Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Co wy tak wszyscy na tą EK Metro? :tongue:

Ja dzisiaj również zakończyłem małe "polowanie".

1) Na wejście polecam wszystkim tą edycję:

http://www.ultima.pl/dark_souls_collectors_edition/i10333/

Kosztuje tyle, co normalny premierowy tytuł na konsolę, więc brać, ani się nie pytać :wink: No, chyba, że się gry totalnie nie trawi.

2) http://www.ultima.pl/deus_ex_human_revolut...edition/i10265/

Mam nadzieję, że będzie grubo. Figurka wygląda przednio, sam box też pierwsza klasa. Popierdółki rodem z DLC zazwyczaj niewiele mnie interesują, ale tym razem z chęcią je przyjmę.

3)http://allegro.pl/gra-starcraft-2-edycja-kolekcjonerska-koszulka-l-i1666160974.html

Premierowej ceny bym za tą kolekcjonerkę nie dał, ale teraz, to co innego, zresztą jak już zauważył Yaper.

4) Tak wałkowaliście temat kolekcjonerki The Cartel, że nie wytrzymałem. Jest tanio, jest porządnie, nakład mały, no i ta koszulka ( tak to już ze mną jest, że figurka, t-shirt, stalowe pudełko czy artbook zawsze skutecznie zmiękczą moje serce. W tej kolejności. Nie koniecznie naraz :wink: )

P.S

Ciekawostka:

http://allegro.pl/star-wars-knights-of-the...1688449063.html

Zmagałem się z tym okrutnie, ale dałem sobie spokój. Nie uwierzycie, ale swojego boxa od KotOR'a zgubiłem. Nie wiem jak, nie wiem gdzie. Gówniarz wtedy byłem, nie kolekcjoner. Ale cena jest przesadna. Sentyment ogromny, ale i tak cena mnie boli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nawet nie wiedzialem, ze KOTOR zostal wydany w wersji big box. Kupilem jego wersje angielska, ktora byla wydana tylko w dvd boxie, a dopiero kilka lat temu zainwestowalem w wersje PL, ktora tez byla dostepna juz tylko w pudelku dvd. W kupno trzeciego egzemplarza KOTORa, tym razem w big boxie nie bede juz inwestowal, interesujaca ciekawostka, ale nie zalezy mi na posiadaniu duzego pudla tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rumbur to jest tak zwane HOBBY. Ja zbieram Edycje Kolekcjonerskie i sklejam modele. Nie mam rodzeństwa więc zbieram samodzielnie. Zrozum, że niektórzy po prostu lubią siąść wieczorem, otworzyć jakąś kolekcjonerkę, poprzeglądać artbook, pomalować figurkę lub posłuchać soundtracka. To jest HOBBY. Robimy to bo to lubimy i jesteśmy w tym dobrzy (myślisz, że łatwo dorwać niektóre kolekcjonerki?). Niektórzy zbierają monety lub znaczki, albo modele samochodzików - dlaczego? Bo lubią pod lupą podziwiać kunszt mennicy lub ze wszystkich stron rozglądać samochody marzeń. Tu jest wątek kolekcjonerski - tu są ludzi pozytywnie zakręceni na Edycjach Kolekcjonerskich gier. Nic poza tym. Jesteśmy tacy jak Ty, tyle że po przyjściu do domu lubimy otworzyć pudełko zbiorcze i poprzeglądać "skarby" dodane do jakiejś gry. Tak samo z modelami do sklejania: są bezsensu, ale jaką radość sprawia mi sklejanie takowych i malowanie... kto nie spróbował ten nie zrozumie. Kup swoją ulubioną grę w Edycji Kolekcjonerskiej, a zrozumiesz o co mi chodzi ;)

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem edycji kolekcjonerskie Syrim'a, tato mówi, że to bezsensu, ale miałbym moją pierwszą kolekcjonerkę w życiu. Heroes IV to niezbyt, bo fanem Heroesów nie jestem. A za rok - mój priorytet to kolekcjonerka Tomb Raidera z soundtrackiem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dzisiaj ostatnią edycje kolekcjonerską metro 2033 :happy:

rumbur jeżeli jakąś serie się lubi to wart poświęcić tych parę złoty (w przypadku szoguna 2 cena kolekcjonerki na allegro była taka sama jak cena zwykłej edycji premierowej w empiku) więcej.Jeżeli jakaś kolekcjonerka mi się spodoba to też ją zamawiam szczególnie gdy nie ma za dużych różnic w cenie.

Że co, że jak? Przecież wczoraj wszystkie wyprzedali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe, co będzie zawierała edycja kolekcjonerska Tes V. Może hełm postaci z gameplaya( :icon_biggrin: ) albo pluszowego Akatosha. Oby tylko nie mapę Skyrim(łeee :() Mogliby za to dać słowik angielsko-smoczy(fajna sprawa dla poliglotów :D)

taaa już widze siebie jak gadam do kumpli po smoczemu xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi od wczoraj pokazuje "Produkt chwilowo niedostępny".

Zaglądaj tam często, bo niektórzy pewnie anulują zamówienia lub coś w ten deseń i tym sposobem oferta sklepu się nieznacznie zwiększa.

