Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Jeśli już jesteśmy w temacie kolekcjonerskich big boxów, to poszukuję premierówki Fallout Tactics w kartonowym boxie. Swego czasu miałem możliwość kupna, ale zwyczajnie brakowało pieniędzy. Grę mam w reedycji, ale zawsze z zazdrością patrzyłem na jej premierowe wydanie, coś pięknego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

Poczekaj max. miesiąc i coś na allegro z pewnością się pojawi, nie jest to żadni biały kruk ani unikatowe wydanie.

Co do kolekcjonerki Skyrim z amazona - wszystko fajnie ale nie oferuje jej amazon więc przesyłka nie jest za darmo i zakup w ten sposób stałby się mimo wszystko nieopłacalny. Zapominamy też o podatku 23% który trzeba doliczyć do ceny wyjściowej widniejącej na stronie przedmiotu. Sprawa z poradnikami sprzedawanymi nie przez amazon i bez opcji Super Save delivery jest już nieco bardziej kolorowo. Chciałoby się ściągnąć taki strategy guide do Skyrima w twardej oprawie ale mimo wszystko szansa na to że ktokolwiek wyśle nam to do PL jest znikoma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady 100?

Tacticsa w premierowej edycji spokojnie można za 50 PLN kupić i co jakiś czas są na allegro, no chyba ze chodzi o zafoliowanego

a tu ciekawostka dla fanow

http://allegro.pl/fa...2429213534.html

przedwojenny laser lol.gif

@Yaper

zrób miejsce na skrzynce to Ci podeślę ciekawy link

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub,

Ta kolekcjonerka Skyrima pochodzi z amerykańskiego amazona i jest możliwość dostawy do Polski, ale wiadomo, trzeba słono zapłacić, ale dla osoby, która baaardzo chce zdobyć to wydanie to koszt nie powinien grać roli. Ja mogę kręcić nosem, bo jeden egz już mam, a chciałbym sobie sprawić drugi, ale te 500 zł mógłbym kiedyś przełknąć, jeśli grę dało by się odpalić na europejskiej konsoli, a na to się nie zanosi.

Swoją drogą, ciekawa sprawa wybadana na brytyjskim amazonie. Premiera oficjalnego poradnika do Guild Wars 2 przypada na 1 lipca. Czyżby premiera gry miała się odbyć tuż tuż. Oby nastąpiło to jeszcze w lipcu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] to nie było już tylko spodni(?) i bielizny(?) ciekawe kto będzie prekursorem nowego trendu i przy okazji jakiej gry, bo że będzie jestem niemal pewien

Jak, to jakiej? Lollipop Chainsaw - Collector's Edition z dołączonymi majteczkami Juliet trollface.gif .

Poniosła mnie trochę fantazja, więc nie pytajcie, gdzie to można dostać.

[DOPISEK]

Dmuchaną lalę dodawano do któregoś Airline 69, Wuwu ma takowy egzemplarz gry zafoliowany i mimo moich usilnych próśb nie pokazał zawartości chytry_prosty.gif

Może kiedyś pokaże... :trollface:

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten poradnik w twardej oprawie do The Elder Scrolls V: Skyrim, nie daje mi spokoju. Przeszukałem angielskiego Amazona i znalazłem taką ofertę:

?33.99

***BRAND NEW SEALED*** Massive collectors edition book, 2nd edition USA STOCK. In stock. Dispatched from United Kingdom. Fast 1-2 Days delivery !!

Do 34 funtów dodajemy 4 za przesyłkę. Wychodzi nam ?38, czyli mniej więcej 202 zł.

To jest cena posiadania tego wspaniałego, oczywiście zafoliowanego i łechtającego ego każdego fana serii The Elder Scrolls dzieła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu,

Oj, nie jest tak pięknie. Nie wyślą Ci tego poradnika poza UK, wystarczy spróbować zrealizować zamówienie. Pluję sobie w brodę, bo jeszcze w marcu mogłem mieć ten kolekcjonerski poradnik za ok 150 zł bez zbędnych kombinacji. Popatrz z kolei na ebay, tam ceny tego kąska są jeszcze bardziej wyśrubowane. Najlepiej mieć znajomego na Wyspach, który mógłby nam przesłać dany egz do Polski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie było spodni nadal smile_prosty.gif

Yaper szukasz Tacticsa zrób miejsce na skrzynce i daj znać na PW że już można to podeślę namiar

a jeśli ktoś jest fanem HoM&M i chce namiary na coś rzadkiego to też proszę o PW -nieaktualne

a propos Lollipop Chainsaw - Collector's Edition fajny filmik

[media=]

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co, dzisiaj taka cisza?

