Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Ta kolekcjonerka New Vegas to w sumie nic specjalnego. Artbook, OST w teksturowej kopercie (niezbyt to kolekcjonersko wygląda... raczej jak płytka z Gazety Wyborczej), karty do gry, parę żetonów do Pokera (jest masa tego na alledrogo) i jakiś większy żeton. Na pewno nie jest to dla mnie warte 150 zł, tym bardziej wersja hiszpańskojęzyczna. Wprawdzie to wersja PS3, ale nie zmienia to postaci rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się jednak gra bardzo podobała i nie żałuję zakupu, nawet w dniu premiery :D

Mam podobne zdanie. Aczkolwiek nie jest zbyt różowo. Gra jako taka nie była zła. Ot, kolejny prostacki shooter. Dobrze się przy tym bawiłem. Natomiast ta cała nadbudówka była faktycznie kiczowata i denna; te uwieszone u klamki rezydencji Duke'a, piszczące z podniecenia, panienki... Ten ociekający zewsząd humor rodem z męskiego zakładu karnego i cała masa jeszcze innych dodatkowych atrakcji, przynajmniej w moim, przypadku, wywołała jedynie uśmieszek politowania. Tutaj też zapowiedzi okazały się bujdą na resorach. DNF miał być "staroszkolną" strzelanką... Co do za oldschool, w którym są jakieś check pointy? Co to za oldschool, w którym można nosić tylko dwie bronie naraz? Wreszcie co to za oldschool, w którym nie ma puntów życia a zamiast tego widnieje odnawialny pasek energii? O gadkach z "bohaterami" czy mini gierkach nie wspominam... Zaiste, poczułem się jak za czasów Quake'a...

Jednak sam element napierdzielanki spodobał mi się. Walki są dynamiczne i satysfakcjonujące.

Zawartość tej kolekcjonerki faktycznie robi wrażenie, podobnie jak nowe oblicze Kravena ;)

Ps.

Jeszcze raz dzięki za specjalną dedykację. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kolekcjonerka New Vegas to w sumie nic specjalnego. Artbook, OST w teksturowej kopercie (niezbyt to kolekcjonersko wygląda... raczej jak płytka z Gazety Wyborczej), karty do gry, parę żetonów do Pokera (jest masa tego na alledrogo) i jakiś większy żeton. Na pewno nie jest to dla mnie warte 150 zł, tym bardziej wersja hiszpańskojęzyczna. Wprawdzie to wersja PS3, ale nie zmienia to postaci rzeczy.

150zł to akurat nic. Normalnie ta EK osiąga nawet ceny 400zł (aktualnie najrozsądniejsza oferta to 75 dolarów na eBayu, czyli jakieś 230zł). Jestem nawet gotów tyle dać, za tak klimatyczny zestaw (IMHO świetny pomysł z tymi żetonami), ale niestety tyle nie mam. : P Moim zdaniem bije na głowę nawet EK BioShocka 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa strona więc chcąc nie chcąc wypada odświeżyć posta żeby ci co nie widzieli mogli zobaczyć.

Kolekcjonerzy - odc. 4 - STALKER Wydania Kolekcjonerskie

@Kraven

Ale ciebie nie widać :D

Starałem się żeby filmik wyszedł fajnie i klimatycznie. W pewnym momencie zabrakło mi słów, no cóż - czasem tak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopy, nie ma to jak wejść w niedzielne popołudnie na kompa i dostać AŻ dwa filmiki z prezentacji - nie rozpieszczajcie nas tak, bo nam się w głowach popier...papier :D

@kraven2000,

Kolejny przyjemny unboxing, który z lekką dawką koszarowego humoru wyszedł naprawdę interesująco. Co do samego DNF - grałem i nawet podobało mi się. "Nawet", bo grałem w to jak w grę sprzed poprzedniej generacji technologicznej. Bez rewelacji, ale nie wieszam na niej psów. Ofkoz grę od razu odsprzedałem z gołym kontem Steam, co przy premierze nie było takie trudne. Ostatnio zastanawiam się właśnie nad tą EK i pewnie ją kupię koło maja, bo zarówno artbook, popiersie, jak i drobne popierdółki przypadły mi do gustu i za niecałe 100 zł są rozsądną propozycją do zwiększenia kolekcji. Duke to jeden z moich kultowych growych herosów, zatem takie eleganckie popiersie nieźle będzie się prezentowało obok innych figurek. /pozdrowienia dla Franciszka i żony - wiedziałem, że czegoś przeoczyłem w moim video, ale co się odwlecze to nie uciecze/

