Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Cena edycji pecetowej War in the North też lekko się zmienia. Ostatnio widziałem 20 funtów, później znowu spadek do 18. Cena świetna, ale w chwili obecnej finanse nie pozwalają mi na zakup, niestety.

@DjAndzia,

Figurka z EK Mortal Kombat może nie powala na tle innych konkurencyjnych figurek, ale ma swój urok. Nie nazwałbym jej kompletną klapą i brzydalem, którego nie warto brać. Za 50 zł jeśli masz okazję nabyć elementy tej EK to czym prędzej skorzystaj z okazji. Jestem wielkim fanem serii Mortal Kombat i kupiłem tą kolekcjonerkę kilka miesięcy po premierze za ponad 200 zł - słono, ale nie żałuję, bo zarówno gra, jak i gadżety były tego warte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgodzić z Yaperem.

Widziałem film i wcale ta statuetka (to nie są figurki panowie) nie jest taka brzydka. Malowanie co prawda nie jest takie jak np. w GW 2 EK ale wygląda i tak nieźle. To jest coś jak w wypadku figurki z EK Alone in the dark. Wypada oczywiście jako całość lepiej, ale co do malowania (np. twarz) to są porównywalne. Mi się osobiście figurka z AitD podobała, więc bym się skusił na MK za dobrą cenę.

Dobra, ale teraz już na poważnie. Blizzard ma bardzo fajne wydania kolekcjonerskie. Co prawda brakuje w nich moich ulubionych figurek i statuetek ale za to nadrabiają resztą. Ceny co prawda zwykle są wysokie, ale za jakość się płaci.

Artbooki - klasa sama w sobie, niewiele jest innych mogących się z nimi równać. Grube, w twardej oprawie. Do tego masa przepięknych grafik a całość utrzymana w odpowiedniej kolorystyce.

Soundtracki

Inne gadżety - utrzymane w stylistyce serii/gry.

I pudła zbiorcze - bardo pomysłowe, wykonane z dbałością o detale i bardzo pomysłowe.

PS. Właśnie znalazłem za granica gościa który ma EK Wiedźmina 2 o numerze 0001... No comment...

Edytowano przez CriX
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warhammer 40,000: Space Marine - Edycja Kolekcjonerska (Gra PS3) za 50zł smile_prosty.gif Przy składaniu zamówienia trzeba wpisac kod rabatowy -50%.

http://www.euro.com....erska-ps3.bhtml

Co do Ek Mortal Kombat to chyba zaryzykuje i zobaczę jak się prezentuje figurka:D

@Down:

Taniej na pewno nie będzie, promocja trwa tylko dzisiaj, wiec jak ktoś się zastanawia to mało czasu ma. Co do zawartości można zobaczyć na moim blogu jak to wgląda:)

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kurcze, choć taniej już chyba nie będzie, to ze ślinotokiem spoglądam na edycję PC tej kolekcjonerki dostępną na amazonie (w PL można kupić jedynie konsolowe wydania tej EK). Mimo wszystko - chyba się skuszę, choć nie dla gry a samych gadżetów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DjAndzia, you rock! Wielkie dzięki za link, właśnie na taką obniżkę cenową czekałem. Co innego, że dotyczyła ona zwykłej edycji, a nie kolekcjonerskiej - ale w tej sytuacji nie wypada narzekać :) Warhammer zakupiony, zawsze po cichu jarałem się tą "książką".

Metal Gear Solid w edycji kolekcjonerskiej ciągle wisi na allegro, ja wciąż nie mogę się od niego odpędzić (licząc na pojawienie się tych egzemplarzy do 300 zł max....), a coraz silniej odnoszę wrażenie, że w tym roku na moją półkę wpadnie to, co już zamówiłem/zamówił mi Orchi :) Wrzesień w połowie, a gdy się skończy, szykować muszę się finansowo na trzeciego Assassina. Gdy zacznie się listopad, weselej nie będzie - idzie Halo 4 i Mr. 47. A gdzie tu miejsce na nie-kolekcjonerki? :)

P.S

25 mam urodziny - kto mi kupi, kto mi? :D

http://allegro.pl/darksiders-kubek-okazja-i2614197144.html

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem coś takiego, ciekawi mnie czy będą to tylko Arty dołączone do gry, czy takimi grafikami będzie ozdobione pudełko zbiorcze. Nie wytrzymam do listopada sad_prosty.gif

http://www.ubiworksh...-of-the-mosaic/

@Hellspawn

Ładne te kubeczki :D. Niech Śmierć się tylko na mnie nie obrazi, ale te z Wojną ładniejsze :P

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerki Blizzarda to miód na moje kolekcjonerskie serce, niesamowite ukoronowanie ponadczasowych gier, jakie wychodzą spod rąk tego legendarnego studia.

