Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@pankamilek

W iście flegmatyczny sposób podszedłeś do prezentacji ;), do pokazania tak wiele w końcu nie było. Wyszło fajnie, bo masz spore pojęcie o czym mówisz i ogląda się toto przyjemnie. Następnym razem odrobinkę więcej przygotowania byłoby wskazane - filmik trwałby te 2 minutki krócej, a oglądało by się jednak jeszcze przyjemniej i z jeszcze większym zainteresowaniem. W każdym razie - wyszło dobrze :)

A i cieszę się, że jakość na P500 nie jest aż taka tragiczna - sam mam ten model i widzę, że video z tego sprzętu da się jeszcze oglądać. Sam robiłem kiedyś mały test i efekt końcowy był znacznie gorszy od Twojego - masz wgrany jakiś CFW czy lecisz na oryginalnym sofcie?

Co do samej EK - super sprawa jak za 5 dyszek. Artbook co prawda symboliczny, ale soundtrack jest, jest też pierwsza część do pobrania ze Steama (dla śpiochów chyba). Plusik dla Ubisoftu.

@Yaper

Tak, jak podejrzewałem, pełen flow i balansowanie na granicy tematu :D W końcu ile można wycisnąć z tej biednej bądź co bądź kolekcjonerki. Mówisz fajnie, nieco jednak przesadziłeś z długością unboxingu i "laniem wody", możliwe jednak, że jest to spowodowane ciężkimi do "wgłębienia się" dodatkami do gry i statywnemu tłu. Nie mniej jednak aluzja do gazów bo grochówie miażdży, tak samo jak nawiązanie do urywającej genitalia kolekcjonerce-zagadce :trollface:

Trzeba jednak w tą kamerkę zainwestować, bo przedstawianie epickich EK przy tym sprzęcie mija się z celem ;)

@Shortyy i Kurt Media

Cena takich Settlersów niezwykle okazyjna, w sumie tak samo, jak EK Revelations. Sklep godny zainteresowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, człek zrypany po robocie przyłazi do chaty a tu naraz dwa filmiki :)

@pankamilek - nawet nie wiedziałem, że tak wygląda wydanie Trine 2. Filmik niezły aczkolwiek dźwięk nieco się rozjechał z obrazem. Poza tym szacun za wyjście do ludzi z twarzą. :brawa:

@Yaper - zaskoczyłeś mnie. Myślałem, że na pierwszy ognień pójdzie kolekcjonerka Gears'ów. Faktycznie zestaw Metro 2033, poza książką, jest dość osobliwy. Widząc tę maskę-pegaskę od razu przypomniały mi się lekcje PO (nie mylić z Donaldem ;) - chodzi o Przysposobienie Obronne). Ten plecak jest cholernie pojemy - wór ziemniaków wejdzie jak nic. Cieszę się, że ostatecznie się udało z upublicznieniem filmu. Jak widać tragedii z obrazem nie było. Trochę nam, a przynajmniej mi, napędziłeś stracha tą wizją urwanych klejnotów. Co to będzie? Co to za gra? Gears 3 czy SCII?. Mam nadzieję, że oba ;) Zdradź cokolwiek, bo nie ukrywam, że chętnie bym "zunboxingował" StarCrafta II a nie chciałbym wchodzić Tobie w paradę ;)

@lunatyx - wlazłem na kanał użytkownika, którego polecałeś z youtube, UnboxingMan. Oglądnąłem sporo jego filmików. Nie powiem, jakoś audiovideo jest bardzo dobra, przedstawiane kolekcjonerki jeszcze lepsze (Uncharted 3 w kufrze miażdży) ale tego faceta nie mogę słuchać. Odnoszę wrażenie, że całość jest robiona od niechcenia, że jakaś męczarnia, że on za chwilę wyzionie ducha i padnie. Makabra, a takie świetne bajery ma do pokazania....

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale chyba specjalne podziękowania należą się Kraven'owi, bo to dzięki niemu ruszyła tutaj prawdziwa lawina filmów z rozpakowywania gier.

Natomiast przypuszczam, że gdyby nie Crix i jego korba kolekcjonowania kolekcjonerek ;) w ogóle nie byłoby tego topiku.

Panowie - musimy się kiedyś spotkać i nie wylewać wówczas za kołnierz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jak widać to był mój najlepszy pomysł na tym forum - założenie tego tematu :D Nie musicie dziękować (ale się nie pogniewam jak będziecie :P). Dobrze że moderacja nie maiła nic przeciwko, ale w końcu nie było tu nic niewłaściwego :D Jednak nie zapomnijcie że jak chcecie dyskutować ogólnie o kolekcjonowaniu to jest forum Kolekcjonerzy.pun.pl bo ten temat może się ograniczać tylko do EK. Moderacja nie raz dała o tym znać :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silent Hunter V: Battle Of The Atlantic - Edycja Kolekcjonerska za 33 zł? Czy ja dobrze widzę :ohmy: ? Długi już czas planowałem zakupić "piątkę", ale z serii Ubisoft Exclusive. Widzę, że wybór jest teraz tylko jeden :trollface: .

[DOPISEK]

Ach, zapomniałbym. Yaper :trollface: ? "Żywioł" w Twoim wykonaniu miażdży :laugh: . Te Twoje filmiki, to dobry odstresowywacz pod koniec dnia. Bez kitu.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miażdży, nie miażdży, ale to jedynie takie preludium do lepszych materiałów, jakie czekają Was jak już tylko zakupię kamerę. Mam nadzieję, że nie pousypialiście przez te niemal 15 minut. Lubię sobie pogadać, chociaż tu wyszło to naprawdę słabo i teraz wiem, że przez prezentacją trzeba sobie zrobić jakiś plan na kartce.

