Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

@Dedexus

a rzeczywiście nie doczytałem na amazonie tej informacji, tylko rzuciłem okiem i uznałem że są

co do Empiku widziałbym inną możliwość mieli 2000 dostępne (przykładowo)

1000 rzucili wtedy gdy zrobili to wszyscy a drugi na pewniaka zostawili na później

po co?

teraz wśród graczy się rozejdzie że Empik to ma a inni nie, czyli - Empik jest super sklep

oczywiście mogę się mylić, to tylko moje przypuszczenia nie pracuje tam :)

ale inaczej nie umiem sobie tego fenomenu wytłumaczyć

@Mikel666666

ten gość już w zeszłym tygodniu miał parę ciekawych rzeczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zrezygnować z zamawiania EK Risena 2 na muve i zamiast tego sklepu wybrałem empik. W sumie wyszło mi przeszło 30 zł taniej (sama gra o 20 tańsza, no i przesyłka do salonu jest za darmo).

Z tym Diablo to na serio interesująca sprawa. Zobaczymy, może w ciągu najbliższych dni inne sklepy też wystawią dodatkowe egzemplarze, a empik miał zagwarantowane wcześniejsze otrzymanie egzemplarzy. Chyba, że jest tak, jak pisze kolega marek79. No bo błędu bym się raczej nie spodziewał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że każdy szaleje z edycjami kolekcjonerskimi pochwale się(chwalidupa ze mnie) że dosłownie przed chwilą dostałem Wiedźmina 2 Mroczną Edycję.

Dla fanów Wieśka extra.Reszta poczuje niedosyt.

Oprócz standardowego poradnika i instrukcji(znajduje się w kartonowej otoczce razem z grą) dostajemy wzbogacony art book o nowe lokacje:PROLOG:Świątynia wzbogacona o nowe arty,Samotnia;AKT 1:Posiadłość loredo,Dom dla obłąkanych,Legowisko Kejrana;AKT 2:Okolice Vergen wzbogacone o nowe art, Vergen również,Ziemie niczyje,Pole bitwy zmodyfikowane nieznacznie;AKT 3:Miasto loc Muinne,Las,Komnata Vrana,górski las,Podziemie Loc Muinne,ukryte laboratorium Daerhenny, freski z komnat laboratorium,Arena ,Przedmioty:Mroczne Przedmioty i postacie:Baron Kimbolt, Hrabia Maravel,Cynthia, Brigida,Nieludzie i Frakcje wzbogacone o nowe arty;Potwory:Kejran,Draug wzbogacony o nowe art oraz nowy Wilkołak. Making of - z produkcji intra do gry a na sam koniec papercraft(Dla zainteresowanych mogę podać linka ze stroną do nich - są za DARMO,ale nie mając pewności czy złamię regulamin wstrzymam się). Zawiera również medalion który ZNACZĄCO rożni się od "Medalionu Rekompensaty z Preorderów". Z mrocznej edycji jest mnie wypukły i bardzie prostszy pod względem krzywizn oraz szczegółów. Poza tym ma krótszy wisiorek(łańcuszek lub cokolwiek innego jakkolwiek to nazwiesz).

I najlepsze w tym wszystkim iż efekt 3D nie jest spowodowany odpowiednimi nakładkami z grafikami i folią na zewnątrz, tylko wytłoczonemu logo które zajmuje połowę całego pudełka.

Całe pudełko ma na sobie otoczkę ze przezroczystego sztucznego materiału.Z przodu na górze Pasek xbox 360 na dole przodu po lewej pegi 18 a po prawej logo cd project i Bandai Namco Games a z tyłu tej otoczki nadrukowane atuty gry wraz z najważniejszymi nagrodami.

Edycja posiada identyczne naklejki pod względem wyglądu ja EK Wiedźmina 2, różnią się wyłącznie tłem i dopiskiem "EDYCJA ROZSZERZONA". Dla osób które mają poprzednią ek nie będzie robiło to róznicy,dla detalistów owszem.

Dla mnie wspaniale wykonana ale zabrakło tego czegoś żeby ja polecać każdemu. Wyłącznie dla zatwardziałych fanów Wieśka.

