Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@Yaper

:rolleyes: Ja tu od jakiegoś czasu się smucę że nie udało mi się nabyć AC2:WE... a ty mnie tu jeszcze tym faktem dobijasz...

Chociaż Assassin's Creed: Revelations EK zamówiłem za te 107zł. Co nie jest takim złym interesem. Ale zanim grę ruszę muszę 2 część nabyć i przejść. (Brotherhood już czeka... o dziwo ) Jeszcze się wstrzymam. Może ktoś zrezygnuje i się na stronie pojawi.

// Sam serie AC dopiero zgłębiam od początku kwietnia, i żałuję że wcześniej się na to nie zdecydowałem.

@CriX

Miło Cię tu znów widzieć. Mam nadzieje że zostaniesz na dłuższy czas :laugh:

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio chciałem położyć ręce na Killer Crow Tonic. Jednak jak się dowiedziałem że na eBay chodzi min po 1000$ to dałem sobie spokój... No ale i tak chciałbym mieć ten gadżet.

Po za EK gier które widzieliście na unboxingach moich, doszło do mnie kilka super tytułów. Na dodatek szykuję się gigantyczny update gadżetów które zasilą moją skarbnicę niedługo :D

A i warto wspomnieć o pewnej super perełce która trafiła w moje ręce - za darmo :D Hm... Może powinienem dać zdjęcie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX

Tak w ogóle to witam ponownie :wink: .

Muszę przyznać, update naprawdę nieprzeciętny, parę niezłych unikatów, no i 2 świetne kolekcjonerki (które zresztą również posiadam). Wszystko fajnie, ale chiński baj nie trawię :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

@UP

Uff... Całe szczęście że obie postaci są z Japonii, i na dodatek żadna z nich nie jest z anime :D

Za jakiś czas dojdą do mnie następne :D

Jak dobrze pójdzie to do połowy czerwca będę miał wysyp gadżetów - sporo z tego co wiem niedostępnych w Polsce :D Oczywiście prawie za darmo - wymieniam się 4 gadżetami od siebie za około 10 albo więcej z USA :D

Och - jak mi ten ban pomógł :D Nie wiem komu za niego dziękować :D

Żeby nie było poszkodowanych: O tym mówimy.

UPDATE:

No i się doczekaliście :D

NOWY UNBOXING

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix

między innymi pewnie mnie :)

witaj

fajnie że Cię odwiesili, szkoda by tu brakowało takiego fanatyka kolekcjonerstwa i kolekcjonerek

a Twierdzy 3 na muve już nie ma

kto to mówił że nie braknie?

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, ten RE2 w świetnym stanie, piękny okaz. No i już wiem, kto mi sprzątnął Unreala sprzed nosa :wink: Też czekałeś na obniżenie ceny do akceptowalnych 3 dyszek?

Zaznaczę jednak, że to nie temat do aktualizacji kolekcji.

@marek79

Zrobiliśmy mała reklamę i już Twierdza w EK się rozeszła. Trzęsiemy rynkiem normalnie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX

Ladne nabytki gier. Widze, ze wreszcie udalo Ci sie zdobyc big boxa RE2. Teraz pewnie jeszcze na pudlo z RE3 sie czaisz. Figurki tez pewnie niezle, ale ze sie na tym nie znam, to trudno mi sie wypowiadac :P

Czy ten Twoj update przebije moj? Nie mnie to oceniac, tym bardziej ze nie traktuje tego jako konkurencji. Jutro przylatuje do Polski, wiec do weekendu postaram sie zebrac dosc pokazny material zdjeciowy na nastepny update tak kolekcji, jak i kolekcjonerek. Jesli dobrze pojdzie, to wrzuce wszystko na forum w polowie przyszlego tygodnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

@Tesu

Wiem że to nie zawody. Tak jakoś napisałem. Oczywiście czekam na twój update i trzymam cię za słowo. Może tym razem się doczekamy już zdjęć wszystkiego co masz. Może...

A i właśnie. Przez Ek jak na razie wyprułem się z kasy a mam jeszcze sporo tytułów do nadrobienia... Jak dobrze pójdzie to zacznę je kupować więc na pewno sporo się jeszcze pojawi.

Ha. Jak zwykle moje ostatnie unboxingi przeżywają najazd "hejciarstwa" :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crix: Świetny update:) ciekawe tytuły, figurki mnie jakoś nie ruszają, ale ważne że Tobie się to podoba:)

To jeśli tak wstawiacie tutaj zdjęcia to może też wstawię wszystkie EK które uzbierałam w ciągu 2 miesięcy :) innych okazów (retro) nie będę wstawiała bo to i tak nikogo nie interesuje tutaj ^^

I przy okazji zapraszam tutaj: Uncharted

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia a ja akurat bym chciał zobaczyć twoje nowe retro -nabytki. Ja zawsze z chęcią oglądam takie rzeczy, może akurat masz coś co dobrze znam...