@Ferrou, wysłałem Ci wiadomość o moich przyszłych planach. Nie masz się czego obawiać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem i wszyściutko jest po polsku (nawet dosyć pokaźnych rozmiarów instrukcjo-poradniko-artbook), oprócz "oryginalnej" instrukcji do samolotu Spitfire, ale ma ona coś ok. 20-30 stron. Polecam tą kolekcjonerkę, tym bardziej fanom lotnictwa, bo bardzo klimatyczna. Mapka materiałowa. Jutro jak dobrze pójdzie albo w piątek będzie jej unboxing.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubiłem chyba dobrego deala - za 75zł kupuję Heroes Kolekcja Wszech Czasów. Tradycyjny leżak magazynowy - w środku nówka, pudło zbiorcze natomiast ze śladami otarć i wgnieceń. Najważniejsze jednak, że nieużywana, kompletna i równie wysmakowana, co KWC Neverwinter Nights. Mam wielką nadzieję, że do końca tygodnia dojdzie.

Panowie - musimy się kiedyś spotkać i nie wylewać wówczas za kołnierz ;)

:soczek:

Wiosna idzie, będzie można pokombinować jakiś zlot forumowiczów (o ile oczywiście byliby chętni). Good idea.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz.o samej grze? Podobno mnóstwo bugów i tragiczny optymalizacja. Choć możliwość wzięcia udziału w bitwie o anglię jest kusząca. I na czym grasz padzie klawie czy joysticku?

A żeby nie było kompletnego off-u to się zapytam która kolektorka lepsza il-2 czy settlersów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pankamilek

W iście flegmatyczny sposób podszedłeś do prezentacji ;), do pokazania tak wiele w końcu nie było. Wyszło fajnie, bo masz spore pojęcie o czym mówisz i ogląda się toto przyjemnie. Następnym razem odrobinkę więcej przygotowania byłoby wskazane - filmik trwałby te 2 minutki krócej, a oglądało by się jednak jeszcze przyjemniej i z jeszcze większym zainteresowaniem. W każdym razie - wyszło dobrze :)

Dzięki za miłe słowa, co do przygotowania to leciałem na totalnym spontanie, wszak była to forma przymiarki do kolejnych filmików - chciałem wiedzieć z czym to się je. Następne wideosy postaram się znacznie lepiej technicznie oprawić. Samo przygotowanie również będzie z pewnością.

A i cieszę się, że jakość na P500 nie jest aż taka tragiczna - sam mam ten model i widzę, że video z tego sprzętu da się jeszcze oglądać. Sam robiłem kiedyś mały test i efekt końcowy był znacznie gorszy od Twojego - masz wgrany jakiś CFW czy lecisz na oryginalnym sofcie?

Soft oryginalny, jeno zrobiony update do wersji 2.3.3. Jakość rzeczywiscie dość dobra jak na telefon, choć szału nie ma ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub

To wisi na allegro już bardzo bardzo długo i sprzedawca nie może się tego pozbyć :)

Na początku była cena 279zł i nigdy nikt nie licytował. Teraz jak widać trochę spuścił z ceny.

Ostatnio widziałem dwie licytacje tej EK. Jedna dobiła równo do 100zł tyle że bez koszulki.

Edytowano przez Kaczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem to figurkę Spencera z Bionic Comando od kompanii graczy. Faktycznie malutka, ale nie wygląda tak źle jak na darmową. No i doszło też cybernetyczne ramię z Deusa - jest z materiału, ale gadżecik ciekawy :cool: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również otrzymałem dziś paczkę z KG, w skład której weszły:

- Figurka Nathana Spencera, tutaj jestem mile zaskoczony dość dobrym jak na ,,made in china'' odwzorowaniem szczegółów i materiałem, z którego została wykonana (spodziewałem się plastiku).

- Zestaw ,,gadżetów'' z Bordelands, czyli cztery holograficzne karty i cztery tatuaże, których nawet nie odpakowałem. Karty całkiem fajne, szkoda że ich tak mało

- Mini disc z materiałami dodatkowymi z AC, nie przeglądałem jeszcze zawartości, jedyne co mogę powiedzieć to to, że ma ładną okładkę na płytę :P

- Assassin's Creed: Rodowód, czyli film stanowiący prolog do AC II, tak jak wyżej - jeszcze nie oglądałem i jedyne, co mogę powiedzieć to to, że ma ładną okładkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem malutki, kolekcjonerski gadżet. Mianowicie plakat z limitowanej edycji "The Darkness 2". Oglądałem unboxing wersji niemieckiej na YT i w środku był plakat, którego w polskiej edycji nie było. Napisałem maila i dziś otrzymałem plakacik. Jak ktoś jest zainteresowany to zmieszczę zdjęcia ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaczek93

Wiem o tym - na samym początku gościu wyskoczył w ogóle z ceną 400zł, potem jednak sukcesywnie schodził w dół. 220zł w porównaniu do 280 jest jednak na tyle dużą obniżką, iż wydaje mi się, że cena ta nabiera sensu i może kogoś zainteresować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem fenomenu kolekcjonerki pierwszego 'STALKERA'. Owszem, to sympatyczny zestaw, ale nie dałbym za niego więcej jak stówkę (egz. nowy).

----

Nie mogę się już doczekać informacji dot. ewentualnych kolekcjonerek 'Risena 2' i 'TERY' na polski rynek. Jestem zainteresowany obiema grami, więc jeśli ich EK będą dla mnie akceptowalne w kryteriach cena-jakość to nie omieszkam się w nie zaopatrzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...