Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Trochę się rozgadałem, a nie jestem jeszcze na tyle obryty w programach do obróbki video, aby móc robić edycję w środku materiału. Pech okrutny, bo przekroczyłem limit o jakieś 30 sekund :/ Dopiero stawiam pierwsze kroki w obróbce, a i motywacja niska, bo jakość filmiku jest fatalna, a dźwięk nagrywany głośnikiem do rozmów telefonicznych :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

mam nadzieję, że się nie poddasz :)

W sumie dziwina sprawa, bo mi kluczyk z sms'a wszedł bezproblemowo...

Dostałeś już kolekcjonerkę SCII?

@CriX

Najwyraźniej Yaper też lubi sobie pogadać o grze:D U mnie również przecież wyszło ponad kwadrans a ilość EK Twierdzy 3 raczej nie powala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ferrou,

Tak, kolekcjonerka 'StarCrafta 2' doszła już w piątek, ale nadam toczę wewnętrzną walkę, czy nie zaczekać z dziewiczym unboxingiem do materiału video. || Ostatnio spieniężyłem dwie niechciane EK i nabyłem za nie jedną pierwszej wody, którą nie omieszkam się pochwalić.

Oj nagadałem się jak to mam w zwyczaju, czyli trochę o konkretach i trochę o pupie Maryni, pod koniec prawie dwie minuty pozdrowień i podziękowań za zamieszczane tutaj materiały. Dziwna sprawa z tą autoryzacją YT, wpisuję nr na wszystkie możliwe sposoby i wyskakuje błąd. Dawno się tak nie wpieniłem, bo filmik ładował się swoje, a na koniec wyskoczył mi error. Oczywiście powalczę, chociaż im częściej oglądam moje video tym bardziej się go wstydzę, bo znowu nie zrobiłem sobie żadnego planu i pod koniec plątam się w zeznaniach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaper my cię osądzimy. Skoro plączesz się w zeznaniach to na pewno zostaniesz skazany...

Ktoś chce mi pomóc szybciej zdobyć kamerkę internetową? Mam dwie aukcje na Allegro.

Orientujecie się jaka obecnie jest najbliższa EK prócz ME 3? Ja mam ostatnio taki młyn że nie wiem co się na świecie dzieje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z najbliższych PC-towych kolekcjonerek to prawdopodobnie 'Risen 2' (jak oficjalnie zapowiedzą wersję PL) i 'Max Payne 3' i 'Diablo 3'. O innych niestety nie słyszałem, przynajmniej w edycji PC. Na szczęście mam jeszcze tyle na oku z tych, które miały już swoją premierę, że przesadnie nie rozpaczam za nowościami wydawniczymi.

Co do kamerki internetowej to weź jakąś Logitecha, cena zależy już wyłącznie od Ciebie (polecam te z przedziału 99-159 zł). Ja jeszcze zastanawiam się nad kamerami cyfrowymi z najniższej półki, dlatego pozostaję w impasie zakupowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Risen 2:

płytę DVD z filmem ?zza kulis?

soundtrack

artbook

dwustronny plakat ? na jednej stronie zaprezentowana zostanie mapa świata gry, a na drugiej grafika z bohaterem i jego załogą

piracka flaga

amulet

trzy naklejki.

Nie wiadomo czy będzie w Polsce.

Kamerkę chyba właśnie Logitecha za 100 zł. Niestety brak kasy, a jakoś nie widzę żeby ktoś ode mnie kupił...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta roku, mości panowie! Artbook z ME 2 (każdy wie, że jest wielkości pocztówki i cieniutki strasznie :]) "only" 70,00 PLN. ^^

I coś, co rzadko kiedy ląduje na alledrogo (widać, że ludzie wzięli te EK jako długoterminową lokatę :)):

Kolekcjonerka ME w folii - jedyne 550 zł.

To samo, tyle, że 150 zł taniej. :)

Nic tylko brać. A z niecały rok temu ktoś mi proponował ofoliowaną za 200 zł i jeszcze się chciałem licytować. :P Głupi byłem.

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vantage,

No co chcesz, premiera ME3 tuż tuż, zatem trzeba wykorzystać ten nabrzmiały hype do cna! Zafoliowane kolekcjonerki 'Mass Effect' PC to nadal towar pożądania. Sam mam na coś takiego ochotę, ale więcej jak 250 bym za ten zestawik nie dał i to w folii. Z kolei z tym 'artbookiem' z 'Mass Effect 2' to szaleństwo jest! :laugh:

A ja chyba nie dam rady z udostępnieniem tej prezentacji. Macie póki co tizer :D

http://imageshack.us/photo/my-images/141/hanba.png/

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie obraził bym się gdybym mógł dorwać z przesyłką Mass Effect EK ( w folii ) za te 300 zł z KW ;) Ale pewnie i za te 350 kupią.

