Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@UP

Zalezy - jesli w ofercie jest napisane tylko Domestic shipping rates, to wysylaja tylko na terenie USA. Natomiast jesli jest napisane International & domestic shipping rates to z wysylka do Polski nie bedzie problemu. W najgorszym razie skladajac zamowienie i podajac adres, na ktory gra ma byc wyslana (jeszcze przed zaplaceniem) wyskoczy Ci komunikat o bledzie.

Jak chcesz to zapodaj mi linka, a sprawdze co i jak z wysylka w ofercie, ktora jestes zainteresowany.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu, srogo się zawiodłem odnośnie daty premiery Guild Wars 2, bo obstawiałem premierę na analogiczny okres lipca. No cóz, poczekamy jeszcze na zachwyty kolekcjonerką tejże gierczy.

@Tesu,

Jak mogłeś nie odpalić znajomym z forum zniżki z voucherów? :> Też byłbym chętny na ten limitowany poradnik Skyrima i każda zniżka byłaby dla mnie mile widziana. Zostały Ci jakieś ochłapy jeszcze? :)

Ta unikatowa EK AC:B przeznaczona na rynek amerykański nie jest niczym wspaniałym. Oglądałem wiele unboxingów i owa zabaweczka nie powala rozmiarem, ani materiałami, z jakiej ją wykonano. Miałem parę tygodni temu ofertę kupna tegoż za ok 200 zł plus wysyłka ok. 100 zł, ale zrezygnowałem, bo naprawdę nie warto, chyba że ktoś jest maniakalnym fanem AC i nie ma Brotherhooda (to są jeszcze tacy? :trollface:). Niemniej oferta z Amazona zacna, ciekawe ile wynosi wysyłka do PL, a gra pewnie jest w NTSC, więc trochę tracimy :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

Vouchery mialem przypisane do mojego konta na amerykanskim amazonie, bo tak dziala u nas system gratyfikacji finansowej w pracy - dostaje sie xxx pieniedzy i nastepnie wybiera sklepy/hotele/linie lotnicze/kina, na ktorych vouchery te pieniadze maja zostac wymienione. No i na chwile obecna nic mi juz na amazonie nie zostalo, bo po zrobieniu zakupow wciaz mialem jeszcze 17 dolarow do wykorzystania i postanowilem wydac je na pierdolki do dekorowania tortow dla mojej drugiej polowki. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo podoba ta edycja kolekcjonerska, zaraz z ciekawości zobaczę na YT jak z jakościowa i wielkością tego gadżetu. szkoda że tylko na Xboxa maja bo rozważyłabym zakup:D

Jacekw123 dzisiaj odebrałam wszystkie zamówienia z weltbild i wszystko jest w porządku za taka cenę jestem bardzo zadowolona:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam złą wiadomość dla ludzi czekających na Borderlands 2 - Loot Chest Edition (ta ze skrzynką). Przeglądając różne informacje w sieci natrafiłem na forum, w którym ktoś się pytał o dostępność tej wersji. W odpowiedzi dostał linka do czegoś w rodzaju forum (ale chyba właściwszą nazwą byłoby "Pytania i odpowiedzi") na amerykańskim Amazonie. Na pytanie o dostępność dostał taką oto odpowiedź:

It is sold out at GameStop, BB and Amazon. All three closed their pre-orders on Wednesday. It is going to be a limited, individually numbered collector's edition so I am not sure that there will be a lot of additional availability before release day.

Czyli pre-ordery były prowadzone przez 3 wyżej wymienione sieci sklepów. Nakład każdej z NUMEROWANYCH skrzynek został wyczerpany.

Wy się pytacie o dostępność w Polsce (zresztą ja też), jak nawet Europa Zachodnia tego nie miała w swojej ofercie...

Jedyna możliwość zakupu, to czekać cierpliwie do premiery i po cichu liczyć na to, że ktoś wystawi swoją skrzynkę na aukcję.

Nie muszę chyba dodawać, jakie będą przypuszczalne ceny... Kolejna żyła złota dla tych, co sobie zamówili więcej, niż jedną sztukę trollface.gif .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu,