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z DjAndzia. W cenie "poniżej 5 dych" lepszej edycji kolekcjonerskiej NIE DOSTANIECIE. I mówię tu zarówno o samej grze, jak i o dodatkach.

Link podany przez marka79 jeszcze bardziej o tym przekonuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SasWickas

Dzięki za opis. Wygląda to na naprawdę niezłą edycję. Mam nadzieje, że duży nakład sprawi, że spadnie ona z ceny do jakiegoś (dla mnie) rozsądnego pułapu, bo chętnie nabyłbym ją dla artbooka i medalionu (a już najchętniej to widziałbym edycję PS3 z jakąś ciekawą kolekcjonerką).

@daveNWN

Póki co żadnych foto ani videorelacji nie mieliśmy, także wszelkie recenzje mile widziane :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zaraz wrzucę parę fotek - unboxingu nie będę robił, bo są lepsi w te klocki :)

93372437143357919798_thumb.jpg

77695074435888528544_thumb.jpg

24395210973052678144_thumb.jpg

15954762050058963148_thumb.jpg

71512734853170385269_thumb.jpg

09346707636983881449_thumb.jpg

Fotki robione na szybko, bo baterie padały i padły a z pada nie wyciągnę, bo gram w Wiesia i jest miodnie - do zobaczenia za kilka dni! No life! ;)

I jakby co to mogę wrzucić jeszcze zdjęcia jakieś bardziej szczegółowe np. środek boxa z grą czy coś tam :)

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehm, nie ma lepszych i gorszych, cytując klasyka "śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej" itd. ;) Czekamy na zdjęcia.

Edit. Noo, edycja wygląda fajnie. Najbardziej podoba mi się to pudełko zbiorcze z trójwymiarowym motywem głowy wilka. Świetny pomysł.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, te zdjęcia wzmagają mojego zajoba na punkcie tej edycji... jest tak jak się spodziewalem - szalenie dobrze jakościowo, ilościowo genialnei biorąc pod uwagę cenę (praktycznie standardowa cena nowości na x360) a ttuaj mamy EK. Mój unboxing pojawi się jutro ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a na gramowym fejsie pokazano, jak wygląda amulet

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-...215031852_n.jpg

"Info dla kolekcjonerów ? medalion z Mrocznej Edycji to nowy model. Na powyższym zdjęciu po lewej leży właśnie ten z Mrocznej, a po prawej wersja, którą już wszyscy dobrze znacie."

No i robi to całkiem ładne wrażenie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exclusive

Dla mnie ten "który już dobrze znamy" wygląda o wiele lepiej. Jest bardziej szczegółowy i wygląda też bardziej wypukle. No i trochę fajniejsza, ciemna barwa.

EDIT

A wiecie co to za amulet ?

http://allegro.pl/wiedzmin-medalion-dla-pr...2272065394.html

I znalazłem też cholernie epicką figurkę :tongue: .

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DjAndzia

to to już tam wisi od 2-3 miesięcy co najmmniej

jak zejdzie do miłych dla oka 50 PLN to wezme

@Rafi

mnie to wygląda na Made in PRC, choć mogę się mylić, z drugiej strony to obramowanie jest tak absurdalne że ciężko mi przyjąć że to oryginał

@down

spoko ja tak tylko informacyjnie

ale zabiłaś ćwieka, młoda godzina i co - nikt nic nie wie :) (ja też choć się rozglądałem)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w Empiku, bo i cena bardzo dobra (250 złotych) w dodatku, jeśli empik wynegocjował tą edycję, to zapewne tylko on będzie ją miał (po e-mailu z ultimy, można wywnioskować, że jeśli Ubisoft wypuści FE do "szerokiej" sprzedaży to będą ją mieli, jeśli zostawi ją dla siebie, i ewentualnie nielicznych sklepów które podjęły negocjacje, to nie). Martwi mnie tylko cena, mam nadzieję, że to nie jest Join or Die Edition. Niedługo napiszę jeszcze w tej sprawie do ich działu obsługi klienta, ale nie ma co, miła odmiana. W szczególności, że ani Ultima, ani Muve raczej tej edycji nie będzie miało.

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...