To pewnie ucieszy CIe informacja, ze w najblizszym czasie wrzuce nowe zdjecia, na ktorych znajda sie m.in. trzy pudelka gier Blizza. Jedno w wydaniu standardowym, ale tytul pamietany dzis juz chyba tylko przez nielicznych, drugie w wydaniu specjalnym, a trzecie w niezbyt znanym wydaniu kolekcjonerskim. smile_prosty.gif

Tymczasem czekam na premierę zbiorczego artbooka do wszystkich serii Blizza - cena wysoka, ale to i tak mój docelowy prezent na Święta.

Nie chce Cie martwic, ale kilka dni temu dostalem maila z Amazona z informacja, ze premiera artbooka zostala opozniona i termin dostawy zostal przesuniety na styczen. sad_prosty.gif

@CriX

Ale masz upchany grami i figurkami pokoj. Jak tak dalej pojdzie, to bedziesz sie musial z niego razem z bratem wyprowadzic, bo zabraknie Wam miejsca na upychanie w nim kolejnych kolekcjonerek. wink_prosty.gif

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Dzięki ci Tesu że się filmikiem zainteresowałeś :D

Niestety - z miejscem coraz gorzej, a ściany nie chcą rosnąc w bok, a tym bardziej do góry :D

Czekam oczywiście na twoje zdjęcia, sam też planuję pokazać swoje nabytki ale na filmiku :D W końcu po coś kupiłem tą kamerę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steelbooki to najłatwiej zza granicy. U nas nie są tak popularne i dlatego pokazuję się raz na chiński rok... Niestety zwykle ceny są wysokie chyba że uda ci się dorwać kogoś kto sprzedaje tanio. eBay to dobre źródło ale licz przynajmniej 20$ + wysyłka za steelbooka. Czasem niektóre zagraniczne sklepy sprzedają je np. po 5$ - jednak jak nie masz kogoś w tamtym kraju to możesz zapomnieć o dobrej i opłacalnej cenie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, udało mi się dzisiaj zakupić pewien unikat w folii. Gra może nie stała się klasyką, aczkolwiek było o niej w swoim czasie głośno i ja sam uważam ją za bardzo ciekawą. Jak tylko w przyszłym tygodniu dojdzie to robię reunboxing :)

@Crix

Dobrze, że masz wreszcie porządną kamerę. Aczkolwiek od razu ostrzegam...nie baw się w raty...to złoooo ;p

PS. Ja jeszcze Panowie i Panie mam prośbę. Bardzo zależy mi na pierwszym Tomb Raiderze w boxie...jakby ktoś trafił, dajcie znać!

PS2. Czy wiadomo może kiedy ruszy sprzedaż kolekcjonerki nowej Aliens? Mam chrapkę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CriX

Tak z ciekawości "luknąłem" na amazon i .... zwaliło mnie z nóg. Czy tyle kosztują wszystkie nowe steelbooki bez gier, czy ktoś zwyczajnie szuka jeleni :

http://www.amazon.co.uk/Diablo-Steelbook-NO-GAME-G1/dp/B0083P4DP2/ref=sr_1_24?s=videogames&ie=UTF8&qid=1347633979&sr=1-24

wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Ja je kupiłem na Ebayu. Same steelbooki są tam tanie 3-5 Euro. Za tego z Darksiders 2 wołają sobie nieco więcej, bo ponoć ilość tych egzemplarzy jest ograniczona. Problem to przesyłka, która kosztuje prawie tyle co same steelbooki. Opłaca się złożyć z kimś na wysyłkę, samemu trochę mało opłacalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TitoBandito tak,niektóre steelbooki po tyle chodzą,np. takie hiper unikaty jak Mirror's Edge są jeszcze droższe(prawdziwy biały kruk,znalezienie go to już sukces a jak widziałem to najtaniej chyba o ile pamiętam ~300$)Co do kolekcjonerki Lotra to sam w końcu łyknąłem jedną(po udanym mam nadzieję zakupie steelbooka do tego,dzięki Crixowi-bo oczywiście w wersji uk go nie było).Za kolekcjonerke dałem jeszcze 24 funty lekko ponad,za sam steelbook więcej(heh).Akurat po moim zakupie cena podskoczyła do tych ponad 50 i się zastanawiam czy miałem fuxa czy to zmienili bo zaczęła dobrze schodzić.

DjAndzia dzięki za linka do euro.Co prawda posiadam już kopię ek Space Marine na ps3 ale jest leciutko uderzona na rogu i strasznie mnie to męczy więc te 5 dych przeboleje byle się tego pozbyć.

EDIT: O znalazłem jeden: http://www.ebay.es/itm/320805374462?ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649 ale cena okrutnakrecka_dostal.gif

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz znowu się wypowiem.

Niestety - im ładniejszy steelbook tym cena większa. Po za tym zależy w ilu krajach jest dostępny. Jeśli udaje się nam jakiś dopaść w dniach wypuszczenia to można je "w miarę tanio" kupić. Niestety nie raz z wysyłką cena nie bywa zbyt atrakcyjna. Co do kupowania później to cena już podskakuje diametralnie - z tego tylko powodu że kupuje się je z drugiej ręki (nie ze sklepu). Steelbooki sa zwykle limitowane przez co cenne.

Kraven - ja tam wziąłem na raty bo mi się opłacało, oczywiście chce to szybciej spłacić biggrin_prosty.gif Jak nie ma się 1,5k zł od ręki to raty jednak to dobry pomysł biggrin_prosty.gif

@UPDATE

Ha. Jak na razie znajdujecie same kolekcjonerskie okazy. Tak więc nie dziwcie się, że tak wyglądają. Oglądacie naprawdę limitowane i cenne wydania. My oczywiście byśmy ich nie kupili, ale za granica się o nie zabijają.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, przydałby się jakiś materialik, akurat z racji przeziębienia i ogólnego zimna oraz braku lepszej roboty umyłbym się, zaparzył ciepłej herbaty i wskoczył do ciepłego łóżka, umilając wieczór ciekawym materiałem. Dałbyś radę CriX?

Już Ci z resztą pisałem w komentarzu pod ostatnim filmem, co bym chętnie oglądnął, a i znając życie gdy potwierdzisz chęć zrobienia filmu znajdzie się więcej propozycji ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unboxing gry Borderlands 2 - Ultimate Loot Chest Edition. Cóż mogę powiedzieć? Jest dobrze. Najbardziej przypadła mi do gustu płócienna mapa oraz steelbook, który wygląda na minimalistyczny, ale zarazem bardzo gustownie i estetycznie wykonany. Artbook jest, choć mógłby być wykonany w trochę większym formacie, ale pewnie podłużny kształt skrzynki wymusił na producencie taki sam kształt albumu. Co do skrzynki, to trochę szkoda, że się nie rozkłada w ten swój specyficzny sposób, jaki znamy z gry, ale chyba byśmy wtedy wymagali trochę za dużo wink_prosty.gif .

Słyszeliście słowa tego gościa, jak mówił, po ile stoi ta kolekcjonerka na amerykańskim EBay trollface.gif ?

Podsumowując:

- dobry zakup

- dobra gra

- dobra edycja

- dobra inwestycja

trollface.gif .

P.S. Kolekcjonerzy prawie nigdy nie śpią, bo czuwają... Czuwają i wypatrują dobrych okazji :trollface: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i okazało się, że skrzynia nie jest taka duża na jaką się zapowiadała, a na domiar złego wykonana jest z plastiku. Teraz mogę z czystym sumieniem napisać, że kolekcjonerka ULC nie jest warta swojej ceny i mocno przehype'owana. Reszta śmieciowych dodatków nie powala i nie usprawiedliwia tak wielkiej ceny. Jedyne co mi się tam spodobało to steelbook i materiałowa mapa.

