Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

'Zresztą, strasznie dziwi mnie fakt, że nikt sobie tego nie zaklepie na amazonie - cena niemal taka sama jak w Polsce. Najlepiej iść na łatwiznę i płakać, że się nie da. Mam już doświadczenie z zakupami zagranicznymi i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie ma z nimi kłopotów.

Może się obawiają tego, że zostaną pozbawieni polskiej wersji językowej? To tylko takie pytanie hipotetyczne, bo sam nie wiem, jak to zostanie rozwiązane. Może będzie można później dociągnąć jakieś paczki językowe? Nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaper? Powiedz to osobie, która na Allegro zapłaciła 600 zł za pre-order... :trollface:

P.S. Kolejnego widzę... :trollface:http://allegro.pl/diablo-iii-3-preorder-ed...2247374425.html

[DOPISEK]

To chyba ten sam gość, co poprzednio, ale rzuca kolejne pre-ordery. Czy ja dobrze widzę? Z poprzedniej aukcji pre-ordera za 600 zł kupiły 2 osoby? LOL .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cóż, sprzedalem i ja swoj zaklepany egzemplarz Diablo 3. Przy tych 600 zł które pokazywaliście moje 400 nie robi wrażenia ;P. Staram się znaleźć granice miedzy poczciwością a zyskiem :pokerface: .

Kupię natomiast na własny użytek Mroczna Edycję Wiedźmina 2, grę na x kloca odsprzedam, bo nie posiadam konsoli.

Ten artbook z DE jest wspaniały! O niebo lepszy niż w wersji pecetowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam, nie przesadzajcie już z tym artbookiem. Do tej pory podawaliśmy artbook pecetowy jako wzorowy przykład. Choć xboxowy wygląda lepiej, to nie zmienia to faktu, iż ten na PC nie jest o wiele gorszy.

Ja dla samej zawartości "Mhrocznej" Edycji nie kupię. Choć taki medalion chętnie bym przygarnął. A artbook - jakoś nie zbieram ich dla okładek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tego gościa co wystawia Diablo III w diabelskich cenach, to ma jeszcze w ofercie Risen 2: Mroczne Wody w "atrakcyjnej" cenie 319 zł, czyli tylko 59 zł drożej, niż na Muve.pl:

http://allegro.pl/risen-2-edycja-kolekcjon...2240951207.html

Ciekawe, czy i tu znajdą się chętni :trollface: ?

P.S. A, jak kilka stron wstecz pisałem, że edycje kolekcjonerskie, to niezła żyła złota, to każdy patrzył z niedowierzaniem :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko to. przy okazji sprzedał też kilka egzemplarzy ME3 za 250 zł, co akurat przy tym, co działo się wcześniej, jest wręcz promocyjną ceną. Teraz też ma "ostatnią sztukę" na Xa za 300zł. A wszystko opiera się na tym, by się raz na dzień/dwa zainteresować i zajrzeć do paru sklepów, czy do tematu takiego, jak ten, wyhaczyć okazję i żerować na niewiedzy innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie, to gościu ma niezły biznes. Pomyślcie tylko, sprzeda 2 egzemplarze Diablo III za 600 złoty (to już zarobił 400), kilka egzemplarzy ME3 (załóżmy 5) za cenę 250 złoty (to zarobek kolejne 250 złoty) i jeszcze trochę EK Risena 2. Łączenie to gdzieś tak wyjdzie 850 złoty, a nic przy tym nie zaryzykował, o jakimkolwiek wysiłku nie mówiąc (kliknięcie kilka razy). W dodatku, to wszystko jest całkowicie legalne (co jest jeszcze lepsze). Zmieniając lekko temat, to jak dokonać rezerwacji w ubi.shopie? Bo chciałem popatrzeć na ceny przesyłki, ale kiedy klikam zakładkę "rezerwacja" to wyskakuje mi okienko z dostępnymi wersjami, na którym nic nie mogę zaznaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przed premierą sklepy otrzymają jeszcze trochę sztuk kolekcjonerek i każdy będzie usatysfakcjonowany. Nie będą to oczywiście wielkie ilości, ale zdeterminowane osoby powinny zostać zaspokojone w tej materii. Cierpliwości. Zresztą, strasznie dziwi mnie fakt, że nikt sobie tego nie zaklepie na amazonie - cena niemal taka sama jak w Polsce. Najlepiej iść na łatwiznę i płakać, że się nie da. Mam już doświadczenie z zakupami zagranicznymi i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie ma z nimi kłopotów.

W przypadku amazonu głównym problemem jest sposób płatności, wyłącznie kartą kredytową. W Polsce banki, sklepy od lat pielęgnują brak zaufania do tego środka płatności, dominuje płacenia przy odbiorze lub przelew z konta na konto, nikt nie ma ochoty podawać nikomu nr swojej karty, szczególnie że większość osób tych kart nawet nie posiada.

Kiedyś pisałem do amazonu czy jest możliwość przelania pieniędzy na ich konto, oczywiście w tej sytuacji oni nic nie ryzykują ale i tak się nie zgodzili.

Wątpię żeby blizz chciał zarobić na EK D3, ilość egzemplarzy ma trafić i zadowolić głównie najwierniejszych fanów. To na zwykłej edycji chcą zarobić najwięcej, ona się liczy a nie dodatki pokroju ścieżki dźwiękowej czy pendrivea. Przy 10 czy 11 mln. graczy WoW dochód jaki przyniesie EK D3 nawet nie zostanie zauważony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawych rzeczy jak ktoś chce zarobić to warto zainwestować w "Wieśka" na X-box [...]

Rzeczywiście. Na E-Bay pojawiło się kilka aukcji. Oto przykładowa:

http://www.ebay.co.uk/itm/Witcher-2-Assass...=item231ba302f7 .

Na dole jest nawet adnotacja:

PLEASE NOTE - the game will be a European import, with both English language and subtitles available.

Czyli prawdopodobnie gra będzie sprowadzona z Polski i sprzedana w Wielkiej Brytanii z powodu wyczerpania całego zapasu tej "kolekcjonerki" na tamtejszym rynku, a język angielski będzie można sobie bez problemu ustawić. Także angielscy klienci nic nie tracą.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rati- EK Killzone'a moim zdaniem bardzo dobra, sam ją posiadam i jestem bardzo zadowolony, więc za 180 zł warto ją nabyć. Natomiast co do EK Wiedźmina 2 na Xboxa to doszedłem do wniosku, że postąpię jak pankamilek- grę na X-a sprzedam, a zawartość kolekcjonerki zachowam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena może i wysoka (330 zł), ale i tak mniejsza od premierowej. Poluję na tą EK już ponad rok i jest ona praktycznie nie do zdobycia poza lokalnymi sklepami. Pewnie poprosiłbym Was o pomoc w jej zakupie, ale niestety nie mam obecnie środków. Jeśli poleży co najmniej do lata, to prawdopodobne, że będę chętny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym diablo jak widzę już parę osób sobie dorobiło

i to nie wydając ani grosza na inwestycje (bo przecież opłacać będą je tydzień przed premierą) a co więcej skuszeni wpłacają im kasę już dziś to lepsze niż oscylator i inne ART-B :)

a z ciekawostek dla kolekjonerów

http://allegro.pl/saga-baldur-s-gate-dvd-k...2249652448.html

http://allegro.pl/resident-evil-2-3-box-un...2249792448.html

@down

no zniszczone ale i tak unikat i kogoś może zainteresować, zresztą ten koleś co jakiś czas wystawia takie perełki, musiał mieć imponującą kolekcję

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...