Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Miałem właśnie pisać o kolekcjonerce Drivera. Njabardziej się ją opłaca brać w wersji na ps3/x360 bo cena tylko 40 zł większa od normalnej. Ja zamówiłem na ps3.

Też świetna jest kolekcjonerka Dark Soul.

dark360l.th.jpg

Cena jak za normalną wersje.

http://www.ultima.pl/playstation_3dark_sou...edition/i10333/\

ryba@

Te zdjęcia jutro jak się mi naładują akumulatorki do aparatu.

Edytowano przez kuba350
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka na Amazon.fr pojawiła się możliwość (przez kilka godzin) zmówienia Arkham City kolekcjonerskiego uwaga mały haczyk cena jedynie 90,00 EUR wersja PC.

Dla porówna pierwszy Wiedźmin nadal w wersji kolekcjonerskiej 79,90 EUR za 2 ponad 160 EUR na Amazonie

co do dyskusji na temat czemu tak a nie inna gra w wersji kolekcjonerskiej, każdy z nas jest inny i każdy lubi co innego :)

Po prostu idąc za przykładem chłopaków z "Testosteronu" w trakcie mikcji po prostu się chwalimy i podziwiamy innych.

Co do narzekania rodziny jestem już w takim wieku że rodziciele nie marudzą choć wiele pudeł stoi u nich (pomijając że drugi zestaw kolekcjonerski (same dodatki) Wiedźmina I rozkompletowała mi staruszka bo pudło jej było potrzebne do wysyłki) to nawet sami dbają by nie poniszczyć i ścierają kurze, po prostu szanują moje pasje do kolekcjonowania rzeczy :D

@ CriX

W odróżnieniu od Ciebie piję, palę, od ust nie odejmuję, kolekcjonerki kupuję zarówno gier, książek i filmów po prostu podejście finansowe jest kwestią pomysłu czy ciężkiej pracy :)

Edytowano przez Mikel666666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale muszę się z Wami nie zgodzić co do 'Duke Nukem Forever'. Prawdopodobnie większość z Was jedzie na negatywnej opinii, jaką gra zebrała w Sieci, a to jest zwykłe przekłamanie rzeczywistości. Polecam sprawdzić samodzielnie, tak jak ja to uczyniłem.

Kupiłem żeby pograć i odsprzedać i mi gra bardzo przypasowała. Każdy element trzyma standard:

-- niezła grafika, nie jest to ekstraklasa, ale paskudną bym ją nie nazwał - typowy standard 2009 roku,

-- klimatyczne audio, na które składa się oldschoolowa muzyka (motyw startowy niszczy, jak i muzyczka z ekranów loadingu, niczym w starym dobrym StarCrafcie) i kultowe odzywki Duke'a (yea!),

-- wciągająca grywalność, na co złożył się idealny balans pomiędzy elementami strzelanymi i logicznymi.

Do tego gra jest stosunkowo długa i cieszy różnorodnością poziomów. IMO warto było czekać tyle lat, a sama gra trzyma solidny poziom. Neutralnie: 7/10 - fan Duke'a doda punkt, hater odejmie trzy. Kolekcjonerki DNF chadzają już po 200 zł, zatem jeśli będą jesienią w dystrybucji to kupię: zarówno dla gry, jak i bogatej zawartości kolekcjonerskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie CriX. Jest pozytyw tego, że ludziom się nie podoba: EK będzie dłużej w dystrybucji i dam radę kupić jeszcze w tym roku. Póki co mam inne priorytety, a gra zaliczona i nieprędko zapomnę budowę poziomów, a pod koniec roku będzie motywacja żeby zagrać raz jeszcze. Napis 'Carpe Nukem' z popiersia do dziś tkwi mi w pamięci i sprawia wielkiego mentalnego funa! :D

BTW: Dziś dotarła do mnie EK 'Metro 2033'. Nie jest źle, ale szkoda, że ta edycja nie miała jakiegoś pudła zbiorczego tylko sam wojskowy plecak. Książka opakowana w gustowną tekturkę, a maska jak maska - fajny bajer żeby straszyć ludzi :D Mogli dodać artbook, steelboka i soudtrack i byłoby idealnie, tak jest tylko nieźle, ale za 80 zł z gratisową przesyłką zakup wielce opłacalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A jak myślisz skąd ja mam maskę przeciwgazowa na moim avatarze? :P Jak nie widziałeś to wejdź jeszcze do mnie na profil :D

Co do pudełka zbiorczego to Stalker Clear Sky też nie miał takowego. Wszystko było włożone w torbę "medyka"

co do DNF to za jakiś czas na pewno zagram jeszcze. Gra świetna mimo że zniszczona przez pseudo fanów z niemożliwymi do spełnienia oczekiwaniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne... Twoja ma ręce odwrotnie niż moja :)

@UP

A jak myślisz skąd ja mam maskę przeciwgazowa na moim avatarze? :P

Eeee... a ja myślałem że to Twoja facjata.