Tego się właśnie obawiałem, bo w podobnym tonie została utrzymana wypowiedź Randy'ego Pitchforda z E3, podczas komentarza dla GGTV. Wspominał on, że Loot Chest jest bardzo limitowaną edycją, która została już wyprzedana. Mówi się trudno. Jeśli uboższa kolekcjonerka będzie droższa niż 200 zł to sobie daruję i biorę jeno podstawę, na którą nie mogę się już doczekać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tej limitowanej EK Borderlands 2, ale jeśli mam być szczery, to gra jest najważniejsza i cieszę się tak czy inaczej, bo pecetowcy dostaną produkt dopracowany, a nie tani port. :) Akurat na B2 czekam nawet bardziej niż na Diablo 3 i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Fajnie ta skrzyneczka na broń wyglądała (ciekawe, czy się rozkłada tak, jak w grze? :)), ale powiedzmy, że przeboleję, a pewnie gdyby nawet była w Polsce, to cena by mnie skutecznie odstraszyła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio (no dobra, może nie tak ostatnio) wpadła w moje łapki zachodnia kolekcjonerka Age of Conan. Dzisiaj wrzuciłem zdjęcia tejże edycji do profilu i w związku z tym mam możliwość podzielenia się swoimi wrażeniami i naskrobania paru zdań na jej temat. Zacznę może od ceny - 25zł trollface.gif. Z wliczonymi kosztami wysyłki paczką trollface.giftrollface.gif Aż żal było nie przygarnąć pomimo faktu że nie edycja ta nie zachwyca zawartością, nie można w żadnym wypadku nazwać jej bogatą czy wypchaną. Miałem smaka na artbook i nie zawiodłem się - ponad 130 stron (niestety, miękka oprawa), duży format (mniej więcej wielkości A4, lecz krótszy i szerszy) i całkiem nienajgorsze arty w nim zawarte. Szału nie ma lecz część obrazków mogłaby z powodzeniem zawstydzić artbooki by Blizzard (niektóre scenerie miażdżą a i cycki można pooglądać wink_prosty.gif). Kolejnym elementem kolekcjonerki jest całkiem nieźle wykonana płócienna mapa. Nie zachwyca wielkością ale i tak prezentuje się 5 razy lepiej niż zwykły, papierowy plakat z obrazem świata. Szkoda, że jedynie niemieckie EK cieszą się tak dużą popularnością płóciennych map, które są dodawane praktycznie do każdej RPGowej kolekcjonerki tam wydawanej. Reszta gadżetów - bez rewelacji. Soundtrack (którego jeszcze nie słuchałem więc nie mogę wypowiedzieć się co do jego jakości) + bonus DVD w digipacku wraz z płytami z grą, do tego jakiś niewielki poradniczek.

Drogą podsumowania - mi ten zestaw się podoba. Pomijając dodatkowy plus korzystnej ceny i ogromny atut w postaci cycków w artbooku całość prezentuje się całkiem klimatycznie. Posiadana przeze mnie edycja zapakowana jest w imitujące księgę pudełko zbiorcze, polska natomiast zamiast wyszukanego boxa zawiera dodatkowo koszulkę z logo gry. Do 7 dyszek dla postawienia na półeczkę mogę polecić.

Wracając do sytuacji z EK Borderlands 2 - troszku szkoda, aczkolwiek nie napalałem się na nią mocno i stąd brak z mojej strony jakiegoś większego zainteresowania tym, kiedy otwarto preordery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pro po ceny, 200zł za Ghost Sniper 2 piechota nie chodzi, ale zestaw nie jest najwyższych lotów. Pudło kartonowe z nadrukiem, gra, metalowe pudełko, Artbook, Taktyki snajpera i DLC. Niby zestaw bogaty ale art book bardzo powszechny, standardowy i "chudy".

DLC i tak po premierze będą dostępne wszędzie, więc tak naprawdę nie warto rzucać się na nie jak szczerbaty na suchary. Soundtrack ma każda EK więc szału nie ma(choć jak muzyka wpada w ucho to jednak sukces pewien jest). Jedynie co mnie interesuje z tego zestawu to Taktyki snajpera, ponieważ nigdy z czymś takim się jeszcze nie spotkałem aby EK miała książkę w zestawie, szczególnie w polskiej edycji . I chyba tylko wyłącznie dla niej kupie to EK. Zastanawiające jest czy będzie w pełnej polskiej wersji językowej,czy też wyłącznie spolszczą napisy. Szukałem wszędzie i oprócz tego że zestaw istnieje nie znalazłęm informacji o języku. Nawet na obrazku poglądowym tego nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub

Koszulki jeszcze nie pralem. Zalozylem ją tylko raz na godzinke jest dosc wygodna. Material wydaje sie dosc mocny ze tak to powiem rozciągliwy. Jedna informacja nie prasowac w miejscach naklejki smile_prosty.gif Dodam jeszcze na metce jest napisane Men Classic Rozmiar L.

Ps

Moze kogos zainteresuje. Oryginalne pudelko diablo 1.

http://imageshack.us...0120626199.jpg/

Mam :) Czekam aż nabierze wartości kolekcjonerskiej i gdzieś opchnę :))
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...