@Hellspawn, ciekawa ta EK Dark Souls. Cena jak za normalne wydanie, a i trochę dodatków się znajdzie. Mocno zastanawiam się nad tą grą, bo podoba mi się design świata, a hardkorowość jakoś przeboleję. Nie mam PS3, więc nie grałem w Demon Souls, a tutaj jest okazja, bo gra wychodzi również na X360. Dzięki za info.

Ciężko mi nie dołożyć swoich trzech groszy do dyskusji zapoczątkowanej przez rumbura. To jest temat dla kolekcjonerów, zatem powinny się tu wypowiadać osoby, które kolekcjonują gry, bądź mają taki zamiar. Jaki jest sens krytykowania czegoś, czego się nie czuje? Oczywistym jest, że są gracze, którzy jedynie grają i nie rażą ich powiedzmy wydania w tanich seriach (nienawidzę ich i kupuję w ostatecznej ostateczności, wolę dołożyć 20 zł i mieć premierówkę, chociażby używaną, ale w pełni funkcjonalną), ale jest też grupka, która celebruje również całą otoczkę związaną z ich ukochaną grą typu: pudełko, art na nim, dodatki itd. To się nazywa PASJA i każdy z nas dysponuje unikalnym wachlarzem predyspozycji: kolekcjonerskich, dotyczących gier, muzyki, filmów, sportu, stylu ubierania się itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. To temat dla kolekcjonerów. Początkujących (np. ja) i "starych weteranów" (np CriX).

Rumbur- jeżeli nie lubisz/kolekcjonujesz kolekcjonerek (masło maślane:0) to nie wypowiadaj się w tym temacie.

A co do tej promocij w gram.pl- Metro mnie w tej chwili nie interesuje. Może za jakiś czas.

Edytowano przez pat661
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś od "starego weterana" :P

p7070109.th.jpg p7070110.th.jpg

Pas który można było wygrać w konkursie organizowanym przez Muve.pl.

Oto dlaczego wygrałem :P Wiem że piękne nie jest bo artysta ze mnie żadne ale wygrana to wygrana:

p6010001q.th.jpg

I wracając do tematu. Jak już pisałem. Z kolekcjonerkami jak ze słodyczami - do życia nie potrzebne ale że się je lubi to się kupuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Kolekcja Wszech Czasów przyszła! Baaardzo dobrze. Kolejna kolekcjonerka z mojej listy skreślona. Jeszcze trochę i osiągnę pełne szczęście. Muahahahaahaha.

Ciekawi mnie czy ktoś zbiera Edycje Kolekcjonerskie filmów. Taki "Wanted" to był bardzo stylowo wydany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mam do was pytanko.

Co lepiej wybrać?

EK Batmana AA czy EK wiedzmina 2?

Batman-80zł

Wiedzmin-240zł

A jeszcze zapomniałem dodać, że na Wiedzmina bym musiał zbierać z 3 miesiące (od września bo jeszcze uzbierać na EK cartela:D) a batmana odrazu bym mógł zamówić zaraz po dostaniu Cartela.

Edytowano przez pat661
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUSTDEVIL, czasem się zdarzy, że kupię takie wydania, aczkolwiek bardziej wolę filmy niż to, czy mają jakieś atrakcje na płycie/płytach (głównie dlatego, że nie zawsze wydawcy się chce dodać napisy bądź lektora. Angielski jest ok, ale z racji, że żyjemy w Polsce, milej byłoby mieć nasz rodzimy język w postaci lektora/napisów do wyboru z angielskim) :)

No, potraktowaliśmy ten temat bardzo ogólnie, więc lepiej wrócić do gier :) Niedawno obiecałem sobie wyjazd do MM, ale pogoda w Wawie nie jest najlepsza :(

Szkoda, bo z chęcią sprawdziłbym, co tam mają i w razie czego napisał o promocjach :) Jak na razie wiem tyle, że od piątku będzie obniżka cen i w niektórych sklepach gry z PKK za 15 zł będą (obniżka dla wybranych sklepów, więc do gazetek trzeba patrzeć).

pat661, zobacz sobie na blogu Shortyy'ego jak wygląda EK Batmana. A co do W2, to na yt są unboxingi. Jeśli zaś chodzi o cenę, to porównaj sobie obie edycje i zobacz, czego bardziej pragniesz. Właściwie...W2 wygrywa (a gdyby nie ten problem z głowami Geralta, to byłaby to najlepsza EK do czasu pokazania wydania Cartela).

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, blog Shorty'ego to ja na bieżąco śledzie (Shorty- Kawał świetnej roboty:))

ja szczerz wolałbym narazie Batmana, potem W2.

Ale boje się że gdy zamówie batmana, nie będze W2, a jak Wiedzmina to że batmana:D

Edytowano przez pat661
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie zaczynaj. Jeśli nie będziesz mieć stałego dopływu gotówki to sobie odpuść. Fajna rzecz ale strasznie mamonożerna. Nie raz szlag cie trafi jak akurat nie będziesz mieć kasy a będzie jakaś super EK. Potem oczywiście będziesz mógł próbować odkupić od kogoś ale nie licz na niższe ceny - te trafiają nie rzadko, a w wypadku bardzo dobrych EK są prawie nieosiągalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...