@CriX,

Tobie również należą się słowa pochwały. Pomysł ze strojem STALKERA naprawdę Ci się udał i cała prezentacja nabrała klimatycznego posmaku. Tym bardziej żałuję, że nie masz lepszego sprzętu do nagrywania, bo chciałoby się te wszystkie elementy widzieć ostre... Jak dla mnie zdecydowanie najlepiej prezentuje się EK 'Czystego Nieba'. Ta torba została zrobiona z duchem gry, a nie wepchana bezczelnie na siłę jak w przypadku EK 'Metro 2033' /swoją drogą sprzedaję swoją nówkę Metra, bo wolę za tą kasę kupić lepszy kąsek - jakby co to zapraszam na priv/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumcie mnie źle, ale dla mnie dobra kolekcjonerka to jakość i innowacyjność, a nie ilość i ogólnodostępne, tanie "gadżety". Pod tym względem EK Call of Juarez: TC czy Dead Island IMHO są słabe. Na co mi te zwyczajne okularki, woreczek z mąką, plastikowy, tandetny bidon, tania chusta z nadrukiem czy maska gazowa (popularny słoń, bez nadruku) / plecak z EK Metro 2033, skoro dokładnie to samo mogę sobie kupić oddzielnie za grosze?

Dla mnie dobra EK musi zawierać coś, czego nie da się normalnie oddzielnie kupić. Co to za sztuka dać koszulkę z nadrukiem? Taki T-Shirt niczym nie różni się od materiału niskiej jakości z alledrogo (nadruk też sobie mogę dorobić). Nie jestem wielce wybredny, dla mnie kupowanie kolekcjonerek za 400 czy więcej zł jest niepojęte, ale lubię rzeczy wyjątkowe. Niech będzie tego mało, ale coś "special", jak np. pendrive z EK StarCraft II - rzecz drobna, ale IMO rewelacyjna - nigdzie podobnego nie dostanę. Takie rzeczy lubię. Tak samo artbook - jak już ma być, to nie taki ochłap jak z Mass Effect 2 wielkości pocztówki i cieniutki jak nie wiem co, tylko porządny, gruby, na pięknym papierze artbook jak z EK Wiedźmina 2. To jest coś.

Żeby nie było - ogólnie rzecz biorąc nie narzekam na jakość gadżetów z EK, może tylko tych z gier Techlandu, ale nie lubię sztampy. Powiedziałbym więc, że ta EK z New Vegas zła nie jest, ale dodałbym tam coś specjalnego właśnie (niekoniecznie drogiego!), a samo OST opakował chociażby w DVD Box i już miałoby to ręce i nogi. Takie kości z EK Wiedźmina 2 sprawiły mi o wiele więcej radości, niż miałaby mi sprawić cała EK gry Techlandu. :)

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam lepszy, po prostu inny :) Grunt żeby fajnie wyszło. Powiem Tobie Crix, iż myślałem, że na samym początku filmiku, na dole ekranu, poleci cyrylica czy napisy w języku arabskim (wiesz, niby tłumaczenie do tego co mówisz :tongue: ) Fajnie to wyszło, nabrało klimatu (aż boję się jak będzie wyglądać przy ewentualnym rozpakowywaniu kolekcjonerki Dead Island;) ) - brakowało tylko kałacha na stole ;) Następnym razem spróbuj ustawić się tak, by okno mieć za sobą. Po prostu pokombinuj, żeby nie pojawiały się te cienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vantage,