Na zdjęcia oczywiście czekam, bo jestem ciekaw jakie to EK nabyłaś.

A właśnie. Mogę pomóc jeśli ktoś by chciał coś zdobyć z USA. Mam tak 2 znajomych więc nie widzę problemu. Po za tym mam też przynajmniej jedną osobę w Wielkiej Brytanii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crix: No to retro tez wstawię, choć nie wiem z jakiej osi czasu mam wstawić, niektóre rzeczy wylądowały na blogu już szybciej mowa tutaj o GameCube i N64 i Atari, wiec tego samego nie będę wstawiała ponownie To wtedy wieczorem zabiorę się za zdjęcia:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie ja się zgłaszam choć gotówki na razie nie posiadam. Mam 2 nowsze pozycje do załatwienia.Zresztą jestem ciekaw jak wygląda załatwianie edycji kolekcjonerskich.Muszę zapłacić za wysyłkę i koszty czy też,ktoś mi coś załatwi i ja mu w ramach podziękowania również?Sam nie chcę zapeszyć przedwczesną prośbą aby dopasować się do własnego budżetu.Ale jeśli będzie to osiągalne być może skorzystam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX

Widzę, że chyba niczego się nie nauczyłeś. Posty w stylu "Chcecie zobaczyć?" by mieć możliwość napisania po chóralnym "tak" "no to łaskawie wam pokażę" są nabijaniem sobie postów, czyli statsem. Do tego dochodzi offtop, bo zdjęcia lalek nie łapią się pod EK gier.

Poza tym Ty tu nie dyskutujesz, Ty się tu reklamujesz i lansujesz, a skoro tak, to radzę zadzwonić do działu reklamy Interii i wykupić sobie miejsce na serwerze.

To już jest naprawdę ostatnie upomnienie. Za każde następne, choćby najdrobniejsze wykroczenie zostaniesz nieodwołalnie zbanowany. I wtedy będziesz mógł po innych forach wypisywać jak to głupia moderacja nie poznała się na geniuszu i Cię stąd wykopała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DjAndzia

fotki świeżych kolekcjonerek to łatwo znaleźć w różnych miejscach

a właśnie retro czasem ciężko uświadczyć dlatego też z chęcią obejrzę właśnie starocie

właśnie przyszła Twierdza 3 z muve, ładnie się prezentuje z wierzchu (folii nie zdjąłem jeszcze ale dziś to zrobię :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek79: Faktycznie można zobaczyć EK wszędzie:) Ale wstawię tylko zdjęcia podglądowe, a nie pełno zdjęć:) to będzie można z czasem zobaczyć na blogu. Co do retro rzeczy z milą chęcią wstawię ale to chyba nie odnosi się do tego tematu (a nie chce dostać bana) i również zlokalizowanie wszystkiego co mi przybyło będzie cięższe:D Ale jeśli znajdę na to czas to wstawię w następnym tygodniu tutaj albo na swoim profilu na stronie, które od dzisiaj uzupełniam małymi kroczkami:)

ZDJĘCIA

[ciach] Zapoznaj się z zasadami wstawiania obrazków do postów. - Turambar

@Down:

Zapewne bo tam nigdy nic nie było?:) Z EK dojdzie zamówione "Assassin's Creed II", poluję również na wiedźmina 2, więcej konkretnych tytułów nie mam z edycji które już wyszły. (lub nie mogę sobie przypomnieć:P) A z przyszłych tytułów to GTA V. Jeśli chodzi o ogólne zakupy ciężko powiedzieć, mam dużo "dzieci" (konsol) do utrzymania:P Konkretów na liście dużo, a z $ gorzej. Choć i tak retro kolekcja na razie ma postęp rozwoju ślimaczy.

Edytowano przez DjAndzia
Dopisek moderatora
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX, nie koniecznie hejciarstwa, może to konstruktywna krytyka, którą po prostu głosujący się nie podzielił. Albo skutecznie odstraszył ich motyw muzyczny przed każdym filmikiem. :P

Żeby nie było offtopu - jak sądzicie, jak długo kolekcjonerki Risena 2 i Alana Wake'a będą dostępne? Mam zamiar kupić, ale kasę będę miał pewnie za dwa miesiące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shortyy

Taką krytykę to sobie mogą... nie powiem gdzie. Bez uzasadnienia to jest tylko czyste hejciarstwo.

Jak tam moja kładka do Submarine Titans?

Po za tym Risen 2 na pewno jeszcze chwilę będzie stał na półkach. Co do Alana Wake to z tym na pewno nie będzie problemu przez dłuższy czas. Jakoś nie widać żeby się ludzie na niego specjalnie rzucili. Edycja fajna ale bez szału. Cena na pewno przemawia za.

Wracając do EK Far Cry 3. EK kupie na pewno - jednak obecna cena to jakaś parodia. Za 150 zł to bym wziął. 250? Chyba sobie ktoś jaja robi. Bo niby za co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...