Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

A ja właśnie odkryłem że jak się w lunecie do połowy wsunie ostatnią "rurkę" to wszystko widać bardzo ładnie i dość wyraźnie :)

Jakbym chciał się jej pozbyć to się odezwę.

Zastanawiam się nieco nad kupnem tej edycji GOTY Two Worlds 2. Wygląda zacnie a i cena nie wysoka. Gierkę też bym z chęcią wypróbował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt GOTY TW2 całkiem fajna bo w cenie premierówki mamy całkiem ładną kolekcjonerke. Choć to oferta tylko dla tych co gry wogóle nie mają bo sam dodatek kosztuje 50 zł więc dla kogoś kto ma podstawke 80 zł za te dodatki może to być za dużo. A co do samego TW2 całkiem fajna gieraka w ciemno brać nie warto ale można się nieźle wciagnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chcę przekazać do informacje, że chętnie znajdę się na liście chętnych odkupić lunetę z Risen 2. W końcu wypada jakoś uzupełnić swoją kolekcję Risen'ową, a do Antałku powinna pasować jak ulał. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, sporo chetnych sie znalazlo na lunetke z logo Risen ;)

@Kaczek93

Imho srednio oplacalny to zakup, skoro w zasiegu reki mamy znacznie bogatsza kolekcjonerke TW2. Edycja Velvet juz od dawna dostepna jest w sklepie Reality Pump za nieco ponad 100zl wiec dzisiejszy news nie jest dla mnie jakims duzym zaskoczeniem ani odkryciem.

@DJAndzia

Skad ta informacja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekaw pierwszej aukcji bądź sprzedaży w inny sposób tej lunety. Nie wiemy, ile ich jest na dodatek były rozdawane za darmo, więc nie znamy ich oficjalnej ceny. Chętnych na zakup nie trzeba będzie długo/daleko szukać (sam chętnie przygarną bym jedną), a prędzej czy później ktoś na pewno będzie chciał ją sprzedać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, tak jak mówiłem wcześniej - temat czytam codziennie, ale udzielam się tylko jak mam coś więcej do powiedzenia :) Właśnie przyszedł ten moment :D

27 kwietnia odkupiłem kolekcjonerkę pierwszego Wiedźmina od brata kolegi. Cena ostatecznie wyniosła 220 zł, nie brałem gry i bestiariusza, które już miałem oraz koszulki, która była używana. Mam zatem pełną kolekcjonerkę bez koszulki za...no, powiedzmy, zjadliwą cenę, jeżeli porównujemy do niektórych aukcji na allegro.

28 kwietnia wyjechałem na majówkę do Niemiec, dokładnie Marl, niedaleko Dortmundu. Byłem tam do 5 maja i oczywiście nie mogłem się powstrzymać przed tym, aby odwiedzić wszystkie sklepy z grami w okolicy. Obleciałem ze 3 Saturny, MediMax, 4 Game Stopy, ogólnie byłem w Gelsen - Kirchen, Oberhausen, Duisburgu, Dortmundzie, Dusseldorfie i paru innych. Nie żeby jechać tam tylko po to, ale skoro miałem okazję - czemu nie ? Dostałem w prezencie na urodziny od znajomych (1 maja :)) za 35 Euro Assassin's Creed Ezio Trilogie, czyli drugą część, Brotherhooda oraz Revelations w bardzo ładnym steelbooku. Niezła oferta, bo żadnej z trzech dotychczas nie miałem, a tej edycji w Polsce nie ma. Udało mi się też nabyć za 10 Euro Fallouta 3 Game of Year Edition. To jedyne moje zakupy (jeśli chodzi o gry :)), ale bardzo udane. Zdjęcia Assassyna niedługo powininem wstawić, może sfotografuję przy okazji cały swój dobytek, kurczę, muszę się zebrać, a nie mam jakoś chęci :) Muszę jeszcze dodać, że możliwe jest, że moi znajomi z Niemiec ściągną mi też w prezencie EK Skyrima. Co do niej, widziałem ją w Game Stopie w Oberhausen za 150 Euro na wszystkie platformy, za tą samą cenę w Saturnie było można też zaopatrzyć się w EK The Old Republic, a 30 euro taniej była Epic Edition Gearsów. W Gelsen ciekawą ofertą była jakaś dziwna EK Drakensanga The River of Time za 22 Euro. Gra była zapakowana w pudełko zbiorcze imitujące księgę. Ostatnio staje się to dość częstym zabiegiem przy grach RPG :) Co było w niej jeszcze ciekawego - nie udało mi się ustalić. Widziałem jeszcze EK Cataclysma w promocji za 48 Euro oraz zachodnią wersję EK Risena 2 za 70 Euro - miernota. Co tam jeszcze...a, przejrzałem aksamitną edycję TW2, ale te metalowe obicia nie wydawały się jakieś...specjalne. To by było chyba na tyle z tego, co gier dotyczy :)

