Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Wiem, że śmiałe pytanie ale czy pożyczylibyście ze 140 punktów na kompanię graczy. Bo zal mi 15 zł wydawać na samą figurkę. Obiecuję, że oddam kiedy znowu zdobędę punkty. Tylko szybko jeżeli można, bo zaraz figurki może nie być.

EDIT: Nieaktualne, zaczekam na lepszą okazję i uzbieram więcej punktów kompanii graczy.

Edytowano przez jacekw123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kręcić filmik i G z tego, skoro nie było prądu... Jutro pewnie przysiądę i go zrobię, bo teraz już mi się nie chce.

Ja właśnie widzę że z Kompani graczy zniknęła Broń.pl... Mam nadzieję że tylko tymczasowo. Dzięki nim zdobyłem M16 od CA za 6000 pkt. A teraz chciałem kamizelkę za 4000 pkt. No nic, może jeszcze będzie, tym czasem dalej zbieram punkty.

@UP

E tam. Ja sobie wolałem zamówić

Bakemonogatari Ani Statue 1/8 Black Hanekawa 17 cm

1324567730_6367800.jpg

Za niecałe 450 zł - przy czym wziąłem na raty :D

W ten sam sposób mam też zamówione (na raty):

Vocaloid 2 PVC Statue 1/7 Miku Hatsune HSP Version 20 cm

1319790831_MAFC04139.jpg

Za 450 zł

I:

Yotsunoha PVC Statue 1/6 Nekomiya Nono 24 cm

4934054779963.jpg

Za niecałe 300 zł.

Tak więc na dobrą sprawę - na co mi Portal Gun? :D Są to jak widzicie naprawdę duże figurki.

A jeszcze strasznie mocno zastanawiam się nad przygarnięciem:

Muv-Luv Ani Statue 1/7 Inia Sestina 11 cm

1329220678_4008647.jpg

Za ok 270 zł. Zobaczymy co będzie po wypłacie :D

Yatta ze sprzedażą ratalną jest obecnie najlepszym sklepem jeśli chodzi o zakupy pre-orderów figurek :D

Życie kolekcjonera nie jest łatwe, a już na pewno nie tanie. Nie lubię się też z bratem ograniczać do jednej tematyki np. tylko gry. Ech, jeszcze tyle EK do kupienia, tyle gier... a tak mało kasy...

EDIT:

Nie pogniewacie się jeśli bym zrobił filmik ogólnie o EK stalkera - czyli 2 w 1? Sama EK S1 nie jest za bogata i dlatego filmik nie byłby za długi...

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko - skoro Kraven pokazał dwa wydania Bioshock'a w jednym filmie, to czemu Twoje nagranie miałoby być niestosowne?

Co do tych figurek, to akurat temat nie z mojej bajki. Manga / Anime jakoś nigdy mnie nie zainteresowała. Jeśli już miałbym zbierać "ludziki", to sięgnąłbym po jakieś postacie filmowe, np. Terminatora (oczywiście endoszekielet), Hellraisera czy kogoś z Gwiezdnych Wojen ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ferrou

Polecam w takim razie toycraft-figurki.pl Tani i dobry sklep. Można się oczywiście pokusić jeszcze o Hobbymasters ale u nich nie kupowałem. Trzecią możliwością jest Aliensgroup.

Po za tym nie trzeba się interesować M&A żeby zbierać figurki :D

Najważniejsze to żeby spróbować - kupić jedną - i się wkręcić w to. Co innego jak się ogląda obrazki a co innego jak się ma taką figurkę w rękach.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Niewątpliwie, ale osobiście wolę wydać te 3-4 stów miast na figurkę to na kolekcjonerkę lub 2, a jeszcze lepiej - parę premierówek.

Choć przyznam, że ta pierwsza i ostatnia figurka wyglądają apetycznie :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Każda z nich jest apetyczna - dlatego z bratem je zamawiamy :D Słabych figurek się nie zamawia bo za takie pieniądze to już była by głupota. Jak by ktoś chciał to mogę wam pokazać jak wyglądają beznadziejne figurki i ile za nie pieniędzy chcą producenci. Jednak gwarantuję - wymioty do końca dnia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie wyobrażam te figurki spasionych japonek w kusych prześcieradłach zamiast bikini :laugh:

Zarzuć przykładem takich naprawdę niewartych swej kwoty statuetek, przynajmniej będziemy mieć jakieś porównanie :). Mam nadzieję, że zbaczamy zbytnio w stronę offtopu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. W takim razie walę świeżą ale jedną z najbrutalniejszych figurek jakie widziałem. Brutalna - w sensie że wypala ci oczy, okrada portfel i wymiotuje na duszę.

OSTRZEGAM - KRWAWICA DLA OCZU

Nie wiem kto jest w stanie to kupić. Ta postać tak jak i w anime jest odrażająca. Nie istnieje ładna wersja tej postaci - bo ona taka została stworzona przez twórców. Kto nie wieży niech obejrzy anime Queens Blade (ja nie oglądałem ale trochę się orientuję w postaciach :P)

Inne figurki z serii są ładniejsze ale bez wielkiej też przesady - są wyjątki naprawdę ładne. Jednak ceny to zwykle przynajmniej 500 zł.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękna to ona nie jest, ale przynajmniej ma dużeee ehm,.. oczy :tongue:

Rozumiem, o co Ci chodziło. Ani to okazałe, ani postawić na widoku. I swoje kosztuje. Chociaż nie zdziwiłbym się, jakby jakieś amerykańcy specjalne pokoje dla takich figurek robili, hołdowali, ktoś w końcu musi je kupować i eksponować.

