Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

AC3 Freedom Edition zaklepana :) Mówiłem, jakby nikt z 3 sklepów z których zamawiam (empik.com, gram.pl i muve.pl) nie miał tej edycji to brałbym tylko edycję Join or Die, ale za taką cenę, z darmową dostawą nie mogłem nie zaklepać, a jak nie będę miał kasy/nie będę chciał jednak tej edycji/nagle mi się znudzi seria AC to zawsze mogę odwołać zamówienie. Za 250 zł (czyli dopłacam "tylko" 80 zł w odniesieniu do muve.pl za JoD Edition) dostaję świetną figurkę, dziennik Waszyngtona, obstawiam ładne pudełko i komplet DLC, jedynie żałuję że z tej edycji usunięto medalion, ale jakoś bez niego przeżyję, może będzie w miarę tanio do kupienia na allegro :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xPROx- jeśli chodzi o wirtus.pl lubię tę firmę ale ma też swoje wady: częsty brak gier pomimo, że widnieją w katalogu (to jest najgorsze w tej firmie- brak sumiennej aktualizacji katalogu), nieinformowanie klienta o braku pozycji co często skutkuje długim oczekiwaniem na realizację przesyłki (u mnie było nawet 2 tyg za pierwszym razem i pewnie bym czekał dłużej gdybym nie wysłał maila z zapytaniem). Więc jeśli coś zamawiasz to na drugi dzień roboczy od razu wysyłaj maila z zapytaniem czy twoje zamówienie będzie zrealizowane bez przeszkód ( jeśli nie odpisują , pisz do skutku w kolejne dni), u mnie zawsze odpisywali na maile i odpowiadali na pytania. Jak wiedzieli, że wina była po ich stronie to nawet dawali zniżkę (przynajmniej w moim przypadku ale może dlatego, że bardzo dużo u nich kupowałem).

Można u nich brać za pobraniem - opłata przy odbiorze pocztą polską około 17-19 zł ( dawno nie zamawiałem u nich więc cena orientacyjna). Gry są nowe i w folii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bleub: Być może masz rację. Ja się z super ceną spotykałem na długo po premierze gier, stąd takie moje podejście, ze to tania seria. Zresztą na filmie widać, że nie wiem jak to nazwać...to ni tania seria, ni premiera. Takie dziwadło:D

Kartonik da się zdjąć, ale zakończy się to popsuciem pudła. Jest w kilku miejscach przyklejony do niego.

Prawdopodobnie masz rację, że to dystrybutor odfoliował. Rzecz w tym, że nowa folia jest taka jakaś dziwna w dotyku, źle zgrzana. W środku bałagan, instrukcje pogniecione itd. Boli również manewr z książką bo masz rację - napis na pudełku + jego ciężar świadczy, że w środku coś może być a tu ZONK:D Jest ciężko, przez naprawdę grubą instrukcję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xPROx- jeśli chodzi o wirtus.pl lubię tę firmę ale ma też swoje wady: częsty brak gier pomimo, że widnieją w katalogu (to jest najgorsze w tej firmie- brak sumiennej aktualizacji katalogu), nieinformowanie klienta o braku pozycji co często skutkuje długim oczekiwaniem na realizację przesyłki (u mnie było nawet 2 tyg za pierwszym razem i pewnie bym czekał dłużej gdybym nie wysłał maila z zapytaniem). Więc jeśli coś zamawiasz to na drugi dzień roboczy od razu wysyłaj maila z zapytaniem czy twoje zamówienie będzie zrealizowane bez przeszkód ( jeśli nie odpisują , pisz do skutku w kolejne dni), u mnie zawsze odpisywali na maile i odpowiadali na pytania. Jak wiedzieli, że wina była po ich stronie to nawet dawali zniżkę (przynajmniej w moim przypadku ale może dlatego, że bardzo dużo u nich kupowałem).

Można u nich brać za pobraniem - opłata przy odbiorze pocztą polską około 17-19 zł ( dawno nie zamawiałem u nich więc cena orientacyjna). Gry są nowe i w folii.

