Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Hehe no racja... ale nie potrafię Ci powiedzieć dlaczego się pomyliłem pomimo że to oczywista oczywistość :) Chyba trzeba w końcu pograć w Fallouta skoro już o tym człowiek zapomina.

Już poprawiam.

@down

Nie żadne spokojnie tylko takie babolce trzeba zwalczać... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam w kolekcjonerkach chyba najbardziej pociągają mapy świata - wspaniała sprawa. Żałuję że nie mam takiej do New Vegas, z racji że to jedna z moich ulubionych gier chciałbym mieć jej kolekcjonerkę, ale nie jestem masochistą żeby, nawet jeśli dziś ją znajdę dawać tak wiele polskich złotych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam w kolekcjonerkach chyba najbardziej pociągają mapy świata - wspaniała sprawa. Żałuję że nie mam takiej do New Vegas, z racji że to jedna z moich ulubionych gier chciałbym mieć jej kolekcjonerkę, ale nie jestem masochistą żeby, nawet jeśli dziś ją znajdę dawać tak wiele polskich złotych.

Jeśli mówimy o Falloucie i mapach to mam jedno marzenie: Ogromna mapa świata, na której jest pokazane kto jak ucierpiał w czasie Wielkiej Wojny, zaznaczone byłyby granice państw przed wojną, zaznaczone terytoria nowych potęg (NCR, CL, BoS), zaznaczone wszystkie lokacje, które pojawiły się do tej pory w tej serii, wszystkie schrony z opisem "Social Experiments" które w nich się działy. A z tyłu chciałbym mieć kompletną oś czasu z wszystkimi wydarzeniami jakie do tej pory miały miejsce oraz portrety głównych postaci.

Ech... marzenia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK New Vegas bardzo stylowa jest. Podoba mi się to pudełko, taki styl retro, który przyznam bardzo lubię. Fallout4 jednak musiałby się dość mocno postarać aby przekonać mnie swoim kolekcjonerskim wydaniem do zakupu. A teraz niech pozostanie mi tylko i wyłącznie oczekiwanie na EK DIII.

Jeśli mówimy o Falloucie i mapach to mam jedno marzenie: Ogromna mapa świata, na której jest pokazane kto jak ucierpiał w czasie Wielkiej Wojny, zaznaczone byłyby granice państw przed wojną, zaznaczone terytoria nowych potęg (NCR, CL, BoS), zaznaczone wszystkie lokacje, które pojawiły się do tej pory w tej serii, wszystkie schrony z opisem "Social Experiments" które w nich się działy. A z tyłu chciałbym mieć kompletną oś czasu z wszystkimi wydarzeniami jakie do tej pory miały miejsce oraz portrety głównych postaci.

o.O troszkę by musieli posiedzieć nad opracowaniem takowej mapy.

Edytowano przez Casioner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie mapy nie kreca. Wystarczy, ze znowu dadza figurke Vault Boy'a albo postaci w pelnej zbroi Brotherhood of Steel, ewentualnie jakiegos supermutanta i bede szczesliwy. Brak tego elementu zdecydowal o zakupie zwyklej edycji New Vegas, bo chociaz ladnie wygladala, to falloutowe zetony do gry nie znajduja sie na szczycie mojej listy must-have. Za to bardzo podobala mi sie EK Fallouta 3. Oprocz fajnej figurki maskotki serii dostalismy tez pudelko "sniadaniowe". Nie wiem co prawda jak sie w nim nosi sniadania, ale za to doskonale sie sprawdza jako pojemnik na filtry i inne drobne akcesoria do mojego lustra Nikona. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyobraźcie sobie gdyby był taki hełm jak w Killzone 3, tyle że z Brotherhood of Steel albo Enclave. Pięknie by to wyglądało na półce. Nie pogardził bym też jakąś repliką pistoletu laserowego w skali 1:1. A jak dla mnie taka figurka z BoS obowiązkowo musiała by trzymać Laser Gatlinga / Działko obrotowe - epickie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... ja bym wolal figurke zolnierza Brotherhood of Steel trzymajacego w jednej rece loda, a w drugiej czerwony balonik. ;) A tak na serio, to oczywiscie, jak najbardziej pisze sie na wersje z jakims wielkim, ciezkim, dwurecznym dzialkiem, co by bylo widac, ze mamy do czynienia z totalnym bad assem. :laugh:

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał, żeby kolejny fallout zawierał coś, czego żadna inna kolekcjonerka nie byłaby w stanie zaoferować. Coś, na co nikt przedtem nie wpadł. Dlatego uważam, że świetnie by było gdyby w kolekcjonerce był model schronu do samodzielnego sklejenia/złożenia od firmy Revell lub Italieri ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zodiak, jeszcze zanim przeczytalem Twoj post pomyslalem wlasnie o butelce Nuka-coli. ;) Mogloby byc tez stylizowane wydanie jakiejs gazety z samego poczatku konfliktu, kiedy bombki dopiero zaczely spadac albo stylizowany album ze zdjeciami w sepii z zycia przed i po wejsciu do schronu. Pomarzyc zawsze mozna, no nie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matrix312 Na co w czwórce żetony z NV?, po co figurka Valut-Boya, skoro taka już była. Co do repliki to zmieści się co najwyżej pistoletu, granatu. Gdybyś chciał tak wielką broń było by to niemożliwe lub cena była by obłędna.

Tesu dobrze mówi - można pomarzyć. A jak dla mnie właśnie takie klimatyczne dodatki, jakie wymieniłeś są najlepsze, z niesamowitym Fallouowym klimatem.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerkę NV mało kto kupił.Zresztą źle się wyraziłem - nie chodzi mi o TE SAME żetony.Mogą być inne, ale moim zdaniem to jeden z najbardziej klimatycznych dodatków z kolekcjonerek Fallouta.A co do figurki VB to też nie musi być ta sama (zresztą patrzę na to samolubnie bo nie mam kolekcjonerki F3 :D )Co do repliki to wiem, że to nierealne no ale marzyć każdy lubi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Bethesday mogla by sie pospieszyc i oglosic wreszcie zawartosc kolekcjonerki Skyrim. Jestem ciekaw, co nam przygotuja. Obstawiam, ze znajdzie sie w niej mapa obszaru, soundtrack, making of, artbook i jakies dlc ze sprzetem moze. Mam tylko nadzieje, ze oprocz tych standardowych dla kolekcjonerek RPG elementow dadza jeszcze cos naprawde fajnego.

A wracajac do Fallouta 4, to zamiast zetonow takich jak w NV mogliby dac kilka kapsli po Nuka-coli. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o dodatkach do F4, a mnie najbardziej interesuje jaki będzie pudełko. Pudełko śniadaniowe i plastikowe opakowanie na karty i żetony z lat 50 podniosły poprzeczkę wysoko...

Ale najbardziej ciekawi mnie jak będzie wyglądać kolekcjonerka BioShock: Infinite. O Falloucie 4 nie wiadomo nic, nie ma nawet zapowiedzi. A BioShock: Infinite zbliża się z każdym dniem. Jakieś pomysły co może być w takiej kolekcjonerce? Ja sądzę, że znowu dadzą plakaty, bo aż się prosi patrząc przez pryzmat frakcji z jakimi będziemy walczyć. Nie wiem tylko czy znowu zabawią się w ukrywanie informacji. Artbook też pewnie dodadzą. No i soundtrack. Ale dalej to nie wiem ;)

Edytowano przez DUSTDEVIL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jeśli będą chcieli ukryć jakąś informacje, to nie w ten sam sposób co z Bioschock'iem 2. Pewnie twórcy znów będą chcieli wszystkich zaskoczyć.

Moim zdaniem wielkim niewykorzystanym potencjałem są gry Lego i możliwość dodawania klocków do ich wersji kolekcjonerskich. Figurki kilku postaci z sagi gwiezdnych wojen do Complete Saga były by odjazdowe. Jestem już za stary na takie zabawki, ale wciąż pozostał sentyment :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby to fajne, ale :

-najczęściej gry LEGO kupują rodzice, a nie sądzę, by brali edycję droższą :)

-zajmowałoby to sporo miejsca (no chyba, że byłyby to same figurki)

-cena w zależności od zestawu dołączonego mogłaby różnie zdrożeć (od 20zł do 100 zł)

Chociaż sam w sobie pomysł niegłupi (mini Voldemort z LEGO Harry Potter byłby komiczny :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...