Za taką kwotę można by zamówić zrobienie stolika V8 i do kompletu kupić EK Diablo III, Skyrima, SW:TORa. I na paczkę Mamby by zostało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych figurek, to akurat temat nie z mojej bajki. Manga / Anime jakoś nigdy mnie nie zainteresowała. Jeśli już miałbym zbierać "ludziki", to sięgnąłbym po jakieś postacie filmowe, np. Terminatora (oczywiście endoszekielet), Hellraisera czy kogoś z Gwiezdnych Wojen ;)

Same here, no może przygarnąłbym jakąś figurkę z TTGL :). A jeśli chodzi o figurki z Gwiezdnych Wojen, to w okolicznym Tesco znalazłem breloczki z owych po 3zł sztuka. Zakupiłem Vadera, Anakina (:D), Imperatora, Dooku, Yodę, Hana, Jango i Boba Fetta, Mace'a Windu i Ewoka (a ilem się naszukał, żeby miecze nie były połamane...). Była jeszcze Leia i Chewie, ale niezwykle paskudni, nawet jak na chińskie standardy ;). A nakupowałem tego dziadostwa dlatego, że można było te metalowe cosie od breloczków wyjąć i TADAM! jestem posiadaczem imponującej kolekcji teskowych figurek. Większe mają 9cm, Yoda i ten słodki miś jakieś 4.

Nie mam dropboksa na laptoku, więc zdjęcia, poza kiepską jakością, mogą być poobracane:

http://db.tt/4LFn6sq8

http://db.tt/R9aztDlt

http://db.tt/4e1zXuya

http://db.tt/EPrckWef

W rzeczywistości wygląda to o niebo lepiej, ale warunki nie pozwalają mi na profesjonalną sesję zdjęciową ;). Tak się tylko chwalę :D.

Edytowano przez org
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@org

Nie no. Całkiem fajnie wyglądają. Myślałem że to faktycznie jakieś dziadostwo, ale po obejrzeniu zdjęć widzę, że jest lepiej niż myślałem. Właśnie o to chodzi żeby łapać fajne okazje. Ja u siebie w mieście w jednym pamiątkowym sklepie kupowałem kilka figurek smoków z żywicy. Niedługo dam zdjęcia bo bardzo fajnie wyglądają. Z bratem mamy ich razem 6. Poza tym mamy kilka (3) fajne sztylety z tego samego sklepu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matrix312

Ta figurka z Bionic Commando jest malutka, raczej około 10cm. Kiedyś w tvgry była nagrodą to pokazywali ją.

A co do "gadżetów" z Borderlands to wrzucam fotkę. Nie polecam tego brać, ja wziąłem z czystej ciekawości bo akurat zostało mi 50 punktów.

p1160077z.jpg

P.S. Ktoś mógłby zrobić unboxing EK pierwszego Wieśka, bo nie ma żadnego na YT :)

Filmików z rozpakowywania dwójki jest od groma a z jedyneczki żadnego.

Edytowano przez Kaczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Dyskusję przenosimy na forum KOLEKCJONERZY do odpowiedniego tematu. Tutaj pozostaniemy przy temacie EK.

Może nie wiecie ale raz Kompania graczy dała jako gadżet kolekcjonerski Miecz Wiedźmina chyba w skali 1:1. nie pamiętam za ile pkt było on zlicytowany ale na pewno trochę to kosztowało. Chciałbym go zobaczyć z bliska bo jedyne co było to małe zdjęcie.

Warto sprawdzać ich licytacje bo czasem pojawiają się naprawdę fajne rzeczy.

Już nie pamiętam dokładnie, ale ktoś dawał linka do swojego unboxingu Deus Ex HR EK. Jak macie to gdzieś to dajcie tego linka.

Kto się podejmuje wiec zrobienia unboxingu EK Wieśka 1?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że za czasów premiery pierwszego Wieśka miałem jeszcze PC z 8mb kartą graficzną na pokładzie i byłem odcięty od internetu i wszelkich newsów growych. A tak, kupiłby człowiek EK pierwszego Wiedźmina za te 2 stówki a teraz sprzedał za więcej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się wgrywa unboxing Duke Nukem Forever. Dopóki nie dostanę zgody modków nie zamieszczam linka. Po jej otrzymaniu zedytują posta. Przy moim łączu wgrywanie zajmie z godzinę...pozdrowienia dla tpsa.

down: 56%

down2: 70%

PS.3 Doszedł. Można już oglądać...

Edytowano przez kraven2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kraven

Udzielam zgody na podanie linka na forum Kolekcjonerzy. Tam nie ma problemu.

Niech się TP pośpieszy bo z chęcią obejrzę unboxing :D

EDIT

Ja się właśnie zabieram za kręcenie filmiku.

Kraven nie wstawiaj linka bo nie wiadomo czy jest to dozwolone w temacie :P Pisz do jakiegoś modka prośbę o pozwolenie w zamian za prowizję :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bez przesady. Temat jest o EK a nie o figurkach anime, i to sprawa oczywista. Zarzucaj ten unboxing, nikomu z tego powodu krzywda się nie stanie.

@up

Książka po hiszpańsku. Podziękował.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...