Chodzą plotki, że do kolekcjonerki Dishonored będzie dodany (między innymi) zegar i list gończy. Wygląda to mniej więcej tak:

Czyżby szykowała nam się nowa marka, na którą... będzie można postawić swoje pieniążki :trollface: ?

Szczerze mówiąc, chciałbym aby tak się stało. Taki powiew świeżości, który ta branża chyba potrzebuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegar naprawdę robi wrażenie i byłoby to coś świeżego jeśli chodzi o edycje kolekcjonerskie. Tego typu gadżet bez wahania służyłby mi jako zegarek, bo wystarczyłoby żeby stał na półce i odmierzał czas, więc o wyczynowym używaniu nie ma mowy :) Obawiam się, że mogą to być jedynie gadżety do press kitów, ale nie traćmy wiary, a nuż pojawi się to w prawdopodobnej EK. Wtedy byłbym nawet skłonny kupić takową, jeśli cena nie przekroczyłaby powiedzmy 300 zł za wersję PC, co nie jest takim mission impossible.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi ten zegar jakoś nie podpasował. Ogólnie nie mam nawyku kupowania zegarów i stawiania ich na komodach a ten przypomina troszkę antyk i zupełnie nie trafia w moje gusta. Po za tym, byłaby to chińska tandeta więc szybko zżerałaby baterię i nagminnie się psuła chytry_prosty.gif

@down

Srsly nie znam się ;)

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegar jako taki pomysłem jest niezłym. Niestety ten wygląda tandetnie, nawet nie pokusili się o steampunkową stylizację, samo logo gry na cyferblacie i odtwarzane nagranie związane z fabułą gry (które tylko niepotrzebnie wcinałoby baterię) to za mało by postawić takie coś na półce.

@bleub - gdyby ten zegar wyglądał jak antyk to byłoby pół biedy w porównaniu z tym tongue_prosty.gif

Natomiast fajny byłby zegarek kieszonkowy, na łańcuszku, stylizowany na steampunk... i do tego nakręcany. Kupowałbym XD

Edytowano przez Crom3ll
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena rzeczywiście z kosmosu. Sam pomysł z dodanie bluzy do zestawu jest jak najbardziej ok, sam z chęcią zakupiłbym za 149zł kolekcjonerkę Tekkena 6 z ciekawym artbookiem i fajną bluzą w zestawie gdyby nie fakt że w grę już grałem i średnio przypadła mi do gustu a 150zł to jednak wciąż pieniądz. Tutaj cena 600zł odstraszy zapewne każdego (nawet Crixa) i nie wróżę tej EK świetlanej przyszłości. Może bardziej opłacać się będzie ściągnięcie jej z amazona bo cena jaką narzuciła Cenega jest nie do zakceptowania. Pazerność tego sklepu chyba nie zna granic :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta EK ma chyba tylko jedna zalete- jest dosyc oryginalna jak na to, do czego przyzwyczaili nas wydawcy. Ale to nie oznacza, że cena musi być tak wysoka...

@bleub:

Cenega nie jest aż tak pazerna jak mogloby się wydawać. Alan Wake i Dark Souls na PC to znakomite przykłady. Ale z EK przeginaja, Maksa nowego tez ustalili cene zbyt duza.

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Pre-order złożony. Wolałem nie ryzykować że piotem dla mnie braknie. Już się nie mogę doczekać tej EK. Na RE 6 czekam z niecierpliwością. Już nie mogę się doczekać aż dostanę tą EK do rąk. Cenega jak zwsze ię postarała żeby załatwić nam taką super edycję.

Edytowano przez CriX
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem - kolekcjonerka tylko dla wielkich fanow serii chyba. Za AC3 Freedom Edition i Join or Die Edition zaplacilem lacznie 400 zl i jak dla mnie to duzo lepszy deal niz kolekcjonerka RE6, a moje nastawienie do gier o Asasynach jest niewiele mniej neutralne niz do RE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...