@Wuwu, już nie musisz rozfoliowywać swojej. Czym prędzej się jej pozbywaj, bo przepłaciłeś, a na fali hype'u ktoś Ci ją kupi z przebitką.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to teraz ja się wypowiem.

Po pierwsze:

Jestem za tym żeby dzieci z nadpobudliwością i nadmiernym podnieceniem nie kręciły unboxingów... Jeśli dla gościa już przed otwarciem jest to super, extra, hiper, mega, wypasiona, super rzadka, mega fajna itd. edycja - to dziękuję za jakikolwiek obiektywizm.

Po drugie:

Widząc po kolei elementy które wyciągał (nim wyją skrzynkę), mogę powiedzieć że są fajne - ale nic po za tym. Nie było tutaj nic fajnego i oryginalnego. Steelbook, artbook, trochę papieru - ja nie widzę nic super epic, ultimate, mega hiper...

Po trzecie:

Skrzyneczka - jak ją gość zaczął wyciągać to myślałem - "jaka świetna, ja ją chcę mieć". Jednak... Cały czar prysł gdy przyszło do otwarcia. LUDZIE SERIOUSLY... Twórcy nie wymyślili żadnego fajnego mechanizmu zamykającego... Wystarczy trochę wcisnąć wieko żeby otworzyć? No chyba sobie jaja robią... Wykonanie - plastik i powiem wam, że nie spodziewałem się niczego innego. Jeśli ktoś myślał o np. metalu to chyba upadł na głowę (nie obrażając nikogo). Za te pieniądze NIKT nie dałby wam skrzynki z metalu - bądźmy realistami... Ale wracając do niej. Detale skrzynki ładnie się prezentują i całość fajnie by wyglądała na półce. Jednak za pieniądze, które chcieli żebyśmy na nią wydali - NIE OPŁACALNE.

Po czwarte:

Spodziewałem się w skrzynce plastikowej wkładki z imitacją broni, a dopiero pod nią miejsc na przedmioty z EK. Zamiast tego był tylko bubblehead... Sam bubblehead nie jet ani super, ani mega, ani tym bardziej lepszy od innych, które można spotkać w EK. Może jak by był z ceramiki - limitowany tylko do tej edycji to tak...

Podsumowując:

Przereklamowana, przeceniona edycja - i to przez takich ludzi jak ten gostek na filmiku... Podniecają się dzieci przed premierą, robią hype, a na końcu maluje się na twarzy zawiedzenie. Z resztą zauważcie jak gość zachowuje się praktycznie od momentu otwarcia skrzynki. Jakoś nie widzę żeby go ta edycja strasznie uszczęśliwiła - mimo, że do końca filmu STARA SIĘ zrobić wrażenie zachwyconego.

Tak więc za tą cenę - bardzo słaby zakup. Mocno przereklamowany i tym bardziej - mocno średni. Oczywiście ludzie już zwęszyli interes "swojego życia" i niedługo zaczną nas zalewać oferty sprzedaży. Osobiście kupię tą edycję - jeśli tylko będzie dobra cena. Za 300 zł max MOŻE i bym sie skusił. Na razie jednak mam w planach naprawdę dobre EK (AC III o tobie mówię) i ani myślę wywalać ponad 500 zł na super, mega hiper, ultra - "nie mieliśmy dobrego pomysłu" - edycję.

Ludzie będą sprzedawać - z zawiedzenia...

Dziękuję za uwagę.

PS. W dalszym ciągu dobija mnie ten debilny pomysł na zamknięcie skrzynki. Mogli zrobić plastikowy (lub aluminiowy) zamek na kluczyk. Takie rozwiązanie ratowało by (na pewno bardziej niż to) skrzynkę. Bo w końcu lepiej wygląda jak jest to w oryginalny sposób zamykane, a tak mamy tylko zwykły pojemnik ze sklepu w growej stylizacji...

Wuwu - skoro kupiłeś to nie sprzedawaj. Jako kolekcjoner powinieneś wiedzieć, że warto trzymać tą edycję dla siebie. Jeśli jednak myślisz o jej sprzedaży - twoja sprawa - mimo, że dla mnie nie byłby to rozsądny ruch. Mimo wszystko pozycja ciekawa - przereklamowana i przeceniona - ale ciekawa.

Edytowano przez CriX
  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...