Na koniec chcę jeszcze wyrazić, ze liczę na tych znajomych i EK Skyrima. Byłoby to doskonałe uczczenie mojej pasji, byłaby to moja dziesiąta kolekcjonerka, od razu po dziewiątej EK Wiedźmina :)

Edytowano przez I3ig
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@I3ig

Z niecierpliwością czekam na Asasyny, tylko jak będziesz mógł to powiedz czy jest wydanie ze wszystkimi DLC, bo jak tak, to całkiem łakomy kąsek, dla kogoś kto wcześniej nie kupił żadnego AC. No i dla wielkich fanów, którym brakuje jakimś cudem jakiegoś DLC(jeśli to wydanie pro kompletne).

PS:

Sam wczoraj zakończyłem wgrywać moją kolekcję gier, liczę że za jakiś czas zaprezentuję ją w moim profilu na FA. Jak ktoś chce zobaczyć już teraz, to na PW mogę dać link, bo galeria całkiem spora. :)

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96

Wydaje mi się, że nie ma DLC, bo nic o nich nie napisano :/

Dawaj te linki na PW :) Przy okazji podlinkuj kanał na YT, dam Suba. Widziałem jeden z twoich unboxingów i z chęcią zobaczyłbym, czy coś nowego się pojawiło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz wolną gotówkę i jest komplet (z artbookiem i nie uszkodzonym wisiorem) to myślę że tak,

ostatnio na allegro poszedł za 150 ponad

@TTTr96

ja też poproszę link

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę jak ludzie są dziwni! Na jednej aukcji kolekcjonerka D3 idzie już za 850zł !! Serio ludzie nie mogą po sklepach polatać tylko jak jakieś lemingi kupują tyle przepłacając. Te 500sztuk na premierze w złotych to się chyba w sekunde rozpłynie. Całe szczęście że na gram.pl mam już zaklepane.

Edytowano przez Dariusxq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu macie działający unboxing EK D3. Powiem, że wewnętrzna część pudła wygląda bosko :) Tylko myślałem, że jednak USB będzie czerwone, a nie jakieś takie dziwne czarne :myśli: To chyba jakaś gumowa osłonka, zdaje się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już chciałam zwrócić uwagę, że kiepsko by było, gdyby figurka żołnierza z oddziału Duchów wyszła o wiele gorzej, niż się przedstawia na obrazku, tak jak w przypadku tego pendrive'a z kolekcjonerki D3, ale już chłopak mnie uspokoił, że jeszcze po podłączeniu go do USB może wyglądać całkiem zachęcająco - jak w zapowiadających go obrazkach :D

Zdaje mi się, że to pudełko od D3 widziałam już spory czas temu (tylko gdzieee...?) i nie jest dla mnie teraz zaskoczeniem jego wygląd :)

Byle do Diablo III! :happy:

Edytowano przez emilien2183
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak w przypadku tego pendrive'a z kolekcjonerki D3, ale już chłopak mnie uspokoił, że jeszcze po podłączeniu go do USB może wyglądać całkiem zachęcająco - jak w zapowiadających go obrazkach :D

Oj! Jak dla mnie ten pen z filmiku jest ciut za obły i biednie wygląda, więc jestem niemal pewien, że to tylko jakaś czarna osłonka, której nie zdjęto na potrzeby filmu tak, jak nie rozfoliowywano innych elementów. Trochę dziwny byłby wypadek, gdyby coś czarnego, po podłączeniu do USB, świeciło na czerwono :wink:

RIP1988 - x_X umarłam przez ten film :D

Why? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...