Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Na razie zamierzam je zatrzymac. :P Jaki bedzie ich dalszy los zdecyduje pewnie nie wczesniej jak za 3 lata. Chociaz wcale nie chce sie ich pozbywac, to podejrzewam, ze ostatecznie zatrzymam tylko jedna z nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dziś udało mi się, nagrać unboxing ACIIWE. Niemalże od razu zabrałem się za obróbkę go i upload. Dzięki temu, filmik już jest na YouTubie. Przyznam, wyszedł mi dużo lepiej niż ME3EK albo R2EK, tak więc zapraszam do oglądania i oceniania. :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z godzinę temu dostałem wreszcie w moje łapy EK Deus Exa i muszę przyznać byłem zaskoczony jakością figurki. Złapałem figurkę Adama, a temu odpadła stopa... Mimo to cała figurka prezentuje się całkiem fajnie, a stopę można dokleić na super gluta więc tragedi nie ma. Artbook jest cienki jak barszcz, lecz mimo wszystko EK jest całkeiem udana, a samo pudełko zbiorcze jest wykonane świetnie i tek samo wygląda na półce.

CriX no cóż dzięki za radę, upomnienie, czy jak to tam nazwać. Nie wiesz tak właściwie czy da to się jakoś skleić, skręcić czy jeszcze co innego? Ciemny jestem w tych sprawach, a szkoda by taka fajna figurka się zmarnowała siedząc w pudełku.

Edytowano przez xvi26
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpicem na pewno oko wydłubiesz. Co do ostrości - taki nóż do masła, ale spory wielkością :D

Zapomniałem napisać że nie są to moje EK. Są to 2 z 5 które zamówiłem dla gościa a Australii, potem mu je wyślę. Zdjęcia dałem, bo pomyślałem, że może komuś się przydadzą. Powiem wam że Ek Króla Artura właśnie tym mieczykiem zrobiła na mnie spore wrażenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groteska to nie do końca tak, że złapaem figurkę i nagle stopa odpadła. Właściwie to mocno to ubarwiłem. Chciałem ustawić jakoś "ludzika" i wszystko fajnie ale jak postawiłem go na półce to się przewrócił (przewrócił lecz nie spadł z niej).Chciałem go znowu postawić, patrzę a tu stopa leży obok. Tak więc to właściwie moja wina, tak więc nie martw się na zapas, że figurka jest lipna. Najlepiej będzie jak pod stopy figurki dasz trochę plasteliny, żeby przypadkiem sie nie przewróciła, czy coś w tym stylu i wszystko będzie git :)

CriX jak zdobęde jakis porządny aparat to zrobię jakieś zdjęcie. Prowizorycznie włożyłem trochę plasteliny w "szczelinę" między stopą a nogą, tak więc się trzyma i nie wywraca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają bardzo podobnie i zapewne rozmiarami oraz ostrością są do siebie porównywalne. Z dwóch mieczyków z EK Polskiego Imperium i Króla Artura znacznie lepiej prezentuje się ten drugi - jest duży i całkiem nieźle wykonany. Fajny gadżet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nożyk z króla Artura bardzo gustowny, ogólnie cała kolekcjonerka trzyma poziom. Ale jakoś zbytnio mnie ta gierka nie obchodzi, może za jakieś 50 zł. A pewnie kiedyś to nastąpi, bo gra nie cieszy się jakąś wielką popularnością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny unboxing, nie zgadzam się tylko z tym, że nie warto kupić za więcej niż 100zł. Imo warto, bo gra jest zacna(ja miałem okazję przejść całą Drogą Łez) i gra naprawdę fajna, a patch 1.5 zmieni jej oblicze podobno. :D Poza tym wysokie(dość) wykonanie kolekcjonerki wręcz zachęca do jej kupna i premierowa cena 180zł to cena którą warto za nią było zapłacić.

PS: Użyłem Voucher.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze Kraven żeś się uwinął bo kocyk trzeba zwolnić smile_prosty.gif

zgodzę się że 100 to dobra cena a nie premierowe 180 (wiem ze fajny artbook ale jakoś tak chudo na 180PLN)

ale nie zgodzę się co do ocen poszczególnych części HoM&M

2 była super ale dopiero 3 urywała j...oy'e smile_prosty.gif i wbrew opinii wielu osób uważam że 4 też była spoko (5 i 6 jeszcze nie zaznałem niestety)

a unboxing jak zwykle spoko smile_prosty.gif

a i jeszcze jedna rzecz

tak patrzę na te dziesiątki kolekcjonerek D3 na allegro i zastawiam się czy Wuwu się nie pomylił bo to chyba długo nie zejdzie i jak standardowa znów trafi do sklepów to mogą zacząć się przeceny tych EK (nie każdy może mrozić kilkaset PLN w nieskończoność)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kraven - prezentacja jak zwykle: konkretnie, krótko i na temat :) Również kupiłem tę kolekcjonerkę z "3 kropek" - bardzo fajna promocja:) Zgadzam się z Tobą w kwestii ceny: te "90zł" wydaje się idelnym kosztem. Ja też nie dałbym (i nie dałem) tych 180zł za tę edycję. Również podzielam Twój pogląd na temat Heroes II. Z tym, że nie uważam tej części za najlepszą ale tę, do której mam największy sentyment, bo tak naprawdę od "dwójki" rozpoczęła się moja przygoda z jedną z najlepszych serii gier w dziejach.

Generalnie nie mam swego faworyta - lubię każdą z części Heroes'ów, każda z nich jest na swój sposób odmienna a jednocześnie atrakcyjna i miodna. "Trójka" owszem, jest niezła ale akurat dla mnie żaden z niej wyznacznik dla kolejnych odsłon cyklu.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matrix: Drogo trochę, na Amazonie chyba stała taniej.

EDIT/ Tak sądziłem. Czyli sporo przepłaciłeś. :P

@koleckojernka HoM&M VI: Ja dałem z bratem te premierowe 180zł i nie żałuję, do samej gry jeszcze nie mogę się przekonać (jest cała masa innych do przejścia), ale kolekcjonerka jest świetna. Artbook na poziomie tego z BioShocka 2 i nie wiele odbiegający jakością od tego z Diablo III. Soundtrack jest świetny. Koszulka ze smokiem robi wrażenie. Do tego wisienka na torcie w postaci pierścienia, nie dziwiłbym się gdyby ta EK w dniu premiery kosztowała 250-300zł, bo tak jak artbook nie odbiega mocno od Diablosa.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...