Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Wspominalem niedawno o prowadzonych negocjacjach, ktorych zakonczenia spodziewalem sie w okolicach weekendu. Dzis dostalem maila przedwczesnie konczacego te negocjacje. Sprzedawca tanio swojej skory nie sprzedal, ale i nie doprowadzil mnie do ruiny, czyli wychodzi, ze jest dobrze. Dzis albo jutro zostanie do mnie wyslana spora paczka z czyms, co zajmie poczytne miejsce w mojej kolekcji i choc kolekcjonerzy i gracze ten tytul od dawna juz znaja, to na 99,99% nikt inny go w takiej unikalnej postaci w Polsce nie ma. Oby tylko poczta nie nawalila i zebym dostal te przesylke w miare szybko, a nie np. dopiero za 3 miesiace? Jak paczka dojdzie zapodam linki do jej zdjec, bo takich unikatow czesto sie nie widzi (a przy okazji pochwale sie zakupem :P). Moze uda mi sie to zrobic przy okazji wrzucania na forum brakujacych dotad zdjec gier znajdujacych sie w moim posiadaniu, czyli za ok. 2 tygodnie.

@Wuwu1978

Znalazles te swoja szklana kule? Juz wiesz co to bedzie? ;)

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś zachodnie wydanie kolekcjonerskie piątych Herosów. W ostatnich kilkunastu miesiącach nieraz natrafiłem na to wydanie. Zresztą, ktoś na tym forum już się naciął dostając to coś w zamian za edycję kolekcjonerską polską :> Tak to jest, jak się nie prosi o real foto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pojawiła się EK Far Cry 3. Za tą cenę wygląda to słabo i marnie, większość dodatków to DLC. Maksymalnie byłbym w stanie za to zapłacić 150 zł na jakichś obniżkach, całkiem możliwych, bo wątpię, żeby ludzie się na tą edycję rzucili.

I jeszcze mała ciekawostka - Street Fighter 25th Anniversary Edition z m. in. 11-płytowym soundtrackiem. Cena nie taka straszna, bo 150 $, ale nic nie wiadomo o dostępności poza USA.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Far Cry 3 - Edycja Szaleńca (czy jak ona się tam zwie), to bardzo biedniutkie wydanie i praktycznie kupiłbym ją tylko w jednym przypadku - podczas cyklicznych wyprzedaży kolekcjonerek na Muve.pl. Cena od 100 zł wzwyż, w ogóle nie wchodzi w grę, jeżeli o mnie chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja szaleńca i szalona cena za trzy elementy. DLC nie biorę nawet pod uwagę, takie "dodatki" i w takich ilościach nie powinny pojawiać się w EK. Chyba będzie się długo kisić w magazynach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja Szaleńcza Far Cry 3 niezbyt mnie przekonuje. Już sam fakt, że dowalili tak wysoką cenę może świadczyć w przyszłości o niskim zainteresowaniu ową edycją, a obniżki na muve to już niemal pewnik. Tak czy inaczej gra mnie nie interesuje, więc nawet nie zastanawiam się nad zakupem po promocji.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dziwny ruch ze strony Ubisoftu (mniemam, że to oni ustalają cenę EK 'Far Cry 3', bo jak dotąd wszystkie kolekcjonerki na Polskę pochodzą od ich rodzimego oddziału), ponieważ edycja nie jest dopakowana, a jak dotychczas za swoje premierowe kolekcjonerki PC wołali max 199 zł. Nie trzeba daleko szukać: AC 2 z figurką Ezio, SC: Conviction z figurką Fischera, The Settlers 7, Heroes VI, Anno 2070. Jakość podobna, a nawet większa (taka EK Herosów ma wiele dobra, a figurka z AC2 jest naprawdę porządna), a tutaj marny Bobblehead i stylowe etui i już 250 zł. Nie ma tego złego, bo za grą przesadnie nie szaleję i jestem w stanie poczekać ten rok. Do tej pory gra zalegnie na magazynie, a muve.pl zrobi stosowną wyprzedaż.

Generalnie, dużo kolekcjonerek poodpadało mi w tym roku. 'Bioshock: Infinite' przesunięty, 'Tomb Raider' (tutaj liczę na jakąś EK, może się uda) to samo. Pozostaje tylko 'Guild Wars 2' oraz moooooże 'Borderlands 2', bo co do tej EK mam ogromne wątpliwości - zresztą cena może powalić, a wtedy mogą mnie pocałować :> Ciekawe, czy wydadzą w tym roku 'GTA V' (IMO mało prawdopodobne, ale jeśli jest tyle plotek, to czemu nie?) to zrobią kolekcjonerkę z prawdziwego zdarzenia. Rockstar nie jest w tej materii przesadnie dobry. Dali ciała chociażby z 'Red Dead Redemption' - tutaj ewentualną EK wziąłbym w ciemno. Liczę również na Blizzarda, że wypuści w tym roku dodatek do Starcrafta 2, ewentualnie Pandarię, bo na ich MMO mam ostatnio orczy apetyt, a kolekcjonerki z tej serii to moja domena :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omawiana wczesniej zachodnia edycja HoMM5 wisi na allegro co najmniej od paru miesiecy w cenie 60zl i nikt nie kwapi sie do ziakupu - znacznie lepiej zainwestowac. Zlota Edycka lub kupic podstawke i dodatki oddzielnie. Aukcji jest sporo i mozna trafic na ciekawe okazje.

