/cena, ale za 50 zeszły pięknie i taka sytuacja się już raczej nie powtórzy :) A typowy Kowalski, który nie wziął wymienionej przez Ciebie EK WoWa w pre-orderze musi wyrywać sobie teraz włosy z głowy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gabriele

Dzięki za info o kolekcjonerce X-Blades. Kiedyś jej szukałem, ale nigdzie nie można było jej dostać. Spodobały mi się zdjęcia na blogu, którego z tutejszych użytkowników (chyba Tesu, ale nie jestem pewien na 100%) i chciałem ją kupić, a po takiej cenie warto jak za tak limitowaną ilościowo edycję.

@down

Właśnie na tym blogu widziałem tą recenzję.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem, btw jako jedyny z tego forum posiadam tą EK (blaze ją chyba jeszcze ma, ale nie jestem pewien) i to ja, na moim blogu skrobnąłem jej recenzję. :P Co prawda zarówno od strony technicznej, jak i merytorycznej leży, ale jakby ktoś chciał się zapoznać to zapraszam, cz. 1 oraz 2. Nie rozpowszechniajcie tego, wolę się nie przyznawać od tego bloga :trollface:. Serio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę, że doszła do mnie właśnie kolekcjonerka Wiedźmina 2 smile_prosty.gif Wszystko ok, nawet głowa cała, tylko w środku pudełko pękło dość mocno(właśnie pod ową głową). Za całość dałem 185 + 25 wysyłka za pobraniem, więc jak dla mnie deal całkiem niezły. Jak tylko będę miał możliwość to podrzucę zdjęcia.

@Są obiecane zdjęcia mojej kochanej półeczki <3

bv1k.jpg

bhn8.jpg

Edytowano przez ZymDeQuad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś kupował coś ze sklepu http://www.gamesonly.at - ceny mają srogie, przesyłka też nie najtańsza (20 Euro) ale pod względem obsługi super, dość powiedzieć że zamówiłem u nich Riptide Zombie Bait na PC, paczka doszła i leżała sobie spokojnie w szafie przez trzy miechy, jakoś tydzień temu naszło mnie żeby ją otworzyć i ... nie było samej gry ani steela, no nic myślałem ze już po ptakach ale napisałem im maila i kurcze wysłali mi grę i steela :) a jako bonus dorzucili koszulkę (niestety M) i zapalniczkę z logo Bandoi - ta na zdjęciu http://cdon.dk/spil/dead_island_riptide/

inna sprawa ze niedługo ta edycja będzie za 10 Funtów :D

a i tak przeglądając sklepy to wygląda ze powoli znika ze sklepów (Zachód) kolekcjonerka S4 Super Dangerous Wub Wub Edition, możliwe że wkrótce jej zabraknie i w polskich

PS. mam jeszcze pytanie czy któryś europejski oddział amazona ma darmową wysyłkę do Polski czy tylko co.uk ją stosuje, bądź może znacie jakiś inny fajny sklep z grami co wysyła za friko ( zavvi znam ) bądź w miarę tanio do Polski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie wiem ale się wypowiem facepalm.png

@robart

Tylko brytyjski oddział amazona udostępnił darmową wysyłkę po przekroczeniu kwoty zamówienia ~25 funtów. A szkoda, bo czasem smakowite kąski można wyłapać np. na amazon.fr. Bardzo mile widziana byłaby też możliwość otrzymania darmowej dostawy od amazona amerykańskiego, nawet gdyby zamówienie miałoby kosztować i te 100 dolarów. Może kiedyś ;)

Co do ciekawych sklepów zagranicznych - game.co.uk posiada naprawdę atrakcyjny współczynnik bogactwa oferty do kosztów wysyłki do Polszy - choćby Hitman w Deluxe Professional Edition wisiał tam nie tak całkiem dawno za ~20 funtów, jest więc w czym przebierać, koszta wysyłki natomiast to niecałe 3 funiole od przedmiotu, a więc niewiele więcej co pocztą polską na terenie naszej ojczyzny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was takie małe zapytanko, czy znacie jakieś dobre folijki do komiksów? Ostatnio przyznam zaczyna ich przybywać coraz więcej(Splinter Cell Echoes, InJustice part 1) i chciałbym je mieć na półce z różnymi drukowanymi rzeczami, pech jednak chce, że łatwo owe zeszyty zniszczyć, a ja chciałbym je utrzymywać w bardzo dobrym stanie przez jak najdłuższy czas. Ogólnie, to poza tymi pełnowymiarowymi komiksami, chciałbym też w folię zamknąć kilka mniejszych komiksów, jak i rzeczy pokroju Kodeksu Altaira z EK ACB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sergeon

Są to odpowiednio EK ACR i Gift Edition ACB.

W środku: - Making of DVD - Soundtrack - Gra - Artbook - Skórzana bransoleta - Koszulka z kapturem - Jakieś DLC DSC02738_zpsafdeff19.jpg DSC02739_zps1e73a34e.jpg

W środku: - gra - bonus DVD - figurka - 2 DLC - Akwedukt i strój dla Ezia DSC02730_zps9ddd1497.jpg DSC02731_zpsdf8cd12c.jpg

@Fander

Jest to rosyjska EK, niestety nie steelbook:)

W środku: - gra - plakat - naklejka - metalowa bransoletka DSC02732_zps7e89c8ff.jpg DSC02733_zpsc810be7f.jpg

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...