Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Przydało by się chociaż podać tytuł EK skoro już o czymś rozmawiacie. :P I nie wiem czemu się tak buntujecie tymi linkami...

Co do Diablo III, z miłą chęcią bym obejrzała zdjęcia środka, wiec Bleub miał wolna chwilkę to ja jestem chętna.

Mam swoją EK DIII, ale jestem w czasie sesji i niestety nie otworzyłam jej jeszcze:D W tym tygodniu jeszcze dołączyła do mnie EK Wiedźmin 1, świetnie się prezentuje. Na dniach zrobię może zdjęcia i pojawi się na blogu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DjAndzia

która to EK W1?

ta co na allegor poszla za 360? to bylas Ty?

@Wuwu1978

dlatego właśnie nie rozfoliowałem mojej EK D3, i tak nie mam na czym zagrać a za jakiś czas ... kto wie :)

@down

korci i to bardzo

ale takie otwarcie jedynie zaspokoi moją próżność bo póki co i tak nie zagram, a wygląd już znam z unboxingów (choć zapachu farby z artbooka i tego typu doznań na YT nie uświadczę :D)

a ta EK W1 świetna okazja jesteś już kolejna po jacku123 skąd Wy wyciągacie takie okazje, mnie się nie trafiają :(

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek79: moja pochodzi z innego źródła:) Kupiłam za 100zł tylko brakuje koszulki i naklejek. I jestem bardzo zadowolona, niezła cena i jakość EK.

Nie korci Cie żeby otworzyć D3? Bo mnie bardzo:D

@UP:

No zawartość i wygląd to każdy zna, ale doświadczyć tego samemu to już co innego, pomacać, obejrzeć z bliska, zachwycać się tym:D

Skąd okazje? w sumie to każdy coś tam wyrywa w dobrych cenach:) Na tego wiedźmina przypadkiem się natknęłam i od razu zakupiłam. Choć EK D3 mnie tez tanio wyniosło, zaledwie 140zl.

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dam posta tak około kolekcjonerskiego. Jak ktoś olał kolekcjonerki Deus Ex'a HR bo liczył, że w późniejszym czasie kupi wydanie kompletne(jak ja pierwotnie) to dziś zauważyłem na Muve dostępne kompletne wydanie tejże gry. Jestem ciekaw czy będzie podobna jak z Falloutem NV. Liczę że tak, bo wtedy zgarnę to za grosze. :D

Swoją drogą link: <click>

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Sim City 3000, to już jest naprawdę okazja. Tylko, czy to jest napewno wersja angielska, bo cena jest aż podejrzanie niska...

A wracając do tematu ostatnich dni, to pomysłowość ludzka nie zna granic. Sprzedawane są pudełka z autografami: http://allegro.pl/diablo-3-edycja-kolekcjo...2362495091.html

...oraz same kluczyki z kolekcjonerek: http://allegro.pl/diablo-3-edycja-kolekcjo...2362495072.html.

Nawet angielska edycja kolekcjonerska się znajdzie: http://allegro.pl/diablo-iii-3-edycja-kole...html#tabsAnchor.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta edycja 'SimCity 3000' niestety nie jest ani polska, ani angielska, co dobrze widać na zdjęciach. Sprzedawca umiejętnie pominął ten jakże istotny fakt w opisie :>

@Wuwu, to nie pomysłowość, to twarde reguły rynku. Obecnie nie ma możliwości zakupu nawet podstawowej wersji 'Diablo 3' - nigdzie. Wystarczy popatrzeć na Allegro i zobaczyć, po ile chodzą zwykłe klucze i jak dobrze się sprzedają. Cudowna żyła złota - przebitka 100 zł i więcej na sztuce. Niesamowite, jak ta gra jest popularna i ile ludzie są w stanie za nią dać - to typowy akt desperacji, bo wystarczy poczekać te kilka-kilkanaście dni na nowe partie sklepowe. BTW, ciekawe jaki był polski nakład skoro został tak szybko wymieciony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek79: No właśnie zastanawiałam się nad tym już dawno ale to niemiecka wersja, i zdecydowałam się na polska wersję w zwykłym pudełku.. Ale dzięki za pamięć:)

Z tym co się dzieje na allegro z diablo to już lepiej zostawiać bez komentarza;D

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie wlasnie udalo zdobyc kolekcjonerke gry Blizzarda w bardzo atrakcyjnej cenie. Nie chodzi jednak o nowego Diabelka, a o gre nalezaca do innego (a zarazem mojego ulubionego) universum gier Blizzarda - Warcraft III. :D Jako ze jestem fanem serii, bedzie to juz moj czwarty egzemplarz trzeciej czesci Warcrafta, ale w wydaniu, ktorego do tej pory nie mialem. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu,

Ogromnie Ci zazdroszczę, bo również jestem miłośnikiem uniwersum Warcrafta i ową edycję przygarnąłbym bez wahania. Można spodziewać się zdjęć? Masz możliwość zakupu kolejnych sztuk, czy to była prywatna aukcja jednego egzemplarza użytkowego?

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

Zdjec oczywiscie mozna sie spodziewac, ale najpierw najnowszy zakup musi do mnie dotrzec. Zreszta w ciagu najblizszych 2-3 tygodni, czyli po powrocie z urlopu, planuje zrobic wiekszy update mojej kolekcji i wrzucic zdjecia gier, ktorych do tej pory nie udalo mi sie jeszcze Wam pokazac. Niestety byla to prywatna, jednorazowa aukcja i sprzedawca wieksza iloscia sztuk nie dysponowal. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowna żyła złota - przebitka 100 zł i więcej na sztuce. Niesamowite, jak ta gra jest popularna i ile ludzie są w stanie za nią dać - to typowy akt desperacji [...]

