Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@ CriX - jak mam być szczery, to sto razy ciekawszy taki unboxing z przebraniem, niż te poprzednie. Jak będziesz miał lepszą kamerę, to już w ogóle super, bo obecnie jakość taka średniawa. Może teraz EK Wiedźmina 2? Kucyk jest, tylko włosy na biła przefarbować plakatówką. :P Albo przyodziej kombinezon sytylizowany na ten z krypty z Fallouta (myslę, że to kwestia skombinowania niebieskiej bluzy i doczepianie żółtego numerku) i zrób unboxing np. EK Fallout 3. :smile: W każdym razie pomysł fajny, czekamy na kolejne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dwa fajne unboxingi ;) Kraven zamiatasz na prawdę fajnie ogląda się twoje filmiki bo masz łatwość w mówieniu i wychodzi Ci to b. naturalnie ;) Crix u Ciebie natomiast fajny pomysł z tym przebraniem i ten kucyk xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha. Wiedziałem że pomysł się wam spodoba. Na pewno się to ciekawiej ogląda. Może jak będę miał dobra kamerkę to pomyślę o nagraniu wszystkiego od nowa. Dużo tego nie ma na razie więc nie było by problemu :D

Jedynym problemem były by tylko odpowiednie stroje :D No ale ja nie jestem byle kim i coś wymyślę (zaglądnijcie do mojego profilu - są tam 3 zdjęcia).

Wyzwaniem byłby - Bioshock, DI, Dead Space i pewnie jeszcze kilka :D Co do reszty to dam radę :D

W dzisiejszych czasach trzeba być oryginalnym żeby się przebić - za duża konkurencja :D (patrzy na kolegów z forum :trollface: )

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Za 2 tygodnie nakręcę UB Wiedźmina 2 - muszę tylko dorwać pewien gadżet. Jak się uda to w kolejną sobotę, a może i wcześniej, nagram Fallout 3. Na tym zamknę temat Edycji Kolekcjonerskich w sensie EK a skupię się na edycjach w sensie stare tytuły z boxów (bleub pamiętam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedzieć? Tyle jeszcze EK do przedstawienia. Pełno figurek, kolekcja filmów, anime, trochę mang, pełno innych rzeczy. Po za tym pełna szafa gier, big boxy, itp.

Mi się szybko tematy do przedstawiania nie skończą, a na bieżąco dochodzą nowe materiały... Moje życie nie jest łatwe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CriX, pytałeś o to, kto podejmie się nagrania unboxingu Wiedźmina. Znasz osobę, która ma tą EK? Ja nie :P

Ja mam i to w dodatku wygraną swego czasu w prywatnym konkursie redaktorów na Forum Actionum (jak ktoś pamięta jeszcze, konkurs był na okładkę CD-A, może moja nie była jakaś super profesjonalna, ale i tak z parunastu-parudziesięciu prac moja było najlepsiejsza :P A i pracy też sporo w nią włożyłem, to była praca w trialowym Photoshopie, nie w Paint). Kompletna, poza T-shirtem, która moim zdaniem i tak był takie sobie. Za to mam T-shirt w kolekcjonerce W2 (którego standardowo nie było, a ten jest bardzo ładny, to ta wersja biała z ładną grafiką z Triss i Geraltem), więc wszystko się uzupełnia. :)

Kamerkę mam tylko w telefonie, wprawdzie HD 720p, ale nie wiem jeszcze, czy zdecydowałbym się na taki unboxing. Zobaczy się. Na razie mam bardzo dużo pracy z Fallout Monopoly, póki co, skoro już jestem w temacie, przerabiam dolary NCR (New California Republic) - tu są tylko trzy rodzaje bilonów, a w Monopoly aż osiem, ale mam już gotowy szablon mojego autorstwa, wystarczy tylko powstawiać słowa i cyferki. Po wydruku nie powinno się rzucać w oczy, że napisy były zmieniane. :) Moim zdaniem dużo bardziej klimatyczne od takiego czegoś (kapsle jednak są mało praktyczne w takiej planszówce, a i roboty przy ilości kilkuset jest na całe tygodnie - odpada). Może to wymaga dużo większego nakładu kosztów i pracy, ale moim zamierzeniem jest zrobić maksymalnie Falloutowe i klimatyczne Fallout Monopoly na świecie. Takie, jakiego nikt nie ma. :wink:

EDIT: A w ogóle to muszę się ogarnąć wreszcie i porobić zdjęcia kolekcji DVD Box, gadżetów, Big-boxów / starych gier i EK, bo stare usunąłem swego czasu, a do tej pory trochę się zmieniło. Może bym się zarejestrował na forum kolekcjonerzy.pun.pl.