Już tak na boczku: Logitech c270 w tej cenie zaskakuje pozytywnie jakością. Sam szukałem koło listopada aby nagrywać unboxingi ale nikt nie był mi w stanie pomóc wybrać. :(

Chciałbym przeprowadzić prezentacje CoJ: The Cartel- czyli bogata kolekcjonerka, nie docenionego tytułu, Red Faction: Armageddon i Space Marine Edycje specjalne. Mam nadzieje że uda mi się to w najbliższym miesiącu zrobić. O ile będzie czym nagrać ;) Potem zobaczy się co będzie.

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kamerki to kupię w mieście co będzie dostępne Logitecha 720p HD. Co do tego to nie ma wątpliwości. Jakość wyjdzie w praniu, nie będę kombinował.

EK Cartela też zrobię, bo mam już scenariusz przygotowany :D

Trochę mi sie śmiać chce jak niektórzy się zabijają o EK ME 1 :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Cartela też zrobię, bo mam już scenariusz przygotowany :D

:rolleyes: Chętnie zobaczę. Od jakiegoś czasu myślę czy warto inwestować w takiego Kodaka Zi 8. Czy kupić zwykłą kamerkę. Za te ~100zł.

Sam sobie jakieś tytuły do prezentacji na pewno znajdę... Mam nadzieję. :tongue: W tym roku czeka nas kilka świetnych premier. Myślę że parę edycji kolekcjonerskich zakupię. Nowych jak i tych które na rynku są dostępne od jakiegoś czasu. Zaś cena w miarę szybko spada. :laugh:

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam tak dużym pożądaniem do EK pierwszego Mass Effecta nie pałam. Gdyby ktoś zaoferowałby mi ją za powiedzmy półtorej stówki - przygarnąłbym :)

Coraz bardziej niecierpliwię się natomiast wyczekując daty premiery Diablo III, a więc i związanej z nim kolekcjonerki. Nie rzucam się póki co na preorder, bo równie dobrze Blizzard może trzymać nas w niepewności aż do świąt, a i póki co cena wersji PC (będzie też konsolówka, mówię wam :trollface:) nie jest znana.

@Yaper

Ciśnij z tym filmikiem, bo jestem niezmiernie ciekaw Twoich 15 minutowych wywodów na temat torby żołnierskiej i maski przeciwgazowej :wink:. Tutki dot. obróbki zdjęć są w internecie ogólnodostępne, także zepnij poślady i urwij te pół minutki, byśmy mogli napawać się nakręconym przez Ciebie unboxingiem ;)

@up

Yup, dziewicze otwieranie premierowych cacuszek są chyba najbardziej zgodne z ideą unboxingów i bardzo mile widziane :)

Z tematu około-kolekcjonerskiego: Kolekcjonerska obudowa do konsol z motywem Mass Effect 3. A tutaj link do sklepu - klik. Czego to ludzie nie wymyślą..

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma jakieś 10 minut i się wyjątkowo nudzi, to proponuje mu spędzić ten czas na obejrzeniu mojej eksperymentalnej rejestracji wideo pewnego unboxingu ;). Nie ukrywam, że była to próba przed koncertem, który odbędzie się, gdy przyjdzie do mnie Mass Effect 3, dlatego jakość pozostawia wiele do życzenia. W każdym bądź razie - TUTAJ zapraszam chętnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już napisałem to w komentarzu.

Bałem sie bardzo słabej jakości, moim zdaniem była w porządku. Z czego to dokładnie nagrywałeś? Po za tym było jak na? pierwszy raz nieźle. Warto przed rozpoczęciem nagrywania zastanowić się, co się będzie mówić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu już wspominał chyba o sklepie Kurt Media, a konkretnie o EK AC: Revelations - http://www.kurtmedia.pl/product-pol-122258...nerska-PC-.html . Poza nią są również w ofercie wszystkie z nowszych kolekcjonerek Ubisoftu (albo prawie wszystkie) - http://www.kurtmedia.pl/product-pol-125350...kcjonerska.html http://www.kurtmedia.pl/product-pol-125348...nerska-PC-.html http://www.kurtmedia.pl/product-pol-125349...nerska-PC-.html http://www.kurtmedia.pl/product-pol-125347...nerska-PC-.html http://www.kurtmedia.pl/product-pol-122257...nerska-PC-.html . Ogólnie polecam, przesyłka dochodzi bardzo szybko, sam zamówiłem sobie AC: Revelations i IL-2 Sturmovik. Miał być należyty unboxing z folią, ale statyw nie doszedł, więc będzie "re-ultimate-unboxing".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powtórzę to co napisałem na YT "Ogólnie fajnie tylko to gra jest na motywach książki a nie an odwrót jak powiedziałeś. Najpierw była książka a dopiero potem byłą gra."

A tak BTW jak będzie jakaś kasa to zamawiam EK Settersów. Taka gra i to w takiej kolekcjonerce za 56 zł z pszesyłką? Zapakować poprosze.

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...