Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Kolekcjonerka BioShock: Infinite na pewno będzie wypasiona, twórcy pokazali, że robią super kolekcjonerki.

Ja bym chętnie zobaczył NHL 12 z krążkiem w środku tylko prawdziwym, a np. kolekcjonerkę FIFY z nasionami trawy takimi jakich używają na stadionach Barcelony, Arsenalu, Realu Madryt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze nie zarzucił takiego tematu - jak sądzicie, co znajdzie się w kolekcjonerce Diablo III? Póki co wiadomo tylko, że zostanie wydana i nic poza tym, ale ja bym chciał tam zobaczyć:

- Grę

- Jakieś fajne, duże pudło

- Poprzednie dwie części na pendrivie

- Jakąś figurkę

- Soundtrack

- Artbook

- Making of

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze nie zarzucił takiego tematu - jak sądzicie, co znajdzie się w kolekcjonerce Diablo III? Póki co wiadomo tylko, że zostanie wydana i nic poza tym, ale ja bym chciał tam zobaczyć:

- Grę

- Jakieś fajne, duże pudło

- Poprzednie dwie części na pendrivie

- Jakąś figurkę

- Soundtrack

- Artbook

- Making of

Ja o tym nawijam bez przerwy. :P Standard: Gra: DIII + miły dodatek, wszystkie poprzednie części. Podkładka pod mysz, figurka, artbook - podstawa. Soundtrack + Making off na pewno będą aczkolwiek mi na tych dodatkach nie zależy. Pendrive? Hmm, tylko jeśli kształtem przypominał by samego wielkiego Diablo! ^.^ Peta do WoW-a :) A marzeniem byłaby już Staves - naturalnych rozmiarów! Mrrau! Plus jeszcze miły dodatek niespodzianka od Blizza. :)

A ja się zapytam czy można gdzieś jeszcze kupić EK Alana Wake? Bo gra jest genialna a zaciekawiła ta książka? I czy ta książka jest po polsku?

Oczywiście, że można. Tylko niestety już nie tak tanio jak ostatnio na Ultimie: LINK - VOBIS.

Edytowano przez Casioner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wywołany został temat kolekcjonerki Lego. I muszę was zaskoczyć, że jest taka (chyba tylko X360 i PS3) ->

111103000721b.jpg

W zestawie:

- bonusowe DVD z "making of..."

- 2 magnesy z logiem Gryfonów i Ślizgonów

- dostęp do ekskluzywnego filmiku z "making of" HP Insygnia Śmierci cz.II

- stylowe, odblaskowe pudełko

- no i gra :)

@lunatyx

Książka nie jest po polsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mam byc szczery, to ta kolekcjonerka HP LEGO jest tak biedna, ze powinna byc nazywana edycja limitowana raczej. 2 magnesy i filmiki? Dobre sobie. /facepalm

Ale dzieki za podzielenie sie z nami tym info daveNWN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wywołany został temat kolekcjonerki Lego. I muszę was zaskoczyć, że jest taka (chyba tylko X360 i PS3) ->

W zestawie:

- bonusowe DVD z "making of..."

- 2 magnesy z logiem Gryfonów i Ślizgonów

- dostęp do ekskluzywnego filmiku z "making of" HP Insygnia Śmierci cz.II

- stylowe, odblaskowe pudełko

- no i gra :)

@lunatyx

Książka nie jest po polsku.

Ech, nawet typowanych przeze mnie klocków nie dali. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shortyy

Też zakupiłem Batmana na Muve.pl, ale mój przyszedł strasznie poszarpany i bez kodu na DLC w środku. Za 70 zł to była okazja, ale jakość rzeczywiście jest nie za dobra. Co do Batrangu, edycja zagraniczna jest również wykonana z plastiku. Jest dużo unboxingów na YT i wszystkie Batrangi są z plastiku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...