Dzieki za odp.:) Cena nawet troche "za niska" bo na allegro używki idą po 50-80 ;{

Czyli wysyłać mail w Pn. ? Czy jak dziś wyśle mail to dostane dziś odp.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xPROx

- Wyślij do nich maila we wtorek, w poniedziałek dopiero otworzą zamówienia i będą szukać towaru. Oni nie pracują w weekendy więc nie ma sensu wcześniej pisać. No i uzbrój się w cierpliwość bo mogą nie odpisać od razu następnego dnia. Firma dobra i uczciwa, atrakcyjne ceny jednak brak towaru i mail od nich o treści '...przykro nam, z pana zamówienia będzie brakować pozycji <takiej i takiej> czy zrealizować zamówienie bez tych pozycji?...' potrafi zirytować :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kraven2000

fajny unboxing, najlepszy moment to ten z broszurką CDP :)

fajnie że tak z "jajem" do tego podchodzisz

-a co do wydania, tak naprawdę to jest to wydanie premierowe, jedynie co to dołożyli tą paskudną naklejkę na dole boxa, może chodziło o to że umowy dystrybucyjne nie pozwalały sprzedawać premierówek poniżej pewnej ceny (tak mogło być w tamtych czasach)

-co do otwarcia, mogło być tak że box wrócił ze sklepu do CDP tam go otworzyli i dorzucili płytkę z patchem

-co do bałaganu w pudle no to sory, przecież tam nigdy nie było żadnych wypełniaczy i cała zawartość hulała po pudle

-i ostatnie "zagięcie" okładki pudełka na płyty może wynikać z tego że wkładający towar (nawet pierwotnie) mógł głębiej wepchnąć ;P ten kartonik

PS i ostatnie ładny kocyk :) "synkowy"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xPROx

- Wyślij do nich maila we wtorek, w poniedziałek dopiero otworzą zamówienia i będą szukać towaru. Oni nie pracują w weekendy więc nie ma sensu wcześniej pisać. No i uzbrój się w cierpliwość bo mogą nie odpisać od razu następnego dnia. Firma dobra i uczciwa, atrakcyjne ceny jednak brak towaru i mail od nich o treści '...przykro nam, z pana zamówienia będzie brakować pozycji <takiej i takiej> czy zrealizować zamówienie bez tych pozycji?...' potrafi zirytować

Kurde;/ Wtorek troche daleko ale przetrzymam :) Cena mnie kusi bo widziałem na alledrogo 76 nówka (folia) i przesyłka pobraniowa gratis i po przeliczeniu... Wychodzi że z pobraniową od Wirtusa {wziąlem 18zl} Wychodzi 68zł i dostane dopiero długo po weekendzie a na allegro za 76 Wychodzi tylko 8zł drożej :) Co brać? Bo już nie wiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xPROx:

Jeśli idzie Ci o Wiedźmina 2: Edycję Rozszerzoną na PC to najtaniej jest chyba na gram.pl, gdzie kosztuje 65 zł. W dodatku z przesyłką do punktu odbioru wychodzi razem 69 zł. Tak więc ja osobiście polecam gram.pl, to moim zdaniem najlepszy sklep internetowy w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pankamilek

Recka zwięzła, ale treściwa. Artbook rzeczywiście wygląda na naprawdę porządny, pudło zbiorcze również mi się podoba. Mam jednak wątpliwości co do wartości samego medalionu - jest mniejszy i gorzej wykonany od tego z Wieśka 2 EK rekompensaty za geraltowski łeb (my bad :pokerface: ) (nie mówiąc już o oryginalnym breloku z EK pierwszego Wieśka, który imho wygląda z nich wszystkich najlepiej). Nie wygląda źle, jednak niedosyt pozostaje, bo miast stawiać sobie (jak z artbookiem) poprzeczkę coraz wyżej CDP poszło troszkę na łatwiznę ;)

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pankamilek

Recka zwięzła, ale treściwa. Artbook rzeczywiście wygląda na naprawdę porządny, pudło zbiorcze również mi się podoba.

Lepszego artbooka nie widziałem. To jest powód, dla którego warto mieć to wydanie. A pudełko naprawdę cięzko opisać czy pokazać na zdjęciach, bo świeci się jak psu jajca i wszystko się odbija w nim. Ale na żywo robi piorunujące wrażenie. To prawdziwy wilczy pysk usadowiony w środku!. Zajmuje połowę pudła.

Mam jednak wątpliwości co do wartości samego medalionu - jest mniejszy i gorzej wykonany od tego z Wieśka 2 EK (nie mówiąc już o oryginalnym breloku z EK pierwszego Wieśka, który imho wygląda z nich wszystkich najlepiej).