Enslaved - Edycja Kolekcjonerska

Jaki masz kod BLES na grzbiecie pudełka?

Nie moge zrozumieć, dlaczego Techland potrafi zrobić bogatą i ciekawą kolekcjonerkę za 179zł, a Blizz 4 razy robi to samo (WoW) i żąda 350zł. Paranoja.

A co tu jest niezrozumiałego... gry Blizzarda i tak się dobrze sprzedadzą. Nie trzeba do nich dorzucać walizki "klamotów" by uatrakcyjnić zakup :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

E, no tak... małe sprostowanie. Ja pod maską nie mam twarzy tak więc ta maska obecnie jest moja twarzą. Sorki za nieporozumienie. Moje wcześniejsze zdjęcia na pewno widzieliście:

v_for_vendetta.jpg

:P

Ciekawe czy myślą o stworzeniu Ek Guild Wars 2. Wiadomo na pewno że GW 2 zmiecie z powierzchni ziemi WOW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze wiekszosc mlodych graczy bylaby wniebowzieta, gdyby w kolekcjonerce Batman: Arkham City znalazla sie dmuchana Catwoman w skali 1:1. ;)

Zależy pewnie od wieku...hehe - ja byłby bardzo zadowolony z dobrze wykonanej figurki catwoman

Jaki jest sens kupowania edycji kolekcjonerskich?? To znaczy, zaraz po zakupie gry człowiek ją instaluje i gra, nie ma czasu nie pierdoły, takie jak laminowany kubeczek, brelok z aluminium, czy koszulka made in niewiadomogdzie. Jakoś nigdy nie mogłem skłonić się do kupienia kolekcjonerki, zwykle za tą cenę mogę kupić nie dość że wersję podstawową to również jakąś inną grę.

Ja będzie Cię stać na zakup to będziesz maił mniej wątpliwości... :P Popatrz na samochody. Mercedes i Opel zawiozą Cię gdzie chcesz równie skutecznie, a jednak ludzie "przepłacają" wciąż za merole :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Na fakcie twój helgański snajper ma odwrotnie wstawione grabule? :laugh: To znaczy, może mój ma odwrotnie? :wink:

Enslaved: Collector's Edition: 00989 :happy:

Tak zachwalacie tego Duke'a, że może jeszcze kupię - w Media Expercie niecałe 4 km od mojej miejscowości stoją 3 egzemplarze kolekcjonerki....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Na wejście polecam wszystkim tą edycję:

http://www.ultima.pl/dark_souls_collectors_edition/i10333/

Kosztuje tyle, co normalny premierowy tytuł na konsolę, więc brać, ani się nie pytać :wink: No, chyba, że się gry totalnie nie trawi.

>>>Kusi mnie też ale boję się tej gry tak samo jak Dark Souls :)

2) http://www.ultima.pl/deus_ex_human_revolut...edition/i10265/

Mam nadzieję, że będzie grubo. Figurka wygląda przednio, sam box też pierwsza klasa. Popierdółki rodem z DLC zazwyczaj niewiele mnie interesują, ale tym razem z chęcią je przyjmę.

>>>Też już mama przepłaconą. :)

4) Tak wałkowaliście temat kolekcjonerki The Cartel, że nie wytrzymałem. Jest tanio, jest porządnie, nakład mały, no i ta koszulka ( tak to już ze mną jest, że figurka, t-shirt, stalowe pudełko czy artbook zawsze skutecznie zmiękczą moje serce. W tej kolejności. Nie koniecznie naraz :wink: )

>>>Mnie najbardziej kusi ta walizka... obawiam się tylko, że będzie nie najlepszej jakości za tą cenę.

Mówisz tak, gdyż aktualnie masz się za wolnego i wyzwolonego dorosłego osobnika. Poczekaj aż znajdziesz sobie Dziewczynę, która z czasem przerodzi się w Narzeczoną a jeszcze potem może i w Żonę.

Trzeba sobie żonę "wychować"... u mnie komputery i gry to po prostu hobby... ja się nie czepiam jak żona sobie kupuje foremki do gipsu, dziurkacze, czy co tam sobie wymyśli :)

Ciekaw jestem, kto kupi tą EK ME3 :/

Ja... a jeszcze lepiej jak zrobią wersję z modelem Normadii !!!

