Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@pat661: "Jak się pojawi to się dowiesz" ;). Jak na razie, nic nie słyszałem EK nowego Hitmana, a, że premiera coraz bliżej, to można wysuwać wnioski, że albo premiera będzie odłożona (bo jak na razie o grze bardzo cicho, co jest, aż dziwne), albo EK zostanie potwierdzone w ciągu najbliższych tygodni lub w ogóle. Specjalnie na nowego Hitmana nie czekam, jednak z Borderlands, jest bardzo podobna sytuacja. Jedyne więc co pozostaje, to po prostu mieć nadzieję, że twórcy czekają na dobry moment do ujawnienia chociaż rąbka tajemnicy o edycji kolekcjonerskiej swojej gry ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na śmierć zapomniałem o nowym Hitmanie, a jest to jedna z tych marek, które wspominam z nostalgią. Zwłaszcza pierwsze dwie części, z którymi jestem najbardziej emocjonalnie zżyty. Edycja kolekcjonerska bądź specjalna byłaby dopełnieniem wyjątkowego wydarzenia, jakim będzie premiera najnowszej części. Trzymajmy kciuki, a może na dwa miesiące przed premierą coś zostanie odkryte.

@Ferrou,

I tak i nie. Dlaczego? Ponieważ mam w planach kupić osobno zachodnią kolekcjonerkę Shoguna 2 (200 zł z groszami), która zawiera figurkę samuraja oraz osobno zestaw szachowy (ok. 150 zł). Oczywiście nie będę wszystkiego kupował na raz i prawdopodobnie w drugiej połowie roku. Moim priorytetem są szachy - cudne wykonanie tej królewskiej gry.

EK Drivera San Francisco jest nadal dostępna w dużych ilościach. Ceny zaczynają się już od 120 zł, zatem nie jest to kosztowny wydatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Będzie EK Hitmana, czy nie będzie? Oto jest pytanie"

A ja zadam inne pytanie: Czy kiedykolwiek Hitman doczekał się jakiejkolwiek edycji kolekcjonerskiej?

Wracając do... Assassin's Creed III... :trollface:, to znów odwiedziłem Amazona w poszukiwaniu The Freedom Edition. Niestety nie znalazłem. Czyżby nasz rynek był aż takim priorytetem dla Ubisoftu :trollface: ? Jedyne, co się pojawiło, to Join Or Die Edition za około 42 funty, czyli niecałe 210 zł (darmowa wysyłka do Polski): http://www.amazon.co.uk/Assassins-Creed-Jo...1692&sr=8-3 .

[DOPISEK]

Yaper? Możesz zarzucić linkiem z łaski swojej?

[DOPISEK 2]

Dzięki, Bleub. Oprócz PC, to wersja na Xbox 360 też ujdzie :) .

[DOPISEK 3]

O. To jest to, czego szukałem. A teraz na chwilę wybaczcie... :trollface:

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu,

Szachów akurat nie ma obecnie w sprzedaży, oferta zakończyła się tydzień temu, ale nikt nie kupił, więc jest ogromna szansa, że jeszcze będzie możliwość ich dorwania. Jak się pojawi taka opcja to dam znać. Co do kolekcjonerek z figurką samuraja to wejdź na Amazon, są również oferty z darmową dostawą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak króciutko - Shogun 2 EK "zza odry" wbija w fotel, nasza była całkiem fajna ale ta z tą figurką i szachami, no miodzio

uncharted też klimatyczne (tylko manual mi się nie spodobał - rozkładany!? ) szkoda że cena jak dla mnie z innej bajki, za to fajny unboxing zwłaszcza fragmenty z Do not eat mi się podobały :) - kto to robił ktoś stąd?

szkoda że bez fotek i nie wiadomo czy komplet ale jeśli komplet to by nie bylo drogo

http://allegro.pl/planescape-torment-w-kar...2242444773.html

a tu z kolei gość sprzedaje chyba wszystkie elementy z EK Fallout NV

niestety każdy na innej aukcji

http://allegro.pl/fallout-new-vegas-edycja...2241979913.html

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten Twój kumpel wszystko ładnie rozpisał. Nawet ze wzorami :trollface: . Ja muszę jeszcze znać odpowiedź Ultimy. Czy złożony pre-order = towar w kieszeni.