Jednak moja szklana kula się nie myliła, bo już sporo przed premierą przewidywałem szał (ale nie aż tak duży :trollface:). Po prostu nie wziąłem pod uwagę tego, że dystrybutor na Polskę tak zawali sprawę i potraktuje tą pozycję niczym jakiegoś Final Fantasy, bądź inną azjatycką ciekawostkę. Oj, oj, CD Projekt... straciliście masę kasiorki, a "prywatni przedsiębiorcy" się obłowili na tym, że aż pewnie sami jeszcze nie mogą uwierzyć, że to prawda.

A pomyślałby ktoś, że kolekcjonowanie infantylnych gierek, to strata pieniędzy... Jak się wie w co zainwestować, to okazuje się, że to wcale nie jest takie głupie :trollface: .

A kiedy kolejny taki hype? Nieprędko. Prawdopodobnie z premierą... Diablo IV :admin_twisted: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978

Patrzac na to, ile czasu uplynelo miedzy premiera Diablo 2 i Diablo 3, to podejrzewam, ze zanim w nasze lapki trafi Diablo 4, dostaniemy od Blizza inne tytuly, ktorych premiery tez beda bardzo glosne i ktorym hype tez bedzie towarzyszyl. Nie zapominajmy o tajemniczym projekcie Titan. Cokolwiek by to nie bylo, mysle o zakupie przynajmniej dwoch sztuk kolekcjonerek tej gry. Patrzac na to, jakim zainteresowaniem graczy ciesza sie produkcje Blizzarda i ile teraz kosztuje nieodfoliowana kolekcjonerka podstawki do World of Warcraft, to na pewno bedzie to udana inwestycja. Mam tez nadzieje, ze zanim Blizz oglosi rozpoczecie prac nad Diablo 4, wczesniej wyda oczekiwanego od 10 lat Warcrafta 4...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cale 12 euro plus przesylka. ^_^ Co prawda w kolekcjonerce brak jakiejkolwiek figurki czy artbooka znanego z kolekcjonerek pozniejszych gier Blizza (jest za to oficjalny poradnik do gry), ale poniewaz chodzi o serie Warcraft, to nie krece nosem, tym bardziej ze byla to prawdziwa okazja cenowa.

Obecnie po glowie chodza mi jeszcze dwa inne zakupy. Jesli dopisze mi szczescie i prowadzone aktualnie negocjacje ze znajdujacym sie na drugim koncu swiata sprzedawca dobrze sie potocza, a jednoczesnie lampka alarmowa stanu mojego konta nie zacznie migac na czerwono, to calkiem mozliwe, ze polece ostro po bandzie i... Coz, powiedzmy, ze jesli wszystko dobrze pojdzie, to do mojej kolekcji trafi prawdziwa bomba. Na razie nie pisze na ten temat wiecej, bo nie chce zapeszac. W ten weekend wszystko bedzie juz jasne.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czasem beda jeszcze wyzsze, przynajmniej jesli chodzi o zafoliowane kolekcjonerki. No chyba, ze na rynek trafi iles tam tysiecy nowych wydan kolekcjonerskich, ale na to bym raczej nie liczyl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Nie trafi. Jest to już oficjalnie potwierdzone zarówno przez Blizzard Entertainment, jak i przez naszego dystrybutora, czyli CD Projekt.

Jak w tym miesiącu trafią do sklepów zwykłe wersje pudełkowe, to już będzie powód do radości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale mozna sie bylo tego spodziewac. Blizzard nie wydaje slabych gier, w dodatku robi to tylko raz na kilka lat, a i marka jaka jest Diablo ma status kultowej. Zaskoczylo mnie tylko to, jak szybko zwykle wersje D3 zniknely ze sklepow czy to w Polsce, czy w UK i Irlandii, gdzie zdecydowana wiekszosc ludzi gra wylacznie na konsolach. Zaden inny tytul nigdy nie zostal wyprzedany w tak krotkim czasie, nawet jesli mowimy o tych najwiekszych, najglosniejszych seriach jak The Elder Scrolls, Grand Theft Auto, Call of Duty, Battlefield, Mass Effect czy Assassin's Creed. Jak by sie dalej ten rok nie potoczyl, to najwieksza premiere A.D. 2012 mamy juz za soba.

A skoro wspomnialem o Assassin's Creed, to nie wiem jak Wy, ale ja juz zamowienie na AC3 Freedom Edition zlozylem i nawet zastanawiam sie, czy aby drugiego egzemplarza nie zamowic. Nakład bedzie ograniczony, wydanie dosc bogate, wiec na ebay to wydanie pewnie bedzie sie cieszyc sporym zainteresowaniem jeszcze dlugo po pazdziernikowej premierze gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może Wuwu jakiś link do tej wypowiedzi blizzarda? Bo coś przegapiłem. :D

Polecam lekturę tego krótkiego artykułu: http://www.gram.pl/news_8APiJ,i7_Pi_pyta_d...rsk_i_inne.html

Metodą dedukcji można się domyśleć, że "jakiś" kontakt z Blizzardem mają, więc nie jest to informacja wyssana z palca :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja złożyłem na Join or Die, nie mam miejsca na figurki, a i funduszy też nie. Poza tym na gramie nie było, a w grę wchodzi tylko płatność tydzień przed premierą. Dodatki z JoD też są świetne i warte swojej ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...