Enslaved: Collector's Edition: 00989 :happy:

Ja kupiłem zwykłą z 00990 i mi Perfect Ten nie chce ruszyć... będę miał dewie i się nad kolekcjonerką zastanawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walizka do Cartel będzie dobrej jakości. Przejdźcie się do sklepów z artykułami np budowlanymi i nie raz możecie zobaczyć np wiertarki zapakowane w takie walizki. Oczywiście da się też kupić takie walizki bez zawartości. Ja widziałem w sklepie za ok 80 zł i były to 3 walizki, każda mniejsza od poprzedniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resistance 3 Survivor Edition:

http://www.ultima.pl/resistance_3_pl_ang_e...urvivor/i10500/

Całkiem klimatycznie, choć za dużo pierdół do ściągnięcia. Chyba się skuszę.

>>>Mnie bardziej podoba się ta trochę uboższa wersja z BR wyglądającym jak płyta winylowa

Challenger mógłby być chyba nieco lepiej zrobiony, pytanie też, o ile zdjęcie odzwierciedla rzeczywistość. Ale i tak jest chyba nieźle.

>>>Gdyby nie to że gra jest kiepska to bym kupił :) Może na Allegro będzie.

@UP

Poczekam aż ktoś kupi i opisze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, pies to trącał, kupiłem tą kolekcjonerkę Drivera. Jeśli pojawią się sygnały, że gra skończy jak część trzecia, anuluję pre-order. Na gameplay'u wygląda przednio. Z Resistance muszę się jeszcze przespać.

Chodzi za mną Gran Turismo 5 Signature Edition. Wyhaczyłem jedną za 300 zł, ale nadal się waham. Ktoś ma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma?

Ja... :) I choć kupiłem za cenę premierową której nie jest warta :) to nie żałuję. Model SLSa, brelok, portfel (choć mało funkcjonalny jeśli chodzi o bilon) , no i APEX.. za 300 można barć.

Zostaje jeszcze bardzo fajne metalowe pudło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też świetna jest kolekcjonerka Dark Soul.

dark360l.th.jpg

Cena jak za normalną wersje.

http://www.ultima.pl/playstation_3dark_sou...edition/i10333/\

Old news. Poradnika już nie będzie. Będzie za to kod upoważniający do ściągnięcia go w wersji elektronicznej. Game breaker for me. Tym bardziej, że po zagranicznych hurtowniach Dark Souls można zamówić już za 29,90 Euro. W dodatku ja się Dark Souls boję. Mój pierwszy kontakt z Demon's Souls zakończył się pobytem w szpitalu.

Resistance 3 Survivor Edition:

http://www.ultima.pl/resistance_3_pl_ang_e...urvivor/i10500/

Całkiem klimatycznie, choć za dużo pierdół do ściągnięcia. Chyba się skuszę.

Kolekcjonerki od Sony są cholernie drogie i niekoniecznie warte swojej ceny. Ja mam tylko pudło z GoW 3 kupione na ''hajpie'' i figurkę snajpera z KZ3 (pokazywaną zresztą przez ciebie i RoZ'ego. ;p) odkupioną od znajomego. W tym przypadku też nie mam ochoty na tornister-kostkę i piersiówkę. Grę jednak z pewnością biorę. Czekam na ogłaszany na E3 bundle z Sharpshooterem i Move.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Tesu:

Railroad Tycoon premierówka? Świetny i rzadki okaz. Pamiętam, jak lata temu (20 lat temu :rolleyes: ?) czytałem recenzję tej gry w pierwszym polskim czasopiśmie o grach komputerowych, czyli Top Secret. To były czasy, kiedy królowała Amiga i właśnie wersja na tą platformę była w sferze moich zainteresowań. Sid Meier - wielki i zasłużony dla branży człowiek, postanowił jako pierwszy przenieść gatunek strategii na "inne tory" (w przenośni i dosłownie). Ta pozycja, to kamień milowy dla gatunku, tak jak Civilization (również jego autorstwa). W ogóle MicroProse wydawało same hity, niczym dzisiejszy Blizzard: seria Silent Service, Gunship, F-19 Stealth Fighter i wiele innych. Obecnie firma działa pod szyldem Firaxis.

Oryginała nigdy na oczy nie widziałem, a w ówczesnym czasie szło się po prostu na giełdę komputerową i przegrywało pirackie wersje (wtedy ten proceder był jak najbardziej legalny).

Dzięki, Tesu za pokazanie tej "perełki" :happy: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam Sygowaną edycję GT5. Pudło super, świetnie się prezentuje na tle innych pudeł od kolekcjonerek, piękny arbook, apex raczej nieprzydatny aczkolwiek poczytać można. Model SLS'a dobrej jakości, pendrive z gównianym filmikiem nie robi wrażenia, ale już bryloczek z logo GT jest po prostu piękny. I waży swoje, przez co czuć go dobrze w kieszeni. Zapomniałem o portfelu - ładny, skórzany, choć mi osobiście szkoda używać go na co dzień - również dlatego, jak już RoZy wspomniał, że brak w nim kieszeni na monety.