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) a skupię się na edycjach w sensie stare tytuły z boxów.

Czyli to, co tygryski lubia najbardziej :trollface:

Reunboxingi starszych premierowych wydan rowniez sa interesujace i bardzo mile widziane, tym bardziej, ze niektorzy naprawde maja sie czym pochwalic :)

@Vantage

Jakosc dzwieku takiego filmiku kreconego telefonem moze byc oplakana, ale sprawdzic warto. Chetnie obejrzalbym rezebranego na czesci pierwsze Wieska ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo zamawiam AC:R Nexus Edition i może IL-2 Sturmovik EK to też spróbuję swoich sił w unboxingu. Na razie przydałby mi się jakiś trening, mam EK BioShocka 2, AC:B, Batmana: AA, King's Bounty, Total War: Shogun 2 (kolekcjonerska, nie specjalna), Fallouta 3 i big boxy Zaxa, Fallouta, Fallouta 2 oraz Fallouta Tactics (to ostatnie najbardziej "rozbudowane"). Czego najlepiej zrobić?

A jeśli chodzi o sprawy techniczne to kamerę mam, dobrą nawet, ale brak statywu i nie specjalnie wiem jak to ustawić wszystko żeby widoczne było.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę to możesz postawić kamerkę na jakimś stoliku, ewentualnie podłożyć jakieś książki jeśli będzie za nisko. To najprostsze i skuteczne rozwiązanie.

Co do prezentacji, najpierw przemyśl co chcesz przekazać. Warto sprawdzić gdzie i jakie elementy w EK się znajdują. Zrób próbę, ocenisz czy np. kamerka jest na dobrej wysokości, jak cię słychać itd.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statyw do użytku w domu / w pomieszczeniach można kupić już za około 25 zł z wliczoną przesyłką na aukcjach. Także na unboxingi starczy, ale nie liczcie, że na zewnątrz się nada. Sam miałem taki za ok. 120 zł jak jeszcze zajmowałem się fotografią i dawał radę, ale jakość rewelacyjna to nie była. Ja póki co skupiam się na planszówce, jak ją zrobię i zostanie mi już tylko wydruk, cięcie i wzmocnienie planszy (najmniejszy problem, wbrew pozorom), to może wtedy nakręcę unboxing EK Wiedźmin, bo jak widzę, na YouTube nie ma ani jednogo, aż dziw bierze, w Polsce Wiedźmin taki popularny, a tu nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze powrócę do unboxingów naszych kolegów

@Kraven2000

Kolejny świetny unboxing. Spodobało mi się Twoje luźne podejście do tematu, jak najbardziej odpowiednie do gry. Ogląda się Ciebie z dużą przyjemnością, nie komplikujesz, jest treściwie, z humorem.

PS Dziecko mocno utrudnia granie :) ?

@CriX

Fajny pomysł z kostiumem, wyszło na serio klimatycznie. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz nas zaskoczysz :wink:. Jak jeszcze sprawisz sobie sensowną kamerkę będzie naprawdę OK. Co do samych kolekcjonerek - nie będę ukrywać, mocno Ci ich zazdroszczę :happy:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafi: dzięki wielkie. Nie, młody na razie tak bardzo nie przeszkadza ale to tylko dlatego, że jest na etapie spanie, cyc, kupa itd. Dopiero za jakiś czas ojciec zrobi się potrzebny...i zacznie z nim grać i się bawić. Wtedy czasu na komputer będzie na pewno malutko, zwłaszcza, że lato się zbliża.

Dostałem zgodę od modków więc zamieszczam:

Kilka osób już to widziało, ale reklama dźwignią czy coś takiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub,

Święte słowa, bo edycja konsolowa (EK Skyrim) nie ma niczego innego poza grą i brandem platformy na pudełku. Jakby dodawali jakieś DLC to można byłoby żałować. Sam mam takową na X360 jestem wielce szczęśliwy - to nadal moja perła w koronie kolekcjonerek.

Wczoraj miałem wrzucić prezentację EK 'Metro 2033', ale YT nie pozwala mi wrzucać video większego niż 15 minut. Próbowałem aktywować przez telefon, ale ciągle jestem odrzucany. Wczoraj takim sposobem zmarnowałem prawie cały dzień na bawienie się tym i definitywnie spasowałem z uwagi, że samo video jest kręcone komórką i jego jakość woła o pomstę do nieba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...