Dokładnie rozumiem Twoje argumenty, dlatego kolekcjonerki Techlandu, czy to nieszczęsne 'Metro 2033' tak mi się nie podobają. Lubię gadżety unikatowe, z prawdziwego zdarzenia, zrobione przez profesjonalistów specjalnie do tego wydania, a niedostępne gdziekolwiek indziej. Wolę nawet dołożyć drugie tyle kasy, bo kasa to rzecz nabyta, ale mieć kolekcjonerkę, z której mogę być dumny. Oczywiście nic nie mam do wydań 'Cartela', czy 'Dead Island', tyle że interesują mnie one za o wiele niższą cenę (dlatego 'Cartela pewnie w tym roku przygarnę, bo 'Dead Island' dziwnym trafem dorobiło się rangi unikatowej niczym analogiczne wydanie 'Mass Effect').

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vantage, jestem tego samego zdania, ale po prostu jako fanowi serii, ten srebrny żeton podoba się tak bardzo jak winyl z BS2 i to właśnie ten element wraz ze zwykłymi żetonami decyduje dla mnie o kultowości tego zestawu. Wyobraź sobie np. EK Half-Life'a 2 z identyfikatorem Gordona Freemana lub kluczykami do łazika, mi by się osobiście takie coś bardzo podobało. Poza tym wolałbym jednak żeby soundtrack pozostał w takim stylowym opakowaniu z nadrukiem (znowu tak jak w EK BioShocka 2) niż w nieco tandetnie wyglądającym DVD Boxie (jak na soundtrack, jeśli film jakiś to bym się nie obraził) lub zwykłym białym jak w EK Fallouta 3.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Falloucie 3 miałem zwykłą tekturową kopertę ale za to klimatycznym nadrukiem. Nie wiem czemu ale na kompanii graczy w zestawie z artbookiem dawali płytę making of właśnie w zwykłej białej kopercie.

Jak dla mnie bardzo fajnie wydany soundtrack jest zaprezentowany na tym filmiku:

okolice 2:30

Edytowano przez Bethezer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowy filmik trzeba będzie niestety dłużej poczekać. Siostra wraca więc nie będę miał gdzie nagrywać. Po za tym jak będę miał pieniądze to planuję zakupić kamerkę internetową nagrywającą w 720p HD. Tak więc filmiki powinny być już lepsze. Po za tym trzeba będzie nagrywać przy komputerze i mam nadzieję że brat nie będzie mi tego utrudniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare zdjęcie znalezione w odmętach (wrzucałem kiedyś na inne forum). Kupowałem w okolicach premiery. Wersja PL.

http://forum.gram.pl/upl/forum/2008_01/20081229214453.jpg

Płytka leży na środku.

@CriX

A gdzie zapalniczka z EK Czystego Nieba?

Edytowano przez Bethezer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie rozumiem sytuacji z EK Fallout 3. W mojej edycji soundtrack znajduje się w białej kopercie, natomiast kumpel ściągnął sobie rok temu z allegro i miał właśnie ST w takiej kopercie z nadrukiem, strasznie mu zazdroszczę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka zapalniczka? Tu jest coś takiego że w jednych zestawach była zapalniczka, w innych nie. Nie wiem od czego to zależało.

Faktycznie, na jednych wizualizacjach jest a na innych nie ma. Myślałem że do każdej dodawali.

Sam nie rozumiem sytuacji z EK Fallout 3. W mojej edycji soundtrack znajduje się w białej kopercie, natomiast kumpel ściągnął sobie rok temu z allegro i miał właśnie ST w takiej kopercie z nadrukiem, strasznie mu zazdroszczę...

U mnie nie było soundtracka, jedynie filmiki z making offem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kraven

Intro miażdży :D Pomysłowe to porównanie do Hardkorowego, chłopaki mają ze sobą duuużo wspólnego ;).

Kolejny przyjemny unboxing, wprawiacie się chłopaki coraz bardziej. Statuetka Duke'a bardzo mi się podoba i zastanawiam się, czy sobie takowego wydania Jaj ze Stali nie sprawić. Z grą również przyjemnie byłoby się zaznajomić - widziałem ją w akcji, ale takie "liźnięcie" papierka niewiele daje.