Ogólnie EK jest naprawdę wypaśna i za 300zł jak najbardziej warta swej ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978

Cala przyjemnosc po mojej stronie. I to prawda, gra miala swoja premiere 21 lat temu. Mimo swojego bardzo zaawansowanego wieku, ta premierowka jest w bardzo dobrym stanie - zadnych wgniecen czy rozdarc. Czesm fajnie jest wziac do reki jakis numer wlasnie Top Secret, Secret Service czy Gamblera i przeczytac recenzje nowej wtedy gry i to jak autor zachwycal sie, ze gra chodzi juz w 600x480 albo 800x600. :D

@CriX

W to, ze Guild Wars 2 zmiecie World of Warcraft jak podobno jest powszechnie (?) wiadomo (???0, uwierze, gdy to zobacze. Zbyt wiele bylo juz MMORPG (w dodatku osadzonych w ciekawym universum jak np. Warhammer, Lord of the Rings czy Conan), ktore wedlug glosnych, przedpremierowych zapowiedzi mialy zalatwic WoWa jak Jeremy Clarkson naszego Poloneza, a po ich premierze okazalo sie, ze moga dzielu Blizzarda co najwyzej kije do golfa nosic i pileczki z krzakow wyjmowac. Wiekszosc tych tzw. "pogromcow" musiala sie w koncu ratowac przejsciem na model Free2Play zeby jeszcze troche wydluzyc swoj nedzny zywot. Kibicuje GW2, gra ma potencjal, zeby zagarnac spory kawalek rynku, ale zagrozic hegemonii WoWa wsrod MMORPG moze chyba tylko inna gra online zrobiona przez Blizza...

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info o Signature Edition Panowie, przekonaliście mnie do zakupu!

Lubro- Faktycznie, Sony zawsze życzy sobie te same pieniądze za kolekcjonerki swoich exclusive'ów. A torba z małym logiem gry helghańskiemu hełmowi nierówna....

P.S

Przed chwilką na to wpadłem:

http://allegro.pl/stalker-czyste-niebo-edy...1699738943.html

I jak myślicie, warta swojej ceny? :wink:

Edytowano przez Hellspawn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, EK od Sony są nieprzyzwoicie drogie na start, ale mimo wszystko wolę to niż olewczą politykę Microsoftu. Od nich wychodzi naprawdę niewiele bogatych kolekcjonerek z prawdziwego zdarzenia. Srogo zapowiada się 'Gears of War 3', którą pewnie nabędę dla figuriny Marcusa Fenixa, ciekawy zestaw jest również w przypadku ubiegłorocznej, legendarnej edycji 'Halo: Reach'. Poza tym bida: owszem, wydano ciekawe EK 'Alana Wake', czy 'Forzy Motorsport 3', ale są to kolekcjonerki z kategorii tych biedniejszych. Z kolei Sony co tytuł to kolekcjonerka z kosmosu: God of War 3, Killzone 3, InFamous 2, Gran Turismo 5, Uncharted 3.

@Tesu, mocno wierzę w sukces zarówno Guild Wars 2 jak i Star Wars: TOR'a (ciekawe połączenie mocnej fabuły z MMO i świetnym uniwersum SW). Oba MMO mają potencjał żeby wyrwać WoW'owi chociaż spory % użytkowników. Nie oszukujmy się, nie będzie masowego exodusu z serwerów Blizzarda. WoW to grywalne MMO z niewielkimi wymaganiami sprzętowymi i tradycjami, zatem wyjadacze zostaną. Z 12 milionów aktywnych kont na bank pozostanie mocne 8, ale i to jest pesymistycznym scenario w oczach księgowych Blizza. Ja od WoW'a ostro się odbiłem, ale poznałem tą grę dopiero w maju, więc miała prawo mi się nie spodobać zarówno graficznie jak i nudą płynącą z grindowania mobów. Chcę w końcu pograć na poważnie w jakieś MMO i TOR wydaje się być najlepszą dla mnie opcją. EA z BioWare mogliby się pokusić o EK doń, ale to mało prawdopodobne patrząc jaką manianę odwalili z Dragon Age 2 i Mass Effect 2.

PS: Gdzie focie tego pierwszego WarCrafta? Narobiłeś smaka, a teraz Railroady zapodajesz :D

@Hellspawn, fajnie byłoby mieć EK Stalkera: CS, ale ta cena IMO jest nieakceptowalna. Za 150 zł wziąłbym po dłuższym namyśle, ale za prawie 400? Sprzedawca zawsze może mieć nadzieję, że desperat się nadzieje ;)

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...