Na E-Bay znalazłem Age Of Empires III - Collector's Edition za jedyne 100 zł. To dobra cena, jak na tak unikatową pozycję: http://www.ebay.co.uk/itm/Age-Empires-111-...=item2ebcadd6d7 .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978

cena dobra i pozycja też niczego sobie :)

szkoda że u nas AoE3 wydano jako kolekcjonerską w takim biednym wydaniu (nie pamiętam dokładnie - sam artbook chyba?)

@TTTr96

fajna inicjatywa, proponowałbym jedynie modyfikację wzoru :)

na stronie tani.kurier.pl można zamówić przesyłkę kurierską z UPS-a o wadze do 30kg za 20zł i sami po nią przyjadą :), korzystałem kilka razy jako kupujący i sprzedający, nie miałem żadnych zastrzeżeń - przydatne zwłaszcza przy gazetach na poczcie wyjdzie ze 2 razy tyle przy dużych wagach:D

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Będzie EK Hitmana, czy nie będzie? Oto jest pytanie"

A ja zadam inne pytanie: Czy kiedykolwiek Hitman doczekał się jakiejkolwiek edycji kolekcjonerskiej?

Jeśli byśmy podpięli pod EK serię The World of to tak klik. Choć bardziej pasowało by do niej określenie edycja specjalna niż kolekcjonerska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś byłby zainteresowany zakupem Freedom Edition, to jak pisałem wcześniej będziemy robić z kumplem paczkę zbiorową. Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam tutaj.

Również czekam na maila od Ultimy - jeśli ten pre-order to ich wymysł z czapy i z czasem na stronie pojawi się "towar wycofany ze sprzedaży", myślę, że dołączę się do ekipy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na E-Bay znalazłem Age Of Empires III - Collector's Edition za jedyne 100 zł. To dobra cena, jak na tak unikatową pozycję(...)

Cena rzeczywiście byłaby świetna, gdyby nie fakt, że to aukcja. Czyli cena końcowa może być znacznie wyższa. A że póki co nikt nie licytuje? Zobaczymy. W każdym razie gdyby nie fakt, że nie mam możliwości kupowania za granicą (tylko internetowy przelew), to być może bym się wyposażył, bo wygląda zacnie, a i należy do mojej ulubionej serii. Fakt, AoE III nie trzyma poziomu i klimatu poprzedników, ale to wciąż jeden z najlepszych RTSów w historii growej rozrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś dostałem to na co czekałem dobrze mieć wolny dzień w taki dzień :)

Wiesiek 2 (110)- używka ale poza lekko widocznym używaniem poradnika i instrukcji jak nowy

Dead Island (180)- nówka w folii (znaczy już bez - gadżety rzeczywiście śmierdzą chińszczyzną ale i tak mi się bardzo podoba bo jest ich cała masa i pasują do klimatu "walki o przetrwanie")

no i zamówienie z Kurtmedia

i tu niestety lekko się rozczarowałem i zepsuli mi trochę radochę (ale tylko ociupinkę :D)

Prince of Persia Zapomniane Piaski - tu wszytko ok

Settlers 7 - też ok

oraz IŁ 2 - i tu niestety mam delikatny niesmak bo pudełko jest dość wyraźnie "złamane" po taśmie (takiej co to w media marktach spinają pudła)

dodatkowo opakowanie całości to była folia bąbelkowa która nie "objęła" całego Iła więc i narożniki boxa się "zaokrągliły" trochę szkoda bo prócz tego kilka drobnostek w stylu tanie słuchawki myszka etc. i wszystko było ok prócz tego Iła zastanawiam się czy to reklamować czy odpuścić bo jednak kolekcjonerskie nowe wydanie to mogłoby być nie zniszczone :/

poszło na to sporo więcej niż wynosi mój "planowany" budżet na gry ale i tak ceny uważam za okazyjne:)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ultima całą sprawę z FE sobie wymyśliła, to również jestem chętny na wspólne zamówienie z ubi.shopu. Chociaż z drugiej strony, i ultima i muve.pl wystawiło swoje pre-ordery, tak też wątpię, aby była to pomyłka (jednak nigdy nic nie wykluczam). Jak ktoś dostanie maila od ultimy w sprawie tego pre-orderu, to byłby tak miły, umieścić go tu ;)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mail z moim pytaniem odnośnie zamówienia Freedom Edition i odpowiedź ultimy.