Co do kolekcjonerki FC3 - pretensje dot. ceny mozemy miec tylko i wylacznie do Ubi. EK jest slaba i zdecydowanie nie warta swej ceny. Samo FC3 od poczatku mi nie "podpasowalo" wiec i na kolekcjonerke sie nie napalam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo mnie troche na forum, wiec nie wiem czy ktos to juz wstawial, ale znalazlem informacje, ktore mozliwe, ze zainteresuja glownie Wuwu1978 jako glownego fana serii Total War. Planujesz upolowac ktoras z tych edycji kolekcjonerskich? ;)

1. Empire Total War Collector's Edition

2. Napoleon Total War - Emperor's Edition

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do GTA V to EK biorę w ciemno,tutaj na pewno się nie zawiodę:D

A tutaj parę ofert wyprzedażowych EK w empiku:

1.Assassin's Creed 2 - Edycja Kolekcjonerska Biała - PC - 64,99

2. Avatar - PC - 59,99

3. Silent Hunter 5 Battle of Atlantic Edycja Kolekcjonerska - PC - 39,99

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesu? Dzięki za linki. Skąd Ty to wytrzasnąłeś? Coś pięknego i aż nie wiadomo, którą wybrać. Teraz mam zagwozdkę...

Oczywiście wysyłka ze Stanów Zjednoczonych?

Niech polscy dystrybutorzy patrzą i się uczą, jak powinny wyglądać edycje kolekcjonerskie z prawdziwego zdarzenia, a nie gra w pudełku DVD + "Making of..." + garść DLC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978

Natknalem sie na nie zupelnie przypadkiem i jesli sie nie myle, to zostaly wydane w tej postaci w Australii i Nowej Zelandii (o USA nic nie wiem). Nigdy dotad nie widzialem ich w tych wersjach, wiec podejrzewam, ze w Europie ich raczej nie mozna bylo normalnie kupic. Nie sprawdzalem, czy sa obecnie dostepne na serwisach aukcyjnych, ale mam nadzieje, ze predzej czy pozniej uda Ci sie na nie natknac i powiekszyc Twoja kolekcje Total Warow o te dwa ciekawe wydania. :) Ja sam przygarnalbym to wydanie Empire z drewnianym, lakierowanym pudlem, piersioweczka i kompasem. :D

@bleub

owszem, kolekcjonerki Empire i napoleona byly do kupienia w Polsce, ale roznily sie zawartoscia.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, stało się! Pomimo posiadania premierówki i cyfrowych dodatków z edycji rozszerzonej zakupiłem EK pewnej gry, o któej niebawem pewnie skrobnę na blogu a moze nawet wrócę z unboxingiem ;). Wisiała ta aukcja i wisiała, spokoju nie dawała...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, AC2WE?! Czy jest tu ktoś kto jest gotów pożyczyć kasiorkę? Ta edycja siedzi w mojej głowie od roku, może dłużej, a teraz taka okazja, a ja wszystko na Deus Ex'a wydałem... Jeśli ktoś okazłby się dobrą duszą na kilka miechów, to byłbym niezmierni wdzięczny. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, EK White Edition to chyba jak na razie okazja roku.

Nowe wieści: doszła podkładka Razer'a wydana z okazji premiery W2 i karcianka oparta na świecie Wiedźmina, pewnie niedługo będzie recenzja wraz ze zdjęciami. Ogólne wrażenia:

Podkładkę kupiłem za 5 dyszek + KW i jestem bardzo zadowolony. W dniu premiery kosztowała 80 złociszy, co wydaje się ceną adekwatną do jakości wykonania. Jest ogromna - ma aż 35,5 cm x 29,4 cm. Dla porównania to więcej niż dwie regularnej wielkości podkładki wzięte razem. Została wykonana ze świetnej jakości materiału, po którym gryzoniem jeździ się genialnie.

Gra karciana - nie miałem czasu dokładnie jej obadać, więc dużo nie napiszę. Pudełko rozmiaru zeszytu A5, grube mniej więcej na 500 stron (w sensie porównania do książki ;)). Po otwarciu pudełka naszym oczom ukazuje się tzw. ,,wskaźnik Geralta'', czyli po prostu kawałek tektury z nadrukowanym Geraltem. Całkowicie bezsensowny gadżet, IMO. W zestawie znajduje się jeszcze około 110 kart opakowanych w dwa białe pudełka, 0 nadruków. Ostatni element to płócienny woreczek z orenami, czyli Temerską walutą. Krążki z grubej tektury swoją rolę spełniają dobrze. 54 kilo mojej (nieu)wagi nie zaszkodziło jednemu z nich :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...