@Crix

Wyglądasz jak prawdziwy Stalker :D O to chodzi, trzeba podchodzić do tej zabawy z nutką humoru i dystansem. Wyszło świetnie. Obie EK są mega klimatycznie i "wysublimowane", jednakże znalezienie kompletnej w dobrym stanie graniczy z cudem - szkoda. Artbook w Cieniu Czarnobyla wygląda równie biednie jak ten z Lawful Good NWN, ale lepszy rydz niż nic. Co do opinii, jakoby artbook z dwójeczki był lepszy od tego z pierwszej części - nie zgodziłbym się. Być może ma bogatsze wnętrze, ale jakoś bardziej podobają mi się nieposklejane w książeczke strony z jedynki, dzięki czemu cały artbook nie ma prawa rozepchać się po dłuższym i bardziej dogłębnym oglądaniu.

I oświetlenie w porządku :wink:

Ta kolekcjonerka New Vegas to w sumie nic specjalnego. Artbook, OST w teksturowej kopercie (niezbyt to kolekcjonersko wygląda... raczej jak płytka z Gazety Wyborczej), karty do gry, parę żetonów do Pokera (jest masa tego na alledrogo) i jakiś większy żeton. Na pewno nie jest to dla mnie warte 150 zł, tym bardziej wersja hiszpańskojęzyczna. Wprawdzie to wersja PS3, ale nie zmienia to postaci rzeczy.

Niby nic specjalnego, ale na jej cenę składa się parę czynników. Ładniusia książka, do tego jeszcze piękniejsze pudełko zbiorcze obite imitacją skóry (bo skóra to to chyba nie jest, wygląda mimo wszystko mega klimatycznie). Całość wysmakowana i utrzymana w dobrym stylu. Chciałoby się czegoś więcej, ale nie można powiedzieć, że ta EK jest biedna. Cenę podbija fakt trudności z jej dostępnością, miodnością i klimatem samej gry. Marka Fallout też jest obecnie "w cenie" (co widać po cenach EK Fallouta 3). Osobiście mój must have na 2012 rok, pokombinuję jednak, by kupić ją możliwie jak najtaniej, do grudnia jeszcze sporo czasu ;)

A co do polemiki nt. falloutowego opakowania making off - u mnie w edycji X360 sprzedanej daaawno temu Stillbornowi była to biała koperta. Chceta to sobie wydrukujta na kartonie kolorowo arcik, a nie się podniecacie takimi duperelami :P Ważne, że zawartość CD taka sama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bleub

Ja już kombinuję jak urozmaicić następne filmy. Myślę nad czymś fajnym odnośnie EK Dead Island i CoJ Cartel. O ile na Cartel mam już dobry i łatwy do wykonania pomysł to DI nie będzie takie łatwe :D

Co by nie było - wymyślę jakieś fajne urozmaicenia.

W razie czego piszcie co chcecie zobaczyć.

Ciekawe czy ktoś będzie chciał mnie prześcignąć w pomysłach :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vantage

Zgadzam się w zupełności. Choć na mnie w ogóle większość kolekcjonerek, które widzę, nie robi wrażenia. Bo coś takiego, jak choćby te żetony z DN:F, albo zwyczajne kostki z jedną zmienioną ścianką to średnio kolekcjonerski gadżet. Dlatego dla mnie cały soundtrack, porządny artbook, ładnie stylizowany pendrive, czy nawet ekskluzywne dla posiadaczy EK itemy to znacznie fajniejsze gadżety i dlatego też wiedziony chęcią posiadania jakiejś jednej kolekcjonerki i olbrzymim sentymentem do obu części diablo (moja ulubiona seria EVER), zakupię kolekcjonerkę tej gry i nie będę żałował. Przy setkach godzin, które w to przegram, stosunek zł/h bedzie wybitnie korzystny, a ja dostanę coś,czego nigdzie indziej dostać nie bedzie można w niewątpliwie świetnej jakości. A jeśli pet do WoWa będzie w formie kodu, jeszcze go spienieżę i kilkadziesiąt złotych odzyskam (o ile oczywiście tak będzie, ale innej formy sobie nie wyobrażam :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...