Witam,

Na obecna chwile równiez wyłaczylismy te wersje, niestety przy tej sytuacji

nie moge obiecac na 100 % ze bedzie dostepna ta wersja.

Pozdrawiam,

Rafał Pakuła

Specjalista ds. sprzedaży

www.ultima.pl

rafal@ultima.pl

Witam

Mam pytanie odnośnie Assassins Creed 3 Freedom Edtition.Ze wszystkich

sklepów które oferowały tę edycję ona zniknęła na każdą platformę.Złożyłem u

was na nią zamówienie w wersji ps3 i mam zamówienie potwierdzone ale czy na

pewno będzie zrealizowane?Z mojej perspektywy to wygląda jakby ubisoft

wycofał możliwość kupienia jej gdziekolwiek poza ubishop dlatego jeśli jest

możliwość prosiłbym o potwierdzenie że nie mam się czego obawiać.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoszek? Dzięki za info. Czyli mamy sytuację patową :trollface: ...

Pozostaje cień szansy, że bliżej premiery jakieś sklepy wysyłkowe zdecydują się na "zorganizowanie" tej edycji Freedom. Liczę po cichu na Gram.pl

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam dylemat - czy brać edycję Join or Die czy kombinować z droższą przesyłką za Freedom Edition, w której dopłacamy za figurkę i parę DLC równocześnie tracąc naszyjnik asasynów. Jak żaden sklep z których zamawiam (gram.pl,muve albo empik.com) nie da Freedom w dobrej cenie (do 300zł) to wezmę JoD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh a ktoś parę stron wstecz wyśmiał mnie, że obawiam się, że nie dostane swojej kolekcjonerki AC3.

Napisałem maila odnośnie sprawy zniknięcia Freedom Edition z ich oferty. W odpowiedzi dostałem mail z linkiem do ich strony z informacją na temat statusu zamówień. Moje zamówienie tej edycji posiada status "Zamówienie potwierdzone" czyli moje zamówienie czeka na realizację. Mniemam, że to na 100% oznacza, że w odpowiednim czasie dostane grę w ręce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam dylemat - czy brać edycję Join or Die czy kombinować z droższą przesyłką za Freedom Edition, w której dopłacamy za figurkę i parę DLC równocześnie tracąc naszyjnik asasynów. Jak żaden sklep z których zamawiam (gram.pl,muve albo empik.com) nie da Freedom w dobrej cenie (do 300zł) to wezmę JoD.

Również się nad tym zastanawiam, ale chyba jednak brałbym tą z medalionem. Przez figurkę cena na pewno mocno podskoczy. Z resztą te figurki, które były poprzednio nie zachwycały, a na AG można wyrwać piękne figurki z serii AC za nie złą cenę. Myślę, że to samo będzie w przypadku Conora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że z Freedom Edition zaczyna się hype taki jak z Diablo III i niepewnościami co do zamówionych kolekcjonerek. Ciekawe, czy Ubisoft przy przydzielaniu nakładu na poszczególne kraje dowie się ile pre-orderów ludzie już w Polsce zmówili i że zainteresowanie jest spore.

Ja jestem w miarę spokojny, najwyżej dołączę się do tej Waszej akcji ze zbiorowym zamówieniem :wink: .

@Maliniorz

Nie wiem czy widziałeś, ale ostatnia figurka Ezio od Ubi (ta z Revelations) wygląda bardzo przyzwoicie jak na swoją cenę.Zachęcam do zobaczenia moich fotek.

@down

TA też nie wygląda źle, tym bardziej za obecną cenę (kiedyś kosztowała 120). To też figurka od Ubi, nawet była z nią edycja gry. A te za 60 zł faktycznie niezbyt fajne.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...