Po pierwsze - kolekcjonerska edycja W2 na PC nie zawiera medalionu. Medalion był formą rekompensaty za uszkodzone elementy EK. :)

Po drugie - oba medaliony (mowa o tym z rekompensaty i z ME W2) są dość podbne, z tym, że ten z wersji na x360 jest odrobinę mniejszy, lepiej imituje srebro i i nie z tyłu wgłębienia - przez co moim zdaniem jest lepszy od tego przyznawanego w ramach rekompensaty (i dołączanego do edycji premium w sieciach Saturn i Media Markt).

Natomiast "medalion" z kolekcjonerki W1 to tak naprawdę brelok - na szyi nosi się go zwyczajnie niewygodnie. Jest ciężki, ma sporo ostrych krawędzi, przy szybkim chodzie/truchcie boleśnie obija pierś. Dlatego nie porównywalbym go do poprzednich, choć rzeczywiście robi najlepsze wrażenie z racji swej formy. Pomimo tego, że jest najmniejszy z tych 3 wymienionych.

Ogólnie wiedźmińskim kolekcjom poświęcę najnowszy materiał na moim kanale, ale nie należy się go spodziewać wcześniej niż poniedziałek/wtorek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xPROx:

Jeśli idzie Ci o Wiedźmina 2: Edycję Rozszerzoną na PC to najtaniej jest chyba na gram.pl, gdzie kosztuje 65 zł. W dodatku z przesyłką do punktu odbioru wychodzi razem 69 zł. Tak więc ja osobiście polecam gram.pl, to moim zdaniem najlepszy sklep internetowy w Polsce.

Mi chodzi o te normalna :) Co ma w sobie rozszerzona a co ma zwykla?

Sorry za offtop ale potrzebuje odpowiedzi :)

http://allegro.pl/star-wars-the-old-republ...2261525010.html

<crealguy>

Edytowano przez xPROx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o te normalna :) Co ma w sobie rozszerzona a co ma zwykla?

Rozszerzona ma wszystkie usprawnienia, które dostaną posiadacze edycji zwykłej z dniem 17 kwietnia w formie 10 GB patcha. Więc jeśli masz słabe łącze to proponuję kupić Edycję Rozszerzoną, TUTAJ więcej informacji masz.

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem drugie EK D3 :wstydnis: Ciekawe, czy pojawi się jeszcze gdziekolwiek, czy będzie dostępna tylko do czasu, aż empik się wystrzela...

Dobra decyzja, RIP1988. Widać, że myślisz przyszłościowo :trollface: .

A, tak z innej beczki, to chciałbym podziękować osobie, która podzieliła się informacją o tym, że Empik będzie prowadził sprzedaż Assassin's Creed III - The Freedom Edition. Cena jest napawdę atrakcyjna, jak na oferowaną zawartość.

DjAndzia? Jak uda Ci się dorwać Age Of Empires III - Edycja Kolekcjonerska (zresztą zwykła wersja pudełkowa też jest rzadkością), to bierz bez wahania. Potem możesz tylko zyskać :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja, RIP1988. Widać, że myślisz przyszłościowo :trollface: .

no ja mam nadzieję, że dobra i zakup ostatecznie okaże się...yyy...słuszny :wink: choć gdy się patrzy na SC2, to wcale nie jest tak oczywiste :)

PS. te cyferki odpuszczaj na przyszłość :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszego artbooka nie widziałem.( ... )Ale na żywo robi piorunujące wrażenie. To prawdziwy wilczy pysk usadowiony w środku!. Zajmuje połowę pudła.

Zgadzam się w 100% z Tobą: artbook jest rewelacyjny - mnóstwo świetnych grafik, papier kredowy i śmierdzi drukarnią. O okładce już niewspominając :) Jedynym minusem jest dziwne szycie książki, która strasznie trzeszczy gdy się mocniej odegnie kartki. Pudełko zbiorcze a w nim prawdziwy łeb wilka to już creme de la creme tej kolekcjonerki. Moja pierwsza EK i absolutnie nie żałuję wydania tych 219zł, bo gra mi się o wiele przyjemniej niż na PC i z pewnością ukończę go w całości. :)

EDIT: Kurcze, tak miałem wrażenie, że kogoś mi w tym temacie brakuje i już wiem kogo... zaglądam do Baniaków a tam CriXa odstrzelili kilka dni temu - szkoda :/

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padł nowy rekord za kolekcjonerkę (chodzi cena z kosmosu za preorder) RE 6 w wydaniu kolekcjonerskim na rynek wyłącznie japoński to wydatek jednie 105,000 yen (ok. $1300)

Skład gra, skórzana krótka Leona - dowolny rozmiar oraz 4 obudowy na tablet. Podobno już nakład wyprzedany :Dlink

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...